IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
8. nov 2011

@dasaa zatial ok len sa mi stále zíva ale tažkosti zatial žiadne injekcie pichám poctivo tak veríme že sa uchytilo 🙂

dasaa
8. nov 2011

@tinka9075 jasneee ze sa uchytilo 🙂 .Tiez ma berie nejak na spanie

tinka9075
8. nov 2011

@dasaa dakujem môj muž sa už zo mna smeje že stále sa mi chce spat 🙂

adikasala
8. nov 2011

@alibabaa ahojky myslim na teba...takze v piatok bude vklad???super nova tehulka medzi nami 🙂

adikasala
8. nov 2011

@mirka2010 aj tebe sa to neskutocne krati ako tie tyzdne pribudaju....a na vianoce uz budete 3 🙂 krasa..no praveze som zacala byt aktyvna.totizto 2 mesiace som sa iba povalovala na gauci co som sa necitila dobre.chyba mi pohyb tak sa snazim kazdy den vypadnut z domu na par hodin aspon sa prejst alebo pomotat po meste,je mi treba lebo mam zvyseny cukor,a hrozy mi gestacna cukrovka.dali mi dietu 🙂 udrziavat,zacina sa mi to celkom pacit rezim stravovania,aspon sa zdravo najem a nevymyslam 😀 😀 😀

adikasala
8. nov 2011

@apolenka6 jaj bola by som najstastnejsi clovek keby si sa pridala do vianoc.to by bola tutovka 😀 no mozem povedat ze aj na slovensku mame dobre ohlasy na nasu novinku.rodina a pribuzni len na to cakali 🙂 🙂

mirka2010
8. nov 2011

@adikasala joooj, tak hrozi ti tehu cukrovka? to vari nebude take zle..hlavne ta strava je velmi dolezita...no, ja som kym mi nenarastl brusinko aktivne chodila na dlhe prechadzky so psikom, do prirody, kazdy den...a moc mi to pomahalo, lebo som mala pohyb ako sa patri...teraz, ked je brusinko vacsie, tak uz sa mi neda...lebo sa zadycham strasne moc a tazko sa mi chodi....inak sa snazim stale nieco doma robit a nebyt len taky povalac 🙂 no, inak neviem, ci uz na Vianoce budeme traja, ale je to mozne 🙂 a ako sa inak citis?

adikasala
8. nov 2011

@mirka2010 citim sa fain ako keby som ani tehulka nebola 😉 😉 vecer ma trosku krize zabolia ale vsetko v norme.brusko mi uz vykuklo najskor tak v strede a tieto dni sa uz viacej naplnilo aj po bokoch,a len teraz zacinam mat prsia naliate trosku pobolievaju.ja som od zaciatku vobec prsia necitila aked som s chudla tak sa mi aj zmensili 😉 nuz kazda to ma inak s tymi priznakmi,preto som vobec nevedela ze mozem byt tehulka az istila som to iba nahodou..sranda nas zazrak.ktej cukrovke mam iba trosku zvyseny cukor a po 35 rokoch to zvykne mavat kazda tehulka tak len preventyvne mi dali racej dietu.mam kamosku co mala ten isty problem a v pohode s dietou si drzala hladinu.a teraz ked porodila uz ma cukor v norme takze to je zalezitost iba tehulka.

alibabaa
8. nov 2011

jej akurat som si vsimla datum mojho prveho ET. to by mohol byt magicky datumik ze 11.11.11

mirka2010
8. nov 2011

@adikasala tak to je super...ze sa citis dobre...to mam radost...v podstate ja som mavala tiez kludne tie prve mesiace, az na nechutenstvo k jedlu a prisernu bolest prs...a potom ked zacali krize boliet, tak to som si myslela, ze ma to bude sprevadzat uz cele tehu a chvala bohu nie 🙂 tuk, tuk, tuk....to sa mi vsetko roztahovalo a preto bolelo...ale vsetko sa to dalo zvladat...skor tie kontrakcie bolestive co mavam, to je uz ine...ale verim, ze to nebudes mat...zatial to citim iba ja z mojho okolia...ine kocky to nepoznaju....a brusinko v 15tt to je jasne ze sa ukazuje.....fotocku nam ukaz, sme zvedaveeeeee 🙂

katy33
8. nov 2011

@cmelica Jeeej, dakujeme, mojenko 🙂 😉 A veru, do obchodov už len s klapkami na očiach 😀 ...mala by si začat šetrit, lebo o chvilu budeš aj ty behat po obchodoch ako ventilator a všetko budeš tak suuuuurne potrebovat 😀 Tfuj,tfuj,tfuj,....nech je to už-už 😉
@alibabaa Zlatinko moje, krasny počet vajušiek, čo sa čuduješ, že sa tak krasne oplodnili, ved sa nevedia dočkat, ked už budu u maminky v brušku 🙂 😉 ...stihate vklad ešte do konca tyždna, či ako? 😕 Slniečko, uvidiš, embrijka sa už prekrasne delia...držim im palčeky 😉

apolenka6
8. nov 2011

@zuzana151 no ja som stála adeptka 😕 a nič už vyše 4 rokov 😖 čakám a čakám....... 🙂

alibabaa
8. nov 2011

@katy33 hej hej, 11.11.11 mame vklad, este ked mi povie sestricka ze o 11 tak sa pocikam... od smiechu.. 🙂 mohlo by to byt znamenie nie? 😉 jooj drzim im palciska, nech zajtrajsok krasne v zdravi preziju - ono je totiz 3 den prelomovy, lebo sa z oplodnenych vajok stavaju embrijka 🙂 a v piatok uz poputuju pekne krasne ku mne 🙂

apolenka6
8. nov 2011

@majca55 a kedy ideš do helíka? už máš MS? ja čakám vo štvrtok bude 29DC môj čas 😕

apolenka6
8. nov 2011

@alibabaa no tak to je magické to niečo znamenáááá 😅 😅 😅 😅 určite sa podarí na 100% 😀

jovanka81
8. nov 2011

@cmelica ahoj, tak ako???? prisla som skontorlovat stav, ze ci sa iui vydarilo, možem blahoželať? 🙂

apolenka6
8. nov 2011

@sijust aj ja som ti ráno ešte odpísala a asi ti tiež neukázalo 😕

katy33
8. nov 2011

@adikasala jjoj, zlatinko, ani mi nehovor, modlim sa, že po tych 38tt do dotiahneme, ale som vravela, že ako ma strašia, že malinka môže prist na svet skôr, tak mi nakoniec budeme ešte pretahovat 😕 😅 ...ešte musi prist sada do postielky-oprat ju a môžme ist rodit 😀 Veru mojenko, tak tie klapky ti radim zaobstarat 😀 😝 , jas om teraz celkom rada, že som pn a nemôžem labzovat po obchodoch 😀 ...ale 16.11.už ideme na matersku a ja už mam naplanovanny 21.11. vylet do BA - naaakupy, že čo nam ešte chyba 😀 😀 😀 A vy sa ako mate, slniečko poslucha, mojenko , o chvilonku su tu pohyby, vravela som, že vam to ubehne 🙂 😉
@tinasc 😀 ...ja som začala prat pomalinky vecičky a mame tu ,,ružove doupě,, 😀 😀 😀 ..už sa mi aj snivat bude o ružovych slonikoch 😀 A bambulka sa ma ako, ešte nemôže ist von 😕 😀 ...ta musi trpiet, chuda naše 😝 Ja som vzala len jeden balik plienočiek, no sa mozrejme, že musim ešte dokupit, ale tak pomalinky, vyzistujem, kde sa daju kupit lacnejšie, pripadne bude nejaka akcia 🙂 😉 ...dufam, že to naše drobčiatko nebude mat fajnovu ritku 😕 😀
@apolenka6 Jeeej, to pyžamko som tam obzerala a j ja , aj ponožtičky 😝 Cez den čo to poperiem, požehlim, premiestnujem a teraz večer idem na dve hodinky do roboty pomôct upratovat, lebo čašničky nam ochoreli a nema kto-na petinovi to nemôžem všetko nechat a v piatok sa už otvara, tak snad to stihneme, no nenahanam sa-pekne pomalinky, v klude....veru, ja ho vyzdobim skôr a tento rok dam sušit aj ovocičko na neho a perničky, chcem taky klasicky 😉

apolenka6
8. nov 2011

@katy33 čooo???ej,ej neprehánaj to v práci,len sed a diriguj pekne! to ty môžeš
teraz je také obdobie chrípok aj kolegyňa je chorá,chuchmavá,len nech to od nej nedostanem ,ved minule som od nej ochorela a potom sa to so mnou viezlo 😠 😠 ale tomu sa nedá vyhnúť aj od zákazníkov môžem ochorieť,tak užívam vitamíny na imunitu iné mi nezostáva 🙄

zuzana151
8. nov 2011

@mirka2010 no ja som dnes poprala biele , to tak krasne vonia teraz v izbe ako keby sme tam mali uz zive babenko 😅 😵 zajtra asi pozehlim , dufam ze jej to neponicim 🙂
tak to mate natesno s tym stahovanim a prichodom malickeho na svet. Aspon mas do porodu stale co robit 😀

walta
8. nov 2011

@sijust no, bud bude Stela, alebo to moze byt uuuplne ine meno... uvidime 😉 😉 😉

walta
8. nov 2011

@apolenka6 presne tak to aj moze byt.... mien je vela, tak uz len vybrat 😉 😉 😉

majca55
8. nov 2011

@apolenka6 no moja už mám včera som dostala a 16.11:idem na sono poobede doktorka bola super,že jasne možem prísť 😵 takže idem na 3 IUI 😵

lenisko1
8. nov 2011

@cmelica super všetko ok... videla som nasu malu bublinku v nej maliličky plodik 🙂 nadherny pocit ... mam aj fotecku som stastna snad to aj tak ostane

cmelica
8. nov 2011

@jovanka81 ahooj!!no to sa uvidi az 21.11...tak snad budu len dobre spravicky 🙂 ty sa pochval ako sa mas???

majca55
8. nov 2011

@lenisko1 juj moja to som rada dlho si tu nebola 😵 no ja som sa rozhodla ísť na 3 IUI 😅 akosi tomu verím už sa teším 🙂

lenisko1
8. nov 2011

@majca55 supeeer držim silno palce uvidis tentokrát to vyjde.... 🙂 drž sa

majca55
8. nov 2011

@alibabaa no moja magický dátum to inak ako dobre nemože dopadnúť a budu dvojky tfuj tfuj 😵 😵

cmelica
8. nov 2011

@katy33 juj to mna uz teraz taha do oddelenia pre babatka,co budem potom robit neviem,,,asi sa tam nastahujem 🙂 🙂

alibabaa
8. nov 2011

@cmelica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre