IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

noa_33
16. sep 2011

@pici takze papier je dolezity 😀

pici
16. sep 2011

@noa_33 myslim ze nie... len som tam isla na kontrolu a vtedy mi povedali ze to mam schvalene.. ja som to mala tak divne, pomaly som mala vsetko dopichane a vtedy to schvalili... ja som potom vsetky injekcie vracala do centra...

alibabaa
16. sep 2011

@pici nooo trosku sa toho bojim ale tentokrat to urcite vyjde 😀 😀 zacalo sa nam tu darit. dufam,ze to vydrzi 😕

kavaapalma
17. sep 2011

baby poradte prosim,to musim mat prefuk vajecnikov ak chcem ist na IUI? lebo vsetky vysetrenia,co sme mali su ok a stale nic...

cmelica
17. sep 2011

@kavaapalma ahoj...ja som bola la laparke a RTg vajcovodov minuli rok v septembri a tento rok sme boli na 1 IUI...pokial je vsetko v poriadku,tak chodte do toho...v centre si urobia niake vysetrenia samy a poradia ako pokracovat...

kavaapalma
17. sep 2011

@cmelica praveze mne ide o to,ze nechcem nejaky zbytocny zasah do organizmu...na to pojdem,ale nie laparoskopicky,ale len ambulatne,hoc to boli nejak to vydrzim...

cmelica
17. sep 2011

@kavaapalma a to ti odporucil tvoj lekar??? uz ste boli v niakom centre??

kavaapalma
17. sep 2011

@cmelica hej boli sme v Splne v KE,ale hned po prvej navsteve sme si povedali,ze to bola aj nasa posledna,lebo mam pocit,ze oni jedine co tak hned rovno aspon ja som mala pocit ta prehovaraju-tlacia na umele...Tak sme to vymenili za gyncar KE a hned lepsi pristup,tam mi lekar povedal,ze treba mat prefuk pred iui .

cmelica
17. sep 2011

@kavaapalma aha,,,no to ked ti povedali,asi to tak bude...uvidis co ti napisu kocky co boli tesne pred IUI na prefuku...s tymto skusenosti nemam...ja som bola na tej laparke...Drzim palceky nech sa vam zadari cim skor!! 🙂 🙂

kavaapalma
17. sep 2011

@cmelica dakujem,ta laparka neviem ci si myslim spravne ale asi je to to iste,az nato ze laparku ti robia pod narkozou a tiez zistuju ci su prechodne vajecniky,a prefuk sa robi v nemocke ambulatne bez narkozy a tiez zistia ci su prechodne vajecniky...nuz uvidime...
Tiez drzim palce,nech si kinderko cim skor 😉 ...

cmelica
17. sep 2011

@kavaapalma Krasne ,ze kinderko 😀 😀 dakujem!!
hej mne to robili pod narkozou,no to my robili vajecniky...vajcovody mi robili pod RTG...to do mna zo spodu pustili niaku tekutinu a nasledne robili snimky,ze ci sa dostala vsade...bolo to dost neprijemne a ano aj bolelo 😒

katy33
17. sep 2011

@apolenka6
@tinasc
@dzuli08
@sijust
@hope2011 @zuzanka7834 @adikasala @fomarik @zuzancek22 ...babulky moje, takže už sme z nemocnice domka, no mame nariadeny kludovy režim, byt na nohach minimum - čiže len povybavovat dr. a čo najviac ležat, lebo sa nám začaal skracovat krčok maternice a malinka je uložena nizko☹ ..no naštastie sa neotvarame, tak verime,že nam všetko dobre dopadne a dotiahneme to aspon do toho 38tt 😕 V pondelok idem ku mojej dr., hned aj na poradnu, tak som zvedava, čo nám ta povie.Mám aj občasne tvrdnutie bruška, no skůr mi to pripada, že sa to deje, ked sa malinka vrti o 106 🙂 ...ale nie je bolestive a pravidelne a vraj to je vporiadku. Dufam, že nemocnicu uvidime už až v decembri...sestričky tam boli užasneeee, no ale dr. velka vizita im trvala 8 sekund a to smme boli na izbe tri - to nesrandujem, susedka si to stopla 😕 🙄 ...nič nam dr. nechceli povedat, ani vysledky, ani , čo sa deje, sestričky nam tajne pozreli do karty a v noci nam prišli povedat a o detatku, kolko meria, važi....na tuto otazku nam odpovedali, že to nas nemusi zaujimat, že to nie je důležite 😕 😠 Malinku Vikinku nam tam sestričky pomenovali za cestovatelku - 2xza den ju monitorovali a vždy bola inde 😀 ..ved ju aj tak citim, ta sa tam ma ako v lunaparku, vrti sa tam ako na kolotoči 😔 😝 😲 Som sa rozhodla, že už musim vybavičku nakupit, čo najrychlejšie, preože, ak sa znova dostanem do nemocnice,už nas tak lahko nepustia a čo potom a to ani nechcem mysliet na to, že by sa Vikinka naozaj chcela pytat na svet skôr 😔 ...snažim sa ju uhovorit, že nech tam len pekne vydrži, ved tam ma teplučko 😀 😎 Ďakujeme vám, že ste na nas mysleli 🙂 😲 😲

zuzanka7834
17. sep 2011

@katy33 Zlatinko som rada, ze ste uz doma a opatruj sa presne ako povedal doky, len oddychuj a lez. A o Vikinku sa neboj, tej sa u Teba urcite velmi paci a pocka minimalne do toho 38tt... Prihovaraj sa jej, ze v novembri je sychravo, to by mala dazdive oslavy narodenin 😉
Drzte sa mi!!!

sijust
17. sep 2011

@pici jedna sa hlasi 🙂 mne meska uz 4 dni ms...sa bojim ze to do toho 6teho nov.nestihnem....inak som celkom v klude... 🙂

zuzanka7834
17. sep 2011

@walta jeej, zlaticko, ty mas o chvilku prvy trimester za sebou!!! Aj ja by som uz chcela 😉 My mame ist na kontrolu v stredu, tak potichucku dufam, ze by mohlo byt vidiet ♥, podla tehu kalkulacky by som vtedy mohla byt 6+0, taze zaciatok siedmeho tt, Tebe kedy prvykrat videli ♥?

@fomarik Milacik moj zlaty, ako sa mate? Mala uz lepsie spinka? Som na Vas velmi myslela... a minule som pozerala aj fotky na FB, teda, Livi je riadna modelka s tymi pukackami, rozkosniatko male 😉 Ja som vo stvrtok odprevadila Petka, takze som ostala doma sama. Ale verim, ze uz v stredu mi Krajko da povolenie na odlet 😉
Velmi mi chyba...

@adikasala ja sa s nasou zachodovou misou priatelim od vcerajsieho vecera, vcera sme si pokecali dokonca 2x 😉 A z nicoho nic, ziadne pachy, ziadne jedla... len tak 🙂 Ako sa inac citis? Mna sem tam boli hlava, ale poriadne. A ked vyjdem 30 schodov, tak sa dve minuty spamatavam, neviem sa dodychat, busi mi srdce ako po maratone 😉

zuzanka7834
17. sep 2011

@sijust eeej, 4 dni, a co tak ocikat testik? 😉 Tfuj tfuj 😉

sijust
17. sep 2011

@katy33 milacik,silno som na teba myslela...babulky nas tu informovali,ze si nam tam bola hladnucka,moje zlate hladne 😀 opatrujte sa,nech je vsetko ok,nech nic nebolka a netrapi a nech sa do nemocnice dostanete az v dec. a ponesies si domov najkrajsi vianocny darcek....pohladkaj za mna Vikinusku...posielam objatie na dialku 🙂

sijust
17. sep 2011

@zuzanka7834 srdiecko....to urcite,skoda penazi 😀 ....mne sa vzdy vsetko poserka...nic nemoze ist tak,ako ma...uz som si zvykla....ako sa ty citis?nic nebolka?nie je ti zle?

sijust
17. sep 2011

@walta tak sa z vas tesim 🙂 ..myslim na teba/na vas...aby ste boli ok a nic vas netrapilo....este stale ti byva tak zle?

sijust
17. sep 2011

@cmelica neda sa to posunut moja,do 6teho musi byt spraveny vklad...je to pol roka od schvalenia...skor sa nam to nedalo uskutocnit ☹

cmelica
17. sep 2011

@sijust a neskusali ste sa dohodnut s poistovnou??Neboj urcite to stihnete! 🙂

apolenka6
17. sep 2011

@katy33 Ahoj,ahoj!!no tak už ste domka 😨 teším sa,že ste v poriadku ,len sa pekne šetri a nepreháňaj to aby malá Vikinka zostala u mamičky až do konca 😉 ako by mala
Neboj do decembra sa to šuchne ani sa nenazdáš a ja ti prídem spraviť domov spoločnosť ako som ti sľúbila 😉 😉

apolenka6
17. sep 2011

@fomarik Teším sa ,že si aj sem zavítala aj ked ja vás sledujem na FB tam si mala skôr fotky 😵 😵 mala je krásavica a Vám to veľmi,veľmi pristane ...škoda komplikácií,ale všetko sa dá pekne do poriadku a bude už ,len dobre 😉 😉

apolenka6
17. sep 2011

@zuzanka7834 Tak už ti je aj zle? 😕 😕 ako skoro,ale brala by som to aj ja aj celých 9 mesiacov ,len aby bolo dieťatko v brušku... 🙂
Neboj Zuzka ♥ bude biť ako """zvon""" 🙂 🙂 a potom budeš baliť kufre za manželíkom

apolenka6
17. sep 2011

@adikasala Adka a ty si kde?..hmm asi tiež objímaš záchodik
Ja som ešte knihu nedočítala ,bola som aj dnes v práci a mm ked je doma tak sa okolo hrncov krútim a dnes ideme k našim gratulovať ..mama mala meniny ,otec narodeniny

apolenka6
17. sep 2011

@cmelica Nevešaj hlavu bol to ,len prvý pokus 😉 další už bude na 100% a ak nie tak tretí ,musíme to takto brať 😉

mirus11
17. sep 2011

@apolenka6 no moja neviem ci by sa ti to az tak velmi pacilo aby ti bolo zle celycxh 9 mesiacov.z vlastnej skusenosti ti viem povedat,ze to nie je bohvie co.mne byvalo zle az do porodu.a asi preto bol taky rychly.

cmelica
17. sep 2011

@apolenka6 tak niak som sa stym aj zmierila a myslim pozitivne ze 2x to vyjde 😀 😀 na klazdu z nas cakaju vytuzene // 😀 😀

pici
17. sep 2011

@sijust ale stihnes neboj :D

pici
17. sep 2011

@sijust vidis... zuzi dala dobry napad :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre