IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
5. okt 2011

@kuspitka aha.. tak to jasne ze chapem...
@alibabaa presne si to napisala... ale to su recepty na take liznutie chorobou, ak je to nieco viroticke, tak jej tieto kravinky nepomozu :D

alibabaa
5. okt 2011

@pici zazvorovy caj a s cim ? ci len samotny?

pici
5. okt 2011

@alibabaa s medom. a casto :D

apolenka6
6. okt 2011

Dobré ránko!
Čakajú ma 3 náročné dni 🙄 predávať vonku na jarrmoku 😒 aj by som sa tešila.len sa má zhoršiť počasie 😕 😖

@alibabaa aj budeš na PN? aj ja odratávam 🙂

cmelica
6. okt 2011

@apolenka6 dobre ranko!!!to ti teda nezavidim 😖 prajem ti aby sa tie rosnicky mylili a vonku bolo prijemne 🙂 🙂
a co predavas??kdeze je jarmok???

apolenka6
6. okt 2011

@pici nooo pekná fotočka 🙂 🙂 tú kde si mala okuliare ti asi zrušili...ked ti nebolo vidieť do tváre 😕 ja som mala takú ...tak v piatok ideš omrknúť sliznicu 😵 len nech je krásna 😉

apolenka6
6. okt 2011

@cmelica ty si hore? no u nás ,pozri si odkade som 😕 😉 topánočky budem predávať 😝 veru mohli by sa mýliť ani nevieš ako by sme sa potešili 😒 teraz sú skoro všade jarmoky,ved je na to čas 🙂 a ty nejdeš do práce???

cmelica
6. okt 2011

@apolenka6 vystrojila som mm do prace a kym zaspim tak postrasim chvilku tu 🙂 🙂 mam poobednu 🙂
ja som tiez chodila kedysi davno na jarmoky predavat pecivo...viem co to je a plne ta chapem..chodila som domov ako zbity pes 🙂 🙂 veru tak len nech je pekne 😉
kedy ides do caru?este cakas na schvalenie??

apolenka6
6. okt 2011

@cmelica aháá 🙂 no veru budem ako zbitý pes a každým dňom budem viac 😝 😝 chápeš to 😉 a krabice prevlákať ,ťažké ked sú v nich čižmy 😝 😝 😖 čo už ....
ja idem na budúci piatok podpísať žiadosť a aj to odratávam 😀 😀 potom budem čakať na schválenie 😉
No nič idem sa ja napapať ,očesať a naobliekať(horšie to bude zajtra dnes bude ešte fajn) o 8hod.tam musím byť 🙄 pekný deň prajem aj v práci!!!

cmelica
6. okt 2011

@apolenka6 tak nech je schvalenie cim skor potvrdene 🙂 🙂 ...Dakujem aj tebe!!hlevne pekne pocasie a vela spokojnych zakaznikov 🙂 dobru chut!

aby
6. okt 2011

@cmelica aj ty si strojila??? ten môj drží dietu heh tak mu plním misky heh 😉
@alibabaa
@pici bambulky inak keď chcete využiť medík ako liečivo tak ho musíte dať do čaju keď má 40stupňof inak zabíja enzímy, mňa sa snaží napchávať aspoň lyžice denne , no a kukajte odkiaľ je med lebo ak ho kupujete v obchode je tam napísané s krajín EU a mimo EU zbytočne drahá cukrová voda. :0///
Kupujte u včelára ja ho mám doma, chups momentálne bez včiel :0///
@apolenka6 krásny deň neboj ubehne ako voda 😉

si31si
6. okt 2011

ahojte
tak už mi volali z heliku žiadosť schválená ideme sa objednať ku koordinátorke a ideme nato 😉

ketere
6. okt 2011

@kaaaty Ahoj moja 🙂 Jéééj, tešíme sa, že je všetko v poriadku 🙂 🙂 Hej, budeme chcieť vedieť čo to je, nechceme mať prekvapko 😉 A vám už nehovorili, že to bude chlapček? či to si s niekym mýlim??? hmmm.. kedy ideš na morfologický ultrazvuk? My už sme aj objednaní - na 02.11.2011 🙂 tak sa tešíme 🙂 My pohyby ešte necítime, ale už hádam čoskoro 😖 Kedy si začala cítiť pohyby?

ketere
6. okt 2011

@zambilka Ahoj zlatko, tak aj napriek zlým skúsenostiam, nakoniec všetko dobre dopadne 😀 tešulkám sa 🙂 🙂 veľmi veľmi 🙂 tak budem na vás v piatok myslieť, nech všetko dobre dopadne 🙂 Držím palčeky 😀 ....IUI a potom nekonečnýýýýýých 14 dní čakania..... 😖

pici
6. okt 2011

@apolenka6 nie nezrusili, tak som ju vymenila radsej sama nech tu nemaju so mnou problem :D

pici
6. okt 2011

@aby chups... milacku... kupujeme len od vcelara :D a 40 stupnikov dodrzujeme aspon cca :D

sijust
6. okt 2011

@apolenka6 Zlatik,od vcera by som chodila na narkozu kazdy den...bolo to super 🙂 koselu ti tam daju,vopchas tam ruky a vzadu si to zaviazes...len je tom tam take blbe pri tom prezliekani...tie skrinky su hned vedla dveri,kde sa zdrzuju sestricky a dr. a stale chodili hore dolu a ja tam s holou ritou 😀 ale bolo mi vsetko jedno,este na sone pred zakrokom mi Gatova dala ruzovu tabletku,tak som bola 😀 na koze mi tu koselu rozviazali a v posteli som sa nasla skoro hola 😕

sijust
6. okt 2011

@mirka2010 Miruska,ty si taky moj pokladik...si zlata,ze si na mna myslela 🙂 uz som si dnes volala do H.z 9vajok bolo peknych zrelych 8 a vsetky sa oplodnili 😀 mam si volat v sobotu,tak drz palceky,aby sa pekne delili....v pondelok by mal byt vklad 😔 a ty ako zlatik?

sijust
6. okt 2011

@katy33 zlaticko moje,uz sa citim trosku lepsie,aj ked mi vcera riadne brucho naduvalo... 😒 a bolelooo 🙄 uz som volala...9vajicok,8 krasne zrelych a vsetky sa oplodnili 😀 drz palce nech sa pekne delia...v sobotu mam zase volat,babulky nase,dufam,ze sa im bude darit....a ty ako s Vikinkou?co mate nove?ako sa citite? 🙂

tinasc
6. okt 2011

@lenisko1 nie nebola úspešná, ale neboli úspešné ani tie, keď som nebola chorá 😉

tinasc
6. okt 2011

@aby a čo vám včely odleteli? inak my momentálne riešime problém, pod strechou si nám osy hniezdo urobili a vylietavali von, tak sme ich mali plnú predsieň, tak sme ich tri dni likvidovali, čo všetko sme im tam nastriekali, tak snáď už sú preč a už neprídu... fuuuuj, také kusy hniezda sme vyberali, ešte sme museli aj kus sadrokartónu vybrať, tak nám ho zničili, vyhrýzli...

tinasc
6. okt 2011

@sijust no tak si to super zvládla aj vajká sa pekne oplodnili, tak super, za chvíľku ich budeš mať v brušku a budeš tehuľka... 🙂

tinasc
6. okt 2011

@pici pekná fotočka 🙂

sijust
6. okt 2011

@tinasc moja,kiez by si mala pravdu 🙂

tinasc
6. okt 2011

@sijust ja som mala len dve, ktoré mi vložili, ostatné sa prestali deliť a vidíš podarilo sa... teda až na ten koniec... ale ty budeš mať kvalitné vajká a 9 mesiacov sa ťa nepustia uvidíš 🙂 všetko bude ok...

walta
6. okt 2011

@sijust ty si moja hrdinka.... drziiim ti palce v dalsom boji... a veru, vela vody treba pit, lebo hyperstimul. syndrom nie je boh vie co... 😉 😉 😉 myslim na teba

cmelica
6. okt 2011

@aby 🙂 🙂 🙂 hej strojim kazde rano poctivo 🙂 🙂 ranajojky svacu a tak 🙂 🙂 🙂

cmelica
6. okt 2011

@sijust to je super!!!drzkam palceky !!!!

buba13
6. okt 2011

@zambilka tak to je trosku dost silne kafe! jeeej supis. tesis sa na piatok teda, vsak? je super, ze si to nevzdala a isla si k svojej lekarke a natrela si im to v centre. niet nad vlastne pocity! ides na prve IUI? ja som sa tak bala a nic som necitila. vcera ma boleli strasne vajecniky a dnes ziadna bolest, tak ovu uz asi prisla 🙂

alibabaa
6. okt 2011

@apolenka6 nie nebudem pn som na urade prace... sice mam brigadu ale to nejak zvladnem viem si to vsetko prisposobit podla seba 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre