IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
14. nov 2011

@apolenka6 jasne ze som...to pisala na MK 🙂 🙂 tak som vam to sem posunula 🙂 nie nie nemeram,ale asi si zacnem do soboty-pondelka 😵

simik22
14. nov 2011

@cmelica mal vyse 17mm.... a sliznica neviem kolko mala, a endometrium malo myslim 10 mm....

majca55
14. nov 2011

@simik22 ja chodím do heliosu škoda a tam idem na 14.00 h 😵

cmelica
14. nov 2011

@simik22 endometrium je sliznica,ak sa nemylim 🙂 jeee tak to teda riadna 🙂

simik22
14. nov 2011

@majca55 ahaaa. v Iscare objednavaju na sono rano

simik22
14. nov 2011

@cmelica to fakt??? tak to je potom super nie?

apolenka6
14. nov 2011

@simik22 😀 😀 😀 tak vieš aj aká bola sliznica.lebo endometrium je sliznica 😉 😅

simik22
14. nov 2011

@cmelica som riadne zaprazila :D ze sliznicu neviem kolko mam, ale endometrium 10 mm 😅 😅 😅 juuuj, som ja ale

apolenka6
14. nov 2011

@cmelica tak meraj aj ked by bolo lepšie merať hned od začiatku 😕

simik22
14. nov 2011

@apolenka6 hej, ved akurat pozeram, ze kusok zhod, ale neva 😝 😝 😅 😅

apolenka6
14. nov 2011

@simik22 aspoň som sa zasmiala 🙂 ja som to tiež nevedela čo všetko znamená,,,ale časom som sa niečo naučila

cmelica
14. nov 2011

@apolenka6 no pokial som nebola na PN tak sa mi neda...pracujem na 3 zmeny a je to dost komplikovane 🙂

simik22
14. nov 2011

@apolenka6 aj ja som sa zasmiala.... joj no veru, ved nikto mudry z neba nespadol 😉

cmelica
14. nov 2011

@simik22 🙂 🙂 🙂 uz vies co to mas 😀

apolenka6
14. nov 2011

@cmelica no tak to áno..to sa nedá merať presne 😕

simik22
14. nov 2011

@cmelica no mohol mi hned povedat :D

walta
14. nov 2011

@apolenka6 teraz je uz zabyvana, uz sme v 20.tt, snad to zvladneme k spokojnosti... moje zlatinko malinke si so mnou uzije

tinasc
14. nov 2011

@walta neboj sa, nechcela som ťa vystrašiť, no myslela som to tak, že to jednoducho robí šarapatu, ale takým spôsobom, že niekto ho má v hrdle stále a nič mu nerobí a niekto ho má a je v kuse chorý, kašle a pod. neboj sa, malinkej sa nič nestane 🙂

walta
14. nov 2011

@mirka2010 vies co, napriek tomu, ze mi je vselico, citim sa v celku dobre, musim si zaklopat na drevo...uz sa tak sledujem par dni a asi to uz budu pohyby, hlavne navecer sa to opakuje, ked som uz v klude pred telkou.. zvlastny a zaroven krasny pocit

walta
14. nov 2011

@tinasc ahaaa, tak takto si to myslela... uvidim, som sama zvedava, co ukazu testy- v stredu

tinasc
14. nov 2011

@buba13 a odkiaľ si? napíš do IP... ak si z okolia BA 😉

tinasc
14. nov 2011

@walta ono manžel mal v hrdle tiež a stále tiež kašlal a hlieny a samé pokašliavanie a išlo nám to na nervy, mal to dlhé roky, potom sme sa museli dať vyšetriť celá rodina, no samé patálie okolo toho, vraj niekto sme bacilonosiči a on to schytal 😉 haha ale nikto to nemal, takže sa musel liečiť atb, aj keď mu navonok nič nebolo... neboj dopadne to dobre, malej je tam dobre je chránená plodovou vodou, má sa tam ako vo vatičke, to krvácanie mohlo byť aj z toho, že sú veľké tlaky na močový mechúr a aj krčok... tak len oddychuj, dúfam, že sa odhalí príčina 🙂

dasaa
14. nov 2011

@cmelica To je supeeeeeer ze mas schvalenu ziadost ale ty ju nebudes potrebovat 🙂

majca55
14. nov 2011

@simik22 aj tu ale ak sa dohodneš že nemožeš tak ti vyhovejú 😵 doktorka je tam super 😵

cmelica
14. nov 2011

@dasaa snad je to tak 🙂 🙂 v sobotu uvidime krutu pravdu 😵 a ty sa ako mas??

simik22
14. nov 2011

@majca55 aha, no tak to je fajn, ze sa prisposobia

majca55
14. nov 2011

@simik22 ano a mám super doktorku 😵 a folík mal už dnes kolko?a pregnyl kedy picháš?

majca55
14. nov 2011

@dasaa ahoj moja ako sa máš? 😵

dasaa
14. nov 2011

@cmelica urcite to tak je verime tomu 🙂 Mam sa fajn a co ty ?

dasaa
14. nov 2011

@majca55 Ahoj mam sa fajn 🙂 a ty ako sa mi mas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre