IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
14. mar 2011

@apolenka6 horucu nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jalanecek
14. mar 2011

@apolenka6 no daj jsi moja daj sprsku ale fakt nie horucu aj ja si pojdem dat a potom sup a spinkat...

apolenka6
14. mar 2011

@jalanecek podla báb čo testovali po iui skôr ako deň pred odberom krvi im neukázal..ale vy tuším na krv nepôjdete ..ja si počkám do pondelku vtedy idem na krv a sono

jalanecek
14. mar 2011

@petuska123 no ved docent hovoril ze az 14 dc ale dneska som z pozorovala ze ma zacina zasa bolet brucho ako pri ms a mam nejaky vytok co to moze byt?? 😔 😔 😔 😔

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek z utrogestanu to nemas???

apolenka6
14. mar 2011

@jalanecek
@petuska123 a prečo?? 😕 nie horúcu sprchu, ved nie kúpel

petuska123
14. mar 2011

@apolenka6 no mne zakazali sauny a horucu vodu takze len vlaznu

apolenka6
14. mar 2011

@jalanecek asi sa uhniezduje fazulka..a výtok akej farby máš?? 😕

jalanecek
14. mar 2011

@apolenka6 ved nie kupel ale horuca nieje dobra prekrvuje pokozku a aby ti nenarobila neplechu moze spustit hoci co daj si taku akurat/// 😅 😅 😅 😅

apolenka6
14. mar 2011

@petuska123 no dík ,ale na nohy si pustím horúcu aspoň na chodidlá 😀

petuska123
14. mar 2011

@apolenka6 potrbujes prekrvit organizmus???

jalanecek
14. mar 2011

@apolenka6 ja neviem vies ked uzivam ten ustrogesan tazko sa hovori len viem ze je riedky...

apolenka6
14. mar 2011

@petuska123 nie,len sa mi žiada uvolniť si "telíčko" od únavy

petuska123
14. mar 2011

no baby koncim idem pred TV zajtra sa vidime tesim sa na vas pa a bru noc 😉

jalanecek
14. mar 2011

@apolenka6 pisem ze tazko sa to rozozna ked uzivam ten ustrogesan le je riedky..

apolenka6
14. mar 2011

@jalanecek tak to neviem...ja mám tiež výtok ale z utrošu to vyteká tabletka idem si ja dať tu sprchu tak papa

jalanecek
14. mar 2011

@apolenka6 jj pa pa viem z utrosu to nieje to by som poznala nieco sa v mojom vnutri asi deje ci ako??? 😎 😎 😎 😎

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek no tak to by bolo super ked mas taky pocit

jalanecek
14. mar 2011

@petuska12 no ved pocit nieje vsetkoved jeste chvilku vydrzime a dozvieme sa viac taraz si pojdem dat sprsku a potm na televizor...a vy so mate v plane???

petuska123
14. mar 2011

pici tu davno nebola co je snou??

petuska123
14. mar 2011

@jalanecek no kedze v TV zas nic nedavaju tak mame na dvd ponahravane filmy tak tie ideme kukat

jalanecek
14. mar 2011

@jalanecek boze ja neviem vobec pisat tak sa nahlym a potom ked to citam sama hroza....

jalanecek
14. mar 2011

@petuska123 ja asi skuknem superstar a potom do hajan uz sa tesim na zajtra a potom pozajtra a potm za na 23 a potom na testik>>> 😔 😔 😔 😔

yasminne
14. mar 2011

@katy33 😀 ...5 dni mam brat 1 tbl. 50mg/den, a dalsich 5 dni Ethinyl Oestradiol...
tak drzim Ti moc palceky nech sa uz konecne prebojujete dalej!

vidim ze su tu stale tie iste "tvare"
@apolenka6 @aby ... 🙂 tak baby aby sme sa tu nezasekli v tejto teme! 😀 😉

pici
14. mar 2011

tu som tu som... nikam som neodisla... 🙂 🙂 🙂 len som mala vela roboty... cely vikend som prezurovala...tak nebolo ani kedy sa tu zastavit a v podstate ani nemam nic nove... tento mesiac mam anti. 21 idem na kontrolu a dufam ze dovtedy bude vypisana aj ziadost a dostaneme injekcie... ale ja vas citam... len nejako nemam cim prispiet :D

apolenka6
15. mar 2011

@yasminne Ja si ta tiež pamätám sem tam som čítala tému kde si bola aj ty o sóji 🙂
No dúfam,že sa nezasekneme v snažení ,ale ak sa mi to raz podarí tak tu aj tak zostanem ,lebo tu vznikli priateľstvá ktoré si vážim 😵

fomarik
15. mar 2011

@apolenka6 Mojenko, to už v pondelok budeš vedieť na čom si. juj, ale to letí. berieš to tak dobre...celú tú situáciu, nič si nenamýšľaš, nič nezatracuješ.... a na konci ťa čaká prekvapkanie!

fomarik
15. mar 2011

@fomarik
@katy33... k tej výplate. včera som nemohla písať, lebo u nás bola búrka a signál kde nič-tu nič 😒 Volala som tej riaditeľke večera povedalal, že ja žiadne peniaza ani nemám čakať!!!! No skoro ma šľak trafil. Je pravda, že ma nenapadlo, že mne to už vypláca soc. poisťovna, ale oni sa neunúvali urobiť mi danové priznanie!!!!!!!!! Keby som toto vedela, urobila by som si ho sama. Dnes idem volať ekonomke a nech si ma nepraje!!!!! 😠

fomarik
15. mar 2011

Pri užívaní utrošu sa ťažko dá definovať o aký výtok ide. Môže to byť čisto len tá tabletka. ja som tomu ani neprikladala žiadny význam ( i ked som ho začala vkladať až od 14 DPO).

fomarik
15. mar 2011

@apolenka6 ja ťapka, ja som si tú správu vyššie poslala sebe a nie tebe 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre