IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sandra077
16. nov 2012

@mimi_2 drzim palce teda

cmelica
16. nov 2012

@mirka2010 ahojky 🙂 dakujeme mame sa dobre ...malicky je neskutocne sikovny a vobec na nom nebadam,ze je skor narodeny..neviem ci sa to mne zda,ale je to sikulka nasa 😀 uz je uplne iny ako pred 2tt napriklad... pekne sa na nas smejka ked sa s nim rozpravame..vnima hracky,chyta si rucky,aj si ich uz papka 😀 🙂 tod som mu nedala cumlik ked siel buvat a pocujem ako zuzla,no co ten maly roby???? ved dudu nema ,ze by plienky...no to urcite prsteky mu chutili 🙂 taky bol neskutocne krasny 🙂 strasne ma pevne nozky,..ked ho mame na rukach tak sa odraza..mam az strach aby nepadol... a vy sa nam ako mate?? zachvilku to bude rok co ste nam posunuli stafetu..ten cas tak neskutocne leti,ze az az... Marosko aj stvornoskuje?? pekne ho od nas pohladkaj a od Branka tapaka 😀

cmelica
16. nov 2012

@apolenka6 ahoj!! no co ako sa mi mas??? dnes si kolky den?? nelaka ta testovat??? juj sak ty mas dnes ten viletik paradny,ze?? tak si ho riadne uzite a davaj na seba pozor 🙂 🙂

cmelica
16. nov 2012

@dasaa ako sa mi mate so Simonkou??

cmelica
16. nov 2012

@tinka9075 ahoj! kedy budes vediet vysledky krvicky???????????????

tinka9075
16. nov 2012

@cmelica ahoj v pondelok včera som bola na odber a posielajú to do blavy preto tak neskoro 🙂 🙂 len neviem mám taký citák že budú dvojičky neviem prečo ale nejak to cítim 🙂 🙂

cmelica
16. nov 2012

@tinka9075 preco az do Blavy??aj si este testovala??

tinka9075
16. nov 2012

@cmelica neviem vraj hcg posielajú do blavy v to je laboratorium a má to nejaký blavák tak asi všetko riešia cez neho 🙂 🙂 áno testovala včera silnie 🙂 🙂

dasaa
16. nov 2012

@cmelica Ahoj moja mame sa dobre sme v teplucku 🙂Dnes sa nam dost ochladilo vonku tak budeme doma.Vcera sme uz konecne urobili pre Simonku detsku izbu ale este cakame na madrac a komodu.A ty ako sa mas a ako sa ma Branko.Pozerala som fotky je uz velky fesak 🙂Uz ste boli ockovat ?

tinasc
16. nov 2012

@mirka2010 Mirka skúšala som možné aj nemožné, všetky sestričky aj doktorky sa snažili, nepomohli mi, jednoducho neprisal sa... mala som ťažký pôrod, veď bol veliký, najprv som 2 dni nemala mliečko a kým sa mi rozbehlo, tak ho odomňa zobrali a bol tri dni pod lampou lebo mal silnú žltačku... tam mi ho dokŕmili lebo strašne reval do hlavu a mne sa samozrejme neprisal, hoci mi ho nosili... ☹ takže asi tam sa to nejako pokašlalo, naozaj skúšala som všetko, prikladám si ho pravidelne, nejde to ☹ hej odsávam a dávam mu moje mliečko, je to jedák riadny, raz ma zje 🙂 takú mám presilenú už ruku od tej odsávačky, bojím sa, že mliečka čoskoro nebude, lebo odsávačkou to nebude to pravé orechové...

cmelica
16. nov 2012

@tinasc ahoj! juj tak mate problemy s kojenim...no s tou odsavackou ti plne verim o com to je..ja mam tiez tu rucnu a je to zabijak..terau uz tolko neodsavam ako kedysi,ale je to pekna makacka... a co mu davas bebu?? maly je neskutocne krasny a aky veliky,,,

sisulik82
16. nov 2012

dievcata prosim vas chcem sa spytat, citam, ze su tu baby, ktore boli aj na IVF, ze kolko trvalo schvalenie ziadosti poistovnou dovera (je tu nejaka z vas?) a potom este kolko trva ta priprava (v tyzdnoch-mesiacoch?) po samotne IVF?
ak by mi niektora odpovedala, budem vdacna, dakujem 🙂

tinasc
16. nov 2012

@cmelica ďakujem no dokrmujeme Nutrilonom, s tým sme išli z pôrodnice, podľa doporučenia... veľmi som verila, že doma nám to pôjde, ale zatiaľ nie... ☹

cmelica
16. nov 2012

@sisulik82 ahoj!! ja mam doveru a ziadost mi schvalili za 4 tt...ale rataju tych 6tt,ze by to mohlo trvat... no po schvaleni som cakala na cyklus a potom uz len branie tabletiek a pichanie injekcii... zalezi aj na tom ci mas dlhy,alebo kratky protokol... ci si das predlzenu kultivaciu,,, a hlavne zalezi co myslis samotne IVF...Vklad???

cmelica
16. nov 2012

@tinasc a neskusala si klobuciky??

sisulik82
16. nov 2012

@cmelica dakujem cmelica za odpoved, lebo dr. mi povedala, ze schvalenie trva cca 5-6 tyzdnov - do vtedy ma aj porazi ☹ a este idu byt vianoce, cize si daju asi na cas...ja este neviem aky protokol to bude, len nam to zatial navrhli, ze to bude asi najlepsia volba, kedze iui nam nevyslo, ideme sice vyskusat este druhe, ale uz by sme chceli podat tu ziadost, kedze sanca, ze iui je velmi mala...a co znamena ten dlhy a kratky protokol (asi sa to neda v skratke vysvetlit?, skusim to vycitat dakde) ano, myslela som, ze od toho zacatia brania tych liekov a injekcii po samotny vklad, lebo znama mi povedala, ze pri nej ta priprava trvala 3 mesiace a tu som citala, ze baby tak mesiac, tak uz som z toho jelen 😒 3mesiace sa mi zda neskutocne dlho!

tinasc
16. nov 2012

@cmelica skúšala som všetko... už ma prsia bolia, si ich načisto zničím...

mirka2010
16. nov 2012

@cmelica moja zlata....tak takuto radost vam robi ten vas Branusko...to je krasne...veru, vidno, ze si ho uzivas ako sa len da...vsak akoby nie??? aj my nasu lasku najvacsiu....Marosko 4nozkuje uz minimalne dva mesiace...mozno uz aj troska dlsie...vsade sa stavia, samozrejme hrnce a kuchyna je najvacsie lakadlo...kde sa len nieco da otvorit, tak tam je a skusa to...blaboce tak, ze niekedy ani telefonovat nemozem, chce maminku prekricat...ale je to take krasne, ze sa vzdy z toho velmi tesim..🙂 uz vie povedat hav, hav a vsetky zvieratka su havkovia 😀 😀 😀 😀 na prechadzke doslova vykrikuje ze hav, hav...no je taky zlatyyyy....a teraz ma nove slovo babaaaaaa, tak dlho to povie, juuuj zjedla by som ho od lasky, staaaale by som ho tulkala, bozkavala 🙂 🙂 🙂 🙂 takze mate sa na co tesit,ked to zacne robit aj Branusko....a co mu chystate na Vianoce? tiez mu posielame boztek 🙂 🙂 🙂

mirka2010
16. nov 2012

@tinasc ach, tak to ma mrzi, ze sa takto s kojenim, teda papanim trapite...hlavne je vsak to, ze dostava tvoje materske mlieko,to je to najdolezitejsie...takze vydrz, naozaj treba to vydrzat...co najviac sa len da...a ked mliecka uz nebude, tak co uz, asi to tak ma byt...isto je chyba prave v tom, ze si nemala sancu si ho prikladat ked bol pod lampou a neboli ste spolu...museli mu davat jest, urcite bol hladnucky...hlavne ked sa taky troska vacsi narodil, tak urcite chcel papkat a papkat...takze ste si aj zltackou presli? o kolko dni ste boli v nemocnici navyse???? a aku polohu skusas pri kojeni??? mozno keby ste si nasli nejaku polohu,ktora by sa mu pacila,mozno by skusil sa aj prisat...moc by som ´ti to priala 🙂

tinasc
16. nov 2012

@mirka2010 aj ja by som bola najradšej, keby sme sa kojili, no ešte to nevzdávam... ale to odsávanie ma už fakt nebaví... ale no čo už... uvidíme, dokedy nám to vydrží... skúšala som už všelijaké polohy, aj v nemocnici na vankúši aj pri ležaní... no nič... veruže chce papať a celkom dosť, nikdy nie je spokojný... možno aj preto tak zle spinká... juj to keby som tak vedela, že čo mu chýba...

mirka2010
16. nov 2012

@tinasc no vies, je naozaj dost mozne ze je hladny...ja neviem, skus mu dat Bebu,alebo Nutrilon a vyskusaj ci by lepsie nespinkal...lebo je naozaj mozne, ze je nekludny a nespokojny hlavne kvoli tomu...a v nutnom pripade mozes odsavat a davat mu nejake davky svojho mliecka a doplnat to umelym...no neviem a s pediatrickou si sa o tom nebavila, neporadila ti nejako? lebo naozaj, babatko, taketo malicke by malo vela spinkat a je skor kludnucke....

tinasc
16. nov 2012

@mirka2010 ona doktorka si skôr myslí, že ja nemám mliečko, tak mi kázala viac piť, aby som mala 😉 tak jej musím povedať, že čo je vo veci, snáď ma pochopí 🙂

mirka2010
17. nov 2012

@tinasc a ty mas pocit nalievania prsnikov?? a ked si stlacas rukou, tak ide ti pekne mliecko? no neviem, skus sa s nou poradit a mozno by bolo naozaj pre spokojnost vas vsetkych maleho dokrmovat...vsak ked mu budes davat aj materske mliecko, tak stale bude mat to potrebne...🙂 my ked sme boli este v porodnici, tak kym sa mi rozbehla laktacia tak mi maleho tiez dokrmovali...potom aj treti, aj stvrty den este raz dostal Bebu, doma este raz, neslo mi to tiez hned uplne super, ale potom sa to nastastie rozbehlo....len naozaj je dolezite odsavat, odsavat, odsavat....ako casto si odsavas? skus kazde dve hodinky, tym urcite podporis laktaciu...a v noci ako casto odsavas? ako casto maly papka v noci?

tinasc
17. nov 2012

@mirka2010 hej mliečko je, pekne sa spúšťa, to nie je problém... veru musím odsávať, dnes ráno som mala pocit, že mi prasknú 😀 ja ešte stále verím, že keď možno bude väčší, tak sa chytí, uvidím 🙂 odsávam často, možno aj každé dve hodiny, nejako to nesledujem... malý sa budí na kŕmenie každé tri hodiny, podľa neho by som si mohla nastaviť hodiny 🙂 🙂

apolenka6
17. nov 2012

Ahojte dievčatá no a máme tu prehánky ,črievka behajú o duši škvŕka mi v nich ,v noci som sa zobudila na hlad 😝 a už som nemohla spať o pol 5 ráno som sedela pri telke pod dekou 🙄 😉

cmelica
17. nov 2012

@apolenka6 juuu ahoj!! ze by priznaky??? tfuj tfuj tfuj az je to tak 🙂 a inac nic?? netestovala si??

apolenka6
17. nov 2012

@cmelica ahoj ,áno včera sme mali výlet prišli sme až večer ,ešte sme sa zastavili u svokry tam sme sa napapali ,posedeli a išli domov ,ale ledva sme prišli a už ma zavrtelo v bruchu a už aj som išla.....a dnes sa to zopakovalo a ozaj mám aj mierne zvýšenú teplotu ,len 37 😕 nič strašné ,ale za to asi môže môj črevný vírus ,alebo čo ...
dnes je to 8 deň od vkladu ,takto v sobotu sme tam boli 😉 a test ma neláka ,lebo ho nemám kúpený 😝
a čo Braňuško krásny,robí radosť rodičom ? 😵

cmelica
17. nov 2012

@dasaa ahoj!! no my v pohodicke 🙂 rastieme ako z vody a mame uz nieco cez 5kg..ockovat ideme za tt v pondelok...joj aj mam strach ako to drobec bude znasat...vy ste to ako zniesli???

cmelica
17. nov 2012

@apolenka6 ziadny virus!!! to bambulka sa u teba roztahuje 😀 tak ste mali super den,ze?? ano Branusko robi radost,i ked popravne nie vzdy je to take ruzove...su aj dni,ze nevieme co s nim uz...ale tych je menej 😝 je to taky skero a zboznujem tie jeho usmevi 🙂 🙂 🙂 aj si si nieco pekne nakupila??

apolenka6
17. nov 2012

@cmelica no ked mi nekrúti brucho na wcko ,tak mi krúti od hladu 😕 uvidíme čo to znamená....
áno dobre to padlo si hlavu vyvetrať a som aj zabudla že som mala vklad a tam ma ešte nepreháňalo 😀 tak bolo dobre,niečo sme kúpili ,ale čo som chcela tak nie na Vianoce ozdoby biele už nemali 😠 a záves a záclonu sme nenašli ,ale máme vyhliadnutú na nete mm ju pôjde pozrieť v xxxLutz v Rakúsku
http://www.xxxlutz.at/heimtextilien-dekoration/...
tak Braňuško poslúcha ,ale ako by to bolo keby aj trošku nejedoval 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre