IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
15. feb 2011

@katy33 ak myslíš u doktora, tak si nespomínam, počkaj zalovím v pamäti, ale asi nie 😉

adikasala
15. feb 2011

@tinasc budu neboj uz su na ceste niekde cakaju na ten spravny moment..... 😲 😲 😀 😀

tinasc
15. feb 2011

@adikasala 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adikasala
15. feb 2011

@katy33 katy stebou mne bavi svetttt!!!!!sranda stebou!!!! 😀 😀 😀 😀 babenky idem koncim musim ist varit veceru manzelikovi!!!!

pici
15. feb 2011

@tinasc no uvidime. ja som skepticka ,,,, ale tak jasne ze verim tomu ze to vyslo

apolenka6
15. feb 2011

@tinasc no ved musíme aj trošku odľahčiť naše problémy ... 😵 😵 a smiech je zdravý....
@adikasala no tak ty si trafila správnu vešticu ... 😨 no ja nie a už nebudem pokúšať....tak veru už ,len čakať na správny moment...každá sa ho dočkáme 😵
@katy33 tak si si schrupla..budeš dlho ponocovať ako ja....ked si poobede pospím
@zuzancek22
@fomarik áno zuzanka má pravdu ja som malla prvú PN na chrípku ktorá mi končila 17.1 som už bola práce schopná,ale toho 17.1 ma zas nechal na PN gynekológ tak som bola v kuse bez prestávky...len som mala 2 PN a to mi spadá do tých 25% prvé dni... 😖 aj pri jednej a druhej čo už ?!

petuska123
15. feb 2011

@tinasc ahoj ty beres 2 tabletky utroges.rano a dve aj vecer??

petuska123
15. feb 2011

😒 nic??

tinasc
15. feb 2011

@petuska123 hej, beriem po dve 🙂

petuska123
15. feb 2011

@tinasc no tak ja som to riadne dosrala . 😠 ja berem len 1 rano a 1 vecer.do pic.....................

petuska123
15. feb 2011

@tinasc ach jaj.no moja smola nepochopila som lekara asi .

tinasc
15. feb 2011

@petuska123 a nemáš to napísané na protokole?

pici
15. feb 2011

@petuska123 nevadi zlatko. tak to zacni pekne papat dve rano dve vecer...a v protokole to ja napriklad mam. a ja ich zapijam, nevkladam lebo ma svrbeli

tinasc
16. feb 2011

dobré ránko 🙂 tak sa nám ten deň krásne začal 😠 v noci tu drobne mrholilo, do rána zamrzlo, išla som odprevadiť mužíka do robotky a nevediac že sa tak šmýka som spadla ☹ ☹ na zadok 😒 ani ma nebolí, ale ako sa tu šmýka, tak hádam za celú zimu tak nebolo 😉

petuska123
16. feb 2011

@tinasc no mam ale vcera so ho prvy krat citala..no co uz narobim.lebo doki povedal ze v den zakroku dat hnes dve a potom kazde rano a kazdy vecer a to som uz nevnimala ☹ tak vcera som uz vecer dala dve .lebo mi neslo do hlavy preco mam tak vela tych tabletiek a potom som sa docitala na protokole ze 2 krat 2.

tinasc
16. feb 2011

@petuska123 ale však to nevadí, začni si dávať dve, to bude v pohode.. mne ani dve a dve zatiaľ nepomohli 😀 a či aj pomôžu, keď som tak druzgla

petuska123
16. feb 2011

@tinasc a co teplota ranna??ja 37.robis si aj na fertility graf??a uz makas v praci??

tinasc
16. feb 2011

@petuska123 nerobím si graf, dnes som mala teplotu len 36,8 ☹ a kdesi v poradni gynekológa som čítala, že progesteróny zvyšujú BT... tak z toho nie som múdra 😒

apolenka6
16. feb 2011

Dobré ráno! 😅 no PMS už mám začalo mi nočné potenie+zimnica 🙄 tak už za pár dní to príde a začnem znovu stimulovať na 3IUI 😵

petuska123
16. feb 2011

@tinasc vcera som na nete hladala vsetko mozne o tom utrogestane a vsade sa pisalo ze zvysuje teplotu.

tinasc
16. feb 2011

@petuska123 tak tak 🙂 ale netráp sa už s BT...

petuska123
16. feb 2011

@tinasc veru tak treba uz len dufat

katy33
16. feb 2011

Dobreeee raaanko, kočenky moje.... 😎 😉
@petuska123 A kde meriavaš BT ? BT by sa ti mala zvyšit, ked sa vajičko uhniezdi 😉
@tinasc Chudatko moje, trtačik narazeny, auajs až mna to zaboelo 😖
@apolenka6 No tak, ked ma ta hnusoba prist, tak nech už je tu 😉 nech sa už stimuluje a tehulkuje 😉

petuska123
16. feb 2011

@katy33 dobre rano meriam v zenskom prirodzeni no ako slusne som to napisala 😀 hej ked sa uhniezduje je zvysena BT ale pravdepodobne je to ovplyvnene tym utrosom.

katy33
16. feb 2011

@petuska123 Myslim si mojenko, že utroš môžno zvyši BT tak o 0,1-0,2 stupniky, ja som to tak merala, ked som si nasadila duphaston a vtedy skočila, ale len o 0,1 stupnika, potom som už bola z toho na nervy, tak som s tym prestala---vždy som si krivky porovnala s krivkami na stranke tušim - merenibt.cz 😕 ... a tam su uvedene aj neobvykle tehu krivky, skus pozriet 😉

petuska123
16. feb 2011

@katy33 hej mam to tam uz prestudovane.takze cca 2 stupne dolu??takze 36,8???

aby
16. feb 2011

Ach tak dneska začíname prvá Provera 😒 😉

katy33
16. feb 2011

@petuska123 ..zlatino , BT je len taka informačna, ja neverim ani BT a ani tehu testom....ved su aj ženy, kt aj ked su tehu maju teplotu pod 37,0 a je ich dost...je to individualne a je tak vela faktorov, kt. ovplyvnuju BT...ja som mavala zhruba tak tiež po ovulacii 37,0....no dva cykly dozadu som mala niekolko dni až 37,4 a tehu som nebola.....Ja verim, že tam fazulku už maš a bude z teba krasna tehulka 😉

katy33
16. feb 2011

@aby Zlatinko moje, držim palčeky, všetko piš, ako to postupuje, kedy teraz idete na sono.....som s tebou, kuriatko moje a teš sa na pn-ku 😎 😉

aby
16. feb 2011

@katy33 si zlatíčko no jj budem písať výsledky s krvi ešte nie sú no aj s toho mám obavy 😒
budem ešte volať koordinátorke, že už beriem proveru budúci týžden idem ku svojej gyndoške a chcem sa dať vypísať od 1.marca hádam nebude problém 🙂
no, ale už viem pochopiť prečo mám byť na PNke 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre