IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
5. mar 2011

@katy33 :D dva by mi nevadili., aj ked zo zaciatku som si to ani predstavit nevedela a teraz by som brala aj dvojicky. len aby boli zdrave a je jedno ci chlapec ci dievca, ci jedno alebo dve... dufamn ze karta sa uz otoci a motyka vystreli... teba co teraz caka?

katy33
5. mar 2011

Dobre ranko, kočeny moje 😕 😀
@pici Presne tak, moja, ako pišeš..aj ja som si ešte davnejšie - ked sme nevedeli, že mame problem, že čo by som robila s dvojkami, no a teraz, by som brala dve všetkymi dvadsiatimi 😔 ...ale ja verim, že jedna tu z nas bude mat dve, len som zvedava, kr. z nas to bude 😀 😀 😝

katy33
5. mar 2011

@apolenka6 🙄 ...no veru, včera sme končili neskoro v praci - musim dneska stoličky vyumyvat, však tam včera ludia sedeli, ako keby boli patexom ponatierane 😀 😕 ..a to mm vstaval o 5.00 šiel lyžovat - ani by ma nehlo 😕
A teraz mi pisal brat, že pridu aj s neterkou na prespanie, tak teraz mam ešte len dilemu, čo navarit, ved ona nič nechce jest - už naposledy som bola zufala, som navarila a ona sa ničoho ani len nehytila, akurat tak zjedla jenu tvarohovu guličku, a že aka som plna 😕 😕 🙄 ....chuda moje, ma 10 kilov aj s topankami, ked bude fukat vetrisko, budem jej musiet dat do vrecak 2litrove coca-coly, aby ju neodfuklo 🙄 😀

aby
5. mar 2011

@apolenka6 jj jasné 😉
no aj tak som nezaspala bolo mi blbje od mrchy najprv som skúsila aspirin a nič tak algifen, ale neznášam tabletky fuj 😖
inak však skús vygoogliť najdeš aj leták 😉

jalanecek
5. mar 2011

@apolenka6 Ano mojko ano rozziari nech nam to vsetkym co sa snazime vyjde tento rok..Pojdme verit v to,ze sa to poradi a,ze sa konecne dockame nasho uspechu a vysledku..Ja verim anemam pochybnosti kto sa pridava???

zuzancek22
5. mar 2011

@zuzanka7834 no krčok mi operovali 13.januára. takže teraz to budu este len dva mesiace, už som si aj myslela že to možno aj vyšlo, lebo sme to skusili,menzes mi meškal 3 dni (čo sa u mna vôbec nestáva) tak som si myslela, že sa zadarilo, ale nakoľko som bola na služobke, tak som sa tým nejako netrápila a len čo som sa včera vrátila domov tak to prišlo ale takáááááá riadna mrcha, že normálne nechápem, tak dufam že už bude posledná (lebo som sa rozhodla doktorov počúvať tak na 1/2 😀 )

adikasala
5. mar 2011

@zuzancek22 dobre robys,clovek nikdy nevie mozno sa zadari!!!! 😲 😲 to by bola sranda!!!!

adikasala
5. mar 2011

@adikasala budem vam pisat v taliancine uividime ako s katy budete na to cumet co som popisala 😀 😀 😀 siete fantastiche!!!!preklad:ste fantastiske!!! vzdy mi urobite super naladu ked si vas precitam... 😀 😲 😀 😲

adikasala
5. mar 2011

to hore patrilo katy a apolenke!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinasc
5. mar 2011

ahojte kočky, toľko je toho popísaného, čo sa vám nechcelo v noci spať?? 🙂 🙂 ja už strácam prehľad čo ktorú a čo čaká, tak len dúfam, že všetkým to vyjde ako má 🙂 🙂 ja čakám na tú laparku, potom ako mi bude schválená žiadosť podľa toho sa uvidí 🙂 🙂

katy33
5. mar 2011

@adikasala 😀 😀 😝 ....tak taliančinu ty chceš na nas použit 😕 😅 ...ja už teraz čubrnim, že čo to zo Zuzkou pišeš, ale mam dobru fantaziu, tak si vela domyslim,uuuuu 😀 ..ciao , mamma mia 😎 😲

katy33
5. mar 2011

@tinasc Zlatino, to je vpoho, ja mam tiež z toho tu sem-tam mišung 😎 🙂 ...a ty už maš termin na laparku?

pici
5. mar 2011

@tinasc kto ti bude robit laparku a kde?

apolenka6
5. mar 2011

Teraz ma až napadlo,že si idem dať večer pichnúť Pregnyl o 9h.večer skoro som na to zabudla 😒 tak budem cupitať na pohotovosť ...dnes me boli dať umyť auto v umyvarke a ja som zostala sedieť vo vnútri auta a prišla som na to ,ako málo mi stačí ked si chcem zdvihnúť adrenalín ,skoro ako na kolotoči som si pripadala 😀 ked sa vrteli tie kotúče.. 😕 na čo by som chodila skákať bungee jumping ?!? autoumývarka stačí 😀 😀

walta
5. mar 2011

@zuzanka7834 ahoooj zuzka.. neboj, nikdy nevies, co tam robia spermijky, mozno sa im tam paci a zostali tam a pockali si na ovulku. Uvidite... a ak nahodou nie, IUI moze byt uspesna, nikto ti neda ziadnu zaruku- v nicom. Cize nahody su velmi pravdepodobne, nie? 🙂 🙂 🙂

tinasc
5. mar 2011

@katy33 hej 24.3. ak ma zase telo nesklame a neurobí mi naschvál, že dostanem mrchu... to sa mi bežne stáva, ak mi o niečo ide, tak to takto dopadne 😀

katy33
6. mar 2011

Chaaaa....ja som tu dnes prve rane vtača - uuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaa😀 😎

apolenka6
6. mar 2011

@katy33 ahoj moja ..ako návšteva je ešte u vás? ja som dnes navarila aj na zajtra pre mm do práce ked bude večer odchádzať neviem ako sa zajtra budem cítiť radšej budem ležať a nie zbytočne chodiť..premýšlam,že vybehneme do NR tak o štvrtej na výlet aj ked zajtra už bude výletik 😝 Rada by som ti dala školenie pestovania vajok ,ale recept nemám ...,ved ani mne sa vždy nepodarilo vypestovať vajka

jalanecek
6. mar 2011

@apolenka6 Ahojky zelam ti na zajtra a dalsie krasne dniky nech sa vajicko oplodni uchyti a krasne rastie a necht mas len usmev natvari..Prajem Vam vela stastia ja zajtra idem na dalsi ultrazvuk vajicko snad dorastlo moocinky sa tesim a ty chodis do akeho centra??

apolenka6
6. mar 2011

@jalanecek Ahoj! my chodíme do Martina sanatorium Helios ...aj ja budem tebe držať palce 😉 a vajko nech je nádhernééé!!!musím ,ale ísť teraz preč predsa ,len ideme teraz do Nitry tak pekný deň ti prajem 😉

petuska123
7. mar 2011

bre rano baby...joj dnes bude tazky den vcera som sa trosku pripila a teraz by som len spala.aky ste mali vikend???
blizi sa nam streda a cesta do MT. baby vy neviete preco z MT posielalaju ludi do brna???tam sa na nieco specialne venuju??lebo mam znamu a tu poslali do brna neviem aky mali problem,

kaaaty
7. mar 2011

@petuska123 ahoj...no tak to v praci startuj pomaly aby si sa rychlo neunavila 😀
...no ja som tu niekde citala ze v brne robia imunologicke vysetrenia ale to nie všetky....vraj vsetko vysetruju v Prahe...

petuska123
7. mar 2011

@kaaaty no veru pomaly dnes bude dlhyy den 😀

katy33
7. mar 2011

Dobreeeee raaaanko, babulky🙂)))
Kočeny moje, držme apolenočke palčiska a všetko, čo palce pripomina, aby nam už konečne o dva tyždne oznamila, že je tehulka - nech nam to tu už konečne zasa niekto rozbehne 😉 .....Slniečko, hypnotyzujeme ta na dialku - sme s tebou 😉 😲
@petuska123 No moja, čo ja viem, tak v Brne je jedno z najlepšich centier - maju až vyše 90% uspešnost - znamy nam o tom vraveli - ak sa nam nepodari tu, tiež by sme asi šli tam 😉
@jalanecek Zlatko, verim, že budete mat ooooobr vajko a vstredu budu chlapci vyslaní na bojovu misiu, kt. bude jednoznačne uspešna 🙂

fomarik
7. mar 2011

@apolenka nenormálne na teba myslím, prežívam to s tebou. teda všetky. Držíme ti palce a všetko, čo palce pripomína, však @katy33 ? Nezáleží na tom, kto ti to bude robiť, hlavne že si dobre pripravená a vajká v pohotovosti 😀 😀 😀

andy175
7. mar 2011

Krasne ranko prajem. dlho som sa neozvala lebo som odcestovana. dnes som zacala brat clostil. tak onedlho poputujeme do Martina aj my. inak o tom Brne je to zaujimave, ze az taka vysoka uspesnost. ako sa vola to centrum tam? majte sa mi tu krasne a prajem pekny den. 😉

tinasc
7. mar 2011

@apolenka6 takže držím palce, moc a moc 🙂

apolenka6
7. mar 2011

Ahojte dievčence moje ! tak už to mám za sebou 😝 IUI mi robil dr.Krajkovič 😵 všetko prebehlo dobre ,po zákroku som ležala a potom mi dr robil ešte sono!? 😨 🙂 pozeral mi sliznicu,lebo bol zvedavý aká je a mala 9mm a vraj to stačí a ešte dorastie ak sa vajko oplodní tak putuje vo vajíčkovode 4-5 dní tak a zatial sliznica má čas dorásť..a pozerali sme vajká či už sa uvolnili a ešte tam boli dve jedno v ľavom a druhé v pravom dr hovoril že by mali už už rupnúť a jedno bolo práve prasknuté,že akurát sme to načasovali videli sme tekutinu po prasknútí a dokonca aj spermošky sme videli už boli vo vajíčkovodoch...po ceste domov mi určite prasklo dalšie vajko na ľavo cítim bolesť..tak ešte budeme s mm poisťovať aj dnes večer,lebo odchádza do práce 😒

kaaaty
7. mar 2011

@apolenka6 ahoj drzim palceky aby sa podarilo 🙂 ....

andy175
7. mar 2011

@apolenka6 aj ja drzim paste!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre