IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
25. okt 2012

@dasaa dakujem moja no musím íst dalej bábo chcem posielam Simonke cmuk na líčko 🙂 🙂

tinka9075
25. okt 2012

@mirka2010 dakujem Mirka zajtra ideme o 10:30 tak sa vyspím iui mám o 14:00 a bude úspešné cítim to 🙂 🙂

mirka2010
25. okt 2012

@apolenka6 no vies...presne na 4 dne som dostala babybluez, co sa dostava na 4 den po porode, cize presne ma to chytilo...nebola to ziadna depresia, ale ja som proste stale plakala....po prve to bolo aj z vycerpoania, vsak sama uvidis, pobyt v porodnici to je jedna obrovska zataz...si ubolena ( ja po cisarskom, co ledva chodis, sedis, ci lezis) a sama sa staras o babatko hned ako si prepustena z jisky( u mna po 20 hodinach ) a do toho same navstevy a v noci som nezazmurila oko ani na chvilu,lebo bud moj maly plakal, alebo babatko s nami na izbe...a tak som plakala a plakala a ked som prisla domov, tak znova a stale...az kym sa nevyplavili vsetky hormony ktore mali a bolo dobre 🙂 trvalo to asi tri tyzdne....nie v takej intenzite,ale to poplakavanie veru tri tyzdne

mirka2010
25. okt 2012

@walta tak teeeda, je to sikovnicka...aj nas miluje choditko,...je to paradna vec aj ked tak priserne odcudzovana...ale mam to overene od viacerych lekarov, par minut denne nemoze babatku uskodit...takze dajte potom vediet ako ste dopadli na poradni...a ako spinkate? kolko krat je za noc hore?

mirka2010
25. okt 2012

@tinka9075 supeeeer....ked to tak citis, tak to isto vyjde...naozaj budeme na teba mooooc mysliet 🙂

walta
25. okt 2012

@mirka2010 preco to lekari odsudzuju? Ved dieta v tom nie je cely den... je tam iba par minut denne.
Spinkame celu noc do 5h, pol 6, raz mi vstala o 7:45h. Ale uz sa mi par x stalo, ze aj o 2h rano sa zobudila, ale chcelo sa jej kakat Inak spiiiime jak v hotely 🙂 🙂 🙂

tinka9075
25. okt 2012

@mirka2010 tak budem spokojnejšia ked viem že na mna bude niekto mysliet dakujem Mirka 🙂 🙂 pozdravujem Maroška 🙂 🙂

mirka2010
25. okt 2012

@walta jemine, vy sa mate...tak vam to prajem, nech vam to krasne spinkanie co najdlhsie vydrzi 🙂 no co sa tyka toho choditka, je to velmi taracovane, ze po prve klbiky sa tym deformuju, ploche nohy, deti potom na spickach chodia a najdolezitejsi dovod je ten, ze ked sa uz ucia chodit tak maju stale pocit ze maju nejaku ochranu okolo seba a kvoli tomu stracaju rovnovahu a vela padaju...ma tologiku,to ano...ale vsak ked zacinaju chodit tak sme predsa aj tak stale pri nich...no, ja som spravila taky kompromis, maly byva v choditku,ale naozaj len par minut denne, potom ho to aj tak sameho prestava bavit a ked je tam malo, tak mu je to potom aj vzacnejsie 🙂 podla mna paradna vec...ziskal orientaciu po dome, naucila som ho no-no prave na principe, ze ked bol v choditku,tak vsetky kvety obtrhavala a tak som ho to ucila a naucil sa to...takze vela pozitiv🙂

mirka2010
25. okt 2012

@tinka9075 to vies, ze budeme mooooc mysliet...a hlavne naozaj,teraz to uz vyjde...na milion percent 🙂

mirka2010
25. okt 2012

@tinasc ahoooooj, tak ako maminka a Lukasko? ako ste sa dnes mali?

tinka9075
25. okt 2012

@mirka2010 ja si tiež myslím vajká ukážkové spermoše tiež a mohli by oplodnit obe vajká a budem štastná a budú dvaja chlapčekovia 😉 😉

tinasc
25. okt 2012

@mirka2010 boli sme v poradni, ešte sa na svet nepýta... inak som hodila do albumu fotku bruška, videla si?

kostickabonnie
25. okt 2012

@mimi_2ahoj nebuď smutná že to nevyšlo ten prvý pokus je taký plný očakávania že sa zrazu po dlhých rokoch stane zázrak a nestane ☹ dáte druhy pokus a postupne sa v tebe bude rodiť presvedčenie že je potrebné urobiť niečo viac my sme si po dvoch neúspešných iii dali urobiť genetiky hematologiu a imunologiu a so všetkými výsledkami sme prišli na to že inak to asi nepôjde lebo čas beží a na náhodu sa spoliehať v istom veku už nedá uvidíš to rozhodnutie príde samo a stotožnila sa s ním obaja a kým budete čakať na výsledky alebo schválenie žiadosti môže sa stat zázrak držím palce 😉

apolenka6
25. okt 2012

@mirka2010 ách jo máme to my ženy zariadené na tomto svete všetko si odtrpíme 😝 😕
ja som mala asi pred 8 rokmi operáciu cysty na vaječníku ktorá bola veľká 8cm 😨 cm nie mm 😕 tak mám taký rez ako po cisárskom reze ,viem si trošku predstaviť ako ti bolo po pôrode a to si neviem predstaviť sa starať ešte o dieťa ,ale určite by som to zvládla ako všetky mamičky 😉 žena proste musí ..
zvládla si popôrodné "depresie " ktore odzneli a netrvali dlho,lebo sú aj mamičky ktoré žiaľ trpia dlhšie ☹ a aj deti ,no matky za to nemôžu ....
teraz máš najúžasnejšieho chlapčeka v náručí a všetko za to stojí ! 😅 😉

susanna24
26. okt 2012

@dasaa a podarilo sa babo

mimi_2
26. okt 2012

@kostickabonnie Ďakujem, ste všetky také zlaté, tak ma podporujete.... mm je už dnes o tom presvedčený, že v umelom nevidí problém, že do toho pôjdeme...je ochotný skúsiť to aj s tým kondäomom, len ja som momentálne na tom psychicky tak, že už neverím že to sa to nejakým spôsobom podarí...ale chce to asi čas, musím to rozdýchať a potom uvažovať chladnou hlavou čo ďalej 😔

apolenka6
26. okt 2012

@cmelica ahoj 🙂 no pichám menopur dnes už tretí som zvedavá čo vyprodukujem 😝 v pondelok prvé sono tak som strašne zvedavá 😕 😕 zatiaľ sa cítim dobre ,ale ku koncu to bude určite horšie 😨 jáj nech už je po všetkom ....je to zaberák a to najhoršie čakanie ma ešte ,len čakáá 😅 😝
viem,že tebe sa na 1x podarilo 😉 ale dobre vieš čo aj tebe vtedy behalo v hlave samé otázniky 🙂 😉

kostickabonnie
26. okt 2012

@apolenka6 ahoj aj ostatne kocky, tak volala som do centra, a vsetkych 12 bambuliek sa zatial deli spravne 😎 su to moje zlaticka poslusne, v nedelu budeme vediet, ci bude transfer v nedelu alebo pondelok.....drzte nam palce, aby vydrzali 😉 dakujemeeeeeee

mirka2010
26. okt 2012

@tinka9075 myslime na teba!!!!

mirka2010
26. okt 2012

@apolenka6 presne tak, vsetko to co si zena vytrpi stoji za to mat pri sebe to najuzasnejsie stvorenie na svete...a pre mna je Marosko tym najvacsim pokladom na svete a keby som si mala cokolvek pre neho vytrpiet tak to spravim!!!! tak ty si mala 8 cm cystu? teeeda, to poriadnu!!! a to ti vyberali tak ze ta rozrezali? nie laparoskopicky?

mirka2010
26. okt 2012

@tinasc nieeee, nevidela 🙂 hned kuknut!!!!

apolenka6
26. okt 2012

@kostickabonnie Jééj super ,že sa krásne delia a vklad nech je v pondelok to by sme sa možno stretli 😅
určite palce držíííme 😉

apolenka6
26. okt 2012

@mirka2010 áno klasická operácia ,nie laparka 😕 som si merala jazvu a má 14 cm tak to mám asi ako po cisárskom .. 😕
inak sa to nedalo operovať ,už bola potvora cysta veľká 😠 😒

tinka9075
26. okt 2012

🙂 🙂 🙂 🙂
@apolenka6
@mirka2010
@kostickabonnie
@walta čaute babenky všetko prebehlo tak ako má bez bolesti spermoš viac ako ukážkový budem čakat na pozitívny testík iné si nepripúštam 🙂 🙂 🙂

apolenka6
26. okt 2012

@tinka9075 som si na teba akurát myslela ,nebola som doma až teraz večer sme prišli ...
tak to som vééľmi rada,že je to tam kde má byť, a si sa bez komplikácií vyškriabala na kozu 😕 😀 ?
jasné iné ako pozitívny test ani nečakáme 🙂 😉 😉

tinka9075
26. okt 2012

@apolenka6 jáj taká štastná som ozaj dobrý pocit 🙂 🙂 kozu mi pekne spustili tak som pekne vyliezla dalo sa v pohode 🙂 🙂 doki vysmiaty ja tiež v pohode to šlo 🙂 🙂 pozitívny testík bude o 17dní idem robit 🙂 🙂

apolenka6
26. okt 2012

@tinka9075 OK teším sa už teraz ..odovzdávam PC mm ,lebo je ,len jeden pekný večer a oddychuj!! 😅 😉 pa

tinka9075
26. okt 2012

@apolenka6 dakujem budem zajtra má pršat tak budem spat 🙂 🙂

tinasc
26. okt 2012

@tinka9075 som rada, že z toho máš dobrý pocit, preto sa to aj musí podariť 🙂 pekne oddychuj, čakám pozitívne správy 🙂

dasaa
26. okt 2012

@susanna24 ano na 2x po IUI 🙂 A ako sa citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre