IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
7. dec 2012

@tinka9075 ved presne, jasne ze je lepsie, ze budes castejsie u dr...aj sona mozno viac budes mat...ale aspon si budes ista, ze je vsetko v poriadku 🙂

tinka9075
7. dec 2012

@mirka2010 ved aj dnes som dokiho stretla na pošte len ma niekto chytil a pozerám môj doki len sa opýtal či je všetko ok ved na budúci týžden idem k nemu predpísat si injekcie 🙂 🙂 keby to nebolo tak daleko najradšej by som chodila do brna predsa len tomu doktorovi verím najviac 🙂 🙂 uvidím sa s ním dohodnem či by som k nemu nemohla chodit na sono aspon raz mesačne 🙂 🙂

mirka2010
7. dec 2012

@alibabaa tak to je velmi neprijemne ze ti byva stale takto zle...a mas pravdu, isto nie je dobre, ze malo pijes...ono to o tie dva tyzdne urcite povoli ked skoncis 1. trimester...ale este to vydrzat!!! neviem co by som ti mohla poradit...jedine sa prinutit, dat si flasku na stol pred seba a pomalicky srkat, mozno cez slamku...a v mysli si hovorit ze chcem pit, chem pit 😀 😀 😀 😀 😀 ale voduuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinasc
7. dec 2012

@mirka2010 malá je s Lukym v pohodke, tiež ho stále stíska a pusinkuje, chcela by ho dvíhať, až sa bojím, lebo ona je také treštidlo, ale on je našťastie odolný, veď je veliký takže sa dá dobre chytiť 🙂 🙂 🙂

tinasc
7. dec 2012

@alibabaa tak to je blbé, že je ti takto stále zle... ale neboj ono to prejde, ja som si v tomto tehotenstve vôbec nedávala pozor na jedlo, čo jem, či dobre jem a kvalitne a pozri čo mám doma... netuším, z čoho som ho vyživila 😀 ani vitamíny v tabletkách som nebrala...

majca55
8. dec 2012

@alibabaa diky moja beriem všetku tehotensku nakazu 😀 😀 inak odpadnem že už 11 tt.a už ti aj bruško vykuka?

apolenka6
8. dec 2012

@dadax84 áno ideme v piatok na srdiečko ,už teraz v pondelok sme mali ísť,len mm nemôže tak ideme až v piatok...asi áno a sme o týždeň skôr ,ale to budem vedieť presne v piatok mali by mi už dať aj termín pôrodu 😉

apolenka6
8. dec 2012

@alibabaa v piatok ideme na srdiečko vieš aká som nedočkavá ,ved aj ty si určite bola a vyrátajú nám termín pôrodu a potom na 100% budem vedieť či stíham 8mesačnú ochrannú dobu dnpo ,ale predbežne to vypadá že áno 😝
tak už budeš mať tehu vodičák?!? 😵 paráda ..to by som už aj ja brala ,len si budem musieť ešte počkať 😉 ved to ubehne a bude 1/2januára

apolenka6
8. dec 2012

@cmelica ahoj! no nemám závratné nevoľnosti ,ale ťažobu áno večeru to prejde a potom je už fajn ,prsia bolia ako majú inak nič zvláštne
v piatok ideme do MT a budem konečne vidieť bubáčika a srdiečko 🙂

mirka2010
8. dec 2012

@tinka9075 a ake injekcie?? ides nejake pichat? to vobec neviem 😒 😒 😒 😒

tinka9075
8. dec 2012

@mirka2010 fraxiparín pichám celé tehu a ešte aj po pôrode na zrážanlivost krvi 😖 😖 aj ked sa injekcíj strašne bojím ale zvládnem musím 🙂 🙂

mirka2010
8. dec 2012

@tinasc tak super, ze ho lubka...a ked bude uz taky ze sa aj pohrat..no bude to uzasne...je to velmi fajn mat starsieho surodenca...myslim, ze urcite s nim bude poriadna kamoska a urcite ti aj velmi pomoze...myslim casom, viem, ze je este mala ale tak za dva roky to bude uzasna pomoc 🙂 chodis s malym von aj ked je takto zima pocas dna???

mirka2010
8. dec 2012

@tinka9075 jaaaaj, jasne, kvoli zrazanlivosti...nooo nie je to nic prijemneeee..ale ty vsetko zvladnes🙂

tinka9075
8. dec 2012

@mirka2010 ved zvládnem len brucho mám samú modrinu asi budem pichat do nohy alebo do ruky 🙂 🙂

ursula5
8. dec 2012

@dasaa skús moja B-komplex 😉 dúfam, že Ti pomôže 🙂

mirka2010
8. dec 2012

@tinka9075 hmmmm, to je asi lepsi napad...ach,moja citim s tebou...a ako spinkavas? a papat ako chuti???

mirka2010
8. dec 2012

@ursula5 ahojteeeeee...ako sa nam mate???? co nove??? ako malicky? chodite von aj ked je takto zima?

tinka9075
8. dec 2012

@mirka2010 spím ako kedy dnes som spala do 13 od 23 no tak spánok mám rada 🙂 🙂 z jedením ako kedy včera som jedla kyslú kapustu dnes sviečkovú ale sladké mi nechutí vôbec len ovocie a v poslednej dobe všetko kyslé 🙂 🙂

mirka2010
8. dec 2012

@tinka9075 juuuuj, ty sa mas...aj ja by som si tak chcela pospinkaaaaaat....noooo, ono je to klise...ale spinkaj kym mozes, je to naozaj obrovska ale naozaj obrovska pravda...ja som to vzdy tak brala...aleeeeee, ved to tak nebude...ale je, naozaj je 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 aj ked kazdy zobudenie sa kvoli malemu za to stoji....ale niekedy vies taky spanok ked prides domov, len tak hocikedy...hmmm, to nehroziiii...🙂

tinka9075
8. dec 2012

@mirka2010 ja sa smejem že si musím pospat teraz lebo potom ktovie ako bude 🙂 🙂 🙂 ale ja stále hovorím že budú po mne a budú pekne spinkat 🙂 🙂

mirka2010
8. dec 2012

@tinka9075 ano, ano, tak si to aj hovor!!!! ach, keby to tak bolo, ja ti to z celeho srdca prajem...🙂 vsak uvidime🙂 urcite kym budu malicke, tak to bude fajn, ono to prichadza po tom pol roku...🙂

tinka9075
8. dec 2012

@mirka2010 ved uvidíme ja som spala dobre do troch rokov mamina mala zo mna radost 🙂 🙂

sherny
9. dec 2012

Ahojte kočky.
Dnes som desiaty den po iui alebo jedenasty neviem ako sa to rata ale to je jedno...dnes bt 37.3 a vcera 37.2 citim aj bolest prsnikov sem tam...myslite si ze taka zvysena je kvoli utrogestanu?
Cez tyzden som mala 37 pak klesla na
36.9 a potom zas stupla vyzsie.... 🙂
Co si o tom myslite ?
Peknu adventnu nedelu zelam 🙂

sherny
9. dec 2012

@apolenka6
Chcela som sa ta opytat aku osem mesacnu dobu si myslela?
JA som pocula iba o 7 dnovej ochr.lehote

apolenka6
9. dec 2012

@sherny ahoj! ja som si nemerala BT tak neviem ti povedať ako to je 😕
čo ja viem tak od zaniknuta DNPO do 8 mesiacov ak nastúpiš na materskú dovolenku tak si ešte v ochrannej dobe .že by to bolo,len 7 mesiacov o tom nič neviem aj som sa na to pýtala a je to určite 8 mesiacov 🙂
a aj tebe peknú adventnú nedeľu 😉

sherny
9. dec 2012

@apolenka6 aha, hmmm, to je škoda, ja som to zrušila v máji, boli to nehorázne peniaze... ☹
ja som myslela 7 dňovú ochrannú lehotu - ked zrušíš dnp, tak máš právo ísť do 7 dní na PN, potom na materskú, a dnpo dostávaš po celú dobu.. kopu mojich kamošiek to využilo, ako sa len dalo... škoda že to už zrušili ☹

adikasala
9. dec 2012

@apolenka6 ahojky magduska som tu naskok iba duufam ze sa ti dari a drobcek v brusku napreduje,,tesim sa na piatok ked budes mat spravicku o srdiecku 🙂 chybate mi ale coskoro budem mat novy pc od jeziska tak potom popiseme 🙂 posielame bosteky od valentinky

adikasala
9. dec 2012

@tinka9075 ahojky dufam ze tvoje tehulko napreuje a drobcek sa ma dobre,,,pozrdavujeme 🙂

adikasala
9. dec 2012

@alibabaa ahojky ako sa mate dufam ze drobcek poslucha a krasne rastie... 🙂 nemam pc tak niesom na nete uz dost dlho ale coskoro budem mat novy pc tak potom pokecame... 🙂

apolenka6
9. dec 2012

@adikasala ahoj ,tak máš PC pokazený ?! 😕 si zlatá ,že na mňa myslíš ♥
aj ja som na piatok zvedavá ,to už bude 2 týždne čo sme niečo na sone videli ,tak sa tešíme 😵 jasné potom si napíšeme ked budeš mať nový PC 😉 a aj ja posielam Valentínke pusinky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre