IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
15. nov 2010

@katy33 mojka, ja teraz tiež idem stimulovať 6 mesiac po sebe, tak neviem, neviem čo z toho bude. No, verím, že si teraz medzi mlynskými kolesami. Ale je prvoradé, aby tá hnusoba zmizla. a kedy budeš stimulovať dalej, na tom teraz asi nezáleží. Musíš sa dať do poriadku 😔

elienocka
15. nov 2010

@fomarik aj mne volali okolo 15 hodiny definitivne negativne.v aprili zaciname znova

katy33
15. nov 2010

@fomarik 😔 Milačik, hor sa do 3IUI, to už musi bezpodmienečne vyjst a je super, že to bude predvianočne, bude dobra naladička a volno, budeš vpoho a to je podla mna na tom najdôležitejšie. Takže do Noveho roka vstupiš aj s fazulkou v brušku 😅 😝 no čo s jednou - s dvoma fazulkami, nech sa len pekne zapotiš pri nich 😀 Zlatko, ty sa nemusiš bat, tebe clostil určite neuškodi 😎 My sme sa prave teraz rozpravali s mm, že si dame tu 3mesačnu pauzu, ale budeme keksikovat o sto-šest 😀 , možno motyka vystreli 😅 Tak IUI vidim potom asi tak na februar, ale to nevadi, ved ten čas nenormalne leti a za 😲 to stoji 😵 Budem mat čo robit, aby som ta dobehla, ked ty už budeš tehulkovat 😎 😝 😀

katy33
15. nov 2010

@elienocka 😔 To ma mrzi,moja, ale čo ked do aprila budeš už davno tehulka a to budeš😝 To ti dr. nariadili, že až v aprili, či ako 😕

jerryjanka
15. nov 2010

@fomarik no ja som mala pol flaše na 3 cykly 😅 lebo som to vždy len do ovu pila a to sa dava lyžička len 😉
škoda no že negativne ale verim stale v tvoj uspech na iui dalši mesiac

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aby
15. nov 2010

@katy33 jj super je to perfektný vitamín aj keĎ dosť drahý, ale stojí mi to za to. JJ thiamin som aj ja mala asi 3x a vždy mi cysty zmizli a potom zas. A ešte je dobré keĎ ti doktor povie mali by ste otehotnieť, aby sa vám to dalo do kopy .
No a keĎ vie, že sa o to snažíme dosť dlho ohromné 😉
jj podarilo sa mi ja to nechápem ja mámaj mrchu pravidelnú po liečbe zoladexom 🙂

katy33
15. nov 2010

@jankaknm Zlatko nesur to a nakoniec tam bude folikul ani nebudeš čakat, tak to byva. A si stimulovana tiež clostilom a ako ho maš uživat?

katy33
15. nov 2010

@aby A odkedy berieš indonal, tak nebola cysta? A tiež si brala clostil bez prestavky, či sa ti cysta urobila aj bez neho? Ja som brala indonal kedysi, vtedy mi ho dr. poradiloa ked som mala zhoršenu cytologiu a o rok bola cyt. na 1, takže mu dost verim 😉

elienocka
15. nov 2010

@katy33 nie ale uz nemame prasule z mojho pradavacskeho platu budem rada ked nasporim do aprila aspon este na 2 iui.ale este sme hovorili s galom ze mozno vyskusame jeden krat v aprili iui.ked to nevijde tak sme sa rozpravali o laparke.tak uvidime co ma bude este cakat.

katy33
15. nov 2010

@elienocka Viem moja, o čom hovoriš, kolkokrat mam pocit a ono to asi aj tak je, že vela z nas ma dietatko z pôžičky, lebo inak je to hrozne tažke utiahnut 😔 A ked sa môžem spytat, aky je u vas problem, nie je šanca, že sa zadari prirodzene 😕 Zázraky sa deju ... 😉

v555
15. nov 2010

@fomarik,kuk na IP 😉

apolenka6
15. nov 2010

@fomarik tak to ma mrzí ☹ a tak som verila....že by to tam bolo 😔 len si poplač dostaneš to zo seba a znovu treba nabrať sily a ísť dalej to je náš údel snažiliek ale?raz sa to podarí 😉 ♥

elienocka
15. nov 2010

@katy33 katy 1% sanca na prirodzene otehotnenie.to nam hovoril krajkovic po zhliadnuti vysledkov mojho partnera.to sme boli na ivf v auguste.to bolo partnerovimi spermoskami a tieto iui-cka darcovskymi .moj partnar je uz tak trocha zmiereni ze to nebudu jeho biologicke deti-ked sa to raz podari.

apolenka6
15. nov 2010

@jankaknm a ty chodíš do akého centra? teda v akom meste ,len dúfam,že nie do Martina-Helios -ak budem potrebovať na sviatky

strelicia
15. nov 2010

@fomarik tak potom neviem, mozno mi to fakt tak vypocitali a ono sa hovori ze 1 den hore-dole. btw...
@zuzancek22 tebe robili IUI na tusim 10.DC? pretoze mna napadlo, ze som mala kolegynu, ktora mala 2 deti a obidva krat otehotnela az vtedy, ked sexikovali cez mrchu. inak sa im nedarilo. takze podla mna kazdy ma inac ovulku.

strelicia
15. nov 2010

@apolenka6
@fomarik
ale co babule, podla mna netreba plakat a smutit. viem ze sa mi to lahko pise, ale predstavte si ze aj ked sa zdravy par snazi prirodzene, tak sa dava tomu tak min. pol roka a az potom sa skuma. len take pary maju viacej sanci za jeden mesiac....kym my IUIckarky len 1 sancu mesacne. takze to treba takto brat.

apolenka6
15. nov 2010

@katy33 ahoj moja dnes som mala tolko práce bol tovar 😝 mesto som videla len z okna nie to ešte ľudí tak som ťa neočila 😎 môj gyn.mi pred rokom dával clostil 5mes. za sebou bez prestávky a chvála Bohu cystu som nemala 😝 Inak mne sa dr Košecká nepáčila v tom ked som užívala cloistil tak mi nerobila sono či mi vajka nejaké narástli len na 23 DC či nemám cystu,ale to bolo dávno ešte na začiatku nášho snažilkovania 😉

apolenka6
15. nov 2010

@strelicia OK 😉

strelicia
15. nov 2010

@elienocka to ma strasne mrzi, ze clovek je este aj financne obmedzovany. akurat sa to musi stat taketo nieco tomu co sa netopi v prachoch, ale takemu co pocita kazde eur. to ma vie tak nastvat.... este k tomu to darcovske IUI stoji 200 euri takze aj to je nefer. no ale co uz.

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
apolenka6
15. nov 2010

@jankaknm to sa spýtam ked tam pôjem ved ide o život 😀

aby
15. nov 2010

@katy33 no indonal som brala kedysi som naň úpne zabudla brala som ho pol roka a teda som sa čudovala, lebo aj HPV mi našli a potom som mala výsledky dobré 😀
Ja closík beriem som brala len 3tí mesiac. Kým som brala indonal cysty som nemala, som naň zabudla úplne lebo som mala potom hektické pracovné prostredie až v auguste som začala zas na seba dbať a nie na iných 😉
Indonal beriem tak 2 týždne zas 😀
neboj pomôže a ešte mi poradili púpalkový olej 😀
nejdem plácať jedno cez druhé 🙂

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy33
15. nov 2010

@elienocka 😔 ☹ 😔 hmmm a s darcovskymi je to ešte k tomu aj drahšie - myslim, to je tak nespravodlive 😠 Ako je možne, že alkoholikom a zavislim ludom, liečenie preplaca štat, kt. si za to môžu samy a my, kt. chceme dat štatu dalšieho občana, aby im mal kto platit dane, sa musime takto ohanat a pomaly žobronit 😠 juj , sa na to...... Mojko, verim, že to na jar vyjde, april to istí 😀 , ked nie tieto, no tie buduce Vianoce už musime byt namnožene 😀

katy33
15. nov 2010

@apolenka6 Ahojky, tak pracovny den máš uspešne za sebou, ked bol tovar, tak to rychlejšie uteka 😎 Ešte dobre, že si neočila, ja som ani na tej soc.nebola, lebo samozrejme - hlava derava- papiere som zabudla doma 🤐 Tak som od dr. šla do lekarne, vybrat za igelitku lentiliek 😀 a šupky domkov....a teraz tlačím, o chvilu ma roztrha, piekla som marlenku - a už mi ide aj cez uši, joj pažrava som, no a 😝 A ty si mala aku dlhu pauzu medzi clost.?

katy33
15. nov 2010

@jankaknm Tak to je fantasticke, že sa vajka tvoria bez clost. 😉 A mužík je ok? Lebo podla všetkeho , ty si vporiadku, vajka znášaš pravidelne 😀 Ale je to zaujimave, že ked máš PCO, tak sa ti krasne tvoria folikuly, to ja bez clost. si anii neškrtnem - ani vajka, ani prtky-trtky 😅

apolenka6
15. nov 2010

@katy33 pred rokom od sept.do januára a potom až ked som išla tento rok v septem. na IUI a teraz o týžden budem ked to tak rátam 😕 tak sa pekne tlačíš len si daj obaliť si nervy aj ked ty asi žiadne nemáš ty si taká veselá kôpka.Veru v robote to ubehlo ani neviem ako a som celá dolámaná 😝 už ma aj berie na spánok 🙄 ešte chvíľu vydržím ráno idem na 8hod. a v stredu sviatok jupí aj ked budem sama 😒 a ty budeš robkať?

elienocka
15. nov 2010

@katy33 s timi zavislakmi mas pravdu ale co uz narobime.ked nas stat dotuje alkacov ktori si to sposobili sami.bohuzial mi sme si to nesposobili sami.dufam ze sa to zmeni a tichto centier pre nas bude viac a blizko nech nechodime tak daleko.v cechach tusim iui preplacaju mohli bi aj u nas .bola by som rada keby sme boli na buduci rok vsetky tehotne .pojdem za chvilku spat rano skoro stavam idem doroboty dnes som mala dovolenku.ahojcek kocky.

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre