IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
11. okt 2011

@sijust to je nadherne....tak dalsie budu cakat na maminku, ked budete chciet druhe 🙂 ach, to je kraaaaasa, moc sa s vami tesim, naozaj z celeho srdiecka 🙂

adikasala
11. okt 2011

@sijust ahojky dnes mi je uz lepsie aj som bola v meste po uradoch som to zvladla 😉 😉 ono sa to nejak strieda par dni v pohode a potom sa to somnou vyburi 😠 co uz dufam ze to mam uz len za par
@majca55 @tinasc @apolenka @katy33
@sijust este som zabudla ze drzim velmi palciska aby sa malinke pekne zabyvalo a vydrzalo 9 mesiacov 🙂
@pici tak isto aj tebe drzim palce a o dva tyzdne dve krasne kolajnice na teste 🙂

alibabaa
11. okt 2011

pomalicky ale isto zacinam trenovat pitie veeela tekutin... ale zatial mi to bohvieako nejde ☹ ☹

katy33
11. okt 2011

@pici no, zaltinko, paradička, dobre im musi byt u maminky v teplučku... 🙂 ...jajha, cica, dufam, že o dva tyždne mi oznamiš, že ste už dvaja-traja-štyria 😀 😲 😲 😲 ...zlatko oddych, nohy hore...malinkej som prave hovorila, že bude mat novych kamaratov- tak ti ma kopla, idem sa omrknut, či mam rebra tam, kde maju byt 😀 😝 ...sa nevie dočkat, asi chce frajera 😀 😝

katy33
11. okt 2011

@adikasala To som rada, zlatko,...nech ti je už len lepšie....to ta fazulka tak strašne lubi a chce ti dat najavo, ako krasne rastie 😀 a čo mm, sa teši, všakže 😉 ...už aj premyšlate nad menom 🙂

katy33
11. okt 2011

@alibabaa Mojenko, neboj, naučiš sa, ja ked som musela dodržiavat pitny režim, vždy som si čapovala vodu do 0,5l flaše a potom mi to šlo lepšie, stale som siju nosila zo sebou a vedela som, kolko som ich presne vyppila 😉

adikasala
11. okt 2011

@katy33 no dnes je lepsie,dufam ze to coskoro pominie,mm sa tesi a ako...vytuzene babo na ceste tak sa len tesit moze....mena uvidime som ti spominala valentina pre kocku a pre chlapca sa rozhoduje 😉

jovanka81
11. okt 2011

@buba13 a co ta caka o tyzden? ci cakas ci budu na teste dve ciarocky?

jovanka81
11. okt 2011

@pici drzim palce, aby to vyslo a aby si bola mojou motivaciou .-)

buba13
11. okt 2011

@jovanka81 cakam na tie ciarky... veru

jovanka81
11. okt 2011

@buba13 joooj tak to budem silno drzat palceky 🙂 potrebujem motivaciu a nejake tehulky aby ma motivovali,xixii

walta
11. okt 2011

@apolenka6 ahoj.... cakam jedno aj ked mi vlozili dve embryjka. Vcera som bola na sono, uz som krasne vsetko videla- hlavicku, rucicky aj nozky. Krasne sa hybalo. Je to nadherny pocit... a preto drzim palce aj tebe 😉 😉 😉

majca55
11. okt 2011

@pici moja dnes som na teba myslela a moc ti držím palce 😉 tak nech sa krásne uhniezdujú 😲 😲 odychuj a relaxuj 😵

buba13
11. okt 2011

@jovanka81 dakujem. no uvidime. ved je tu celkom dost tehuliek, tak motivovacia je 🙂

ursula5
11. okt 2011

Všetkým kočkám, ktoré čakajú na // čiarky, prajem veľa trpezlivosti a pozitívnej energie 😀 😀 😀
Držím palce 😉

jovanka81
11. okt 2011

@walta ahoj, vyslo ti hned prve IFV?

buba13
11. okt 2011

@ursula5 dakujem za seba 😎

ursula5
11. okt 2011

@walta tak som rada, že krásne rastiete 😉 pozitívne správy vždy potešia

apolenka6
11. okt 2011

@mirka2010 mám obavu ,že sa to celkom zruší...ved sa necháme prekvapiť ,ale prijala by som ak by sa nič nerušilo 😒 a u nás v poisťovni nič k tomu nevedia povedať.......zatiaľ 😕

apolenka6
11. okt 2011

@tinasc veru ,ten test.... 😕 neviem ako ma to napadlo 😨 ale fakt potom to bolo ono 😉 a hlava bola spokojná.....alebo oči? 😀
nebuj táto téma bude plná,plnučičká tehuliek 🙂

apolenka6
11. okt 2011

@jovanka81 ja mám 29 ešte niečo cez 3 mesiace 😀

apolenka6
11. okt 2011

@walta tak si videla drobčiatko 😅 😵 júú to muselo byť..tak dve si si dala? ja som dnes tak premýšlala ,že aj ja si dám asi dve -poistku 😕 ..a dakujem za palce 😉

apolenka6
11. okt 2011

@pici ked sú v teplúčku .tak načo by opustili taký luxus 😉 nech sa,len pekne,krásne zabývaju ,ne??

apolenka6
11. okt 2011

@sijust tak tehulka,ako sa cítiš ? krásne 3 drobci -súrodenci 🙂

apolenka6
11. okt 2011

@aby ja sa moc nerozumiem psím rasám ,ale určite je zlatý 🙂

pici
11. okt 2011

@katy33 no ja jej dam frajera... dostane ked vyleze pockaj... ja jej venujem kamosku :DDD ale nie xixixi...

pici
11. okt 2011

@apolenka6 no dufam ze aspon jedno :D

apolenka6
11. okt 2011

@adikasala tak si sa nám dnes prevetrala 😅 neboj bude to už,len častejšie a častejšie ...držkaj sa moja 😉

apolenka6
11. okt 2011

@pici ved to aspoň jedno ,dnes som premýšlala,že či sa tak zväščuje úspešnosť ,či nie 😕 dilema

pici
11. okt 2011

@apolenka6 neviem. zevraj ano :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre