IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
3. dec 2012

@tinka9075 uz som zvedava na foto krpca? je vsetko ok?

apolenka6
3. dec 2012

@kostickabonnie áno až 14.12. idem mali sme ísť 10.12. v pondelok ale mm nemôže ,lebo chodí preč tak sme to nechali až na ten piatok ...nemám inú možnosť 😠 ale zas bubáčik bude väčší o 4 dni a ukáže sa nám v plnej kráse 😵 ..jáj ved sa mi to vlečie a to je ,len pondelok 😀 😀 😖
podľa mňa by si mala dostať peniaze za DNPO ved si išla na PN ešte pred zánikom DNPO a je aj 7 dňová ochranná doba!! asi si myslia,že sa neozveš a takto ti nemusia nič dať 😠 som zvedavá ako pochodíš ..napíš ! 😉
a o to jedení mi ani nehovor ?!? 😨 tiež mám stále hlad ,ale aj malú ťažobu všetko v kope 😖 ale najesť sa musím 😝 😝
no ak si stratila ten zdr.preukaz tak si ho vybav na novo ved ho teraz budeš stále potrebovať 😕

apolenka6
3. dec 2012

@mirka2010 tak to ste mali veľké šťastie ,že Maroška vybrali ,ale sa vôbec nečudujem ved je to malý model !! zaslúžil si byť v TOP 15 😅 😵 určite aj vyhrá a očaril aj iné mamičky a bude mať hlasov a hlasov !!! 🙂

apolenka6
3. dec 2012

@kostickabonnie počuj a dala si PNku aj na sociálnu?? ma tak napadlo 😕 lebo ja mám dve PN jednu pre zamestnávateľa a druhú na sociálnu DNPO ...

ursula5
3. dec 2012

@dasaa a to už tak zavčasu mrkvičku??? ty nekojíš?

ursula5
3. dec 2012

@mirka2010 zlatko dnes som si kúpila mama a ja kde hľadať toho nášho kámoša aj my mu chceme s Jarkom poslať hlas 😉

dasaa
3. dec 2012

ahoj @buba13 v 6 mesiaci sa prikrmuju deticky dojcene a nasa Simonka uz je na umelom mlieku preto mi uz mozme od 4mesiaca davat mrkvicku 🙂Urcite to zvladnes ockovanie tiez som sa velmi bala a docela dobre to potom bolo.Este dobre ze manzel mal volno ked sme ju boli ockovat.

dasaa
3. dec 2012

@ursula5 uz nie sme na UM.Kojila som necele dva mesiace.

siinda
3. dec 2012

@kostickabonnie no tak na koni januara sa urcite pridam s poz. spravickou 😉 😉 , budes PN,,alebo ides do roboty? ja keby som nemusela tak nejdem,,ale ja som aj dnes s ATB musela ist na stretnutia

mimi_2
3. dec 2012

Divečatá ahojte,

prosím nemáte niektorá skúsenosti s ESTRIMAXOM? Dnes mi ho lekárka predpísala na sliznicu, lebo som ju mala 10DC 5mm, že je to málo a zajtra ideme na IUI, ale tu čítam, že sa nesmie brať v tehotenstve, tak čo potom keď zajtra sa to podarí 🤐 , lebo ona mi kázala brať tie lieky 2 týždne, sa nezmýlila? 😀

tinka9075
3. dec 2012

Babenky tu je fotočka čakáme dvojičky srdiečka krásne bili len ja som ešte v šoku 🙂 🙂

apolenka6
3. dec 2012

@tinka9075 čakáme na fotočku 😵 určite ste si spravili nákupný výlet ,čo?? 😕 😕

apolenka6
3. dec 2012

@tinka9075 práve som ti písala !! no tak to je teda novinka!!!!!! 😵 😵 😵 tvoj sen sa splnil GRATULUJEM!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 jáj ani nevieš ako sa ♥ tešíííííím!!! a v ktorom si týždni??

niveagirl
3. dec 2012

@tinka9075 Jój Tinuš blahoželám, nádhera! 🙂 Pekný darček od mikuláša aj keď bude až za pár dní 🙂 To je dvojitá radosť potom. 🙂 u vás bude ale veselo 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@apolenka6 ahoj no ja ked mi to doki ukazoval na sone som len na neho pozerala a nechápala 🙂 🙂 teraz je to 7 týžden teším sa aj ked som v šoku 🙂 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@niveagirl dakujem no bude veselo ale po iui som to nečakala len som mala dva folikuly tak sa to dalo čakat 🙂 🙂

apolenka6
3. dec 2012

@mimi_2 aj ja som raz brala Estrimax ,ale už si to nepamätám ..určite sa za 2 týždne nič nestane ked otehotnieš ,ved až po 2 týždňoch sa začne tehotensvo na plno 🙂 🙂 dr. vie čo robí neboj 😉 😉 😉

niveagirl
3. dec 2012

@tinka9075 Sa teším s tebou 🙂 Tak len nech rastú do krásy 🙂

mimi_2
3. dec 2012

@apolenka6 Ok moja vďaka, tak idem si jeden šupnúť 😉

apolenka6
3. dec 2012

@tinka9075 som inak prekvapená ,že HCG nebolo na dvojky také vysoké čo by tomu nasvedčovalo ..a čo mm teší sa?? 😅 😅

mimi_2
3. dec 2012

@tinka9075 Juj gratulujem, ja som dnes bola tiež na sono pred IUI zajtrajším a mala som na ľavo 14,18mm a na pravo, tam ma picha ako nikdy 14,14,20mm folikuly, tiež ma upozornila, že môže to byť viacpočetné tehotenstvo aj trojičky 😕 , som sa trocha preľakla, ale skúsime to 😵 Držkajte sa 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@niveagirl dakujem no verím že to bude všetko ok 🙂 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@apolenka6 ved to že na 18 den 980 ale ja som si tak myslela že aby dve neboli a skoro rovnako velké 🙂 🙂 no muž sa teší len ja som v šoku 🙂 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@mimi_2 dakujem budem ti držat palce velmi 🙂 🙂

apolenka6
3. dec 2012

@tinka9075 tak v šoku som aj ja 😀 😀 ..no vidíš nie vždy sa dá riadiť HCG 😝 ale určite si rada ved si si priala mať dvojičky 😅 musíš si dávať pozor!!! a čo ti kázali ,určite si riziková 😕

buba13
3. dec 2012

@tinka9075 veliknska gratulacia. posielam velke objatie a veeela zdravicka prajem. nadherne!!!

tinka9075
3. dec 2012

@apolenka6 chcela som dvojky ale toto ma fakt prekvapilo sa budem ešte z toho dlho spamätávat 🙂 🙂

tinka9075
3. dec 2012

@buba13 dakujem no oplatilo sa íst do Brna darmo robia tam zázraky 🙂 🙂

apolenka6
3. dec 2012

@tinka9075 príjemný šok 🙂 🙂 🙂 len si ho užívaj 😉 😉

tinka9075
3. dec 2012

@apolenka6 si užívam len sa musím z toho ešte trošku spamätat 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre