IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
5. sep 2011

@adikasala Tak vidíííííš 😵 😵 😵 je to všetko super,len sa ty neboj a nestrachuj sa už si pod lekársk.dozrom 😉 😉 tehulka naša najnovšia 😀 ..............

apolenka6
5. sep 2011

@katy33 Tak tebe sa toho nazbieralo počes tehulkovania : oči, cukor ,klby 😕 😕 jasné budem rada ked ma prídeš kuknúť ked aj na skok ,len ja to nemám určené kedy pôjdem na obed záleží ako sa začneme striedať ,ale od 12hod. do 2hod. tam nemusím byť niekedy v tom čase mám prestávku..
Tak budeš mať aspoň spoločnosť a akú milú?! mamičku 😅
A kde sa idete sťahovať?o poschodie vyššie? či 😕 😕 úplne inam ...on to zvládne a ked si zoženie niekoho kto mu pomôže tak to zvládne 😝

hope2011
5. sep 2011

@tinka9075 joooj, mojinka, ked citam co mas vsetko uz za sebou...je to strasne...ale naozaj uz budeme len verit, ze vsetko bude len a len v poriadku a malicke pride a zostane u maminky 🙂

jovanka81
5. sep 2011

dnes 10DPO a chyta ma depka, ze to nevyslo ☹ mam bolesti bruchy ako pred mrchou prsia nic.... ☹ test si ani nekupujem lebo by som si ho robila 7x denne......musim vydrzat aspon do stredy, aj ked....nuz uvidime

adikasala
5. sep 2011

@hope2011
@tinasc
@alibabaa
@katy33
@pici @apolenka @zuzanka7834 babenky mala som dost spinenie cervene take ako s hlienom tak som bola znovu na pohotovosti,no mna uz tam maju jak na pase... 🙂 .mame gestacny vacik zatial malinke nema srdiecko.mam aj vysledky z dnesneho odberu 9188!!!super zdvojnasobene.len mi doktorka vysvetlila ze asi preco krvacam,lebo ze sa mi skor vyvyja placenta ako embrio tak preto!!!ale tonic neznamena ono sa to dobehne.nechcela predbiehat.... takze do tyzdna ak bude vsetko ok bude aj bublinka zo srdieckom.inak strasne vam dakujem naozzaj bez vas uz nemozem byt,,,,,velmi vas lubim vsetkyyyyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinasc
5. sep 2011

@adikasala tak super, teším sa 🙂

ketere
5. sep 2011

@zambilka Ahoj zlato... to nie!!! kurnik, a ja stále čakám dobré správy a Ty toto... no dúfam teda, že ten budúci folík bude krásny a 100%-tný a samozrejme ten tehulkovský 🙂

ketere
5. sep 2011

@adikasala gratulujem a držím päste, neboj bude z toho krásne babatenko 🙂

cmelica
5. sep 2011

@adikasala super!!sa drzte a len dobre spravicky cakam 🙂

alibabaa
5. sep 2011

@adikasala to je naozaj nadherne ciselko. vies co, radsej varena pecena na pohotovosti ako by sa malo stat nieco tebe alebo bublinke !!!!! Drzte sa a referuj tak ako doteraz 😀

sijust
5. sep 2011

@adikasala uplne zimomriavky mam,ked to citam 🙂 moc sa s tebou tesim,musi to byt krasny pocit...

walta
5. sep 2011

@sijust dakujem.... dnes som bola na sono... vsetko OK, mame 2,35 cm... uz sme velki, co? 😀 😀 😀

tinka9075
5. sep 2011

@hope2011 no to aj ja dufam že všetko bude v poriadku a maličke už asi pride už ho čakame a tešime 🙂

ursula5
5. sep 2011

🙂 @walta paráda to ste už riadne veľkí, tak mu pekne rozprávaj nech sa mu tam ľúbi a rastie ešte viac

ursula5
5. sep 2011

😉 @adikasala teším sa s Tebou, len sa pekne opatruj a určite už bude aj srdiečko na budúce

zambilka
5. sep 2011

@ketere jaaaj mojka čo už 😅 snád oktober bude ten pravý 😉 a ty ako sa máš? 🙂

zuzanka7834
5. sep 2011

Babulky Lucku s Livi pustili dnes domov, takze uz su herecky s oteckom. A v sobotu sa krstia, tak Luci asi nebude stihat MK 😉

@katy33 uz mas bryliky na ockach? Musis byt kocka uhranciva 😉

@petuska123 @alibabaa na krv mam ist az buduci pondelok. Ale urcite nevydrzim dovtedy 😉

@adikasala ♥♥♥♥♥♥

@sijust frajerka s janskeho plaketou 😉 Ja som raz bola darovat krv aj to som darovala manzelovu 😀 Stale som chcela byt darcom, ale nemala som 18. Potom kamosky, co mali narodeniny predo mnou chodili darovat, jedna tyzden domodravena, druha dva dni odpadavala... no proste som sa zlakla. Prisla vyska a tam tiez kazdy chodil darovat krv, jedna kamoska dokonca dosticky, tak som sa odhodlala. Prehovarala som aj Peta, ale on tvrdohlavo o tom nechcel ani pocut. Napriek tomu tam siel so mnou, mal so mnou lahku veceru, ziadne ranajky... a ked sme boli na mieste, zmenil nazor a povedal, ze daruje aj on. Tak nam odobrali tu vzorku a jemu prisli vysledky ako prvemu. Hned ako vosiel do zbernej miestnosti, vysla sestricka a mna zrusila, ze som mala malo zeleza, tak som krv darovat nemohla 😉 On mi chudatko skolaboval, museli ho fackat, ale aspon kusok jeho krvi sme darovali 😉 😉 😉

zuzanka7834
5. sep 2011

@walta a v ktorom tt si? Juuj, aj ja uz chcem... 🙂

majca55
5. sep 2011

@adikasala držím palce,to bude v pohodičke ja som tiež špinila a potom to prešlo 😉

pici
5. sep 2011

@adikasala no super milacik ze si tam isla.. aspon mas klud :D a srdenko na mieste...

zuzana151
5. sep 2011

@hope2011 no ved aj ja som otehotnela ako ty po IUI takze aj ja som v podstate pacientom caru...ale ved z teda nejako vydrzim vsak v decembri sa budem uz na nu pozarat stale 🙂 my sme uz na 3D boli - v Hlohovci, je to krasny zazitok, vy kedy idete?/?? meno uz mame - budeme mat Oliviu 😉 pri chlapcovi sme sa nevedeli dohodnut dievca sme mali jasny vyber hned 😀 len nemozeme to povedat nikomu z rodiny,lebo povodne sme mysleli ze cakame chlapca a ked sme hovorili nase tipy tak nam hovorili,ze nie to je skarede, tak sa volal ten a ten ..tak sme si povedali ze dievca nepovieme NIKOMU z rodiny 😉

sijust
6. sep 2011

@walta juuj tesiiim saa 😀 tak sa opatruj a pohladkaj za mna mimi 😲

sijust
6. sep 2011

@zuzanka7834 noo,frajerka...tu chodim po chalupe,uz som to Petkovi povedala asi sto krat,ze nech vie...koho ma doma 😀 tak nie kazdy moze krv darovat a ceni sa snaha,je to pekne,ze napriek vsetkemu si sa stale snazila darovat...mne napr.beru pol litra aj napriek hypotonii...mam strasne nizky tlak,ale zase nem/aju na vyber,lebo je nedostatok mojej krv.skupiny....zlatko,ale teraz mi povedz ako sa citis?nerobila si si testik?nejake priznaky?myslim na teba a drzim palce 😲

ketere
6. sep 2011

@zambilka to bude, verím tomu 🙂 to budete mať pekné letné babatko 😀 ..my sa máme dobre, zajtra ideme do poradne, tak sa potom ozvem, ako sme dopadli 🙂

sijust
6. sep 2011

@hope2011 mojinka,ty si taka dobrucka a kazdemu doprajes....dakujem moc,som stastna,za kazdu takuto spriaznenu dusicku ako si ty 🙂 a este raz moc dakujem za prianie k vyrociu...boli sme v Piestanoch,moc sme si to uzili,tak z toho cerpam energiu,lebo mam teraz trosku stresy ☹ snad to rychlo prejde...pohladkaj chlapceka... 🙂

hope2011
6. sep 2011

@adikasala moja zlatuckaaaa, to je krasna sprava...tak malicke uz bolo vidiet...bublinku malinku, krasnu...slniecko milovane....vsetko bude v poriadku uvidis, ani sa nenazdas a uz tu bude buduci tyzden, kedy malinke budes aj pocut a bude to ten najkrajsi pocit na svete...ja som vtedy revala aj s manzelom neskutocne 🙂 len pekne oddychuj a cokolvek by bolo, nehanbi sa a chod znova na pohotovost...teda verim, ze to uz nebude potrebne, samozrejme....🙂 myslime na vas a drzkame moc, moc palce 🙂

hope2011
6. sep 2011

@tinka9075 samozrejmeeeeee, uz aj tu bude vasa laska...iui bude uspesne...vsak len potom bude potrebne si davat pozor a naozaj, tento rok je plodny velmi, tak sa to tu vsetkym kockam urcite podari🙂

hope2011
6. sep 2011

@zuzana151 no presne my mame tento isty problem...komu povieme meno ake by sme chceli, tak ja poznam takeho a takeho....ale kedze sa rozhodujeme medzi dvoma menami, tak manzel vsade kde chodi robi anketu, ze ktore sa komu paci 🙂 vacsina sa priklana k jeho menu, ale ja aj tak citim, ze to moje bude vitazne, nie preto ze ho chcem ja, ale preto, ze mi proste pride same na rozum a uz malemu tak nejako v mojej mysli prischlo....ale ak bude manzel velmi chciet, ja mu radost urobim a dame to druhe....🙂 no my by sme chceli ist na 4D nejako okolo 25 tt, takze uz by som sa mala aj objednat....a k tomu vsetkemu sa mi spravil rano herpes na pere, tak som z toho nestastna....
ako vasa malinka sa ma???? kopka??? pekne ju pozdravujeme 🙂

hope2011
6. sep 2011

@sijust moja zlatunka.....ale my sme tu vsetky spriaznene dusicky, vsak to nie je nahoda, ze sme tu a ze sa dokazeme takto podporit a podrzat....tak ako ja vas, tak vy mna a je to obovska pomoc....ja z celeho srdca naozaj uprimne vsetkym prajem, lebo ste tu dobre osobky, ktore si kadecim presli a zasluzite si, aby ste sa dockali toho najkrajsieho pocitu na svete....a vsetky sa aj dockate!!!!! som stastna, ze s manzelom ste si spravili krasny vikend a stravili spolu nadherne dni...tak to ma byt....je uzasne ze ho mas🙂 kedy idete znova do MT?

adikasala
6. sep 2011

@tinasc
@hope2011
@pici
@majca55
@zuzanka7834
@ursula5
@walta
@cmelica
@apolenka6 @katy33 dobre ranko babenky tak dnes sme sa krasne vyspinkali.zatial spinenie vyzera ok troska bledohnede.....tak dufam ze ked uz bude srdiecko nam to pominie.....dnes rano som rozmyslala nad jednou vecou.nasa lucinka kedy rodila?????12.8?ja mam taky dojem ze ona mi tu stafetu naozaj podala. ja som mala vtedy ovulku asi 😀 .ved v juli sme sa o tom snou bavili ze mi ma rezervovat stafetu.ono sa normalne splnilo!!!!nuz asi to vtejto temicke tak bude postupne si budeme podavat dalej tehulko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre