IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
13. nov 2012

@tinka9075 no moja, mozno aj dvojicky budu...vsak sme si uz o tom pisali...ale najdolezitejsie je, ze tam babatko je...hlavne nech je v piatok krasne hcg...🙂 a to kde ides na krv? k svojej dr? nemozes ist skor?

tinka9075
13. nov 2012

@sandra077 on nie ale ostatný doktori ved na ivf zarobia nie?tak treba poslat na ivf z iui vela penazí nemajú 😒 😒

tinka9075
13. nov 2012

@mirka2010 no možno budú aj dve ale nech hlavne že bude 🙂 🙂 v piatok budem vediet výsledky tak dúfam že ma neprekvapia 🙂 🙂

sandra077
13. nov 2012

@tinka9075 a kolko krat si bola na iui nez sa to poadrilo a preco si z ba sla radsej inde teda ak sa mozem opytat...

tinka9075
13. nov 2012

@sandra077 toto bol 5 iui no odišla som lebo v sk je to len o peniazoch čo je smutné 😒 😒 v brne ti chcú pomôct ja len banujem že som tam nešla skôr 🙂 🙂

sandra077
13. nov 2012

@tinka9075 hmm tak dufam ze nam pomozu uvidim to brno kolko tam platis alebo tak ? vsetko si asi hradis sama predpokladam 😎 skoda ze je to tak daleko..

mirka2010
13. nov 2012

@tinka9075 veru, tak hlavne nech babatko je, su...aj s dvojickami to zvladnes 🙂 vsak uvidis...no je to velmi mozne, ked si mala take krasne dva foliky...uvidime...no a ako sa citis??? stale boli podbrusko?

tinka9075
13. nov 2012

@sandra077 v brne som si ton platila sama ale nevyšlo to tak vela 🙂 🙂 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@mirka2010 ja zvládnem podbruško ešte bolí stále aj ceci trošku ale nevadí nech len bolia 🙂 🙂

walta
13. nov 2012

@mirka2010 ahoj moja.... to sa uz ani okomentovat neda, co tato moja robi.... krava

tinka9075
13. nov 2012

môj testík 🙂 🙂

walta
13. nov 2012

@dadax84 moja je klenot a este aky.... taky sa len tak nenajde.... je mi z nej na grc... @apolenka6 a predstavte si, ze dnes je doma, nesla do roboty a zrazu mi klepe na dvere- otvorim a doniesla pre malu bundu na zimu aj s oteplovackami- akoze som asi mala na riť spadnut.... hned povedala, ze nejde dalej, len medzi dverami mi to podala a mudrovala, ze to mam vyprat- ty kokso, jak keby som bola nejaky debil.... no comment

mirka2010
13. nov 2012

@tinka9075 jeeeej, no krasna ciarocka...nadhernaaaa...isto to bude vsetko v poriadku a v piatok bude nadherne a obrovske hcg...uz sa naozaj neviem dockat....takze zacnu tehulkovske priznaky, tesis sa???

mirka2010
13. nov 2012

@walta bozinku, ta ta vie poriadne vytocit...a tie veci sa ti aspon pacia?

sijust
13. nov 2012

@tinka9075 tesim sa a gratulujem!!! 🙂

mimi_2
13. nov 2012

@tinka9075 Jééj krásny testík, blahoželám, ja sa chystám na druhé IUI v decembri tak mám inšpiráciu ako čítam Tvoje 5 IUI je úspešné, SUPER ... 🙂 Ja mám protilátky na spermie a presne aj mne moja gynekologička len hustí do mňa že ísť na IVF, že nemám inú možnosť, preto som to zobrala do vlastných rúk, ale bohužiaľ prvé IUI nevyšlo, máme aj spermie - morfologiu slabšiu, tak uvidíme, snáď tam na druhý krát nejaký borec vydrží... 😉 DRŽKAJTE SA!

sijust
13. nov 2012

@mirka2010 Ahoj mojinka,v prvom rade dakujem za fotecky,Marosko je prekrasny...na niektorych fotkach sa velmi podoba so Stellkou...tie jamky v lickach su skoro rovnake 🙂 je uzasny,musi vam robit velku radost...daj mu za nas pusinku 😲 my sme boli dnes u dr.povedala,ze ma velmi citlivu pokozku,moze to byt alergia,ale aj precitlevelost na prasok,na nejaky druh oblecenia,lebo je zaujimave,ze ju to nesvrbi...ona je take pokojne a radostne babatko...dala jej fenistil kvapky,imazol krem a specialne mliecko na natieranie po kupeli,tak uvidime...5teho dec.ideme do poradne aj na ockovanie...ale bola z malej nadsena aka je velka,herecka nasa sa tam rozvalila a nechcela ist prec 😅 😀 pochvalila ma,ze stale len kojim a ze som sa nedala zvyklat na prikrmy...ze to ma este cas...tak som rada 🙂 a vy ako moji?

walta
13. nov 2012

@mirka2010 klasicke ruzove veci, nic extra... nie su skarede, ale tym si ma nekupi, ked malej bude kupovat veci....neviem, ci to nekupila dnes od poulicneho predavaca, co bol predavat v dedine, lebo je dnes doma, nesla do roboty. Ale je mi to jedno, nech sa da vypchat... manzel mi tolko povedal, ze sa musim naucit ju brat jednym uchom dnu a druhym von, inak sa zblaznim a to nechcem 🤐 🤐

sijust
13. nov 2012

@walta no moja, poviem ti,ze pani Nemethova zabila 😀 blbe je,ze byva hned vedla vas inak by si mohla na nu bobek hodit...viem,ze je to tazke,ale ja by som ju ignorovala...v podstate mozes na nu hodit bobek aj tak 😀 😀 ja mam podobne problemy,ale nie so svokrou,(mam to stastie,ze mam vybornu svokru)...takze ta viem pochopit,ake je to tazke a ako to odobera energiu a unavuje...ale malinka ma najskor mamu a tou si ty,takze ty aj urcis s kym sa bude mala stretavat...nech si pani Nemethova nemysli,ze je tvoja povinnost akceptovat jej spravanie,len preto,ze je to Charlotkina babka,ked ona odmieta akceptovat teba...ako kde sme?!

adikasala
13. nov 2012

@walta klobuk dolu tvohja svokra 😀 prajem pevne nervy 🙂

adikasala
13. nov 2012

@tinka9075 gratulka tehulka 🙂 🙂 🙂 tesim sa velmi stebou

alibabaa
13. nov 2012

@kostickabonnie zatial som len mega unavena a udychcana. nie ja nespinim .. to nemusi nic znamenat, ale ak ti to bude pretrvavat, radsej by som zavolala do centra. istota je gulomet 😉

alibabaa
13. nov 2012

@tinka9075 testik je nadherny a moj obdiv, ze si to vydrzala tak dlho. ze ta to ani nelakalo 🙂 🙂 🙂 uzasne uzasne uzasne ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

alibabaa
13. nov 2012

@apolenka6 uz do party chybas len ty milacku ♥ myslim na teba/vas moc moc moc 🙂

apolenka6
13. nov 2012

@alibabaa aj ja myslím na vás 😅 a si vieš teraz predstaviť ako mi je dlho 🙄

kostickabonnie
13. nov 2012

no baby, tak človek odide na par hodin pracovať a vy tu zapisete štyri strany?????
@tinka9075 tesim sa velmi s tebou a sa cudujem, ze si plakala, ty flegmoska jedna, vsak to je normalka - dve čiarky 😀 😀 😀 (to bol žart) je to krasne a nech to tak vydrzi az do jula 2013 🙂
@apolenka6 ešte len 4.deň, veď to je už 4.deň, už len 3 dni a máš za sebou polovicu 🙂 Neboj moja, tvoja bambulka ma tri krásne vzory, tak nech sa neopováži trucovať !! neboj, bude to dobre, naozaj je tu tehu vlna 🙂
@cmelica no, dnes som dala celu 2 litrovu flasu, nejaky bielkovinovy napoj co odporucali v Heliku a actimel a za nim kavu a uz som aj bola odvodnena 😀 😀 😀 ale však o to ide, nie?
@alibabaa na mna akosi ta unava nejde, ale zajtra organizujem jeden seminar a mozno ma niektora prednaska uspi 😉 to spinenie je fakt iba svetlohnede, asi tam praskaju nejake drobne zilky, ved uvidime 😒
@dadax84 drobcekovi by som rada odovzdala boztek, ale zavadzia mi brucho plne vody 😀 ale nejako to vymyslim 😉
BABY, to kto vymyslel take TUPE IHLY na Fraxiparin ???? 😕 😕 😕 Ved som to chcela pichnut ako decapeptyl alebo gonal - rozbeh a nič, vôbec som nevedela prepichnúť kožu na bruchu. Normalne som prepichla az na treti krat? @majca55 alebo @tinka9075 ako sa spravne picha fraxik?

apolenka6
13. nov 2012

@kostickabonnie no a teraz som ešte viacej nervózna ako som dopadla ja 😝 😕

tinka9075
13. nov 2012

@mirka2010 ahoj Mirka dakujem no boli sme trošku v Trenčíne na nákupoch ma muž zobral od radosti 🙂 🙂 a musela som z obchodu vyjst von čo mi bolo zle tak tehu sa začína 🙂 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@sijust dakujem pekne ja som taká štastná velmi 🙂 🙂

tinka9075
13. nov 2012

@mimi_2 dakujem neboj druhé iui sa ti podarí pozri na mna 5 a úspešnééé 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre