IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
14. dec 2012

@majca55 dakujem 🙂 som odbehla zdobím stromček aj ked som nemala v pláne až o týždeň ,kúpili sme nové sviečky na stromček tak sme ich chceli skúsiť aké budú a ked už boli na stromčeku nedávali sme ich dolu a zrazu som dávala ozdoby ...budem mať už "pokoj" o jednu starosť menej aj keď zdobievam neskôr 😝

majca55
14. dec 2012

@apolenka6 moja a mm čo šťastny moc že?tak ty maš stromček mna ešte čaka ufuf 😝

tinka9075
14. dec 2012

@apolenka6 ahoj super fotečka ja idem v utorok na sono tak to sa už drobci budú hýbat no to bude pohlad už sa teším velmi 🙂 🙂 bola som aj v Lubochni na štítnu žlazu a všetko je ok tak som spokojná 🙂 🙂

tinasc
14. dec 2012

@apolenka6 jeeeej to je nádherný bubáčik 🙂 gratulujem z celého srdca 🙂

apolenka6
14. dec 2012

@majca55 áno mm je šťastný a vraj to bude chlapec ,lebo dieťatkotko bude narodené v jeho mesiaci ako on a on je chlap 😝
tak uvidíme 😉 stromček stojí a sa tešíme ako sa nám podaril a nové sviečky sú také krásne 😵 keby mi dnes niekto povie že postavím dnes stromec tak mu neuverím 😕

majca55
14. dec 2012

@apolenka6 moja to od toho šťastia sa vam staval super 😵 😵

apolenka6
14. dec 2012

@tinka9075 super,že štítna žľaza je OK 😅 jéj to bude krásne sono ked sa už budú drobci mrviť ,ja idem v stredu k mojej dr.zaniesť správu ak už neporodila,lebo vraj už tento týždeň nevládala ,som zvedavá či mi dá teh. knižku,lebo ju budú zastupovať dr.Pospíšilová 😖 taká som "natešená" možno vieš aká je ...
som sa objednala na sono do MT v 12tt pre istotu ,lebo jej neverím 🙄

apolenka6
14. dec 2012

@majca55 iba ja som stavala mm len dirigoval 😝 ale tešíme sa obaja aký je pekný 😉

apolenka6
14. dec 2012

@tinasc dakujem Maťka 🙂 a pohladkaj Lukáška 😉 aj malú 😕

tinka9075
14. dec 2012

@apolenka6 ja som tiež rada že štítna je ok lebo doki z brna na tom trval že to treba skontrolovat 🙂 🙂 mne chcel dat doki tehu knižku ked som doniesla správu z brna ale som mu povedala že nech mi ju dá pred vianocami tak sa smial že budem mat ježiška 🙂 🙂 no Pospíšilka nič moc mám s nou skúsenosti a nie dobré 😖 😖

tinasc
14. dec 2012

@mirka2010 ja nemám pochystané nič... neviem, čo urobím, na nákupy sa nedostanem...

apolenka6
14. dec 2012

@tinka9075 ja som na dr. tiež nič moc dobré nepočula 😕 radšej by som bola keby ju niekto iný zastupoval ,ale neporadím si 🙄 ved uvidím v stredu ako dopadnem a či nebudú náhodou zmeny ....

tinka9075
14. dec 2012

@apolenka6 veru nič moc ona je dost slabá ako gynekologička 😖 😖

apolenka6
14. dec 2012

@tinka9075 viem sa čudujem ,že má ešte papiere ako dr.čo má na rováši 🙄 ale čo zvládneme to 🙂

tinka9075
14. dec 2012

@apolenka6 aj ja sa čudujem ved mna nechala s potratom týžden a ked som od bolesti nemohla chodit a prišla na pohotovost tak mi povedali že v hodine dvanástej skoro som dostala otravu krvi 😖 😖 tak hned som šla od nej preč teraz som u nás u dokiho a spokojná velmi ja by som ho už nemenila 🙂 🙂

tinasc
14. dec 2012

@apolenka6 ďakujem pohladkám 🙂

dasaa
14. dec 2012

@apolenka6 veru pekne to ide zaradom 😀 😀 😀 asi koli tomu @jablcko som nevidela ze tu nie je tak casto ako ostatne.Len nech ma pekne tehulkovanie celych 9 mesiacov.

cmelica
14. dec 2012

@sijust @mirka2010 dakujeme 🙂 nozky su v poriadku ,tak moc sa z toho tesime a aj krvicka je o.k 🙂 uz len absolvovat poradnu v TN a mame to tento rok vsetko za sebou 🙂 🙂 🙂

cmelica
14. dec 2012

@apolenka6 mojka gratulujem moc a strasne moc sa tesiiim 🙂 ked som videla fotecku hned som si pomyslela na toho nasho nezbednika 🙂 🙂 🙂 hladkame brusenko 😵 😵

mirka2010
14. dec 2012

@apolenka6 jeeeeeeeej, to je nadhera 🙂🙂🙂malicke je uplne prenaaaaaadherneeeee.....a verim, ze srdiecko krasne bilo...vsak je to prenadherny pocit???? ja som plakala dojatim a moj mm tiez...pretoze ten zvuk to bol dovtedy to najkrajsie co som v zivote pocula 🙂

mirka2010
14. dec 2012

@cmelica tak to som stastnaaaa....naozaj mooooc 🙂 lebo to ze to mate v poriadku je velmi dolezite...a tu poslednu poradnu mate kedy presne????a co mate nove s Branusikom...? ja som dnes malemu chcela kupit jeden darcek a je to vypredane...som z toho taka sklamana...ved to sa nerobi!!!! zhaname mu aj sanky, moji rodicia mu chcu kupit...no to je hotova veda vybrat tie spravne 🙂 a nachodili sme sa dnes tooooolko az az 🙂

mirka2010
14. dec 2012

@tinasc no moja, nic nenarobis...uplne presne viem, ake to je ked mas doma take malicke a nemozes ist po nakpoch...este sa mozes nejako s mm dohodnut 🙂

mirka2010
14. dec 2012

@tinka9075 hello....tak ako double tehulka??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinka9075
14. dec 2012

@mirka2010 ahoj Mirka zatial ok v utorok idem do Brna tak sa teším ako budú drobce robit kotrmelce 🙂 🙂 dúfam že sú tam obe a pekne sa vyvíjajú 🙂 🙂

mirka2010
14. dec 2012

@tinka9075 urcite su obe v absolutnom poriadku a budes sa v utorok tesit ako krasne narastli 🙂 to bude mat Marosko akurat 11 mesiacikov..budeme na teba veeeeelmi mysliet 🙂

tinka9075
14. dec 2012

@mirka2010 to verím ešte to dotiahnut do 12 týždna lebo vtedy sa stáva že jedno bábo sa môže prestat vyvíjat a vstrebe sa to mi aj doki povedal 😒 😒 ale treba mysliet pozitívne a všetko bude ok 🙂 🙂

apolenka6
14. dec 2012

@dasaa neviem či tu dala jeden príspevok tak preto si ju nepostrehla a veru niekde sa stratila ved ona sa ozve 🙂

apolenka6
14. dec 2012

@cmelica bruško hladkám ved je prerastené 😝 ale nevadí stojí to za to 🙂 fotečku stále obdivujem 😵 ááách 😵

apolenka6
14. dec 2012

@mirka2010 áno srdiečko krásne bilo ,len dlho sme ho nepočuli ,ale predsa 😵 dr. ho pustil krátko a na sone blikala krásna hviezdička ako tĺklo 🙂 🙂 🙂 o dušu 🙂 aj ja som bola dojatá bolo to nádherné mm sa tešil ,len on nevie dať pocit takto verejne na javo ,ale ja som na ňom videla šťastie! 😅

apolenka6
14. dec 2012

@tinka9075 nebojkaj bude všetko v poriadku ,ale asi sme každá rovnaká a chceme mať 12tt za sebou predsa je to bezpečnejšie .ale musíme si ísť tvrdo za svojím a bude všetko dobre!!!! 😠 😠 😉 😉 na zlé netreba nemyslieť aj ked niekedy to príde ,ale treba to hned zahnať preč, heš! 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre