IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
17. feb 2011

@petuska123 to je este skoro na test aj tak.... este nerob ziadne zavery, oki?

walta
17. feb 2011

@tinasc ja sa mam tak, ze som uz zmierena s tym, co ma caka.... zajtra k internistovi na predoperacne, a idem na tu hysteroskopiu... musim zvladnut, no nie? ved som neni ziadna padavka

petuska123
17. feb 2011

@walta ahoj a to pred ivf treba absolvovat???

fomarik
17. feb 2011

@petuska123 no, trošku som vás zanedbávala, ale ja to dobehnem. Cítim sa dobre, a dúfam, že aj babatenko. naposledy robilo kotrmelce o sto šesť. oddychujem, romaznávam sa, hladím bruško... to je asi tak celá naplň práce. Dala som sa do velkého románového čítania, knihy len tak hlcem..... hlavne nech mi ten čas ide trošku rýchlejšie 😠

petuska123
17. feb 2011

@fomarik tak to je fajn ze samate vyborne len tak dalej.....

petuska123
17. feb 2011

@fomarik a ako si sa rozhodla s tym lekarom???

fomarik
17. feb 2011

@petuska123 už som to písala. Idem ti to prekopírovať, dobre? lebo je to dlhé.

fomarik
17. feb 2011

@petuska123
Takže, v ten utorok som si bola pre novú zmluvu s tým novým dokym, ktorú som mala zaniesť slepemu jašterovi. samozrejme, išiel somnou aj Miro. Zavolal si ma dnu, že prečo? A že sa mi velmi ospravedlnuje ale mal pokazené sono, čo zistil až ked prišli aj dalšie pacientky a videl velké hovno! Velmi mu to bolo luto, ževraj ked sme spolu začali bojovať prečo to nedobojujeme. Mal tam už nové sono, tak som mu na drzovku povedalal, nech ma odsonuje, že chcem dokaz. Aj tak urobil! A videli sme, ako bábika robila kotrmelce a porátali sme aj pršteky! Bál sa , že nech ho miro niekde nezbije, musela som ho upokojovať, že nie, nech sa nebojí . Cítila som sa ako viťaz. V každom prípade si to ešte nechám prejsť hlavou a do piatku sa rozhodnem. Chcel odo mna ešte jednu šancu. pripadalo mi to, akoby ma prosil. Inak tú PN by mi bol musel prerušiť a až po 7 dnoch by mi nový doky mohol vystaviť novu. To už čo je za systém??? Takže takto sme my dnes dopadli. Ale už ma sklamal........ A stým predoperačným to bolo tak, že tam bola diagnoza na rizikové tehu kvoli vysokému tlaku a genet. predispozicii na cukrovku, takže to preto tam bolo napísané, že predoperačné vyš,. a odb. konzíliá.

petuska123
17. feb 2011

@fomarik no toto som citala len si napisala ze si to nechas prejst hlavou,preto som sa ta pytala ze ako si sa rozhodla 😉

fomarik
17. feb 2011

@fomarik zlatko a ty si teraz už kolký den po?

petuska123
17. feb 2011

@fomarik 9 den po iui.viem je to skoro este ale ja uz chcem vediet meeeeeeeeeeeeeeeeeee

fomarik
17. feb 2011

@petuska123 aha...ešte neviem,ale asi odídem od neho. 😉

fomarik
17. feb 2011

@petuska123 joj, moja, ja ťa chápem. Ale to by bolo ešte príliš skoro. inak ja som si po každom pichnutí pregnylu robila test, ale ja som už na tretí po pichnutí mala bielunký bezčiarkový testík. Mne ten pregnyl dlho v telle nevydržal.A potom som sa hnevala na maminu, že mi to zle pichá 😠

petuska123
17. feb 2011

@fomarik ja som mala pregnyl cca v tele 8 dni

apolenka6
17. feb 2011

@katy33 Tak dnes v MT bud nájdite krásne vajko,al. recept na injekcie ale to prvé by som chcela určite 🙂
Veru ked si to včera predstavím aj zúbky sme si popozerali hlavne naše "úžasné" korunky 😀 😀 Tie tri hodky ubehli ani neviem ako a ja som o trochu menej ukecaná od teba 😀 😕 Tak daj vedieť čo ti Krajko povedal.....

apolenka6
17. feb 2011

@fomarik Jéj to musí byť úžasné hladkať si brušinko aj ja chcem mať takú náplň?!! 😵 😵 😵 Myslým,že ideš dobrým smerom ak chceš odísť od jašteriaka 😉 ved tehotensvo trvá dlho a čo ak by zas niečo pokazil? 😨 Teda ty si iná PC technička vieš prekopírovať starší príspevok 😅 ja tu neviem nič,len písať.... 😀

fomarik
17. feb 2011

@apolenka6 že PC technička, ved aj som totálny antitalent čo sa týka počítača 😖 . To je asi tak všetko čo dokážem. nebojkaj, aj ty budeš hladiť bruško o chviločku, len najprv ten suprový vaječník musí niečo pekné a velké vyprodukovať, čo s a potom oplodní malými lyžiarmia bude to!

walta
17. feb 2011

@petuska123 mne lekar povedal, ze chce vidiet maternicu z vnutra, vylucit vsetko, co by branilo k otehotneniu, a potom sa budem pripravovat na IVF. Snad to zvladnem. Hovorim, ze som este nebola uspana, nikdy. Ale uz ani obavy nemam. Ked to musim absolvovat, tak musim. Idem do toho 😀

apolenka6
17. feb 2011

@fomarik nóó teda ved vieš fotky pridať a všelijaké tajomstvá 😵 😵 ja sem fotku nikdy nedostanem ak by som chcela no nie mojú profilovú ,alebo prípadne fotku mimča al. niečo iné...čo sa sem dáva .. 😝

katy33
17. feb 2011

No ahojte babulky, takže už sme doma, no samozrejme zasa nič, foliky malinke 🙄 ...no dr.Krajko chce ešte stale vyčkat, či sa nahodou nepreberu, že im davame šancu posledny tyžden a ak nič, tak sa ide na injekcie merional...vraj by bol radšej, ak by som ešte zareagovala teraz, že je lepšie brat 5 dni tabletky ako 14 dni pichat inj., no ale čo už narobime 😠 😔 ...takže vo štvrtok mame zasa vylet 😎 ...ideme ešte rychlo poodpočivat, sme uanveni 🙄
@apolenka6 ...zlatinko, nebojkaj sa, i my budeme čoskoro hladkat bruška, pevne tomu verim....dokonca môžeš hladkat ty mne a ja tebe, ked sme sa už videli aj dentalne 😀 😀 😝

katy33
17. feb 2011

@petuska123 ....testy si naozaj nevšimaj, nie su spolahlive a ja ešte priliš zavčasu...a ty si bola stimulovana inj., al. tabl.?

@walta Mojenko, držkam pelčiska, aby to dobre dopadlo, neboj, pustia ti rajsky plyn, šupnu naladovku aa taka budeš spokojna a potom šup sa na IVF 😉

petuska123
17. feb 2011

@katy33 3-7 den clostyl. 12dc pregnyl 14 dc iui a utrogestan

aby
17. feb 2011

@tinasc jj presne to , neznášam anestéziu a že počítajte do 100 😖

aby
17. feb 2011

@fomarik len sa hladkaj a posielaj vírusíky 😉 😉 😉

aby
17. feb 2011

@katy33 držím prsty , no som moc moc zvedva na teba a tvoje vaja heh 😉 😀 😀 😀

strelicia
17. feb 2011

@katy33 Dakujem ti za odpoved, no pytala som sa na to krvacanie ked som bola na stehy a povedal mi doki presne to iste ako tebe. takze som kludna, je to bezne.

V pondelok idem na prvy pohovor s koordinatorkou na IVF...uff neviete co vsetko sa tam bude preberat? Robia aj nejake krvne testy hned ci co?

Babulky nebola som tu uz riadne dlho, tak ani neviem co noveho...musim sa polepsit a citat.

strelicia
17. feb 2011

@walta drzim palce, ja mam za sebou prave laparku pred IVF. Ale toto co ides ty je tusim bez anestezy, takze snad lepsie.

walta
17. feb 2011

@katy33 ano, teoriu mam zmaknutu aj ja.... len ta prax bude horsia... ale tak co, nie som ziadna padavka, vydrzim to... nie som ani prva ani posledna, koho uspia.... ked je to vysetrenie treba, podstupim... a aspon budem mat skusku pred odberom vajicok, hehe, vidis? zajtra idem rano o 7h k internistovi na vysetrenia. A potom volam do CARu a ide sa na to 🙂 🙂 🙂

walta
17. feb 2011

@strelicia hysteroskopia je pod narkozou, prave si robim predoperacne vysetrenia.... a preco ti robili laparku , ked ides na IVF? tam su vajcovody nepotrebne, lebo vajicka su odoberane priamo z vajecnika.... nechapem.... mne to tak dr. vysvetlil

strelicia
17. feb 2011

@walta ano, mas pravdu je to tak. Ale viem o nejakych zenach, ktorym nezaberalo IVF dovtedy, kym neabsolvovali laparku...nechapem preco je to tak, ale je. Tak som sa chcela presvedcit ako su na tom moje vajcovody.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre