IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jonnie
19. apr 2011

@katy33 Gratulujeeeem a dufam,ze zajtra len pozitivne spravy.

Ja po krvnom teste nemam pozitivne spravy a neviem,čo bude dalej. ... Uz nevladzem stale rozmyslat a planovat.

pici
19. apr 2011

@jonnie to vazne? 😔 toto bolo prve IUI?

jonnie
19. apr 2011

ano, vazne

bolo prve, konecne po neviem kolkych pokusoch a planovaniach.... stale bolo nieco zle. Lekarka povedala,ze to bol posledny pokus a uz len IVF...zostala som ako obarena. Fakt, kebyze viem,ze to vyjde, beriem pozicku... ale neviem kam z konopi.

pici
19. apr 2011

@jonnie a aky mate problem

apolenka6
19. apr 2011

@hope2011 zajtra sa držkaj ! nech to dopadne naj,naj ,najlepšie!

tinasc
19. apr 2011

@kaaaty tak super, bude to už len lepšie 🙂

apolenka6
19. apr 2011

@jonnie to ma mrzí, ale 1 IUI málo kedy sa podarí .. 🙂 🙂

jonnie
19. apr 2011

@pici klasika: spg

zatial to beriem tak normalne, ale ked mi volali, tak som sa cela rozklepala, akoby zvorane štátnice... je to na figu,ked to clovek nemoze ovplyvnit.

tinasc
19. apr 2011

@katy33 tak to je úplne úžasné, že sa to podarilo prirodzene 🙂 tak sa s tebou teším 🙂 🙂 🙂 asi to bolo naozaj z toho, že si na to možno nemyslela, myslela si na to, ako si budeš pichať injekcie a ani k nim nedošlo 😉

jonnie
19. apr 2011

@apolenka6 ano,bola som si vedoma.... ale predsa som dufala,ze moje telo take nadopovane a take nažhavené. Neviem,ked dalsie IUI neodporucaju, co idem podnikat dalej. Mam pocit,ze nevladzem bojovat s osudom.

alibabaa
19. apr 2011

@hope2011 zajtra rano drzim paste 🙂

alibabaa
19. apr 2011

@sijust kam si sa nam stratila??

apolenka6
19. apr 2011

@aby pracujem v obuve kde sa to rozširuje aj o textil ten sme síce mali ale sa to zväčšuje sortiment a teraz ku nám sťahujú predajňu druhú ktorá nešla a máme tam všetko na kopách a stále sa to ukladá a nič neodbúda,len pribúda 😠 😕 a ešte by šéfová chcela aby všetko išlo lúsknutím prstov ... no des 😒

alibabaa
19. apr 2011

@jonnie je mi to luto. ale treba pozitivne mysliet... neskusili ste s muzom detoxikaciu?? my sme to absolvovali teraz a spg sa neskutocne obratil o 360stupnov.. mali sme dokonca ist na ICSI pred rokom a tento mesiac ako sme sli na 1iui (iba na skusku, ze co ked nahodou), tak nam dali vysledky spg a doktor krutil hlavou, ze sa to super zmenilo, ze to uz dlho nevidel .. dokonca odporucal uz iba iui,... ale pre istotu sme podali ziadost na IVF..

pici
19. apr 2011

@jonnie ja neviem ale nie si prva... na koho som na forach natrafila... ked je zly spermiogram tak IUI sa vobec neodporuca... iba pri normalnom alebo mierne zhorsenom... to bol nas pripad a prd z toho 😖
moj doky domaci napriklad nema ani jednu pacientku ktora by po IUI otehotnela, sanca je len 10% ... nevadi... za pokus to stalo.. ... ma to mrzi ked to niekomu nevide lebo viem ake je to sklamanie 😒 😒

andy175
19. apr 2011

@katy33 jééééééj, konečne pozitívne informácie!!!! držím zajtra päste!!! a je to veru pravda, že aj zázraky sa dejú a ty si toho dúfam dôkazom 🙂 drž sa zajtra

apolenka6
19. apr 2011

@jonnie júj každá toto prežívame každý neúspešný pokus vždy sklame aj aj mám niekedy pocit či ešte vládzem ...to je náš údel snažiliek

jonnie
19. apr 2011

@alibabaa v čom spociva detoxikacia?

alibabaa
19. apr 2011

@jonnie my sme boli u takej pani. ona nam naordinovala kvapky, tabletky a ich davkovanie. precisti to telo 😅 je to taka skoro dvojmesacna kura.. ale stala za to.. a teraz som si kupila aloe vera gel a kazde rano pijem.

aby
19. apr 2011

@apolenka6 niečo podobné mám aj ja v robote ale hádam budem mať čo skoro od toho pokoj 😉

@jonnie detoxikácia je v celku organizmu hlavne pečene a to je jednoduché len trocha dietky a tak a bolo by to, ale neznamená že budeš pokračovať naďalej v tom istom ale ľahká strava a žiadna káva, cigarety a pod. 😉

jonnie
19. apr 2011

@aby cigarety v zivote neboli, som vegetarian -takze si myslim,ze aj v tom je trosku ocista, ale problem bude u chlapa - ktory urcite neopusti svoje klobasy a vyprazane 🙂
Stale si mysli,ze u neho nie je problem, lebo uz dieta ma.... alebo to zranuje jeho ego a nechce to pocuvat.

aby
19. apr 2011

@jonnie jj presne to a nedávno som kukala pivečko je docela zabiják potvoriek spermoškov 😖
vegetarianstvo tiež nieje ale boh vie čo aspon rybičky papáš???
To neznamená že keď má dieťa tak nieje v ňom problém 😒 vieš realita sa zle počúva 😉 hlavne u chlapov

jonnie
19. apr 2011

@aby ryby nejem, ale neboj, toto praktizujem len kratko... kedysi sme sa obaja stravovali dobre, aj kadeco sa dodrziavalo a ked sme vtedy nezostali tehotni, tak uz neviem...

alibabaa
19. apr 2011

@aby kde si videla to o tom pivku??

aby
19. apr 2011

@jonnie vieš extrém zo dňa na deň tiež nieje bohvie čo 😒

aby
19. apr 2011

@alibabaa svokruša je taká iniciatorka ona zisťuje kade čo je biochemička 🙂

alibabaa
19. apr 2011

@aby by som si take precitala a dala by som precitat aj mm.. tomu kadekto narozpraval ze alkohol nie je skodny na spermosky...

aby
19. apr 2011

@alibabaa určite jj že pivo naj no nájdem a pošlem link 😉

walta
19. apr 2011

@hope2011 drzim palceky 🙂

walta
19. apr 2011

@katy33 ano, prave dnes som ta spominala manzelovi a som mu povedala, ze zazraky sa deju... musim verit, ze mozno aj nam sa to podari .. manzel ta pozdravuje 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre