IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
25. nov 2012

@apolenka6 dakujeme....Maroskovi sa ten soplik vobec nelepsi...som uz z toho zufala, stale je taky zahuhnany, chrchle a moc mu to tecie...velmi mi je to luto,lebo aj je taky mrzuty, vidno ze sa neciti dobre...ach pokladik moj...

tinka9075
25. nov 2012

@tinasc dakujem za radu ja keby som nemala pomaranče to by nebolo dobre na nich a na grepoch som teraz závislá 🙂 🙂 🙂

tinka9075
25. nov 2012

@mirka2010 ahoj calibrum mama mi liečitelka zakázala brat v tehu kázala mi Femibion 800 zajtra si ho idem kúpit do lekárne 🙂 🙂

ursula5
25. nov 2012

@mirka2010 ahojte, máme sa fajn moja sme zdravučký zatiaľ a dúfam, že to tak aj ostane, malý je šibal už si vyžaduje nosenie a pozornosť, začína už chytať do ručičiek a snaží sa to vopchať do pusky ale ešte sa nevie trafiť :DDD veru beží to riadne však aj Maroško bude mať za chvíľku rok, Jarko je teda dosť ťažký už strašne ma bolieva chrbát a aj zápästia no ale čo neurobíš pre ten pohľad a bezzuby úsmev 😀 😀

kostickabonnie
25. nov 2012

kočky, čo ste z Heliku, poraďte, keď ste tam šli posledný krát a potom už len starostlivosť u vlastného gyndoša, nechávali ste niečo lekárovi resp. celému tímu?????? Mne by zajtra mali dať výstupnú správu a už sa najbližší rok neuvidíme. 😖

apolenka6
25. nov 2012

@kostickabonnie My by sme až po narodení poslali dakovný list 😉
mm som už odprevadila do práce a mám PC 😀 júj nejako som nervózna 😒 asi hormóny pracujú ...a rozmýšlam ,že budem spať v podprsenke ,lebo túto noc to bola katastrofa ako prsia bolia 😨 aj ked nie som naučená spať s podprsenkou ....
a ty sa ako cítiš, už nešpiníš a je ti lepšie?

apolenka6
25. nov 2012

@ursula5 strašne je krásny Jarinko 😵 😵 nech ,len je zdravučký !! 😉

apolenka6
25. nov 2012

@tinasc a to mm nezaujímalo ako ste po vklade dopadli? ? 😕 😕 tak to ťa musel riadne najedovať ked si tak dlho vydržala ,ja by som to určte nevydržala 😀 😝

apolenka6
25. nov 2012

@tinka9075 ja užívam calibrum 😕 😕 a prečo sa nemôže ? aj švagriné ho brali ked boli tehotné...
a čo sa týka pomarančov ...zakázané nie sú ,len "vraj" môže byť dieťa alergické ,ale to môže byť aj od iného ,nie? len si daj ked ti chutí ,ale tak primerane 😉 aj ja si dám ked budem mať chuť 😝

tinka9075
25. nov 2012

@apolenka6 ahoj ja som bola asi pred pol rokom u liečitelky a som sa pýtala čo mám brat a povedala mi že calibrum nie ten mi neodporúčala tak neviem prečo vraj ten nie je dobrý a to som bola u pani Anky vo Vrbovom tak chodí vela žien ktorým sa nedarí otehotniet tak ona mi povedala že mám brat Femibion tak jej verím 🙂 🙂 aj môj gyndoš mi povedal že calibrum nie 😒 😒 tak asi vie prečo 🙂 🙂

apolenka6
25. nov 2012

@tinka9075 ved v utorok idem k mojej ženskej na "kontrolu" tak sa jej spýtam ...ale ja ho raz dva zruším a kúpim si femibion ...

tinka9075
25. nov 2012

@apolenka6 popýtaj sa ja si myslím že femibion je lepší je tam viac vitamínov 🙂 🙂 🙂

apolenka6
25. nov 2012

@tinka9075 je drahší ,ale nevadí ...
a ty sa ako cítiš?

tinka9075
25. nov 2012

@apolenka6 je drahší 🙂 🙂 jáj stále tak rovnako stále mi je zle a ceci bolia jak besné v noci mi to normálne vadí ked ja spávam na boku 😀 😀 a stále chodím čúrat v noci dnes som mala rekord bola som 7x už mi to lezie na nervy len čo zaspím už musím íst lebo ma to zobudí 😉 😉

apolenka6
25. nov 2012

@tinka9075 mne zle už nie je 😕 ale za to aj mňa nenormálne prsia bolia a v noci katastrofa ako píšeš ,dnes som sa prebudila na takú úžasnú bolesť čo som ešte nemala 😝 ale za ten dôvod to stojí 😉

tinka9075
25. nov 2012

@apolenka6 ved ani mna tak neboleli ale teraz strašne ale nevadí vydržím 🙂 🙂 ani mna tak ešte neboleli 🙂 🙂

apolenka6
25. nov 2012

@tinka9075 ale dnes som bola celý deň ospalá ,ozaj ty nemáš pocit ako pri MS ? ja to mám tak jemne niekedy a dnes som to často cítila 😕 ale si hovorím,že bubáčik sa zabýval 😉

tinka9075
25. nov 2012

@apolenka6 ja som spala do pol 12 dnes ja v poslednej dobe tak neskoro vstávam 😀 😀 to som mala aj ja pocit ako keby mala príst mrcha ale teraz už nie sem tam ma v brušku pichne ale viac nič 🙂 🙂 🙂

apolenka6
25. nov 2012

@tinka9075 ja mám opačný problém som skoro ráno hore 😠 tiež by som si rada potiahla aspoň do 9 hodiny ....

tinka9075
25. nov 2012

@apolenka6 zo začiatku som aj ja tak skoro vstávala a nemohla zaspat a teraz to mám opačne 🙂 🙂 len zajtra musím skôr vstat idem si pre utroš do lekárne 🙂 🙂

apolenka6
25. nov 2012

ved lekárne sú aj poobede otvorené 😀 mne predpísali v MT utroš tak som si ho tam hned vybrala

mirka2010
25. nov 2012

@tinka9075 a to preco ti ho zakazala? hmmm, mne ho zase vsetci len odporucali,vyslovene aj moj gynekolog mi ho naordinoval...a myslim,ze urcite v nejakom mnozstve by sa mali matke aj babatku dostavat aj pridane vitaminy...lebo mamicke babatko tolko vitaminov odobera a neviem, v zimnom obdobi ich asi tolko nedoplni...ale samozrejme, to je na tebe...len ja som ho brala cele tehu 🙂

mirka2010
25. nov 2012

@apolenka6 ahojky, aj ja som cele tehotenstvo brala calibrum mami, ako som aj pisala @tinka9075, neviem, mne to zase vsetci len odporucali....ty ho teda beries?

apolenka6
25. nov 2012

@mirka2010 áno ja ho beriem aj švagriné ho brali 😨 ale ublížiť to asi nemôže ..no ,ale spýtam sa ne to v utorok mojej dr 😕 a zlé to nemôže byť ked to predávajú 😉

mirka2010
25. nov 2012

@ursula5 bozinku, aky je zlaruckyyyyyy 🙂🙂🙂 to vidno, ze je to velmi spokojne a milovane babatko 🙂 radost sa na neho takto pozerat...isto je to sibalko malicky ale tak to ma byt...🙂 to uz ked je takyto smejko, ze je to radosti kopec??? my sa s Maroskom tolko nasmejeme, to je nas smejko milovany...no my sa stale trapime so soplikmi, veru, taketo ich este nemal a to uz sme ich mali 3 krat...ach moja laska, ako len neznasa odsvat ani nostek utriet...takze Jarinko uz vie uchopovat hracky? a vidim, ze je rad na brusku...to je velmi dobre 🙂 a papka ako casto? a v noci sa ako budieva?

mirka2010
25. nov 2012

@apolenka6 no isto to nie je nic zle...vsak su to len alen vitaminy...nic ineeee....!!!! a tie nikdy nemozu ublizit....ako som uz pisala,ja som ho brala uplne cele tehotenstvo a malicky sa narodil zdravucky tuk, tuk, tuk...takze nemyslim, ze by to nejaky lekar vobec zakazal!

apolenka6
25. nov 2012

@mirka2010 aj ja si myslím ,že to nezakáže inak by nebol v predaji ..možno ten femibion má niečo na viac 😕
a čo Maroško už spinká?

tinka9075
25. nov 2012

@mirka2010 ahoj neviem Mirka prečo mi ho zakázala 🙂 🙂

mirka2010
25. nov 2012

@tinka9075 vsak to je na kazdej z nas, co si vyberieme...no nie???? ale vyslovene ti to zakazala? pani Anka neviem ze by bola takto proti vitaminom...takze uz len papat veeeeeela ovocia, zeleniny, mat pestru a bohatu stravu na vlakninu a zelezo...juuuj, aj tak byt tehotnou je uzasne...ja som si to papanie, aj ked vzdy s mierou velmi uzivala 🙂

tinka9075
25. nov 2012

@mirka2010 ved to že pani Anka mi povedala že nie calibrum 🙂 🙂 ja ovocia a zeleniny jem až až 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre