IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

walta
29. júl 2011

@adikasala moja, snazim sa... juj

adikasala
29. júl 2011

@adikasala aj ja uz len pokukujem co vybereme..len mi nejako mrcha nechodi uz mala prist pondelok...zatial som mala vcera a dnes trochu spinenie ani bolesti nic moc...uz ma nervy zeru.....tehulo to nebude 😒 😒 to viem

adikasala
29. júl 2011

sama som si napisala 😀 😀 😀 trdlo som...to patrilo apolenke hore

adikasala
29. júl 2011

@walta potrebujeme nittranske tehu vyrusiky ved....... 🙂 🙂

apolenka6
29. júl 2011

@adikasala to sa ti fakt páči 😨 😨 aj ja si myslím,že je dobrý ,no ved sme nemali ani na výber ja neviem tento týždeň bola bitka o zájazdy 😠 😠 len,len sa nam niečo ušlo 😝 to je pravda budem mať čas sa v klude sa pobaliť aj ked oblečenie mám už opraté 😀 ideme na 11 dní ,ved ked si už zaplatíme palivové poplatky tak nech sme tam aspoň dlhšie 😉

apolenka6
29. júl 2011

@adikasala no,len aby aj mrcha prišla ?!! 😀 😀 neviem,neviem!

walta
29. júl 2011

@adikasala ved...??? ved sa snaziiim

apolenka6
29. júl 2011

@adikasala no a potom by nitranské tehu výrusiky skočili do nedalekého mestečka Topoľčany 😀 😉

apolenka6
29. júl 2011

@walta to patrilo tebe hore vyššie skok vírusov do Topolčian 😉

adikasala
29. júl 2011

@apolenka6 no priznaky nemam ziadne prsia ma boleli trochu ale uz prestali ani moc bolesti na mrchu nemam,,iba rano dnes a vcera som mala trochu spinenie po wc a potom cely den nic ja uz tomu nerozumiem asi budem mat cystu 😠 😠 😠 porazi ma a tak som mavala taky pekny pravidelny cyklus posledny rok.... 😒

adikasala
29. júl 2011

babenky idem sa venovat mm ahojte zajtra tu budem na skok 🙂

walta
29. júl 2011

@apolenka6 preco do topolcian???

apolenka6
29. júl 2011

@adikasala že cysta 😀 😀 😀 t 😀 o bude dáka iná "potvorka" 😲 jasné venuj sa mm ved aj ja idem spať a dám si obstrek na hrdlo ☹

Dobrú noc babenky!

apolenka6
29. júl 2011

@walta ja tam bývam a aj Katy 😉

walta
29. júl 2011

@apolenka6 ale co? a priamo v TO?

apolenka6
29. júl 2011

@walta áno priamo 🙂 🙂

walta
29. júl 2011

@apolenka6 a v ktorej casti mesta zijete?

tinasc
29. júl 2011

@apolenka6 zlatko, u doktora to nedopadlo nijak, lebo neordinoval a ani bud. týždeň nebude ordinovať... tak som sa na to vykašlala, však doktor v centre to vie, aj na kontrole som bola, tak na obvodného kašlem, keďže ordinuje len raz do týždňa a nezastupuje ho nikto 😔

tinasc
29. júl 2011

@walta držím palce, verím že si tehu, to môžu byť dobré príznaky, ja som bola aj dosť nafúknutá, takže môže byť že si v tom 😉

tinasc
29. júl 2011

@apolenka6 no tak si užite peknú dovolenku, dúfam, že vás obíde faraónova pomsta 😀 ... len sa držte a na tú frndžalicu nezabudnite 😉 a rýchlo niečo preventívne na hrdlo, nejaký strepsils a podobne, aby sa to nevyvinulo do nejakej angíny aby ste mohli v kľude na dovolenku...

walta
29. júl 2011

@tinasc no, ta nafuknutost je evidentna... fakt som zvedava, aky bude ortiel od dokyho 😕 😕 😕

tinasc
29. júl 2011

@walta hmm.. ja by som nevydržala netestovať 😉 ale víkend ubehne a dozvieš sa 🙂

walta
29. júl 2011

@tinasc ja to chcem vydrzat netestovat... nechcem si pokazit vikend 🤐 🤐

tinasc
29. júl 2011

@walta no však áno, tak ho pekne preži 🙂

walta
29. júl 2011

@tinasc dakujem moja... uz aby to bolo!!!

tinasc
29. júl 2011

@walta bude, bude... neboj sa... mne teraz čas veľmi rýchlo uteká... predtým som sa nevedela dočkať... a teraz ani neviem ako a týždeň je preč 😒

walta
29. júl 2011

@tinasc verim, verim.... 😉 😉 😉

apolenka6
30. júl 2011

@walta prepáč včera som odišla,len tak ber rozlúčenia ale asi nebol signál na sieti PC tak som to ukončila ...a čo poznáš naše mesto? 😕 ked sa pýtaš na časť kde bývam?? 😨 😅

apolenka6
30. júl 2011

@tinasc no veru na hrdlo som už včera dala obstrek Jox 😒 ani dnes to nie je sláva hrdlo necítim,no mám pocit zvýšenej teploty ☹ chvála Bohu ju nemám 😝 aj ked sa tak cítim...zvláštne a aj som chuchmavá ... 😔 to sa ,len mne môže stať ,ale hádam a verím,že do pondelka večera budem ako tak fit 😉
Veru hlavné je že to vie dr.ten čo má a ten trúd nech sa vypchá 😠

apolenka6
30. júl 2011

Inak dobrééé ránko! dnes idem naposledy do práce a o 12hod. mi padne 😝 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre