IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majca55
28. sep 2011

@apolenka6 ano stále a dosť vychýrená krčmička a veľmi dobrá obsluha priam super 😀 😀 ja som není pivkár ale tam som si dala 😉

pici
28. sep 2011

@apolenka6 jasnacka. neviem ako mas cyklus.. ale rataj mesiac schvalenie. a mesiac pichanie/ kedze neviem kedy mas mat menzes/... takze jasne ze stihas... este aj pozitivny vysledok stihas :D

majca55
28. sep 2011

@pici už sa teším ked mi napíšeš že si tehulka moc moc ti to prajem 🙂 🙂 vieš tu super poradiť a motivovať nás 😎 😎 uži si Prahu a potom ťa čaká šťastíčko 😲 😲

apolenka6
28. sep 2011

@majca55 ved aj ja pivo nemusím 😖 ale tam som si dala 😵 k sviečkovej....hmmmm 😵 😵 bola úžasnáááá!!!

majca55
28. sep 2011

@apolenka6 presne aj ja 😀 a druhý den tatarák super bol 😎

apolenka6
28. sep 2011

@pici no ja mám MC ako hodinky 28-29 a niekedy na 30 deň ..pravidelne 😉 a teraz čakám Ms 14 okt. teraz mám ovulku 😕 som tu už písala,som celá hotová,lebo na ovu teste// akoby to bol výsledok na tehotens.teste 😎

apolenka6
28. sep 2011

@majca55 tatarák som ešte nemala,ale raz hoskúsim 😉 no v Prahe asi nie mm bol spokojný ale ,že raz mu Praha stačila 😀 nachodený k smrti 😀

majca55
28. sep 2011

@apolenka6 presne aj moj 😀 prešli sme strašne veľa a večer zaspávali ako malé detičky a to sme si ovedali,že tam urobíme mimčo 🙂 no hahaha spali sme aj tak nám museli pomocť ale som rada zato 😵 😵

apolenka6
28. sep 2011

@majca55 no ja som si tiež myslela,že zamiesime 🙂 tiež som bola unavená večer a tajne dúfala,že mm nebude mať chuť a zaspí 😕 ale kde!!! 😀 😀 ...nezaspal 😉

majca55
28. sep 2011

@apolenka6 tí naši chlapíci majú výdrž 😀 takže aj ty budeš tehulka do vianoc 😲 😲 držím ti palce 😵

pici
28. sep 2011

@apolenka6 podaj si tu ziadost co najskor :D mozno ju nebudes ani potreobvat

sijust
28. sep 2011

@apolenka6 mala by som ist v utorok,ale uvidim v piatok na kontrole,co mi povedia....mam doveru,schvalenie mi trvalo rovne dva mesiace...a dovera robi najvacsie problemy...ty mas aku?

sijust
28. sep 2011

@pici aj ja chceeeem 😔

tinasc
28. sep 2011

@sijust no u nás to bolo tak, že anestéza cez injekciu a dýchaš cez kyslíkový prístroj 🙂 neboj nič to nie je...

tinasc
28. sep 2011

aká milá debata sa tu rozbehla 🙂 je pekné spomínať na miesta kde ste už boli... som zvedavá, kedy sa my dostaneme niekedy ešte do Prahy 🙂

apolenka6
28. sep 2011

@pici no idem tam toho 14 skôr sa mi nedá mm je na týždňovke tak je to trochu komlikované

apolenka6
28. sep 2011

@sijust no ja mám zrovna dôveru 😒 😠 2 mesiace??? ved by ma porazilo al. ma porazí 🙄 a kedy si si podávala žiadosť??v kt.mesiaci?

apolenka6
28. sep 2011

@majca55 no ked by som všetko stihla hlavne schválenie tak by som to do Vianoc chcela stihnúť 😝

apolenka6
28. sep 2011

@tinasc no ja som si istá,že tak ľahko sa tam už nedostanem 🙂

majca55
28. sep 2011

@apolenka6 moja stihneš 🙂 vraj cez dovolenkové to trvalo dlhšie lebo aj moja kolegyna podala v juni až koncom augusta jej schvalili a to má všeobecnú 😉 a švagriná to mala do mesiaca lenže to bolo na jar 😲

apolenka6
28. sep 2011

@majca55 no ved to je to individuálne u každého napr. @zuzncek22 to mala za 2-3 týždne schválené...to môže byť ked tak premýšlam cez leto a dovolenky sa vždy všetko vlečie aj na úradoch a všade...no čakám čo mi napíše @sijust kedy si ona podala žiadosť 😨 😕 a zuznček22 má tiež tú istú poisťovňu

majca55
28. sep 2011

@apolenka6 myslím,že to stihneš držím palce a pod stromčekom na testíku prajem // 😲

apolenka6
28. sep 2011

@majca55 no chcela by som do Vianoc..potom by to bolo k narodeninám v januári budem ma 30 😝

majca55
28. sep 2011

@apolenka6 tak to bude teda veľký darček 🙂

apolenka6
28. sep 2011

@majca55 veru tak to teda bude!!len nech je 😕 😉

sijust
28. sep 2011

@apolenka6 19aprila som podpisala ziadost a 12 juna mi volali,ze je schvalena...ja som to nehnala,lebo sa nam nedalo kvoli praci...lenze zase ma drzal termin do 6teho nov.musi byt spraveny vklad...lebo ziadost cez doveru plati len pol roka...tri mesiace na vybratie liekov...tak som som rada,ze mi zmenili protokol,lebo by som to nestihla a v centre mi otvorene povedali,ze co len jeden den nad termin,tak si to musim cele hradit sama...potom som sa pytala,ze ci by som to nemohla odlozit a podat si znovu ziadost a koordinatorka mi hovori:len to nie,lebo vam ju nemusia uz schvalit... 😒

sijust
28. sep 2011

@tinasc tak dobre,uz sa nebojim 🙂

majca55
28. sep 2011

@apolenka6 musíš veriť a bude 🙂 prajem pekný večer idem spať dobru noc 😵

apolenka6
28. sep 2011

@sijust a dá sa to aj hnať tá žiadosť?? lebo @zuzancek22 má tiež dôveru a jej to schválili 2-3 týždne,no čo nechám to už na náhodu 🙂 al poz. myslenie?? 😉 sakra 😠 a to posile tú žiadosť CAR že? no keby mm nechodil preč pracovať by tto bolo jednoduchšie ísť tam skôr al ideme až za 2 týždne
Som zvedavá,čo ti povedie v piatok 😕 😵
a protokol sa dá meniť?hm ,dobre ti to spravili mala si štasie 😉

apolenka6
28. sep 2011

@majca55 ved to! budem tak myslieť! dobrú noc.. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre