IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
2. okt 2011

@tinasc tak to ti verím,máš domácnosť a potrebuješ tiež "romantiku" = prázdny dom 🙂

tinasc
2. okt 2011

@apolenka6 ja som s nimi rada, veď sú moje všetko, ale zase niekedy je človek rád sám 🙂 a manžel je z tých, ktorí majú vrtuľu v zadku, nevie oddychovať, takže jeho kľudne na tú prechádzku vyšlem... 🙂

apolenka6
2. okt 2011

@tinasc no ten môj má zas závažie na zadku 🙂 nabehá kilometrov v práci a cez víkend oddychuje ..kuk môj album 🙂

tinasc
2. okt 2011

@apolenka6 no ale aký zlatý párik... pekné fotky 🙂

apolenka6
2. okt 2011

@tinasc môžeš prosím kuknúť,som si nastavila súkromie,len pre priatelov ..verím,že to nemám v albumoch kde sa všetky ukazujú..mne tam mňa neukazuje dúfam že ani ty ma nenájdeš medzi spoloč. albumami 😝 inak mažem a dík za lichôtku ,sa červenám 😀

apolenka6
2. okt 2011

Idem spať,zajtra začiatok týždňa a tento bude náročný....koncom týždňa budem predávať na jarmoku 😝 a má byť zima,dúfam,že sa to počasie posunie aspoň o 2 dni 😨 inak" zamrznem"

tinasc
2. okt 2011

@apolenka6 ok kuknem 🙂

tinasc
2. okt 2011

@apolenka6 tak dobrú noc a dobre sa vyspi 🙂

pici
2. okt 2011

@apolenka6 nie som zrusena, ale nechodim tam a stale som tam mala skodnu, tak som vsetkych okrem rodiny vyhodila... nic osobne v tom nie je... no myslim ze je uplne jedno co ti vlozia, ci morulu, blastycku , alebo dvojbunkove.. ide o to , ci u teba ostane a bude sa krasne delit... ja som mala dve blastycky a prdlajs z toho., nestuduj... aj tak to neovplyvnis :D:DDDD

majca55
2. okt 2011

@pici jej ako to letí držím moc moc palce 🙂

pici
2. okt 2011

@majca55 vdaka.. a vy sa ako mate?

majca55
2. okt 2011

@pici zajtra mám sono či tam už niečo vidia tak mám trochu strach ani sa mi spať nechce 😉 takže bolo super v Prahe?aj počasíčko vyšlo 🙂

pici
2. okt 2011

@majca55 vies co? fantasticky bolo fakt... som plna energie ... zajtra by si mohla dostat aj fotecku s bodeckou :D

majca55
2. okt 2011

@pici no ano už sa neviem dočkať 😵 ale teda zle mi býva riadne ☹ som schopná robiť až tak okolo 13.00 ale hlavne aj migrena ma štve 😠

pici
2. okt 2011

@majca55 musis sa setrit :D a vela oddychovat...

majca55
2. okt 2011

@pici však aj mám mm behá osto šesť len nech mi je dobre 😵 kolko si ideš dať vložiť?

pici
2. okt 2011

@majca55 dve :D manzel nech pekne beha :D treba si to trochu uzit :D

majca55
2. okt 2011

@pici ved som si to povedala 😀 takže dvojičky jej a keby to bol párik juj to sa mi hrozne páči 😵 😵

pici
2. okt 2011

@majca55 moja znama tu z MK caka parik... ja sa budem tesit aj ked ostane aj jedno :D

majca55
2. okt 2011

@pici ale ten párik 😵 moja moc ti to prajem a verím že tentokrát ti to vinde tfuj tfuj 😲 😲

pici
2. okt 2011

@majca55 jasne ze ano.. citim v kostiach... ze teraz je ten spravny cas :D

majca55
2. okt 2011

@pici presne ajja som to teraz tak nejako cítila a hrozne som bola kludná na nič nemyslela 😎 teraz len nech zajtra je všetko v poriadku a bude super 🙂 mali by sme teda tehulkové vianoce 🙂

pici
2. okt 2011

@majca55 jasnacka :D a ja letne dieta... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii idem spat, lebo manzel tu vykrikuje nech ideme do postele :D

majca55
2. okt 2011

@pici 😀 aj moj dobru noc tak mi 😲 😲 drž palce

pici
2. okt 2011

@majca55 drzim jasna to vec... vsetko bude v poriadku :D

apolenka6
3. okt 2011

dobré ránko 🙂 vyspinkamné?

@pici @majca55 no ešte,že máte manželov kto vie dokedy by ste tu písali?! 😕 hádam do rána 😀

@pici jasné mne to nevadí,že si to na FB preriedila ,ved viem,že si tam mala škodnú 😠 ak sa ti to takto vyriešilo,tak prečo nie mať tam, len rodinu a koho dobre poznáš 🙂 😉
veru nebudem ňúriť o IVF 😕 lebo všetko je ako lotéria a ked ju neskúsim tak nevyhrám ..musím,len myslieť ,že je na to správny čas.....inak som niekde počula, a to dávno,ešte som vtedy ani,len netušila,že na to niekedy pôjdem,že na jeseň je úspešnosť IVF vyššia 😨 😕 😵 tak? je ten správny čas!! 😉 😉 😉

apolenka6
3. okt 2011

@sijust No tak dnes ti už myslím oznámia deň punkcie 😉 čakáme...no ja si to až večer prečítam 🙂

apolenka6
3. okt 2011

@majca55 tak dnes máš sono 😕 držím palce 🙂

aby
3. okt 2011

@apolenka6 prečo času? sa nemôžeš dockať??? pekný deň 😉
@pici už si doma? dúfam, že si si to užila 😀 😉

apolenka6
3. okt 2011

@aby dobré aj tebe 🙂 no asi každá by sme už chceli mať miminko v brušku 🙂 veru nemôžem sa dočkať,ale musím mať trpezlivosť 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre