IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
29. okt 2012

@majca55 Majka chodím ku Starovekej taká nová mladá dr. a je tam ešte jedná u tej som ešte nebola dr. Cuľbová či ako sa volá a Krajko má tento týždeň dovolenku ,ale mne je jedno ku komu chodím ....inak dr, Gaťová tam chýba 😒 ale čo už išla si po svojom

apolenka6
29. okt 2012

@majca55 Starovecká nie Staroveká 😀

mirka2010
29. okt 2012

@kostickabonnie dakujeme velmi pekne, si velmi zlata...a ty sa ako mas, citis?

mirka2010
29. okt 2012

@alibabaa jemine, ja sa z teba/vas tak tesiiiiiiiiiiiiiim, to sa neda ani opisat....no napis mi ako to cele prebiehalo🙂 a super, ze mas chut na polievku,ta je velmi dolezita a prospesna...nechutenstvo som mala aj ja...to ti prejde, ani si nespomenies 🙂

mirka2010
29. okt 2012

@apolenka6 jasne, vsak vy si rozumiete...urcite by to tvoji rodicia velmi prezivali, to je pravda...a ked uz bude vnucatko na ceste, tak to ako sem prislo uz nebude take dolezite 🙂 ale svagrinka vie...dufam, ze uz nema blbe poznamky 😠

mirka2010
29. okt 2012

@apolenka6 ok, precitala som si...tak krasne, vajicka sa vytvorili a isto bude uspesne aj ich oplodnenie...oddychuj, zajtra si popiseme...papa

majca55
29. okt 2012

@apolenka6 jaj tak tie nepoznam 😝 hlavne nech všetko dobre dopadne tfuj tfuj 😵 😵

apolenka6
29. okt 2012

@majca55 aj pre mňa boli nové ,ale je mi jedno kto ma vyšetrí 😕 a dakujem za poplutie 😅 nech to padne na úrodnú pôdu 😉

dasaa
29. okt 2012

@majca55 dakujem veru mala je cela tatik 🙂

dasaa
29. okt 2012

@apolenka6 jeej to je pekna sprava tesim sa velmi

dasaa
29. okt 2012

@alibabaa gratulujem tvoja sprava ma velmi ale velmi potesila. 🙂 Tak len pekne oddychuj

alibabaa
29. okt 2012

@mirka2010 joj prve dva dni som lenosila, treti sme sa isli flakat do noveho CENTRALU .. tam mi prislo 1x zle.. no ved ale utros mi uz pokazil zaludok, tak som tomu nic nepripisovala.. ostatne dni som mala celkom dost prace, nakolko bol kvartal... takze som dost aj makala.. no a den dozadu som zmenila podprdu a ked som sa rano zobudila, tak som rano rozmyslala pred krvou, ze ma ani tie prsia uz tak nebolia a ze som v noci nebola cikat.. ze zasa je to stratene.. lebo okrem nechutenstva a tej teploty mi nic nebolo.. ale prska bolia len lepsia podprda 😀 ale v podbrusku ma picha a dnes som sa uz aj s wc misou rozpravala.. no.. ale ved vydrziiiiim 😉
ja sa tak tesim ze vy sa tesite so mnou.. to je tak nadherny pocit... taky stastny a neopisatelny.. az je to pre mna skoro neuveritelne.. uz sa neviem dockat piatka dalsej krvi a potom o 2 tyzdne sonaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

apolenka6
30. okt 2012

@dasaa aby som nezabudla máš krásnu fotku teda máte 😉 a dakujem 🙂

sijust
30. okt 2012

@dasaa ano zlatko,mala v nedelu 4 😀 mas dobry prehlad...a pozerala som fotky...uzasne,Simonka je na spapanie 🙂

apolenka6
30. okt 2012

Dnes som strašne unavená nemôžem sa vôbec prebrať ,len by som spala a spala 🙄 🙄 čo je to za deň 😝

kostickabonnie
30. okt 2012

@apolenka6 ahoj, ja sa tiez len povalujem a od 8,00 som precitala jednu knizku a teraz sa asi naobedujem a dam slofika. Moj maly drobec sa nijako neozyva, necitim nic specificke, nejake zahniezdovanie alebo nieco ☹

kostickabonnie
30. okt 2012

@alibabaa a kedy si asi zacala pocitovat, ze sa nieco deje? Lebo ja netusim, ci ta moja bublinka nieco robi, nic sa nedeje 😒

apolenka6
30. okt 2012

@kostickabonnie ja som sa konečne vykopla z domu a bola som aspoň v potravinách a už som doma,keby mám chleba tak ani von nejdem ..je mi zvláštne aj od žalúdka ,ale už mám asi dosť hormónov ..
ja si myslím,že je skoro aby si niečo cítila a možno asi ani nebudeš skôr ku koncu si myslím ,ved sama uvidím 😝 určite je mu tam dobre a sa obzerá aký má " bunker " 😀 😉 😉
nestresuj ..ozaj nebanuješ ,že si si nedala dve vložiť? 😕

dasaa
30. okt 2012

@apolenka6 veru dnes je uspavaci den.Tiez by som len spala ale zato Simonke sa vobec nechce spat 🙂

apolenka6
30. okt 2012

@dasaa som chcela ísť do mesta ,ale sa bojím aby som neprechladla je chladno a ked pôjdem pod narkózu o týždeň asi...ale asi aj skôr 😉 tak to nechcem skomplikovať 😝 aj sa divne cítim už mám asi toho dosť ,hormóny atd..

dasaa
30. okt 2012

@apolenka6 aj u nas je dost chladno a este aj fuka vietor.Nemam rada take pocasie.Lepsie je byt v teplucku .Len si teraz davaj pozor lebo aspon ked ja som mala mat narkozu tak vobec som nemohla byt nachladena a ani chora.

dasaa
30. okt 2012

Ahojte @mirka2010 @sijust mam jednu otazocky.Ked ste davali svoje deturence na brusko lahnut kedy vam zacali dvihat hlavicku.Bo moju ked dam na brusku tak o par sekund mi zacne plakat a vobec mi nechce dvihat hlavicku ☹.Ale za to sediet uz by chcela .

apolenka6
30. okt 2012

@dasaa aj tu je hnusne ..tak do postele akurát 😀 alebo pod dekou pri telke 😉
snažím sa si dávať pozor

dasaa
30. okt 2012

@apolenka6 ja som pod dekou pri telke s notebookom a je mi fajn 😀 😀 😀 😀 😀

apolenka6
30. okt 2012

@dasaa aj ty? 😀 😀 .....a je nám dobre

dasaa
30. okt 2012

@apolenka6 😀 😀 ako nam je fajne 😎

kostickabonnie
30. okt 2012

@apolenka6 ano, z tych hormonov sa aj mne rozbil cely zaludok, stale som sa citila ako prejedena, tazko mi bolo, aj hladna aj plna zaroven 😖
s tym bunkrom mas pravdu, tak som si to aj predstavovala tych par minut po tom, co ho vlozili a mna tam nechali lezat.....ze vyvaluje tie bunky na vsetky strany a cuduje sa, kde sa dostal 😀 😀 😀 😀 ....tak, ale mohol by komunikovat so mnou uz od prvej chvile, nie??? 😉 😉 😉
no, najviac bol nastvany mm, lebo sme tam sli s presvedcenim, ze vlozime dve, ale tak ma vystrasili, ze potom by som si to vycitala, keby nieco ☹

apolenka6
30. okt 2012

@kostickabonnie no to by si mala génia aby vedel hned komunikovať 😀 ale určite ti to nedá a sa sleduješ ,to posledné čakanie musí byť na nervy ..aj budeš testovať či pôjdeš iba na krv ? 😕
a to si presne povedala hladná zároveň plná 😕

apolenka6
30. okt 2012

@kostickabonnie prečo bol mm naštvaný? a čo by si si mala vyčítať? nechápem....

kostickabonnie
30. okt 2012

@apolenka6 uvidim, este sa rozhodnem a nemam doma testy a muza asi neposlem na taku misiu do lekarne 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre