IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
22. okt 2011

@katy33 ahoj micka 🙂 no áno dnes sme bolo domka bez auta,ale ja som to využila na umývanie okien 😝 umyla som 2 a dalšie na mňa čakajú ,len ked nám zateplia panelák ,potom budem pokračovať a to bude horšie 😖..ale zajtra si užijem "víkend" a ideme k našim na hody :pečená kačka bude + zákusky 😝 😵
Tak ty takto Vianoce popredu 😕 mňam ,už budem musieť prísť a okúsiť tvoje predzásoby ..určite su perfektné 😉
vaša malá bude parádnica 3x za deň novú čiapku...len pozor aby sa tak nenaučila ,lebo potom budete stále na nákupoch aj ked bude väčšia parádnica 😕

ursula5
22. okt 2011

@sijust jéééj tak to Ti silno držím palce aby to aj v pondelok bolo pozitívne, ty si bola teraz na 1IVF? 🙂

sijust
22. okt 2011

@ursula5 dakujem 🙂 ...ano,1IVF...

ursula5
22. okt 2011

@sijust tak budem držať palčeky, myslím si že si isto tehu a konečne tu niekto je komu to vyšlo na prvý krát v Heliose 😉 lebo veľa holiek malo o tom pochybnosti 😀

apolenka6
22. okt 2011

@sijust ako sa dnes cítiš? 😵 aj si znovu testovala? či budeš až zajtra ,nech je čiarka silnejšia ...a daj potom foto nech sa poteším ako to má na riadnom teh teste vypadať 😅

apolenka6
22. okt 2011

@ursula5 a čo má Helios malú úspešnosť pri 1 IVF?..ono je to asi jedno kde si v akom centre ,ked máš byť tehulka tak budeš! a môžeme sa aj rozkrájať 😀 😀 😀

apolenka6
22. okt 2011

@miminkad ahoj moja ! a ty ako? ..príznaky,či si aj ty už testovala?

miminkad
22. okt 2011

@apolenka6 ahoj magdi,netestovala,nejak sa mi nechce.priznaky,ja neviem,asi len bolave prsia na dotyk a stvrtok a vcera som spinila. 😕

apolenka6
22. okt 2011

@miminkad no a kedy máš mať MS? asi sa dieťatká uhniezdujú 😅 naboj! a kedy ideš na krv?

miminkad
22. okt 2011

@apolenka6 v stredu mam mat MS,v utorok krv

apolenka6
22. okt 2011

@pici ahoj zlatko! a ty ako? ..nepíšeš 😕

apolenka6
22. okt 2011

@miminkad tak držím palce! som ti písala aj na FB si neodpísala tak som tu skúsila 🙂 a ozaj aj budeš testovať?

sijust
22. okt 2011

@ursula5 moja,budem si ista az v pondelok,ked mi zavolaju...a vlastne cely prvy trimester je taky neisty...je to strasne stresujuce,ale dufam,ze to bude dobre...inak aj zuzanke,co isla za drahym do UK to tiez v Heliku vyslo na prvy krat 🙂 a citala som,ze maju praveze najvyssiu uspesnost v ramci IVF...tak neviem...asi to zalezi od kazdej jednej zenusky...

miminkad
22. okt 2011

@apolenka6 odpisala som ti.ti to neprislo?nejak tie spravy blbnu 😠 no neviem,kedy budem testovat,moc sa mi do toho nechce...radsej keby mi niekto povedal vysledok...

sijust
22. okt 2011

@apolenka6 mojinka,uz nebudem testovat...uz to vydrzim do pondelka....ako sa citim?bolia ma prsia...bolest podbruska uz nemam,len ho mam take nadute,rifle nezapnem 😀 nespinim....tak uvidime v pondelok... 😕

majca55
22. okt 2011

mojej švagrinke aj kmotre v heliose na prvý krát IVF vyšlo 🙂

majca55
22. okt 2011

@sijust zatiaľ moja sú to dobré správy 😵 tak tfuj tfuj na pondelok 😲 😲

apolenka6
22. okt 2011

@miminkad ahoj no som si to našla teraz na FB ,ale mi vôbec neukázalo ,že mám správu a ani teraz ked si mi napísala 😠 jasné ,ked vydržíš tak si budeš musieť počkať na výsledok 😉 a moc verím,že je ten najkrajšíííí! 😅

apolenka6
22. okt 2011

@sijust tak ty si už riadne tehuľka 😉 no určite si kludnejšia ked na este sa objavila slabunká čiarka...ja som takú ešte nemala 😠 ..len tú nakreslenú 😀

sijust
22. okt 2011

@mirka2010 zlaticko,ja teba tiez 🙂 je tam druha ciarocka,nie je taka tuha ako ta prva,ale je ju vidiet...uz ale testovat nebudem...do pondelka vydrzim 🙂 len dufam,ze bude to hcg dost vysoke...myslis,ze je mozne,ze nebude dost vysoke,ze by som nebola tehotna? 😕

apolenka6
22. okt 2011

@majca55 to je super..ked to máte v rodine tak aj tebe sa to musí podariť 🙂 a stačiť bude IUI

sijust
22. okt 2011

@apolenka6 zlatik,tak som trosku kludnejsia,ale ja som taky pesimista,ze uz rozmyslam,ci bude dost vysoke,ze mohla byt aj trosku silnejsia ta palicka....co ja viem....cele je to take psycho 😖

dasaa
22. okt 2011

@tinka9075 dakujem a nezabudneme posunut stafetu 🙂

sijust
22. okt 2011

@majca55 moja,dufam,ze mas pravdu...ale uz myslim na to,ci je mozne,ze by som tehu nebola,ze to hcg nebude dost vysoke 😖

majca55
22. okt 2011

@apolenka6 moja len aby 😨 my sa snažíme najdlhšie a baby už majú jedna 14 mesiacov a druhá 9 mesiacov 😵

majca55
22. okt 2011

@sijust moja ja som malá tiež pred potratom ☹ jednú slabú a bola som tehu tak neboj si určite 😵 😵 a v pondelok ti to potvrdia ja viem toto čakanie je otrasnéééé

apolenka6
22. okt 2011

@sijust ved si testovala na 11 alebo 12 deň po vklade,čo by si chcela akú silnú paličku!? 😕 😀 neboj hlavné je že tam je!!! nestresuj ty psycho 😉 😀

miminkad
22. okt 2011

@apolenka6 uvidime.nechcem sa predcasne radovat a robit si nadeje

apolenka6
22. okt 2011

@majca55 tak to tak vždy je ..ty sa snažíš roky ako aj ja a príde známa a ti oznámi,že je je tehu za krátku dobu...poznám to ,no čo už narobíme 🙄 😉

apolenka6
22. okt 2011

@miminkad uvažuješ radšej triezvo.....ale ja som si tebou istá 😅 😅 😅 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre