IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

lenisko1
11. okt 2011

@tinasc to vazne?? a to preco tak skoro??
tak snad nebude neskoro a kedy ti pichol pregnyl?

apolenka6
11. okt 2011

@tinasc ved som ti to už dááávno navrhla,čakám kedy to bude .... 🙂

apolenka6
11. okt 2011

@lenisko1 ja som tiež chodila na 10DC na sono ...a raz som mala IUI na 13 deň 😕

tinasc
11. okt 2011

@lenisko1 no mne tak kázali prísť ,ja mám krátke cykly, tak sa neplaš 🙂 určite to nebude neskoro... no v ten deň ako som bola na kontrole na sone a krvi tak o 22.00 hod bol pregnyl...

tinasc
11. okt 2011

@apolenka6 ok ja si vás všetky rada pridám, lenže som sa bála, aby sa niekto neprekecol, že sa snažíme... a ešte o ivf... vieš čo by sa tým spustilo? lebo v priateľoch mám samozrejme aj rodinu... takže by to muselo byť veeeľmi súkromné 🙂

lenisko1
11. okt 2011

@tinasc a to si si sama pichala??

tinasc
11. okt 2011

@lenisko1 pregnyl? nie, pichla mi to susedka 🙂

apolenka6
11. okt 2011

@tinasc ved my tam nič nepíšeme o MK ..je to chúlostivé,ani mne tam nikto nepíše že či idem na IUI či IVF prípadne si chatujeme al.pošleme správy .....ak chceš sa rozhodni ,ja tam mám @fomarika,@katy33,@zuzanku78.. @adikasalu

tinasc
11. okt 2011

@apolenka6 oki pošli mi do IP meno...

lenisko1
11. okt 2011

@tinasc a to mne kto pichne ked tak neskoro?? a to preco vlastne tak neskoro si musela pichnut??

tinasc
11. okt 2011

@lenisko1 no ak nemáš nikoho, kto by ti to pichol, tak musíš ísť na pohotovosť... musíš mať na to taký papier od lekára, žiadanku na pichnutie injekcie... no preto tak neskoro, aby to bolo 36 hodín pred zákrokom... ale podľa krvi sa to môže pichať aj inokedy, no ako určí lekár... raz som pichala o štvrtej poobede... no ale väčšinou to bolo o 22.00 hod...

lenisko1
11. okt 2011

@tinasc aha chapem takze zajtra ked prídem tak asi potom najskôr to bude v piatok nie?? ked počítam ze 36hodin pred

dadax84
11. okt 2011

@tinasc ste zlate, dakujem vam, my sme obaja zdravi ako rybycky-aspon to tak zatial vyzera. Menzes mam pravidelny, ovulaciu tiez, folikuly sa tvoria, spermie vyborne. Ale? 17. 10. idem na prvu konzultaciu do Iscare-drzte palceky. 😉

tatinka
11. okt 2011

@si31si jej to by bolo super, ja tuna v pd okrem zakaznicok a priatelovych kamaratov nikoho nepoznam, by som bola rada keby tu je dakto s kym mozem kocikovat a podebatit, aj smeyka pisala ze sice nebyva v pd ale ze by prisla pozriet a by sme aj s nou pokocikovali, to by bolo super 🙂 baby moje uz aby to bolo, aby sme uz mali babatino ..

tatinka
11. okt 2011

@si31si a od kial si? coze ta laka k stahovaniu do prievidze?

tinasc
11. okt 2011

@lenisko1 no iui zvyčajne býva o dva dni... ale všetko závisí od výsledkov krvi a od toho sona...

tinasc
11. okt 2011

@dadax84 nuž uvidíš čo ti povie doktor... tak držím palce 🙂

apolenka6
11. okt 2011

@tinasc jéééé 😵 😵 už ťa mám 🙂 už si neni fantom.....

lenisko1
11. okt 2011

@tinasc aha no tak uvidim čo mi zajtra povie snad bude vsetko ok už sa aj tesim 🙂) a snad sa to podari hned na prvy krat

tinasc
11. okt 2011

@apolenka6 taaaak som odhalila tvár... už nie som anonymná 🙂

tatinka
11. okt 2011

@apolenka6 ahoj skusila som ti poslat ten text ale neviem ci sa mi zadarilo bo to nejak nechcelo ist

tinasc
11. okt 2011

@lenisko1 tak dúfam, že sa zadarí 🙂

lenisko1
11. okt 2011

@tinasc dakujem a ty vlastne teraz nieco riesis?? si spomínala že tebe sa iui nepodarila ides na umele?

tinasc
11. okt 2011

@lenisko1 ja som už na prvom ivf bola, síce sa zadarilo, ale skončilo v 11tt... tak ideme na druhé ivf, ale až koncom, alebo začiatkom roka...

apolenka6
11. okt 2011

@tatinka už som to dostala ..dakujem budem študovať..a dnes nezaspím 😝

mirka2010
11. okt 2011

@apolenka6 no ale ja som hlavne zvedava ako to plati pre tie ktore si to uz tak dlho platia...napriklad ja si to platim vyse roka...tak neviem, ci sa to bude aj takych tykat, alebo len tych, ktore by si to chceli platit od januara 2012....vsak uvidime, mozno tato vlada ani nevydrzi a budu sa riesit ine veci a toto ostane po starom 🙂

lenisko1
11. okt 2011

@tinasc to ma mrzi... povedz mi ako je to mozne ze idem na ivf vsetko to maju pod kontrolou a nakoniec to aj tak odide.. nechapem..a kamoska tak dopadla a čo ti povedali dôvod? inak ked nechces tak nemusis vôbec o tom rozpravat

tatinka
11. okt 2011

@apolenka6 tak si precitaj az rano aby si kludne spala 🙂

apolenka6
11. okt 2011

@mirka2010 ved aj ja si to myslím ak padne vláda bude sa iné riešiť a nie toto a dovtedy verím otehotniem...a nová vláda sa bude chcieť ukázať a mamičky potrebuje 😵 😵 ...len nech padne,padne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vláda o iné mi nejde ,len o MD 😝

apolenka6
11. okt 2011

@tatinka áno nechám to na ráno,,,a možno to bude už pase 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre