IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
21. feb 2011

@tinasc a mrcha ti uz prisla,??

petuska123
21. feb 2011

@tinasc aj ty budes mat dvojicky 😀 toto uz musi vyjst vsak to nieje mozne 😔

tinasc
21. feb 2011

@petuska123 ešte nie, mne vždy príde tak o dva dni po vysadení utrošu 🙂

tinasc
21. feb 2011

@petuska123 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petuska123
21. feb 2011

@tinasc vecer este zalozim rano testnem a tym tato snaha pre mna skoncila.,,,ale len tak zo srandy som si spravila ovu test lebo baby pisali ze aj ten ukaze tehotenstvo ak tmavne druha palica..tak ta druha tam bola slabucka ale to by tam bola vzdy 😀 😀 😀 😀 mne sa tiez uz mrcha blizi krize bolia a aj brucho

tinasc
21. feb 2011

@petuska123 no však uvidíš, dúfam, že tam budú // 🙂

petuska123
21. feb 2011

@tinasc ale kdeze to by tam uz bola dnes ason slaba palica

tinasc
21. feb 2011

@petuska123 nádej umiera posledná 😉

adikasala
21. feb 2011

@tinasc ahoj je mi to luto....hore hlavku ide sa dalej,ty si bola na poslednej iui?
@petuska123 ahoj este vydrz do zajtra uvidis ze tam b ude dve ciarky .budem drzat palce.ty si bola na kolkej iui???

petuska123
21. feb 2011

@adikasala na prvej

tinasc
21. feb 2011

@adikasala no zatiaľ na poslednej, uvidíme čo bude po laparke, či sa na to ešte dám, možno áno 🙂

adikasala
21. feb 2011

@petuska123 nezufaj este mas sancu na dalsie dve v pripade zajtrajsieho neuspechu!!!! 😲 😲 😲 mna caka v aprili 3iui

adikasala
21. feb 2011

@tinasc musis dufat a verit,videla si fomarik ze sa podarilo!!!! 😲

tinasc
21. feb 2011

@adikasala určite áno, ja to beriem v pohode viem, že tá laparka na niečo bude, budem si istá, že som v poriadku 🙂

apolenka6
21. feb 2011

@tinasc ☹ je mi to lúto,že nič ....kedy sa to tu znovu rozbehne?!no čo nám zostáva,len skúšať,veriť a čakať 😝 😵

tinasc
21. feb 2011

@apolenka6 určite 🙂

adikasala
21. feb 2011

@tinasc ved ked ty uz jedno babo uz mas tak by nemal byt problem,len mysliet optimisticky!!! 😀 😀 😀 aj ja snazim zmenit myslenie aj ked to neni velmi lahke.ja sa uz snazim 4 roky a stale nic.ale stale dufammmmmm ze to raz pride.citim to nejako ze tento rok to bude!!!! 😝 😲 😝 😲

tinasc
21. feb 2011

@adikasala lenže to už bude 5 rokov a doktor sa vyjadril, že by sa mi mohli urobiť zrasty, takže bude treba pozrieť dovnútra 🙂

adikasala
21. feb 2011

@tinasc aha ok tak si urob laparku..a uvidis,vsetkym nam tu prajem aby sme nakoniec nepotrebovali doktorov aby to doslo samo 😲 😲 😲 poznam take pripady....

aby
22. feb 2011

@zuzancek22 zatiaľ len proveru lieky injekcie začíname od stredy, no znášať ja som docela dosť unavená a chc sa mi spať 😒 😒 😒

aby
22. feb 2011

@miskab ja by som to vyskúšala aspoň raz nooo lebo aj tak ich vycentrujú a vyberú tie naj 😉
niektoré baby tu písali nejake rady na potvorky kuken to držím prsty 😉

fomarik
22. feb 2011

@tinasc 😢 😢 😢 . Budem držať palce na další úspešný pokus!!!!!!!! 😎

petuska123
22. feb 2011

bre rano cakam na prichod mrchy 😠

fomarik
22. feb 2011

@aby zlatko, tak o dzajtra už picháš včeličky? juj, myslím na teba, ty náš nemvaječník. BUdeš prvá v tejto témičke ktorá otehulí po 1IVF. 😎

fomarik
22. feb 2011

@petuska123 a už si bola aj na krv? Ja som tu dlhšie nebola, tak nemám prehľad. Či podla tých testíkov usudzuješ, A máš aj predmrchovské bolesti?

aby
22. feb 2011

@fomarik heh no musím aj moja dokina mi včera popriala nech sa vydarí 😀 😀 😀
no len nemvajčník sa bojí ani nie tak iniekcii len ako mi to mm bude pichať heh už som si aj čas stanovila heh aby som sa ja nemusela sama heh
aaa mamina tebe je ako???

fomarik
22. feb 2011

@aby takže predsa ti ich bude pichať mm? to je milé, ako to spolu zdieľate.
ja sa cítim normálka, kebyže neexistuje sono, ani neviem že som tehu.

petuska123
22. feb 2011

@fomarik nie na krv som nebola a ani nepojdem v protokole mam len napiane ze mam informovat telefonicky ze test bol negativny tak dnes tam zavolam a oznamim im.

aby
22. feb 2011

@fomarik jj tieto prvé hej uvidím ako mu to pôjde možno sa aj ja odhodlám heh 😀 😀 😀
no musíme byť spolu lebo sme v tom obaja 😀
to je super, že je ti dobre 😉 iné baby čo by za to dali 😉
no mne včera rozpichala obe ruky lebo mám strašné žily také vlásočky až ma ruky bolia 😖

katy33
22. feb 2011

Ahojte babulky 😉
@aby Zlatino a kedy sa ideš dat vypisat na pn? Ked si unavenučka, mala by si ist čim skôr, ved oni to musia akceptovat 😉
@tinasc Zlatino a už si bola aj na krvičke? či len testy su negativne 😕
@fomarik Slniečko naše, ty si ta najštastnejšia tehulka pod slniečkom, žiadne tehu priznaky , iba obrovska radost z fazulky pod srdiečkom 🙂
@petuska123 A už si vysadila aj utroš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre