IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dzuli08
3. okt 2011

Ahojte kočeny, tak ja sa hlásim, že.........................ešte stále nič 😀 😀 😀 .
Nejak sa našej krpani nechce ísť von a to mi v sobotu odišiel znova riadny kus tej hlienovej zátky. No cítim sa stále fajn, nemám žiadne bolesti, akurát že mi ešte viac začalo chutiť jesť ako na potvoru a že som neskutočne ťažká ako slonica a nič nevládzem.
Nikde som tu nenašla príspevky od @fomarik a @zuzanka7834. Čo je s nimi, neviete náhodou, hlavne aby boli obe v poriadku aj so svojimi pokladíkmi v brušku.
@apolenka6 Taak tomu sa povie riadny krok vpred. Gratulujem a myslím si, že je to veľmi správne rozhodnutie. Aj keď to stojí kopec peniažkov, ale výsledok v brušku bude nad všetky zlaté bane sveta.
My keď sme chceli ísť na IVF, tak Krajko hovoril, že na úspešnosť nám dáva až 80 %, keďže sme nemali nejaké extra problémy. Myslím, že aj u Vás to tak bude. 😀
Tak len držkám pršteky a nezabudni na 3 kroky: 1. Žiadaj 2. Ver a 3. Prijímaj. 😀
@pici Vitaj, vitaj. Tak to je super, že ste si tak príjemne oddýchli, aspoň si načerpala energiu a teraz hor sa do tehulkovania. Keď píšeš, že takto o týždeň máš vklad, tak to ti ja budem možno práve odovzdávať štafetu. Do termínu mám ešte 9 dní, ale aj tak si myslím, že to bude o pár dní skôr. Tentokrát to už musí vyjsť. Budem na teba myslieť na pôroodnej sále 😀 😀 😀 . Juj, ako sa to ťažko píše, najradšej by som už bola s pokladíkom doma, ale tak "všetko poporiadku". Vydržíme :D :D
@majca55 Držím pršteky, nech sa na teba na sone vyškiera jedna krásna bublinka :D

apolenka6
3. okt 2011

@dzuli08 už budem bežať do práce,ale ešte stíham odpísať krátku správičku 🙂 jasné veľký krok sme sa rozhodli spraviť 🙂 to fakt? až 80% vám dával šancu?? no som zvedavá čo nám povie,idem k nemu na pohovor 😕 no ved to sme obaja v poriadku,snád aj nám to povie 😉 jasné!!:žiadam,verím,príjmam 🙂 🙂 🙂
No veru neviem čo je s nimi , @zuzana7834 mala ísť na sono a pýtať sa kedy bude môcť odletieť za mm a podľa mňa je už tam a užíva si ho 😅
a @fomarik mala naposledy chorú malú ,soplíky a odvtedy sa neozvala 😕 verím,že sú v poriadku
Tak možno už dnes to na teba príde a budeš maminka a ten apetít je už asi nervozita kedy?? 😕 😕 😲 😲 🙂 😉 papa!

tinasc
3. okt 2011

@dzuli08 tak ešte chvíľku máš čas 🙂 neboj sa ešte si užiješ malinkej 🙂 budete mať na to more času... tak ešte pekne oddychuj, kým sa dá 🙂

pici
3. okt 2011

@apolenka6 ano neviem co je to za haluz ale ze po lete proste to ide :D tak dufam ze to teda fakt pojde :D
@aby ano uz sme doma,,,, uzila som si to moc moc....
@dzuli08 zlatko tak je to mozne ze mi tu stafetu odovzdas fakt ze "z ruky do ruky"... no krpani je u teba asi dobre, ked sa este na svet nepyta :D neboj... coskoro je tu. tesim sa velmi na fotecky....

mirka2010
3. okt 2011

@dasaa no presne tak, treba tam byt skoro...ale cmelica pisala, ze uz tam boli uz tretej, tak si este presne zisti, kedy ordinuje, lebo ja si to uz vazne nepamatam 🙂

mirka2010
3. okt 2011

@dzuli08 ahojkyyyy, no myslim na teba, ved ty nam uz pomalicky aj porodis...mojinka, moc ti drzkame palce, aby si to vsetko zvladla, hlavne aby ste boli obe s malickou v poriadku 🙂

mirka2010
3. okt 2011

@apolenka6 no to ano....mas pravdu, velmi rychlo to leti....a naozaj je dolezite, si toto nadherne obdobie tehotenstva uzivat, ako sa len da 🙂

katy33
3. okt 2011

@sijust Mojenko, čakame na spravičku, kedy pôjdu vajuška von a v akom počte, myslime tu na teba 😉
@pici Vitaaaaj cica 😀 Tak ste si to užili , tak to ma byt 😉 Ty koky, tak už ,,staviaš,, slizničku pre bambulky, tffuj,tfuj,tfuj, len nech je krasna nadychana, aby sa tam bambulky mali dobre 😲 😲 😲 ...ty, to by ti bola vec, keby sa ešte jedno z tych dvoch embrijok rozdelilo na dve a boli by z toho trojky 😀 😀 😀 😀 ...počitam, že by si ma prišla zastrelit - za predveštenie 😀 😝
@tinasc No, mojenko, tak ste mali prechadzku s bambulkou a tatino je taky rybar??? 😕 😀 ...aspon prinesie sem-tam nejaky ten obed domov-či on chyta iba tie zlate a hadže ich naspät 😅 Ta ku koncu roka začinate?
@apolenka6 Zlatinko moje, veru pletiem, od maminy som si vypytala jej 100-ročne knihy pre začiatočnikov, erarne ihlice a šup-už mam rukavičky aj čiapočku 😉 ...dočačnčam to a hodim foto-ja som taky samouk 😲 Zajtra idem na poradnu, no sa celkom bojim, mam pocit, že krčok je ešte vyššie, ako bol naposledy 😢 , no uvidime, čo nam dr. povie 😕

katy33
3. okt 2011

@dzuli08 Zlatino vitaj, tak princeznička sa zabyvala vo veži 😀 😀 😀 ..neboj sa, ved ona vykukne 😉 😀 Tak ti v dobrom zavidim, že ste to takto nadherne dotiahli do takeho krasneho tt, ja mam taky strach, že malinka predsa bude chciet vykuknut skôr, no snažim sa ju prehovarat, nech tam len pekne vyčka-na vianočne darčeky 😲 😲 🙂 Najbližšie nam už napišeš, ked malinka bude na svete, nech sa tu môžeme krasne vytešovat s tebou 🙂 Inak ja mam posledne dva dni taky pocit, ako by mi malinka mala vypadnut, mam pocit, že ju citim hrozne nizko, ty si to nemavala? 😕 ...bolesti nemavam žiadne, bruško sem-tam zatvrdne...no a priberame o 106 😀 ...máme 8,5 kg navyše...teraz to pribuda skoro pol kila tyždenne 😕 😀 😝

pici
3. okt 2011

@katy33 no tak to ano moja... vies ono sa aj tie dve mozu zdvojit :D ale tolko radosti by mi asi nikto neprial ze? potesime sa aj jednemu drobcovi, len nech u mna ostane :D

cmelica
3. okt 2011

@majca55 ahooj!!cakam na dobre spravicky 🙂 🙂 🙂 nenapinaj ma tolko 🙂

cmelica
3. okt 2011

@pici ahooj!!!tak oddychnuta,plna elanu a energie a hlavne pozitivneho myslenia 🙂 🙂 🙂 presne tak to ma byt 🙂 o tyzden sa drzkajte...budem na teba mysliet 🙂

pici
3. okt 2011

@cmelica dakujem jasne... toto som potrebovala ako zaver mojej terapie :D

lenisko1
3. okt 2011

Ahojte

tak dnes som bola v centre. Dal mi clostil a pregnil. Od dnes mam brat colstil a 12.10. na sono a povie kedy prebehne IUI. Takže bud vo štvrtok alebo piatok. Juuuj normalne sa začínam tešit 🙂))

cmelica
3. okt 2011

@lenisko1 to vela stasticka prajem,aby foliky rastli 🙂 🙂 🙂 Drzim palceky 😀

tinka9075
3. okt 2011

babenky zajtra idem na iui držte palce 🙂

cmelica
3. okt 2011

@tinka9075 jee!!!tak to drzime aj na nohach 🙂 🙂 🙂 tfuj tfuj 🙂

tinka9075
3. okt 2011

@cmelica dakujem dufan že sa podarí 🙂

tinasc
3. okt 2011

@katy33 ahoj moja, no veru mali sme pekný dník včera, bolo krásne aj dnes je 🙂 tatino je veru rybár, ale ja na ryby moc nie som, takže čo chytí rozdáva, zriedka ostane u nás... a tie zlaté, no ani jednu ešte nechytil, to by sme sa mali ojojojojooooj 🙂 no koncom roka ideme na druhé kolo, teším sa 🙂 aj mne niečo predvešti, ja sa dvom nebránim, bude nám veselo 🙂 🙂 🙂 nech poradňa zajtra dobre dopadne 🙂

pici
3. okt 2011

@tinka9075 drzime palce :D a nech ti bojovnici idu spravnym smerom :D

walta
3. okt 2011

ahojte dievcence.... zase som chora, zajtra idem k vseobec. lekarovi, nech mi nieco predpise... kaslem, cela som zahlienena, pobolieva ma hrdlo- sa zblaaaaaaaaznim..... urcite mi da antibiotika.... mate niektora s chorobou v tehotenstve skusenost a co ste uzivali za lieky??? Dakujem velmi pekne za odpoved... a bojim sa, aby sa mojmu babatku nieco nestalo 😖

pici
3. okt 2011

@walta ide chripkove obdobie pozor na to... ty si nejaka chorlava... ja pouzivam zazvor a med... vzdy zabralo. vela vela tekutin. vitamin c

tinasc
3. okt 2011

@walta ja som bola v tehu cca. v 9tt chorá, ale nebrala som žiadne lieky, iba také čo môžu tehotné... antibiotiká som nebrala... ale zase lekár vie, aké ti môže dať, aby si ich mohla aj ty... len trošku viac papaj vitamínov, ovocia a zeleniny, veru teraz ide chrípková sezóna, aby si nebola často chorá, ono nie je to dobré... hlavne poriadne vyležať a daj si hlavne pozor, aby si nemala teplotu...

dzuli08
3. okt 2011

@walta No ja som chorá nebola počas tehu. Ja som bývala chorá aj každé 2 mesiace, pretože som učiteľka a vždy som niečo od tých deciek nachytala. Ty si tiež učiteľka a stále chodíš do práce ak sa nemýlim, však? Nechceš zvážiť, či by ti nebolo lepšie na pn? Ja keď som na začiatku tehu povedala lekárke, že som učiteľka, tak hneď mi hovorila, že najlepšia cesta bude ísť na pn-ku a chorá som fakt ani raz nebola. Myslím, že atb čo ti predpíšu bábatku neuškodia, ale človek nikdy nevie a tá vyčerpanosť organizmu ti tiež na užívaní si tehotenstva nepridá.

walta
3. okt 2011

@pici ahoj.... to setko jem pravidelne, tolko vytaminov, ze az... a vidis, predsa ma to laplo 😒

nikitka2
3. okt 2011

@pici ahoj nevieš mi poradiť ako by som sa dostala k téme.:som po umelom oplodnení a čakám na prvé pocity (ne)úspešnosti, aj ty si po.. kedy si mala prvé pocity že sa niečo ohláša

walta
3. okt 2011

@tinasc ahoj.... ja som volala aj mojej gynekologycke, som sa jej pytala, ze ci mi moze moj vseobec. lekar nieco predpisat a ona ze moze, nejake antibiotika z radu penicilinov, ze tie tehotne mozu... ja nieco potrebujem, lebo nech mi to este viacej neublizi, ale radsej pomoze. Citim sa jak zbity pes....

walta
3. okt 2011

@dzuli08 ahoj... ano, moja gynekologicka mi povedala, ze mozem si dat predpisat atb z radu penicilinov, ze to tehotne mozu... a ako dobre vies, som ucitelka, a cil decka chore, ale musim robit, lebo mam teraz novu pracu a do konca novembra mam skusobnu dobu, nemozem si dovolit, aby som zostala na PN, lebo by ma mohla aj prepustit, a ked budem nezamestnana, tak nebudem mat potom ziadnu matersku... no strasne nieco, ale musim zvladnut. Snad to je len prechladnutie a prejde ma to skorej, ako sa nazdam... ja si myslm, ze existuju aj atb pre tehotne, nie? musi take nieco existovat

pici
3. okt 2011

@nikitka2 ty hladas uz existujucu temu? ci? nejkako som to nepochopila. ale je tu tema cakanie po transfere...

pici
3. okt 2011

@walta no atb pre tehotne speci nie su. ale su take, ktore mozu aj tehotne. urcite ti dokyna nieco predpise... a si uz v druhom trimestri to nie je take nembezpecne ako v prvom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre