IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
17. nov 2011

@dzuli08 je prenadherna 🙂 🙂 gratulujem k princeznicke 🙂

walta
17. nov 2011

@adikasala ja tiez sladke moc nejem, sice cukor mam v norme, ale aj tak by mohol vyskocit... o par tyzdnov pojdem na ten test tehu cukrovky... tak som zvedava... teda "nech ziju vitaminy" 🙂

adikasala
17. nov 2011

@walta zvlastne...pamatas ako som ti pisala ked si si robyla test ze si pridem do nitry po tehu vyrusiky 🙂 a ja som presne o 4 tyzdne mala test pozitivny 😀 mame presne 4 tyzdne rozdiel 🙂

simik22
17. nov 2011

@majca55 ahoj takze v sobotu iUI? ja uz mam po, uz len cakat 🙂)))

adikasala
17. nov 2011

@cmelica ako sa nam citis????oslavujes s manzelikom?

adikasala
17. nov 2011

@simik22 ahoj na vystielku ananas a ananasovy dzus ja som mesiac ked som otehotnela pila kazde rano a pobede dzus 🙂 🙂

cmelica
17. nov 2011

@adikasala ahooj!!citim sa uplne normalne a nic mi nieje,dnes som mala trosku pocit na mrchu,ale inac nic...tak snad ta hnusoba nepride,ale este ma cas do utorka 🙂 nie neoslavujeme...pockame si na zajtrajsi vysledok testu 🙂 sme trosku zaskoceny,ale berieme to zatial dost triezvo 😵 no aj sa bojime co ak tam nebude,ale co IVF je schvalene 🙂

cmelica
17. nov 2011

@adikasala vazne ten dzus pomaha?? a na co je to presne??a ty sa ako mas??? 🙂 🙂

apolenka6
17. nov 2011

@dzuli08 Malá je nááádhernáá 😵 😵 😵 uzlíček šťastia máte ,len nech je zdravunká 😉 drobčiatko maličké ...
Všetko prebolí ,ved pre ten zázrak to stálo 🙂
Na štafetu je tu stále veľa adeptiek 😀 a teraz sú tehotné dassa,sijust a veľa čakatliek na výsledok po IUI a IVF 😉

cmelica
17. nov 2011

@apolenka6 tak co uz mas porobene a sviatkujes???

apolenka6
17. nov 2011

@majca55 áno dnes som mala pracovný deň 😝 😝 😝 😝 konečne sedím ,spravím si ešte kávu nech nezaspím musím mm počkať 😕 😀 😎

apolenka6
17. nov 2011

@cmelica veru mám ,ved som si aj myslela že to bol sviatok 😠 😕 ale v už bude víkend tak si oddýchnem,ale až po 12hod.dovtedy som ešte v sobotu v práci

simik22
17. nov 2011

@adikasala dakujem za radu

cmelica
17. nov 2011

@apolenka6 este ze len do 12tej 🙂 a hura volno 😀 a co planujete??

adikasala
17. nov 2011

@cmelica no hovoria ze anana pomaha pri raste sliznice 🙂 ja som ho pila na dovolenke na hektolitre,velmi lubim ananas 🙂 a v hoteli kde sme boli mali jeden vyborny tak som sa snim nalievala 2 tyzdne,ale bez umyslu....

apolenka6
17. nov 2011

@adikasala veru pekne vyčkaj po sviatkoch bude všetko lacnejšie.....ja som skriňu vypratala pár vecí "ležiakov" 😀 vyhodila ..mm sa poteší a ja si niečo dokúpim 😵 uvarila som ,upratala ...a teraz pozerám že ide madagaskar 😀 😕 šup kávu robiť 😎

tinasc
17. nov 2011

@dzuli08 malinká je nádherná, krásne bábätko 🙂

tinasc
17. nov 2011

@walta to je super, že ti žiadneho bacila nenašli, o to lepšie... tak už len asi ako tu bolo spomenuté zvlhčiť si byt... no dúfam, že budeš čoskoro fit 🙂

cmelica
17. nov 2011

@adikasala no a oplatilo sa 🙂 🙂 ani lieky tak nezaberu ako dzus 🙂

apolenka6
17. nov 2011

@cmelica ja oddychovať 😎 😎 😎 no brat mal narodky tak pôjdeme gratulovať a ešte príde svokra mm gratulovať mal meniny tak dodatočne príde ,lebo ked chcela prísť pred týždňom bola odcestovaná 😝

tinasc
17. nov 2011

@cmelica určite si nájdeš 🙂

apolenka6
17. nov 2011

Baby ved nestíham čítať...... 😀

cmelica
17. nov 2011

@apolenka6 to je tiez sposob oddychu ,oslavovat 🙂 🙂 🙂

adikasala
17. nov 2011

@adikasala inak sa mam dobre dnes som si vsimla ze mi asi podrastlo bruseno 🙂 sa smejem volala som mm do prace ze rastie a smejeme sa spolu,neuveritelna je priroda...

cmelica
17. nov 2011

@tinasc dufam,ze mate vsetky pravdu a dakujem za podporu 🙂 🙂

cmelica
17. nov 2011

@adikasala jee to je krasne 🙂

adikasala
17. nov 2011

@cmelica ta sprava hore patrila tebe..som ja truba.....

cmelica
17. nov 2011

@adikasala 🙂 🙂 😵 😀

majca55
17. nov 2011

@ursula5 dakujem moja 😵

adikasala
17. nov 2011

@apolenka6 tak kavicka a pred tv 🙂 🙂 ja sa idem vyvencit 🙂 idem si kupit uhorky mnam dostala som chuttttttt 😀 majte sa!!!!tak zajtra

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre