IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzanka7834
14. apr 2011

@pici velmi Ti prajem, aby sa u Teba pekne zabyvali 😉

tinasc
14. apr 2011

@zuzanka7834 bože že vek, ja sa budem hanbiť, tu budem asi najstaršia 😀 😀

pici
14. apr 2011

@zuzanka7834 dakuuuuuuuuuuuujem

zuzanka7834
14. apr 2011

@tinasc ťapka, tak ak chces, my si popridavame po tri roky 😀 Co si, hanbit sa za vek, a este ked uz mas doma malu dracicu 😉

tinasc
14. apr 2011

@pici veru, nech sa ti poriadna zahryznú a nepustia.... až v deň pôrodu, najlepšie 🙂 🙂 🙂 a netúžiš trošku aj po tom ,aby sa uchytili obidve, čo 😉 😉 😉 😉

tinasc
14. apr 2011

@zuzanka7834 moja, niektoré ktoré sú tu, by si museli pridať aj 10 😀 😀 😀 😀 😀 samozko že sa nehanbím 🙂

pici
14. apr 2011

@tinasc prijala by som aj dve... :D ale nebudem plakat ked bude iba jedno... beriem co pride :D

zuzanka7834
14. apr 2011

@pici uz to tam mam!!! 🙂 🙂 🙂 Kamoska z inej temy mi poradila, kuknite si moj album a sem s udajmi do IP 🙂
@tinasc @aby @hope2011 @katy33 @alibabaa @sijust @petuska123 @strelicia@adikasala@apolenka@kaaaty @zuzancek22

Teraz som taka nastartovana, ze by som otvorila aj tu sukromnu temu. Dajte tipy na nazov,nech nas riadne nakopne 😉

tinasc
14. apr 2011

@zuzanka7834 jaaaaj prosím ťa daj toto do súkromnej 🙂

tinasc
14. apr 2011

@pici samozrejme 🙂

pici
14. apr 2011

@zuzanka7834 aj ja chcem byt v sukromnej ... a nazov necham na teba... idem do IP

zuzanka7834
14. apr 2011

kuknite si moj album a sem s udajmi do IP @adikasala @apolenka @kaaaty 😉

tinasc
14. apr 2011

@zuzanka7834 ako kukám, tak kukám a ništ 🙂 som slepá??

katy33
14. apr 2011

@zuzanka7834 😔 ...a ja ešte nemam čim prispiet do tabulky...aaaale, čo chvila ano 😎 ...ztlatinko, nepozoruj sa tak, či su priznaky, nie su priznaky....len mysli pozitivne, ved streda je tu, čo nevidiet a ja verim, že konečne nam to tu už rozbehneš prave ty, Zuzinka moja....uvidiš 😉

katy33
14. apr 2011

@pici ...tak zajtra držim palčiska a myslime na teba...od zajtra už budemem mat tehulku a ja verim, že sa ujmu obe fazulky a zostanu s maminkou krasnych 40 tyždnov...drž sa mi , mojenko, zajtra....aby to dopadlo fantastikuš a nech to tam dr.pekne-krasne nainštaluje tak, ako ma, lebo inak bude mat so mnou dočinenia 😀 😉 😝

tinasc
14. apr 2011

@katy33 neboj čochvíľa budeš mať aj ty čím prispieť... vlastne každá... 🙂

zuzanka7834
14. apr 2011

@tinasc tak ta asi nemam v priateloch, to vidia asi iba priatelia. Tak co, cica, prijmes moji ruzi, stanes sa mojou priatelkou? 😀 😀 😀

tinasc
14. apr 2011

@zuzanka7834 ja sa z teba 😀 😀 😀 😀 no jasné 🙂 😉

zuzanka7834
14. apr 2011

@katy33 jak ze nemas cim prispiet? Ma nepal 😀 H ako Heliko som si uz dovolila doplnit za Teba micinka, lebo Ti drzim miesto v tabulecke a este mi mozes pomoct napr. s vekom, Tvojim ctenym aj Petkovym 🙂

zuzanka7834
14. apr 2011

@tinasc cakam ip 🙂

zuzanka7834
14. apr 2011

@katy33 cakam ip

kocky este tu budem asi 10 minut, tak svihom, svihom 😀

pici
14. apr 2011

babulky dakujem za vsetko.. je to velmi pozitivne ze na mna myslite... zajtra to budu moji krpci potrebovat... napisem vam poobede ked pridem domov napisem ako to prebiehalo

tinasc
14. apr 2011

@pici za nič, moja, však ty potom budeš na nás silno myslieť, keď pôjde do tuhého 🙂

tinasc
14. apr 2011

@zuzanka7834 máš IP 😉

apolenka6
14. apr 2011

@zuzanka7834 Ahojj! pozerám a nemáš tam nič žiadna tabuľka 😕 ?? pošlem IP ,len musím sa pohrabať v papieroch a aj sa zamyslieť kedy som podstúpila IUI-čka 🙂 Inak aj ja ked som čakala na výsledok 3 IUI tiež som sa hrabala v histórii aké som mala príznaky pri mojom 2 IUI -úspešneneúspešnom -neboj tebe sa to musííííí podariť 😉 😉 😉 aby som nabrala inšpiráciu

apolenka6
14. apr 2011

@pici Zajtra držíííííííííííím palce!!! 😉 😉 😉

pici
14. apr 2011

dakujem a dobru noc

tinasc
14. apr 2011

no dobre, idem aj ja,dobrú noc 🙂

zuzanka7834
14. apr 2011

@apolenka6 nevidis do mojho albumu? 😕 Teba mam v priateloch, aspon sa mi tak javis. Ak nie, tak si ma pridaj, lebo mne v Tvojom profile neukazuje policko pridat priatela. Joj srdienko aj ja dufam, ze sa zadari... Tak potichucky 😔
Ale podla mna sa nemusis hrabat v papieroch, lebo toto je tabulka aby sme mali prehlad, kedy ktoru co caka, co uz je za nami mozeme zabudnut, to sa nas uz netyka... 😔 Sup sem mesiac,ked skocite na dalsie IUI 🙂 Vyjde este april? 🙂

Idem aj ja spinkat, dobru noc babenky moje 🙂

@pici vecer sa za Teba pomodlim, aj za spendlicky 🙂

apolenka6
14. apr 2011

@adikasala Zajtra ťa čaká velkýýý keň 🙂 držkaj sa a všetko bude tak ako si praješ ♥ 😲 ♥

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre