IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
15. sep 2011

@zabka60 No už som to skúšala..neda sa to vypnúť ..moje telo mi ukazuje kedy mám ovulku a už na to myslí

apolenka6
15. sep 2011

@tinasc
@cmelica aj Markíza to dáva ..

tinasc
15. sep 2011

@apolenka6 pozerám na TA3 ale je mi smutnooooo ☹

zabka60
15. sep 2011

@apolenka6 jooj no tebe je hej ked mas ovu a este aj vies kedy ☹

majca55
15. sep 2011

@apolenka6 ja tiež chodím do helíku v MT a som tiež spokojná 🙂 teraz som mala 3 folíky a pekné 😲 tak uvidíme ked som brala ho viac tak som mala až 5 a 7 😎 ale tebe bude určite dopriané a možno to 4 IUI by bolo to pravé niekedy keď človek ako sa povie zahodí flintu do žita tak vtedy to príde 😵 budem ti držať palce a moc moc ti to prajem 🙂 🙂 🙂

apolenka6
15. sep 2011

@cmelica
@tinasc
@zabka60
@majca55 fúú bolo to smutné 😢 tá rozlúčka

majca55
15. sep 2011

@apolenka6 až má hlava rozbolela a oči ma riadne štipú ☹ ☹ ☹

zabka60
15. sep 2011

@apolenka6 😢 bolo veru som myslela,ze nebudem kukat,ale kukla som a mala som stiahnute hrdlo,ako keby som tam mala svojho niekoho 😢

apolenka6
15. sep 2011

@cmelica tak tak rýchlo to všetko prebehlo 😕 to je super aspoň sa ti to nevlieklo 😉

apolenka6
15. sep 2011

Divčence ,na teraz vás opúšťam idem kamoške prevetrám si hlavu..na večer tu budem ak mi dá mm PC ..máme len jeden 😉 tak zatial papa!!

zuzanka7834
15. sep 2011

@tinara23 aj ja gratulujem, potichucku 😉 v kolkom by si mala byt?

@ketere ja som sa teraz tie cudovala, lebo prvy test som robila minuly pondelok a bol len slabulinky duch a v stredu uz bolo hcg 580, takze v pondelok mohlo byt kludne minimalne 280...

zuzanka7834
15. sep 2011

@apolenka6 dakujem mojenko, uz to tam nemam 😉 dufam, ze si sa na mna nenahnevala, ked som bola taka razna, ale som sa riadne zlakla 😉

cmelica
15. sep 2011

@apolenka6 neskutocne smutne ☹ ☹

cmelica
15. sep 2011

@apolenka6 hej tak rychlo to prebehlo...na to 2 IUI sa uz budeme pripravovat urcite dlhsie 😖 bodaj by nebolo treba 😉 ...

tinara23
15. sep 2011

@zuzanka7834 ďakujem, dnes by som mala byť 5tt+2, čiže 6.týždeň 🙂 termín 15.5.

tinasc
15. sep 2011

@apolenka6 ja som to ani nedopozerala, aj tak sme museli ísť preč, ale ani by som to nepozerala... bolo mi riadne smutno ☹

sijust
15. sep 2011

@zuzancek22 ahoj,gratulujem k dvom oplodnenym vajkam 🙂 drzim palce,aby sa im darilo....mozem sa opytat...lebo ja teraz cakam na ms(samozrejme meska) a zacinam som stimulkou....len by ma zaujimalo ohladne toho OPU,tebe sa po stimulke vytvorili len dve vajka?

sijust
15. sep 2011

@cmelica drzim palce,aby sa to podarilo,ked nie,tak mozete ist na dalsie a dalsie a dalsie IUI 🙂ak mate sancu cez IUI tak nie je o com...ja na vyber velmi nemam...ale som vdacna aspon za tu sancu...a ze su uz take moznosti a vedia nam pomoct... 🙂

sijust
15. sep 2011

@dzuli08 moja,je to len tak tak...uz mi ms meska...zacnem s liekmi az zac.oktobra a to nehovorim o pichani...do 6teho nov.musi byt vklad,lebo mi to poistovna neuzna...ale som s tym zmierena...sama sa divim aka som kludna...tebe ale strasne drzim palce,aby sa vsetko podarilo tak,ako sa ma...nech ste hlavne zdravucke...aj ked ten porod boli,myslim,ze to je jedina bolest,ktora ma zmysel....a ja mam por.bolesti kazdy mesiac 😒

zuzancek22
15. sep 2011

@sijust ja som to mala také divné, mala som dlhý protokol, takže 23. DC som mala začať pichať diphereline a potom na 4 DC pridať k tomu menopur, lenže ja som pichla jednu injekciu a hned na druhý deň mi prišiel skôr menzes, takže som pichala málo diprelinu, na 6 den stimulácie som mala 7 vajok tak mi zvýšili dávku a na 9 den stimulácie tam boli už len 3 tak mi o dva ni robili už aj punkciu a boli tam už len dve, večer pred punkciu som bola u svojho gyndoša, nie že by som im v centre neverila, ale chcela som to počuť este od iného , ten tam našiel dve vajká 1 malo 22mm a to druhé len nejakých 15mm, tak som si myslela, že napokon budeme mať len jedno vajko, ale sú dve a aj sa obe oplodnili tak na ne myslíme nech sa do soboty krásne delia.

sijust
15. sep 2011

@zuzancek22 no ja mam tiez dlhy protokol a tie iste lieky...ti poviem,ze podstupit cele tie tortury a potom mat len dve vajka...moja,ale hlavne je,ze sa oplodnili a dufam,pevne verim,ze sa budu pekne delit...budem na teba mysliet!!mne teraz ms samozrejme meska...mala som to vyratane presne na den...ale uz to neriesim,aj mm je prekvapeny,ze ako to pokojne znasam...mna tieto veci,ktore sa nam deju, zmenili...ja som byvala hrozny stresak,teraz to beriem tak,ze vzdy je vsetko tak,ako ma byt...

zuzancek22
15. sep 2011

@sijust no a u nás je to práve naopak, ja som v poslednej dobe strašný stresmen, a môj je až neskutočne kľudný, že až nechápem, stalo sa mi v poslednej dobe toho moc, napr. aj s tým pichaním, ked prišiel ten menzes o týždeň skôr, tak som si myslela, že mi cyklus stopnú, ale pokračovali sme, potom tie vajká, podarilo sa mi do auta natankovať namiesto nafty benzín, takže išli ďalšie výdavky preč, a posledné stresy som si odžila včera, ked sme mali byť v BA o 7:00, na dialnici cca 35km od domu sa nám pokazilo auto, samozrejme kým sme niekoho zohnali, kto by nám priviezol druhé auto a vybavil veci okolo toho druhého dosť dlho trvalo, a najhoršie bolo to nie a nie sa do centra dovolať že budeme meškať, cca o 7:40 som sa konečne dovolala do centra s tým že už sme na ceste, lenže pred sebou sme mali tak 70 km cesty a ako každý den, nekonečná zápcha v Ba, v ktorej sme naposledy ked sme boli v centre zostali cca 40 min. takže to bol pre mna riadny stres, ked som vedela že aj tá punkcia je nejako naplánovaná aby mi nepopukali folikuly, no proste u mna to bola hororová situácia, a moj drahý s kludom angličana valil 190 - kou po dialnici, v blave robil čo mohol , permanentne sme chodili na červenú a ked sme konečne dorazili do centra tak mi povedal: "neboj , ešte sa natom budeme aj smiať." 😀 , takže teraz dúfam , že už bude všetko normálne a nebude nič zlé

tinasc
15. sep 2011

@zuzancek22 juuj tak to si mala riadne stresy, ale tvoj manžel to dobre zvládol... môj by neskutočne nadával a stresoval by ešte aj mňa... ale dobre vám to dopadlo, takže keď si pôjdete pre embryjká, tak samozrejme ten najväčší kľud áno? a skontrolovať auto 😉

cmelica
15. sep 2011

@sijust Dakujem mooooc!!!!ste tu moc zlate babulky....
a neboj ty to stihnes...moooc ti to prajem!!!!
neskusali ste si to predlzit???ci to sa neda???

jovanka81
15. sep 2011

v utorok idem do MT ISCARE na folikulometriu 10DC a potom hor sa na druhe IUI...je tu niekto mne podobny? 😉

cmelica
15. sep 2011

@zuzancek22
@tinasc moj mm by tiez neskutocne nadaval,alebo by sa smial...on bud ma nervy,alebo je v uplnom klude 😀 urcite uz vsetko pojde ako po masielku 🙂 🙂

cmelica
15. sep 2011

@jovanka81 tfuj tfuj nech su foliky krasne a IUI dopadne na..... // 😀 😀

jovanka81
15. sep 2011

@cmelica no, po prvom sklamani som uz dost realisticka......pomaly zhrnam € na IFV 😉

cmelica
15. sep 2011

@jovanka81 podla toho co som tu citala tak IUI vide maloktorej....ja budem vediet vysledok z 1 IUI zajtra z testiku,a v pondelok na 100% z krvi..kazdopadne ti drzim palce aby vam to vyslo 😀

jovanka81
15. sep 2011

@cmelica tak ti velmi drzim palce !!!!!!!!!! musi to uz raz predsa vyjst 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre