IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
22. apr 2011

@tinasc voda v umývadle stojí ☹ ☹ ☹ krtko nepomáha neviem čo budeme robiť 😨 😨 mm išiel kúpiť ešte sifo ,ale to pude asi prd platné ked už dal 3 dávky a nič 😖 ....no nič idem aspoň povysávať ked som sama a nikto mi tu nezavadzia ,toto je teda deň a mohol byť krásny 😒
Som zvedavá kedy ten obed navarím ty už budeš dávno oddychovať a rybka sa bude krútiť v brušku

tinasc
22. apr 2011

@apolenka6 ja budem variť tiež neskôr, rodinka sa nafutrovala na raňajky 🙂 😉
och tieto trampoty s odpadmi to je najhoršie... nám tiež občas voda hlavne vo vani stojí, minule som aj v kuchyni musela so zvonom špárať... ja to nemám rada... v kúpeľni sme ešte pred rekonštrukciou mali v podlahe taký otvor do odtoku, taký mini odpad... pravidelne nás z neho vytápalo 😠 😠 😠

katy33
22. apr 2011

@apolenka6 ....ach jaaaj, my sme ho mali ucpane minuly tyžden, to je teda o hubu 😠 ....ale rybička bude 😉
Ja som tiež dovarila zeleninkovu polievku so syr.knedlikmi a v trube sa dopeka struhany tvarohovy, len či bude na neho chut 🙄 😝 ....a aj pôjdete cez vikend dakde na navštevu?

zuzana151
22. apr 2011

@katy33 Ahoj Katy , nebola som tu asi tyzden mam hroznu novu pracu 😒 Ja odpadnem takze ty si tehu??? Gratulujem ti nestihla som to ani vsetko dozadu precitat lebo je toho asi 30 stran. Takze ono sa to podarilo prirodzene?? Ani ste tie injekcie nezacali pichat?? Boze to je krasne, vidis ale aky je ten osud ked sa snazis ako blazon tak nic, vypustis to z hlavy a hned je to tu.
V ktorom by si mala byt tyzdni?? Budeme mat asi rovnako stare deticky, nase by malo prist okolo Vianoc , ja s atak tesiiiiim mojenko tymto spravam 😲 😲 😲

apolenka6
22. apr 2011

@katy33 ahojček ! práve sa to konečne poddalo mm kúpil také niečo ako zvon,len je to pumpa ..a ked sa to uvolnilo dal tam znovu to sifo a to sa konečne dostalo kam sa malo ..konečne sa idem pustiť do varenia umyť zemiačiky dať ich variť ,rybku piecť a šalátik..
Jané že pôjdeme po návštevách ako vždy svokre ,ku bratovi a nakoniec sa všetci stretneme u rodičoch 😵
Dnes mi je úple na dve veci 😖 bruško ma bolí trochu ..
tak ja idem variť papa!!

zuzana151
22. apr 2011

@fomarik Ahojky som si citala ten tvoj dennik to je super ze si si to tak znacila...my sme boli v stredu na sone a bol to 26 den po IUI a bolo vidiet len zltkovy vak, ked si to porovnavam s tebou tak ty mas poznacene, ze 27.den uz malo babenko 0,63 cm. Nam nevidela doktorka nic, len ten zltkovy vak a dala nam este ustrogestan 2x2 denne . Boze zase stresujem ci to je v poriadku, ciby uz nemala vidiet aj srdiecko...povedala, ze keby si moc vymyslala vidi aj tlkot srdiecka...ale ze to nemoze potvrdit...tak o dva tyzdne mam prist opat, dufam ze uz budeme fazulku vidiet...stale nemam ziadne priznaky, len prsia niekedy ale nie stale. Aj mam pocit ze podrastli 😅
Pekne sviatky vam prajem aj vasej babike

hope2011
22. apr 2011

@adikasala dakujem ti moja zlata za prianie...a ty sa ako citis???? mne je co den to lepsie, aj ked citim stale nieco v podbrusku, dnes pichanie na lavo...ale uz preslo...inak vcera som mala este take poity ak pred ms....a to si myslim,ze bolo kvoli tomu ze som to tam mala riadne rozdrazdene...dnes sa mi o tom dokonca aj prisnilo🙂
ale co ja......vsak nejako bude...ty mi napis, ako sa mi mas????
aj tebe krasne sviatky a nadherny dnesny dnik🙂

hope2011
22. apr 2011

@dzuli08 boze keby s tak mala pravdu🙂.....ja som strasne skepticka tento krat...neviem preco...asi obranny mechanizmus...lebo nechcem dalsie strasne sklamanie...nie, nechem!!!! preto ten realizmus.....mojika, prajem ti naozaj len to naj...nech sa malickemu dari🙂🙂🙂 o chvilu ho budes uz aj krasne citit!!!!

hope2011
22. apr 2011

@pici tak nedela???? to tu budem nacapena a cakat na vysledok....ale vies co????? ja u teba nemam ani najmensiu pochybnost.....urcite sa bambulkam dari skvelo a uz v nedelu si tym budes uplne ista🙂

pici
22. apr 2011

@hope2011 ty si zlaticko ze na mna takto myslis :D

hope2011
22. apr 2011

@pici no to vies...naozaj moc na teba myslim...ja ti to naozaj z celeho srdca prajem....moc, moc, moc!!!! uz sa tesim na nedelu...ani naznak pochybnosti nemam...urcite su tam...tvoje lasky...uvidis!!!!

pici
22. apr 2011

@hope2011 no... uvidime

katy33
22. apr 2011

@zuzana151 Ahoj moje, ano zadarilo sa prirodzene a bez tabletiek, mala som čisty cyklus, než začneme s inj., no tie mam zatial uložene na skrinke 😉 ...pevne verim, že ich už nebude treba, snad 😔 Ja, ked som si tak spätne pozerala kalendar a ratala, tak teraz by mal byt cca 16.DPO, ked sme boli v stredu v MT, tak nič nebolo vidiet a hcg bolo 194 a to zodpoveda tak 4 tt....a ty si mala ake hcg po IUI?

katy33
22. apr 2011

@apolenka6 Fuuuu, tak rychlo do varenia , aby si mohla, čo najrychlejšie oddychovat... 😉 ...pozdrav mm a pekny dnik vam prajem 😉

katy33
22. apr 2011

@hope2011 Zlatino, tak žiadne take, to tu už nechcem vidiet napisane 😠 ....je samozrejmostou, že sa fazulka zakusne do maminky cupi-dup, ja to viem 😉 ...tak nebud smutna, ona to potom vyciti....usmev nainštalovat 😉 ...a som rada, že ti je už lepšie 😉

hope2011
22. apr 2011

@katy33 ty moj vacsny optimista....ano, jasne ze sa zakusne...ale uvidime kedy🙂 takze mala by si byt teraz v 4tt, vsak??? a ako sa citis??? dufam,ze fazulocka krasna poslucha🙂

katy33
22. apr 2011

@hope2011 Ano, zlatinko, mal by to byt 4tt, ked som pozerala tabulky hcg, tak to tam tak vychadza.....a ked som spätne pozerala, že kedy som mala bolesti bruška, že kedy mohla byt ovulka, tak to vychadza tak, že teraz som tych 16.DPO
Citim sa uplne super, nič mi nie je, iba vac papkam, hrozne vela vypijem, čo je u mna, že wauuuu, lebo ja som za cely den dokazala vypit, tak 1liter a to som bola naliata a teraz 2-2,5l, čo nechapem, nemam chut na sladke, čo som predtym nedokazala prežit den bez cukru 😀 ...sem-tam bolia prska a bruško a to je všetko 😉 a akurat, čo sa asi fazuločke nepači je, ked som na lavom boku, to hned začne pichat, tak ležim len rovno, al. vpravo, už aj si vybera 😀 ...snad to neznamena nič zle, lebo , ked ma ten dr. vystrašil s tym mimomat. 😔

fomarik
22. apr 2011

@zuzana151 Dakujeme k prianiu pekných sviatkov.Aj tebe pekné sviatky jari! nebojkaj sa, ked je vidieť žltkový vak, je to super. Ono vlastne tá 0,63mm bublinka bolo vlastne ten vak a v tom vaku bola fazulka, ktorú ešte ani na sone nebolovidieť. Až asi o 4 dni na to, bola vo vaku 3mm bodka a to bolo naše bábatko. Takže sa neboj...všetko je na dobrej ceste. Nám akciu srdiečka potvrdili až v 8tt. A dobre je, že ta tie prsia bolia a že ti podrástli... mne zase vobec...dokonca sa mi zdá že sa zcvrkli ešte viacej. Mala som nulky a teraz -0.

fomarik
22. apr 2011

@apolenka zlatko, tak vy znovu krtkujete? Och, joj...to je nepríjemné. Tak vy dnes na obedík rybku...mnamky. my ju budeme mať v nedelu. Ja som dnes s mm na syrovej pizze a svokra holduje tlačenke a kapustnici s udeným mäsom. My sa tiež pekne pôstime. Pekný slnečný dnik prajem!

@katy33 @dzuli @zuzana151 @zuzanka 8354 @hope2011 @adikasala @yasminne @tinasc @pici
Dnes sa nám po prvýkrát vlnilo bruško 😀 ...bolo to očividné, revala som ako blázon od šťastia 😉

pici
22. apr 2011

@fomarik jeeeeeeeeeeeee tak prdolka uz ma booogie woogie?

fomarik
22. apr 2011

@pici zlatko kedy budeš testovať? Bože, mna by to tak lákalo. Ale fazulky sa určite maju v mamuľkinom brušku ako vo vatičke apekne krásne si vegetia. Silno, silno držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ 😅 😅 😅 😅 😅 😅

@katy33 to je dobre, že máš väčší smäd...aj tie bolesti su uplne normálne tak sa nebojkaj...všetko je na dobrej ceste!!!! Takže dnes by si mala byť 16DPO? to máš termínik v januári...jéééj. Ty, Kuriatko moje a ked by sa oplodnilo viacej vajok ja by som sa asi poskladala z toho, aké veľké zázraky sa môžu udiať 😅 😅 😅 😅 😅 😅

aby
22. apr 2011

@fomarik to je super, je to nádhera kukať na to no a ešte krajšie počúvať to 😉 😀 😀 😀

fomarik
22. apr 2011

@pici ako pekne, že bogie woogie 😀 ....asi áno. teraz každý den budem čakať kedy to zase uvidím. Toto bola úplná náhodička. Ale ked tebe budu dve babatka robiť boogie woogie.....veľmi ti to prajem!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

fomarik
22. apr 2011

@aby zlatko a na teba som zabudla, sa hmbím...prepáč...ale rýchlo, rýchlo som to chcela napísať akým ma napadnu všetky prezývky..tak amen tma! K tebe mi aj tak ide nemvaječník a basta!!! Ako sa mojenko cítiš?

pici
22. apr 2011

no dobre tak sa priznavam.. dneska som to nevydrzala som 7mi den po ET a test bol biely jak sneh

fomarik
22. apr 2011

@pici aha...čítala som si spätne..tak testneš sa v nedelu. Inak ani ja nepochybujem o tom, že sa máš v sebe zázrak života.., oh, sorry...zázraky!!!!! 😵

pici
22. apr 2011

@fomarik no ja som to prave nevydrzala a prd na teste :/

aby
22. apr 2011

@fomarik to nič ja už som si zvykla 😀 😀 😀 normálne závidím tvojmu mm ako môže počúvak krásne žblnkanie a frkanie je to super 😉 😀 ja to rada, som niekedy až moc empatická 😉 😀 😀 😀
počuj a svokruša poslúcha? 😀 no ja ako sa cítim stále ma bolí nemvaječník ale dokyne tvrdí, že nemá prečo lebo cystu mám vo vaječníku, sviňucha jedna 😒 mno nejak prežujem . Budúci týždeň mám dostať mrchu niekedy 27-28 no som zvedavá aký to bude maj priebeh sa normálne bojím lebo minule som bola dosť mimo a trpela som ako havo 😖

hope2011
22. apr 2011

@katy33 no vidis...ako fazulka dava o sebe uz teraz vediet...no to je skveleeeee. ja sa taaaak moc z toho tesim...a hlavne sa stale vytesujem ze si tehu.....naozaj!!!! moc, moc, moc ti to prajem!!!!

hope2011
22. apr 2011

@fomarik to je naaaaaaaadhera....aj ja chceeeeem!!!! verim ze si musela byt poriadne dojata🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre