IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
14. apr 2011

@zuzanka7834 ale už mám 🙂 ?len seba tam nevidím ,no a neviem mna pridáš možno až v júni 🙂 dobrú noc -snaha bola

oknosmas
15. apr 2011

ahojte babule, tak nam to opat nevyslo...k iui sme sa zasa nedostali...ako som predpokladala, ovu bude cez vikend..a to v centre nepracuju...a aj tak by ho nerobili, lebo narastli tri velke foliky a hrozili by trojcata 😒 takze som dostala len pregnyl, aby mi nenarastli cysticky...a iui buduci mesiac, mozno..ak sa trafime v daky dobry datum.. snad to nebude cez maturity, ked budem skusat 🙂 kedze uz mam take stastie..

kaaaty
15. apr 2011

dobre ranko babule....juj tak pici to ma dnes...myslime na teba drz sa 🙂
Baby neoddite mi do sukromnej nechcem vas stratit ☹
Idem si vas prečítať...no ale to mam tak na hodinu....

tinasc
15. apr 2011

@kaaaty ale veď my sa ti nestratíme v súkromnej, však ťa tam pridáme a budeš si tam s nami písmenkovať 🙂

tinasc
15. apr 2011

@oknosmas to mi je ľúto, že ste sa k tomu nedostali... inak nejde mi do hlavy, čo je to za centrum, že tam cez víkendy nepracujú, však sa stáva, presne ako tebe, že ovulka, alebo zákrok vyjdú na víkend... a to že máš tri folikuly... mne robili iui, aj keď som ich mala 5 😉 a nič z toho 😀

petuska123
15. apr 2011

@zuzanka7834 tak udaje 25 mm 30 posledne iui 8.4. ziadost na ivf car iscare

petuska123
15. apr 2011

@oknosmas ahoj ano to je nevyhoda tohto caru ze vikebd nerobia...

mirus11
15. apr 2011

@hope2011 no to sme velmi stastni aj my dvaja

mirus11
15. apr 2011

@zuzanka7834 presne tak,rastli ale nepraskli.ale trvalo im to 1,5rok.tak potom ma moj doktor poslal do BA a tam sa to riesilo dalej.ale samozrejme som bola aj na laparoskopii,este pred tym,ako som sla do ba.

petuska123
15. apr 2011

pici@ cakame 😉

katy33
15. apr 2011

Ahojte, kočenky moje... 😎
@kaaaty ...zlatinko, ničoho sa ty neboj, ked bude sukromna temička tak si v nej i ty, ale my ostaneme určite pismenkovat i tu 😉 ...ved určite budu stale pribudat nove babulky, čo budu potrebovat podporu a my tu budeme 😉 ...a kuriatko, ako inak sa maš?

fomarik
15. apr 2011

@zuzanka7834 no, inak som sa zasmiala nad tvojimi zlomkami. To srdiečko ♥ dáš alt259- spolu. ♥♥♥

@aby no ved v mojom brušku má taký apartmán, že až-až. Miesta tam má určite dosť . Ale väčšinou je zhúžvaná vľavo dolu... tam ju cítim najčastejšie.

@tinasc zlatko, ale ked ja práveže nič nerobím, málokedy niekde idem a tie tri dni som bola len doma v polohe ležiaceho strelca. no je lenivá, ako jej ocko 😉 . ved my si to po porode vybavíme 😉

zuzanka7834
15. apr 2011

@apolenka6 ťapuška, už si v tabulke, ale v tej doplnenej, co mam doma v pc, len uz som bola vecer kaputo tak som ju nevymenila v albume 😀 Takze najblizsie iui planujete v juni? 🙂

@adikasala drzkaj sa mi, nech mame v auguste velke tehu stretko 🙂

@oknosmas do akeho centra chodis? V nasom heliku robia kazdy den v tyzdni, aj cez sviatky. A troch folikov sa neboj, je mala pravdepodobnost, ze by sa oplodnili vsetky. Pekne si vyrataj 36 hodin od pichnutia pregnylu a stiahni draheho pod perinku, mozno to zvladnete aj bez iui 😉

@petuska123 Petinka ak vies, tak mi tie udaje preposli prosim este raz ale do IP, lebo to budem robit az vecer doma a to zapisete/me aspon 10 stran dovtedy, tak nech nepatram. Dik 🙂

zuzanka7834
15. apr 2011

@fomarik ♥♥♥♥♥♥ 😀 Dakujem 😉 Ja som mala poznacene ze alt 256, som sa asi kopla 😉 ♥

aby
15. apr 2011

dobré ránko bambuľky
@fomarik zhužvaná heh som sa nasmiala pri tomto slove heh 😀 😀 😀

katy33
15. apr 2011

@aby To ty ešte len vstavaš...zasa si mala nejaky pekny snik, čoooo 😕 😀

aby
15. apr 2011

@katy33 ani mi nehovor nehovor zas som vstala pred 4tou a ešte som zaspala kolo 7mej no nie dneska neboli žiadne sny aspoň myslím heh 😀 😀 😀
vstala som o pol 10tej no ohromné nezvyknem spávať tak dlho heh ale mm si ide brať dovolenku aby sa vyspal heh 😀 😀 😀

fomarik
15. apr 2011

@zuzanka7834 aj ja si prosím byť v tabuľke. Môžem? Lebo neviem, či vydarené pokusy majú vstup do tabuľky.

fomarik
15. apr 2011

@kaaaty zlatko ale v tej sukromnej teme možeš byť predsa aj ty!!!!!!!!!

fomarik
15. apr 2011

@oknosmas tri folíky su suuuper, viac než super! Fakt, škoda že tie víkendy nerobia. Ved žena si cyklus nemože nastavovať sama, ako sa jej to hodí, alebo ako to vyhovuje ordinačným hodinám v centre. Tak keksíkovať o dušu, do strhania, až do kolien!!!!!!

@pici držíme nenormálne silné prstiská,pästiská, uši, oči...všetko!!! Držkajte sa aj s fazuľkami!!!!

fomarik
15. apr 2011

@zuzanka7834 ja ťapa..ved ja v tabulke predsa som!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Zlatko, len už o pár dní aj s Mirkom budeme mať 28 ročkov. Musím si to zmeniť aj v mojom profile. Dakujem, že som sa tam našla!!!!!!!!!.....úbim ťa ....!!!!!

hope2011
15. apr 2011

@zuzanka7834 mojka, jasne ze sa to podarilo....chapem tvoje pocity, ale verim tomu ze sa vam to podarilo a budes maminkou-tehulkou....a tou najstastnejsou na svete....a spolu s nami!!!!!! pozitivne myslenie je velmi dolezite......podarilo sa!!!!!

kaaaty
15. apr 2011

@katy33 dakujem no mam sa celkom dobre....ale v nedelu sa uz budem bat ☹ ...neviem co to bude ta laparka...a ako sa po tom budem citit....proste klasicke obavy, ved predsa neuspavajú ma kazdý den....ale som aj rada ze uz v pondelok budem vedieť na čom som....a teda co dalej

hope2011
15. apr 2011

@oknosmas ach, jaaaj, tak to ma velmi mrziii....ale nikdy nevies a mozno sa podari aj bez IUI....si zober, mas tri krasny foliky...to je kraaasna, takze sup, sup...posnazit sa...a uvidis...ty si ucitelka?????

kaaaty
15. apr 2011

Kde je ta tabulka? Dnes som mimo 😀

hope2011
15. apr 2011

@kaaaty jasneeee.,.......budeme tam aj s tebou...ved ako inak🙂

sijust
15. apr 2011

@oknosmas tak toto je fakt smola ☹ musi ta to velmi mrziet,ale nic sa neboj...vsetko bude dobre...do ktoreho centra chodis?ja som myslela,ze vsetky robia aj cez vikendy....aspon pre tie zienky,ktorym to tak vychadza...mne IUI tiez robili v sobotu....

sijust
15. apr 2011

@zuzanka7834 aka sukromna?nezabudnite na mna pls...nie ze tu ostanem sama,bojim ☹

sijust
15. apr 2011

@pici moja,silno na teba myslim,verim,ze to bude ok...a ze budes maminka,daj vediet 🙂

oknosmas
15. apr 2011

dakujem za povzbudenie, dievky... 😉 snad dako len bude... chodime do iscaru v martine... no jedna vec, ze nerobia cez vikend, ale inak su tam naozaj super.. fakt hej. nemenila by som. a mame naordinovany sexik na cely vikend... takze tak..ak nahovorim manzela, tak snad daco z toho bude.. a ked nie, tak nic, pojdeme do dalsieho kola..ostatne ako vzdy. ale mam objednanu dovolenku na jun...takze sa tesim na nu. aspon sa nebudem musiet strachovat, ze ci mozem tehu letiet alebo nie... treba to brat aj z tej druhej stranky 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre