IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
14. feb 2011

@aby áno Ms mávam pravidelnú aspoň to 😝 No tak svokra ťa ma teda preštudovanú do krvičky 😀 čo už ... 😒 Tááák aktivít máš teda dosť 😢 😢 len si oči nevypichni pri štrikovaní hladko- obratko 😉 ja som štrikovala ako dievčatko a celkom ma to bavilo vidíš?! že by som to aj ja skúsila ale maximálne tak šál uštrikujem 😅 a viem spraviť aj brmbolec 😉

zuzanka7834
14. feb 2011

😢 😒 😒 ☹ Babulky tak ja asi nemam dobre spravy, hcg bolo iba 226, takze sa nezdvojnasobuje. Nerozpravala som sa sice s doktorkou, lebo tam uz nebola, a sestricka ma utesovala, ze ich labak moze mat ine normy ako nas lucensky a bla bla bla, v piatok mam ist na kontrolny odber a pokracovat v utrogestane. Dievcata ja sa velmi bojim, chcem plakat, ale nemozem, lebo som v praci. Preco? Kvoli tomu, ze som sa tak velmi tesila? 😔

aby
14. feb 2011

@apolenka6 no vieš čo ja tiež úplne že pravidelnú až na jeden krát ale to mi len týždeň meškala a keď pichli vyvolávačku tak o 2dni prišla 😒
Heh ja viem štrikuvať len hladko, ale chcem sa naučiť ponožky mm má rád babkine a naša fazuľka tiež bude potrebovať 😀 😀 😀
ja som zatiaľ štrikovala tiež kadejaké šále deky a tak ale to nieje ono heh 😉
Jeee brmbolce milujem vidíš ďalšia aktivita heh 😉

apolenka6
14. feb 2011

@zuzanka7834 😨 😨 Zuzanka! ved to nemusí nič znamenať... 😉 ja neviem čo napísať nie som odborníčka,len dr by vedel viac. A čo ked si otehotnela neskôr a HCg začína ešte,len rásť??? 😵 😵 Viem ako sa cítiš .... aj ja som mala hlavu plnú otázok prečo? na to niet odpovede ,ale ved ešte máš stále nádej ... 😕 a to je hlavné teraz

andy175
14. feb 2011

@apolenka6 no ja som už bola na laparoskopii s tým, že mi spravia prefuk. ale zistili, že jeden vajcovod mam uplne nepriechodný a druhy pod vysokym tlakom... tak uvidím, či sa pošťastí... neviem, aké mám tomu dávať nádeje, ale tak oni mi to odporučili ako jednoduchšiu metódu a keď sa to nepodarí ani na 3. krát tak pôjdem na umele oplodnenie...

aby
14. feb 2011

@andy175 tak držím aj ja moc prsty neboj fazuľka bude 😉

andy175
14. feb 2011

ďakujem 🙂

zuzanka7834
14. feb 2011

@apolenka6 Magdalenka ja neviem, ale hcg sa podla mna zdvojnasobuje cca kazdy druhy den, tych 15 sa mi viac ako zdvojnasobilo a teraz je to taketo nizucke.... 😔 Sestricka vravela, ze to moze byt ina norma, ale to sa mi nezda, ved niektore baby maju tych 200 hned na prvom odbere a ja som uz 25 den po IUI, nech tomu dame aj tie dva dni ak bola posunuta ovulka, stale to bude 23 DPO 😒 😒 😒

apolenka6
14. feb 2011

@zuzanka7834 No ja sa v týchto číslach vôbec,ale vôbec nevyznám... 😒 No čo ak je to ozaj norma u teba?! 😵 ved keby to nerástlo nebolo by tam ničovité nič ako u mňa mne to padlo na 0 😕 😨 Iné nezostáva.len čakať do piatku... 😒 Bude to dobré Zuzanka 😉 nestrácaj nádej tu ešte máš stále...ešte si v práci? bolo by dobré keby si si poplakala a by ti bolo lepšie na duši...ked iné nič

petuska123
14. feb 2011

@zuzanka7834 ☹ este nieje nic stratene.

erickaa
14. feb 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzanka, keď ti robili IUI koľko si mala vajok a aké veľké? Zisťujem, či tam nebol nejaký ešte malý folík, ktorý neskôr dorástol a teda bolo vajko neskôr oplodnené. Lebo všetko je možné, nestrácaj nádej. Aké si mala HCG hodnoty? Prepáč, že sa pýtam, zrejme si to tu už písala, len nemám čas čítať všetky príspevky.. Držím palce

andy175
14. feb 2011

@zuzanka7834 držím päste nech to vyjde! 😉

petuska123
14. feb 2011

tak baby ja uz mam pregnyl von z tela,robila som si test a nic bola len jedna palica..a teraz uz len dufat ze za par dni bude test pozitivny

walta
14. feb 2011

Taaaak dievcata, dnes som bola v CARe, a vysledok po neuspesnej IUI je, ze dalsiu nam neodporuca, ze by sme tam chodili ako na hodiny klavira, a aj tak by to nevyslo. Cize najskor ma caka hysteroskopia, potom priprava na umele. Ineho sa nebojim, len tej narkozy. V zivote som este nebola uspata. Nemate niektora z vas, co ste boli na umelom, skusenosti aj s hysteroskopiou?
Vidite, ako som dopadla? A stale mam v sebe otazku, preco to nam dvom nejde prirodzenou cestou?

petuska123
14. feb 2011

@walta 😢 ani ja som nebola este uspata a ak aj nas caka ivf tiez sa budem najviac toho bat ze sa uz nepreberem 😕

zlatanka30
14. feb 2011

@walta co potrebujes vediet ohladom hysteroskopie?mne ju robili pred rokom spolu s laparoskopiou.kontroluje sa maternica zvnutra takou mini kamerou.robi sa to v narkoze,cele to trva tak 10-15 min

tinasc
14. feb 2011

@petuska123 no mávam 36,9 - 37,0 😉

tinasc
14. feb 2011

@fomarik tak to je super, že si si našla tak rýchlo nového doktora. Tak už len pekné tehuľkovanie 🙂 🙂

walta
14. feb 2011

@petuska123 ja ti neviem, ale nesmieme na to mysliet... ved je to cesta k nasmu snu- k zdravemu dietatu. Ja si to tak hovorim. Cakaju ma najskor predoperacne vysetrenia, a potom, ked ich budem mat, idem na tu hysteroskopiu. Tak huraaaaa do boja 🙂 🙂 🙂

walta
14. feb 2011

@zlatanka30 dakujem, aspon tak v skratke si mi to opisala. Cize da sa to zvladnut?

apolenka6
14. feb 2011

@pici no a ty čo?!kolko ste narátali daj echo 😉

apolenka6
14. feb 2011

@walta a ty si mala kolko IUI ? ked ti dalšie neodporúčajú??

zlatanka30
14. feb 2011

@walta neboj je to v pohode.a narkozy sa nebojte.preberete sa.ja ich mam za sebou uz 6 a vzdy som sa prebrala 🙂

tinasc
14. feb 2011

@zuzanka7834 nevešaj hlavu, určite je všetko v poriadku, naozaj to môže byť len neskôr oplodnené vajko, preto tá hodnota ešte nenarástla 🙂 držím palčeky 🙂 🙂

walta
14. feb 2011

@apolenka6 mala som jednu jedinu IUI, ale podla nasich vysetreni, kde mame aj ja, aj moj manzel iste nedostatky, tak ze by IUI bola bezvyznamna, skor to umele nam odporuca nas dr. A asi ma aj pravdu.... ideme do toho

walta
14. feb 2011

@zlatanka30 dakujem za povzbudive slova... tykajme si a hotovko 🙂

tinasc
14. feb 2011

@walta neboj sa narkózy, ja keď som išla na operáciu žlčníka, tak som sa bála narkózy no a som tu 😀 takže smelo do toho, ak z toho bude bábenko 🙂

petuska123
14. feb 2011

@tinasc ja tiez

tinasc
14. feb 2011

@petuska123 inak tuším tu niekde na fóre som čítala, že utrogestan drží hore BT takže ja už som z toho tiež zmätená 😉

walta
14. feb 2011

@tinasc sak ja viem, aj trhania zubu som sa bala, 1x mi ho totiz trhali, ked som mala 25, a aj to zdravy zub, kvoli strojceku a potom som vyhlasila, ze by som isla aj na druhy den, nic to nebolo. Snad to nejako zvladnem a vydrzim... ine mi aj tak neostava

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre