IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
6. jan 2013

@dasaa dakujem ved verím že všetko bude ok už sa teším ked budem vidiet krpčekov je to iné ako pri normálnom sone 🙂 🙂

dasaa
6. jan 2013

@tinka9075 tak to ano pri tom uvidis krasne babetka.A budes si pytat aj fotku?

tinka9075
6. jan 2013

@dasaa vypýtam ale už sme kúpili usb klúč a dáme si to nahrat tak budeme mat pamiatku a budeme detičkam ukazovat aký boli v brušku 🙂 🙂

mirka2010
6. jan 2013

@sijust ahojte kocky nase 🙂a citam ze vy mate uz zubok, no teeeeda🙂🙂🙂 a ktory prvy vysiel, dolna jednotka??? a ako to Stelluska prezivala???? Marosko mal strasne vysoke teploty, veru vytrpel si a my s nim...hrozne vidiet svoje dietatko takto chore....a ake ste mali sviatky???

mirka2010
6. jan 2013

@dasaa ahoj Daska, dakujeme ze na nas myslis....Maroskovi je uz chvala Bohu lepsie, tuk, tuk, tuk.....aj ked teraz na vecer mal este 37, ale verim, ze to uz je prec!!!! A vy ako sa mate so Simuskou nasou krasnou??? ako papkava, chutia jej nove veci???

mirka2010
6. jan 2013

@apolenka6 ahojky, je to veru tak, na vecer stupa vsetkym teplota ked su chori...ale verim, ze je to uz za nami...a ty sa ako mas s tym krasnym brusinkom??? chodievas aj von???

dasaa
6. jan 2013

@tinka9075 tiez mam video je to pamiatka a ked Simonka bude starsia tak jej potom ukazeme aka bola malicka v brusku

mirka2010
6. jan 2013

@tinasc ahojky, uz teplota cez den nebola, teraz na vecer 37, ale to su take dozvuky asi...ach, strasne, vsak to poznas!!!! a ako malicky, uz spava lepsie??? zajtra skola po dlhom case, skoda, ze je po sviatkoch, bolo to skvele, vsak?

tinka9075
6. jan 2013

@dasaa ja chcem všetko dávat nahrávat ked budeme chodit na soná nech máme pamiatku 🙂 🙂

tinka9075
6. jan 2013

@mirka2010 ahoj tak to som rada že Maroško sa už má lepšie chlapček zlatunký 🙂 🙂

dasaa
6. jan 2013

@mirka2010 som rada ze uz sa ma trosku lepsie a ta teplota uz dnesna bude posledna.A Marosko zajtra bude fit.Mame sa dobre Simonka je zlatucka vysiata mamina bambulka 🙂 Mirka papa mi vsetko pekne ale dala som jej spenat tak ten nejak nemusi take oci velke mala ked to papala a ako sa mracila. ☹ ze co to je.Vcera som jej vyskusala dat vyzivu od 4 mesiaca ale tu co je bez cukru a presne tak isto sa tvarila ako pri spenatu.

dasaa
6. jan 2013

@tinka9075 este dobre ze nie co take exiztuje bo nase mami take veci nemali ako teraz my mame

tinka9075
6. jan 2013

@dasaa presne tak dobre že také niečo je aj tie soná sú také presné 🙂 🙂

dasaa
6. jan 2013

@tinka9075 tak to ano 🙂

kostickabonnie
6. jan 2013

@dasaa chora, chora, chora ☹ ☹ ☹ ja idem 10.1. na sono a pre vysledky krvi....už aby bol štvrtok ☹ tiež pozdravujem simonku 🙂

mirka2010
6. jan 2013

@tinka9075 ahojky, dakujeme 🙂 no veru,. aj my sme tak stastni 🙂 a ty sa ako mas s drobcekami???

mirka2010
6. jan 2013

@dasaa Daska moja, Marosko presne tak isto reagoval prvy krat na spenat...ani som sa mu necudovala, sama ho nemam rada...ale druhy pokus bol lepsi...nove chute su pre deticky take...druhy krat ked ochutnaju, je to naozaj lepsie...a s vyzivou sme mali uplne to iste...takze len skusaj dalej 🙂 a uz sa pretaca pekne???

dasaa
6. jan 2013

@kostickabonnie joooj moja ta co bola si aj u lekara alebo nie.Jeej tak uvidis drobceka a uvidime aj mi drobceka ?

kostickabonnie
6. jan 2013

@dasaa nebola som, veď aj tak by mi nepomohol, skúšam všetko možné, ale aj mm už ťahá 13.deň a ešte sa nevyzdravel, a to mal aj ATB, ja som to chytila 6 dní po ňom, takže nejaký silný vírus, ktorý za týždeň nevyliečim....už som z toho nervózna 😒
Dúfam, že drobčeka uvidíme a že to znáša lepšie ako ja 🙂

tinka9075
6. jan 2013

@mirka2010 ahoj zatial všetko dobre sem tam mi je zle a dlho spávam síce chodím spat o polnoci ale spím do 13 v kuse 🙂 🙂

dasaa
6. jan 2013

@mirka2010 jooj mirka Simonka je betarica.Ked som ju nechala lezat na zemi a isla som len na skok do kuchyne a vratila som sa Simonka bola na brusku.Normalne som rozmyslala ako som ju vlastne dala ci na chratik alebo na brusko.Skusila som ju dat na chrbatik a odisla som zase len na skok a nasa betarica sup na brusko.Ale ked som pri nej nechce sa vobec otacat.Ale ako nahle idem prec tak sa otoci.

dasaa
6. jan 2013

@kostickabonnie mohla si ist mozno by ti dal ATB.Ja ked som bola chora tak mi dala moja tie co mozu tehotne aj to len 3 ks boli.

apolenka6
7. jan 2013

@dasaa ja som v očakávaní kedy bude piatok ,po mesiaci uvidíme drobčeka tak som nedočkavá 🙂 inak sa cítim dobre ,len včera mi nesadla večera som mala ťažobu ,ale to poznám 😕 dnes je už dobre ,vyspala som sa do ružova 🙂

apolenka6
7. jan 2013

@mirka2010 dakujem mám sa dobre v piatok máme sono 😉 von moc nechodím ja som na PN a vychádzky mám ,len doobeda 1 hodinku a 2 poobede ,ale niekdy pokúšam behám aj dlhšie 😝 a teraz je veľa ľudí chorých tak nechcem ochorieť tak som doma 🙂 ale teším sa ked bude krajší čas vonku slniečko ,teraz to ani moc von neláka ...

buba13
7. jan 2013

@dasaa ahojky, veru uz sem moc nechodím. Krpec vyzaduje pozornost a asi sa nam deru zuby von. Manžel mal dovolenku, tak sme si to užívali plnými duskami. Neviem ci mám začať dokrmovat. K lekárske idem až 4.2. Maly začína pekne večerspavat. Tak dostávam ;) ako sa mate vy? Malička je zlatunka :-*

cmelica
7. jan 2013

Ahojte maminky a tehulky 🙂 takze drobec mam 6110g a priblizne 66cm :D rastie nam ako z vody... mozme zacat pomalicky davat prikrm,alebo pockat do 5 mesiaca.je to na nas ako sa rozhodneme. A najvacsia zabava dnes bola odchyt mocu.bolo to v sade len nie v skumavke a co sa podarilo zachytit to nestacilo na vysetrenie,tak nakoniec isiel mm kupit sacok na odchyt 🙂 uz si len pockat na vysledky krvicky a mocu ,potom vysetrenie 10teho u nefrologa a dufat,ze bude vsetko v poriadku.

kocky tehulky len sa nam pekne vyliecte z tych chorob!!!! nebojkajte sa urcite budu drobcekovia pekne robit kotrmelce v brusku 🙂 tesime sa na fotecky..@apolenka6 juj moja a ty uz mas ake brusko peknucke 🙂 🙂 🙂 dufam,ze popridavate aj vy kocky @tinka9075 , @kostickabonnie @alibabaa
@mirka2010 Marosko sa ma ako?? uz je lepsie??
@adikasala juj princezna je krasna a urcite vam robi len a len radost 🙂 my este pockame do 5 mesiaca a zacneme pomalicky s prikrmom..sak uz ked davam UM tak mozem aj mrkvicku a vraj je to lepsie .Poboskaj ju za nas 🙂
@sijust kocky nase krasne 🙂 Stellinka okanecka krasna ty si uz riadna slecna 🙂 🙂 🙂 🙂 ako papate prikrmi?? cim ste zacali??? Cmukaaaaaaaaaaa 🙂
@dasaa jeee moja a vy sa takto uz tocite ?? no to musi byt zabava...asi vam nechce ukazat svoj tajny recept na otocenie 🙂 🙂 🙂 pekne ju poboskaj za nas 🙂
@buba13 je aj vy idu zubky 🙂 nas maly je taky isty..stale len pri nom a venovat sa mu...najradsej by sedel ... ja som zacala 2 dni dozadu natierat dasienka bo tak zuzlal ruku ze az a aj bol nervozny... no uvidime co ukaze cas ..Drzkajte sa a posielame tapaka 🙂 a co mas malo mliecka ked chces zacat s prikrmom?? ja davam tak raz -2x za den UM a pockame do 5 mesiaca a zacneme mrkvicku a tak pomalicky ...

DRZKAJTE SA NAM KOCKY !!!

lucka188
7. jan 2013

Ahojte, robim si taky mensi prieskum. Existuje taka teoria, ze ked sa dostanu spermie do tela zeny kratko po/ pred ovulaciou, tak je vacsia pravdepodobnost chlapceka, lebo muzske spermie su rychlejsie a naopak, ked su spermie v tele uz niekolko dni pred ovu, tak to bude dievcatko, lebo zenske spermie ziju dlhsie. Z toho mi vychadza ze kedze IUI sa musi presne nacasovat, mali by sa po nom rodit sami chlapci 🙂 Aku mate s tymto skusenost? Ja som teraz tiez tehotna po IUI (btw vzhladom na nazov temy, podarilo sa to na prvy krat)

apolenka6
8. jan 2013

@tinka9075 zajtra ťa čaká veľké sono 😅 držím palce,šťastnú cestu a teším sa na fotočky 😵 ja som nedočkavá kedy bude piatok....

mirka2010
8. jan 2013

@tinka9075 fiiiha, ty sa mas...taky spanok si len a len uzivaj 🙂 budes nan dlho spominat 😉 😉 😉 😉

mirka2010
8. jan 2013

@dasaa tak je to uzasne, ako nas tie nase deticky dokazu prekvapit, vsak??? no treba na nu davat obrovsky pozor, ked sa vie takto pretocit...je to take zlate a pockaj to uz budu milove kroky ako bude teraz napredovat 🙂 Marosko uz chodi len za jednu rucicku a kazdy den spravi sam aj 5 krockov, ideme sa z neho uplne pototo 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre