IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
27. dec 2010

@katy33 zlatko, ale to vyzerá veľmi sľubne 😉 Juj, to by bola pecka kebyže spustíme tehulkovskú inváziu 😀 😀 😀

fomarik
27. dec 2010

@apolenka6 tak asi sa v tom helíku vo štvrtok stretnemeDnes som tam volala a dozvedela som sa, že v piatok sono nerobia a tak mám prísť vo štvrtok. I ked netuším ako sa tam dopravím. Manžela mi nechcú pustiť z práce, autobusy z tejto diery do MT nechodia, vodičák nemám, tak neviem ako to poriešim. Ale ja pôjdem aj cez mrtvoly! 😠

apolenka6
27. dec 2010

@fomarik jé tak to som rada 😅 ak tam budeme v rovnakú hod.ja sa ti prihovorím podľa foto ťa spoznám myslím 😕 😀 to ti neviem poradiť ako sa tam dostať 😨 neboj dopadne to dobre a sa tam dopravíš a možno nakoniec mužík bude môcť ísť

apolenka6
27. dec 2010

@katy33 len si pekne meraj bazálnu t.a budeme vidieť či stúpa 😵 to by bolo dalšia fazulka..... 😀
inak už som si kúpila tbl.a večer si dám a bude dúfam po probléme 😠

strelicia
27. dec 2010

@katy33 noooo, ja som to tu uz pisala ze aj moja mama otehotnela so mnou az po rokoch snazenia hned v ten cyklus ako jej praskla cysta - na prvy sup ;) drzim palce.

katy33
27. dec 2010

@fomarik Mojenko , ty maš aku teraz baz.teplotu? Nahodou nemeriaš 😕 A do kolko dni po vysadeni duph. ti prišla ms? zistujem o sto-dvesto 😎
@apolenka6 Zlatinko, mne ked šupnu ant., hned idem ku gyn., nech mi da aj tabl. na vkladanie, lebo tiež mam vždy po ant. problem 😠 ....Určite tabl. pomôže to tie potvory ant. ničia mikrofloru 😠

katy33
27. dec 2010

@strelicia ...noooo, veru to by som brala aj ja -taku kočenu po cyste 😀 😅

katy33
27. dec 2010

Inaj k dr. nemôžem ist, pretože neordinuje, až v pondelok 🙄 ...a to už bude ms tu a pekne budem papkat clost. a pestovat vajka....juj, už začina brucho znova boliet, vždy v noci to boli najviac, dnes som utekala z mesta, že citim v gatkach akosi mokro a nič 😖

sony44
27. dec 2010

ahojte, takže 2. iui nevyšlo, hcg 6, takže negatívne.....ideme ďalej...
prajem Vám všetko dobré v roku 2011, nech sa už konečne aj na nás všetky usmeje šťastie 🙂

apolenka6
27. dec 2010

@katy33 aj probiotiká som si zadovážila,aby bolo všetko ako má byť a mikrofloru obnovím ! 😠 a teraz sa ťa ja spýtam?prečo čakáš mrchu? 😀 😀 to je teraz tak dr a dovolenky všade ozaj?ako si sa spoznala s mm ked nie si TO 😕

zuzancek22
28. dec 2010

ahojte babenky tak ja zase a opäť v práci,.... @katy33 no a mrchu už nečakaj bo nepríde 😉,

fomarik
28. dec 2010

@katy33 zlatko, ja BT nemeriam, bo by som sa z toho asi zbláznila. Mne po vysadení duphastonu prišla mrcha do 3-4 dní. POzdejšie nikdy. Veľmi ti držím palce. Nemysli na mrchu 😠

fomarik
28. dec 2010

@apolenka6 mne s atiež stávalo, že po užívani antibiotík som mala nepríjemne medzi labkami...no, ved vieš. 😉 . Mne automaticky doktor predpisoval nejaké tbl...ale len tri kusy aby som to nedostala. nakoniec mi veľmi pomohol rosalgin. Odvtedy som žiadnu pliagu neschytala!!!!

fomarik
28. dec 2010

@sony44 Do tretice všetko dobré!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POsielam ti TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT. Do 3. kola idete hned, alebo dávate nejakú pauzu? A 6 hcg je málo??? Ja som vždy mala 0...ked mi volali z Helíka že to nevyšlo.

apolenka6
28. dec 2010

@fomarik dobré ránko 😅 ten rosalgin je tuším výplach tak nejak nie?asi len na predpis ja som si dala canesten 1 tabl.aj minule mi zabrala 😝 a zas to nemám také moc akútne len trošililinku a viem,že je to po antibiotikách 😠 a ked idem na IUI nech som OK 😉 už máš odvoz na štvrtok?či ešte riešiš

apolenka6
28. dec 2010

@zuzancek22 česť práci!!!neboj rýchlo ti to ubehne aj ja zajtra už budem zarezávať 😉

katy33
28. dec 2010

Breeee ranko, žabky moje....tak BT zatial stale 37,1....ms nikde a po duphastone som piaty den...bruško už neboli a ani prska 😕 Babulky moje, radšej budem ms čakat, a ked pride, tak aspon nebudem z toho taka smutna, tak preto sa aj vytešujem na IUI, ak by som ju nečakala a prišla by, odtrhlo by mi srdiečko 😔 ...Inak normalne mam navaly, chvilu mi je horko, až sa cela spotim a o chvilu ma klepoce, mam pocit, akoby som bola chora, no nič mi nie je 😒 dufam, že sa to moje teličko zasa som mnou škaredo nezahrava 😠

katy33
28. dec 2010

@apolenka6 Ahoj koťátko, s mm sa pozname už 13 rokov, bola to moja platonicka laska v puberte 😀 ..pracoval v BA s mojim bratom, tak k nam chodieval, no to som bola ešte kačatko , a ked som vyrastla , zasiahol osud a my sme na seba znova natrafili....a ty s tvojim mm , ako osud zasiahol 😵

fomarik
28. dec 2010

@apolenka6 áno, roslagin je výplach. Canesten by ti mal zabrať. Odvoz ešte riešim.. teda drahý ho rieši v práci. Nikto mu nechce vymeniť službu. On ako somár ( kedže nemáme deti) robí sviatky nesviatky, vianoce, silvester, ale ked potrebujeme 1 doobedie, tak nikto nič.

zuzancek22
28. dec 2010

@katy33 tak to s tým osudom si pekne napísala 😀

apolenka6
28. dec 2010

@katy33 u nás? 😀 cez sladké 😅 ja som pracovala v cukrárni a on prišiel aj s kam.na kávu a zákusky ja som ho ulovila na banán v čokoláde 😉 a o 2 týžne kedže pracoval preč bolo rande 😵 od kamaráta si vypýtal na mňa číslo a už to bolo.... 😵 a po 4r.chodenia svadba

katy33
28. dec 2010

@zuzancek22 😀 😀 😀

fomarik
28. dec 2010

@katy33 fíha, 37,1 je dosť dobré! Žeby? 5 den po vysadení duphastonu je tiež dosť. len aby si ho neužívala znovu, vieš, na pekné udržanie tehu 😉 . Nechceš sa testnúť? Inak telo mám oslabenú imunitku, ked sa fazulka podarí a musí čeliť rôznym príznakom akéhosi prechladnutia. Aj mna hned začali bolieť priedušky a kašalla som o 100 600. Teraz je to už fajn.
13 rokov? Môj ty Bože.... to je celá večnosť. My sa s drahým poznáme 5 rokov, a hned ako sme s aspoznali, som začala u neho bývať a hned sme chceli babatenko. Po 2 mesiacoch mi odišiel do talianska, ja som stále bývala u neho s jeho rodičmi ( moja maminka to nevedela rozdýchať), a ked sa vrátil ešte v ten den ma požiadal o ruku a o 8 mesiacov na to bola svadba.

katy33
28. dec 2010

@apolenka6 😀 😀 😀 ..na banan v čok. 😅 😅 ...

apolenka6
28. dec 2010

@zuzancek22 a ty ako? rozpovieš nám tvoju romancu? 😀

apolenka6
28. dec 2010

@fomarik to je teda ochota! 😠 v núdzi spoznáš priatela 😒 verím .že tam nejakého má a bude dobre 😉
😀 😀 😀 u vás to išlo ako na bežiacom páse ved čo? načo čakať? ked je to LASKA 😵 😵 😵

apolenka6
28. dec 2010

@katy33 banánv čok. a ja som mu povedala.že mám najradšej linecké koliečka 😀 😀 čo je aj pravda akosi vonku znovu krásne sneží...))))

katy33
28. dec 2010

@fomarik Sa priznam, testy mam už doma - tri - pre istotu 😀 , ale povedala som si, že ak ms nepride, tak ich urobim až koncom tyždna, vôbec nemam šajn, kedy mohla byt ta ovulka, tak vôbec neviem kolko dni som DPO, joooooj teraz ma sem-tam pichne 😖 ...no som si ista, že ovulka musela byt, pretože, ked som si ešte pred 3 mesiacmi BT merala, tak som mala BT len 36,4-36,6 a vtedy dr. vedela, že su to anovulaky, tak nasadila clost. a vtedy som si odpozorovala BT po ovulke a vyskočila na 36,8-37,2...no potom som si povedala, že BT merat už nebudem, pretože ma to dostavalo o nervy ☹ ...nechapem to, že ked som duph. vysadila, tak BT mi hned na druhy den ešte vyskočila, čiže to musi znamenat, že moje telo produkuje progesteron, či 😕 Mojenko a tebe kolky DPO vyšiel poz. test?

@fomarik Takže s mm to bol tiež dobry amorov šiiiiip 😎 ....maminku chapem, moja to tiež niesla zle, no zvykla si...no si maminkine vtačatko a vedela, že jej chceš už vyletiet z hniezdočka.

fomarik
28. dec 2010

@katy33 mne prvý slabulinký pozitívny test vyšiel na 13 DPO. Na 18 DPO som už testovala s najväčšou citlivosťou a // boli krásne zreteľné. Mojenko, vyzerá to veľmi sľubne 😉
maminke som už dávno vyletela z hniezda, to som študovala na výške nebývala som na intráku ale u Mirka: Ona to akosi vytušila, beťárka jedna! A teraz Mirko býva u nás...teda naši sa po svadbe presťahovali do domu po starkej a my máme byt tu vo VK. Takže drahý sa presťahoval z BB do takej diery, ako je VK..tu aj muchy krídla zhadzujú. A chudatko dochádza do práce 160 km.

fomarik
28. dec 2010

@apolenka6 a máme odvoz. Mirko mi volal, že mu šéf za neho potiahne službu.!!!!!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre