IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
14. mar 2011

@petuska123 jaj noi ja jeste 4 dni a uvidime

jalanecek
14. mar 2011

@petuska123 ahojky mne robili 9 marca v stredu a co ako sa citis???

jalanecek
14. mar 2011

@fomarik ahojky no teraz v stredu je tyzden a 18 mi vychadza menzes takze uvidime ale citim sa dobre len som unavena...troska

ludinka
14. mar 2011

@fomarik tak hlavne ze vam to tu niektorym vyslo 😉
a aky ste mali problem ? zhorseny SPG alebo nieco ine?

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek citim sa fajn cikat chodit stale ale to som chodila aj v prvom pokuse IUI neviem preco,a bradavky ma bolia na dotyk ale to som tiez mala v prvom IUI takze ziadne zmeny v podstane.az na to za 2 dni bolelo to brucho to som pri 1 IUI nemala.

fomarik
14. mar 2011

@ludinka v našom prípade spermiogram nebol taký tragický. Zo začiatku, ked sme začali náš problém otehotnenie riešiť, mal mm síce zlé výsledky ale po roku sa všetko upravilo...aj motilita aj morfologia spermií. Hlavný problém bol u mna...PCO, žiadna ovulácia, teda žiadne vajká, žiadna mrcha ( raz za pol roka sa zastavila). Stimulovala som clostilom 3x1 ale ja som ho brala častejšie, bez toho, aby o tom niekto vedel a vyšlo to!

ludinka
14. mar 2011

@ fomarik hlavne ze vam to vyslo, ved je jedno ako nie? 🙂
my mame problem len v morfologii spermii iba 1,5 percenta tvarovo spravnych
inak ja ovulujem normalne a priechodnost vajcovodov mi nerobili 😒

petuska123
14. mar 2011

@ludinka ani mne nerobili priechodnost 😒 ale aj tak som podstupila IUI.

miriamka
14. mar 2011

Aky by mal byt spermiogram pre uspesnu IUI?

jalanecek
14. mar 2011

@petuska123 mozno sa ti uhnoiezdovalo vajicko a nakonec budes prekvapenan ja som teraz dovarila idem troska upretat a pojdem si lahnut som nejaka unavena asi jarna unava na mna ide..

jalanecek
14. mar 2011

ale bambulky co som si vsimla aj ked to je mozno normalne mam chut stale na nieco slane mozno je to fakt normalne ale na slane mam chut..

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek tak slane.tak ti treba pakel cipsou 😀 😀 😀

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek a uz si poupratovala,navarila pospala????ty nechodis do prace??

yasminne
14. mar 2011

@fomarik Cauko Luci, ako sa mavas? este si na mna spominas? tak sa tu opat hlasim na dalsie kolo iui 🙂 dnes zacinam so stimulkou a v sobotu mam krv a utz. 3 mesiace sme to skusali prirodnymi stimulantmi no akosi nic len mi to vyrazne skratilo cyklus a LF bola tiez dost kratka :-/. a co nove mas ty? brusko uz vidno?

jalanecek
14. mar 2011

@petuska123 ahojky moja ano navarila uopretala a pospinkala..Nie uz nechodim pracovala som vo fabrike a ku koncu som bola na pn prave kvoli iui ale od dneska som prace schopna a z roboty prepustena takze som dneska bola jeste aj naurade prace sa zahlasit..Nie chipsi ja tak slane tycinky osolenu okurku a tak....

katy33
14. mar 2011

@fomarik Zlatičko, testnut - e-e....určite nie som tehu...mne posledne dva-tri cykly prišlaa ms po vysadeni duph. na 7-8 den...i ked dr. Krajko vravel, že ak mi do 10 dni po duph. nepride ms, je pravdepodobnost, že budem tehu, ale to neplati v tomto cykle, pretože na 26.DC nebol žiaden folikul a hned vtedy mi dal duph. na uživanie a ten ovulaciu brzdi, takže určite nič....no skusim ešte vyčkata budem musiet ist k dr. 🙄

katy33
14. mar 2011

@yasminne No vitaj u nas znova 😉 ....škoda, že to nevyšlo v prirodzenom cykle, čakala som, že nam daš už len vediet, že si tehu 😕 ....ale teraz IUI určite vyjde 😉 A na stimulaciu maš clost., al.injekcie? Sa mi niečo mari, že ty si stimuovala s inj., no nie som si ista....ja by som mala začat stimulovat merionalo, tak vyzistujem 😀 😎

aby
14. mar 2011

@walta neboj sa len sa pjekne teš 😉 😀 😀 😀

@fomarik no je ich dosť hádam snáď s nich niečo aj bude klop,klop,klop 😀 no musí, veľa energie mám 😀 😀 😀
no najviac môžeš v heliose 2, ale je to väčšie riziko no ale ešte nie sme úplne rozhodnutý 😀 😀 😀

@katy33 no ale móóóžno ,hmmm ? keď mne kukal či sa niečo nedeje na ľavej strane vravím, že tam nemvaječník no a povedal mi že stalo sa že ženám po týchto liekoch narástol vaječník a začal fungovať sranda no môj prípad to nieje 😒

yasminne
14. mar 2011

@katy33 ahojky veru nebola som tu dlhsie tak ani neviem komu sa zadarilo a kto tu stale zitrvava 🙂 no stimulka je nakoniec clomid co je u vas clostyl chcela som pokracovat na iui so sojou ale ja som zaradena do lekarskej studie a teraz mi vylosovali tabletky nie injekcie ako minule v decembri som pichala menopur. takze teraz 5 dni clomid, potom si mam nasadit na 5dni ethinyl oestradiol co je estrogen. a ty cakas ako to dopadne? tiez si po iui?

petuska123
14. mar 2011

@yasminne takze pribuda nova adeptka po iui

katy33
14. mar 2011

@yasminne Ja teraz čakam na schvalenie žiadosti na inj.merional - už to budu tri tyždne a stale mi nedali vediet 🙄 Teraz som mala dostat ms, ale ta zatial nikde, začnem stimulovat až buduci cyklus, pretože začinam pichat hned 1.DC a to už teraz asi nebudem stihat, pretože v poist. si davaju načas 😠 A kolko si dostala inj.menopur, než sa niečo nastimulovalo? Mne dr. povedal, že budem potrebovat 20-25 inj. a za jednu sa doplaca 12,-...ale ak mi to poist.schvali, tak ma 1ks vyjde 0.5 eur

katy33
14. mar 2011

@aby Joj, ty môj nemvaječnik 😉 ...ale si zober ako ten jeden zamakal, keby si mala oba, tak by si mala zo 20 kuskov - na rozdavanie 😀 😉 Zlatinko, určite nie je šanca, že by to bolo tehu, nebolo žiadne vajko a bez vajka miminko nebude 😕 😝

fomarik
14. mar 2011

@yasminne jasné že si ťa pamätám. ved ty si naša parťáčka!!!!! Takže už ideš na klasikuč stimulku? ty si ako pokusný králik...držím ti palce. bruško už vidím aj ja...konečne. Tento týžden sa voláko vykuklilo aj v páse máme už o 4cm naviac 😅 .

fomarik
14. mar 2011

@katy33 mojenko, tebe furt niečo musí meškať. nestačí, že poisťovňa si dáva na čas, ešte aj mrch ti to všetko brzdí 😠 😠 😠 Juj, som pohoršená...ale musím sa ukludniť kvoli tlaku 😒

aby
14. mar 2011

@katy33 😀 😀 😀
no vieš čo som zisťovala , že kvantita nieje kvalita a to som zvedavá koľko bude na použitie budem volať každý deň asik ako sa majú detičky, teda ak budú aké, teda musia 😀 😀 😀
A kedy teda ideš k tomu dokymu?

yasminne
14. mar 2011

@katy33 ja som 1 davku menopuru riedila na 2injekcie a pichala som si 1injekciu vecer v rovnaku dobu tusim od 2dc a 7 dni na 10dc som si pichla pregnyl a na 11dc iui. no a to ze som sa dala zaradit do tej studie bolo o tom ze tieto injekcie sa tu nehradia cez poistku a su velmi drahe.. tak som to mala zadara..oni touto studiou chcu dokazat ze tie injekcie su ucinejsie a aby boli dotovane poistovnou. ty si teraz kolky krat na iui? resp. tu injekcnu stimulku budes nat na iui? to sisi vyziadala sama ci uz aj u nas si mozes vybrat?

fomarik
14. mar 2011

týždeň mi mešká výplata a ide ma z toho poraziť. Všetci kolegovia ju už stihli aj minúť a ja ako debo visím na internetbankingu a nič! idem volať riaditeľke! 😠

apolenka6
14. mar 2011

@fomarik len zavolaj!!! 😠 no veru zarezávam a dnes padám dole nosom znovu tovar..snažím sa nenadrapovať ved čo ak?! 😕 😕 neprihováram sa fazulke 😒 ked neviem či tam je?aj ja som zvedavá o týždeň už budem vedieť 😝 taká som zvedavá,bojím sa ..to pre minulú skúsenosť ☹

katy33
14. mar 2011

@fomarik Zlatinko dychaj - raz, dva, tri... 😀 ...nebojkaj sa, ty sa nemusiš rozčulovat, ja sa rozčulujem za nas obe až - až 😀 ...a to ako je možne, že vyplata nikde, to oni si neuvedomuju, že ty tak isto musiš platit poplatky a šeky? Toto nemam rada, teraz som sa rozčulila zasa ja 😀 😝

apolenka6
14. mar 2011

@petuska123
@jalanecek Babulky?? 😕 😕 vy sa ako sledujete?!!..hm,hm,hm?? ja nič necítim,len som unavená z práce a v poslednej dobe som nejak zimomravá či čo? 😨 ako keby zas na mňa niečo liezlo ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre