IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jovanka81
10. okt 2011

@pici informacii o PCO ma dost a nielen zo slovenskych stranok, skor z americkych vedeckych studii 🙂..ide o to, preco vznikaju PCO.... vsetko to sposobuje inzulin a ten suvisi s prijimanim sacharidov, preto ta strava a ubytok hmotnosti.....pravde sa pozeram do oci az velmi realisticky... kazda si hlada cestu, ktorou sa vyberie, mne sa nechce znicit sa celkom hormonami...a ani tam nie je uspech zaruceny...takze nateraz mam take riesenie, ake som si vybrala....nakolko mam absolvovat laparoskopiu, mam dost casu na prirodne pokusy a detoxikaciu z tych liekov, co som musela pir IUI do seba dat ...som realistka, ale viem aj to, ze zazraky sa deju! ci to bude moj pripad, to uvidime 😉

apolenka6
10. okt 2011

@jovanka81 viem si to predstaviť ..neter začala chodiť do škôlky,ale zvládla to bez plaču napodiv 😕 raz doma plakala,sa jej nechcelo chcela doma rozprávky pozerať,ale v škôlke je generál 😕 😀 všetky deti ju počúvajú,len neviem či jej rozumejú strašne džavoce,ale nezrozumiteľne 😉 zlatko malé

jovanka81
10. okt 2011

@cmelica nie celkom....zavisi od stupna PCOS...niektore zeny netvoria folikuly, niektore tvoria, dokonca aj ovulujeme, len ono tym, ze na vajecniku mas vela malickych folikulov, zabrania tomu jednemu dozriet, pripadne ked dozrie zabrania mu prasknut a preniknut stenou vajecnika do vajcovodu....ja som mala folikuly, mala ovulku a ...jednoducho prirodu neprekobna ani najdokonalejsi lekar! proti nej sme vsetci bezmocni 🙂

pici
10. okt 2011

@jovanka81 ja som ti v ziadnom pripade nechcela zobrat nadej , to iste ze nie... a zle som mozno pochopila to co si napisala... dufam ze sa nehnevas. nemyslela som to v zlom.. zdrava strava a schnudnutie urcite nikdy nie je na skodu...

jovanka81
10. okt 2011

@apolenka6 no mam tiez 3 rocnu neter a diriguje aj ucitelku, xixix co uz, apson sa nestrati .-)

apolenka6
10. okt 2011

Dievčatá ,možno o tom čo si myslíme ,že je nemožné je práve to pre nás najlepšie ! ...ako som to pekne napísala ,že? 😀 😀 ..

jovanka81
10. okt 2011

@pici ja sa nemam na co hnevat 🙂 skor naopark, tu vidiet moj postoj...verim tomu, ze zdrava strava a zdravy duch dokazu k babu prist rychlejsie ako tony hormonov a pokusy lekarov! 😉

apolenka6
10. okt 2011

@jovanka81 no táto naša Terezka sa nestratí,tomu verím! 🙂 a asi ani tá vaša 😀 ked ovláda aj učiteľku 😉

jovanka81
10. okt 2011

@apolenka6 no veru.....akurat mi pisala jedna dobra dusa, ze sa za nas modli cely klastor...za nase vytuzene deticky..to aby toto nevyslo??? neexistuje 😉

pici
10. okt 2011

@jovanka81 to urcite ano.. niekedy ale ani vsetko zdrave zial nepomaha a vtedy je na mieste sa obratit na lekarov. skus tu fytosoju...

apolenka6
10. okt 2011

@cmelica keby nebolo optimizmu tak som na prášky 😖 ved aj ten test som si musela upraviť podľa seba 🙂 a hned som sa smiala ,že čo som si to vymyslela 😀 a je mi lepšie tralala....

jovanka81
10. okt 2011

@apolenka6 moja neter je cela ja, aj povaha aj podoba....ma 3 roky 20 kil a meter...je to baba ako svet a rozumkar....staci den s nou a hned som vytriezvena z deti, xxixixi

apolenka6
10. okt 2011

@jovanka81 za koho? nás ? či teba? ..júj až mi chlôupky stojí 😕

cmelica
10. okt 2011

@jovanka81 aha!!!Dakujem,tak uz som v obraze...ma tu z toho sem tam riadny zmatok 🙂 a ako sa to da zistit,ze to tak je???

jovanka81
10. okt 2011

@pici sonu urcite nie....nic co obsahuje soju...prave soja ma dosrala...som 5 rokov pila sojov mlieko len!!!!soja sa ma pit v prechode na zmiernenei tazkosti, zjavne aj toto rpispelo k mojim poblemom, lebo ja som nemala nikaje problemy s ovulaciou. to zacalo az predcaom, ked som pribrala a zacali sme riesit babo

jovanka81
10. okt 2011

@apolenka6 za nas vsetky, co chceme a nemozeme!

apolenka6
10. okt 2011

@jovanka81 no to aj ja niekedy mám pri Terezke ,ona je také žihadlo živé....že prirodzená antikoncepcia 😀 😀 ale nie ,to pre nás neplatí,naše budú iné podľa naších predstáv 😕 🙂 naj,naj 😎

jovanka81
10. okt 2011

@cmelica pri sone to lekar vidi...vela folikov na vajecniku, ale aj klasickymi problemami, ktore ja nastastie nemam, az na to priberanie, to som si vsimla aj ja.... mne s ahned po prvom clostile urobila cysta a to uz bol naznak, ze asi tam cosi bude...aj ked...PCO mi potvrdili az v martine

apolenka6
10. okt 2011

@jovanka81 to je krásne...snád ich Pán vypočuje 😉

pici
10. okt 2011

@jovanka81 ja len viem ze fytosoja je prirodnou nahradou clostylebegytu.. preto som to napisala

jovanka81
10. okt 2011

@apolenka6 ano nase budu slusne, tiche, mudre, pekne, poslusne, ......hahaha...no tak ja ked spojim moju a mm povahu, nevime, neviem.....to bude tazky zivel 🙂

cmelica
10. okt 2011

@apolenka6 lalalalala 🙂 🙂 🙂 jasne humor nikdy neni na skodu..ja som sa tento mesiac chystala testovat ovu testami ,teda aj som sa ,ale asi nespravne dni...12 DC som testovala len pre to bo ma v robote pobolievali vajka...a potom som az 15,16,17 DC testovala a ciarka bola stale rovnaka,,, doteraz som mala ovu v tie dni...no a na 18,19 Dc ciarka slabne...takze bud ovu nebola vobec ,alebo bola ten 13,14 DC 😲 😲 tak tolko moje snazenie s ovu testami 😀

mishhel
10. okt 2011

Ahojte,chcem sa spytat ako prebieha celi proces od zaciatku IUI.DAKUJEM za odpovede

jovanka81
10. okt 2011

@pici hmmm.....zaujimava informacia🙂

cmelica
10. okt 2011

@jovanka81 juj po clostile mavam aj ja cysty...no a dalsi stres na svete...som zvedava ako dopadneme my tento mesiac s vysledkami 😲

jovanka81
10. okt 2011

@cmelica pockaj, akoze si mala stale dve ciarky, akosi som to nepochipila......ono dve ciarky mas na ovu teste uz pred ovu, mi to doktor vysvetloval.....ovu test este neznamen ze prebehla ovulka, xixix takze ma zrusil🙂

jovanka81
10. okt 2011

@mishhel jednoducho 🙂 prides urobi sa sono a lekar uvidi ako su na tom foliky, niktore baby mali IUI bez stimulacie niektore so stimulaciou...ak yb si isla s liekmi, tak 3-7 den sa bere clostilbegyt a 10 den je sono, a podla velkosti sa robi zakrok...u mna14 den, rano muz odovzda spermie a o 2 hodiny ich vstreknu do maternice....na IUI musi byt dobry spermiogram a dokazana tvorba fiolikulov 🙂! drzime palceky

apolenka6
10. okt 2011

@jovanka81 no tak naše budú krásne,múdre ,tiché ....skromnosť nezaškodí 😕 😉 ,no ale bolo by lepšie keby boli po mm ten je kludas 🙂

pici
10. okt 2011

@jovanka81 viem to od kamosky... a je tu o tom aj tema.. pozri si

apolenka6
10. okt 2011

@cmelica no ja som tiež robila ovu tes prvý krát aj posledný 😠 síce čiarky dve boli a aj tak nič z toho 😖 ale skúsila som ,bola som zvedavá,,,,ja sa v tom to nerozumiem a čítala som grafy BT a písať to tam by som vôbec,ale vôbec nevedela 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre