IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

avenches
6. máj 2014

@maca0411 Macka moc ti dakujem za priblizenie toho co ma caka...a zaroven ma mrzi, ze ti to nevyslo...ale hlavku hore,usmev na pery a uvidis, ze to druhy krat vide...budem ti silno drzat pästicky 😉

hanka3010
6. máj 2014

Ahojte baby bola ste niektora v gyn-fivu v BA na IUI my chcem ist raz sme tam boli na spermiograme a ten bol ok a ja som teraz bola na laparke a jeden vajecnik mam zobraty a snazime sa uz 2 roky a nic aj prefuky mam zasebou tak sa chcem spytat ake to tam je aky je postup ci to spravia hned ked sa tam clovek objedna...dakujem za info

maca0411
6. máj 2014

@avenches dakujem ,momentalne som tak na tom ze neviem ci to chcem absolvovat este druhykrat.stres a psychika robi svoje.priatel je v rakusku neviem ci mu daju volno. 😒

henuli
6. máj 2014

Naše prvé IUI a neuspenšné

maca0411
6. máj 2014

Poznate kliniku Ferticent a doktor sa vola Lubos Pinter tiez to je v bratislave pomahaju zenam otehotniet.dakujem za info.

andrea1891
7. máj 2014

@maca0411 Ahoj, tak to mi je strasne luto z k tomu sklamaniu Ti este nalozili aj sestricky:((( ja chodim tiez do Gyn-Fiv a ja s nimi nemam zle skusenosti:( mne pred IUI vstko pekne vysvetlili aj ake lieky a kedy mam brat aj to, ak by prve iui nevyslo tak hned v dalsom cykle skusime druhe. dokonca aj vsetky lieky mi vypisali hned na dve iui... tak neviem, mozno som mala stastie....a k akej pani Dr. chodis? a ako dlho sa uz s drahym snazite? a vies v com je u vas problem? nevzdavaj to, drobcek skor ci neskor pride...ja viem ze sa to lahko hovori:( ja som tiez kazdy mesiac cakala a bola vzdy sklamana... ale po skoro troch rokoch to snad tentokrat vyslo....

andrea1891
7. máj 2014

@henuli to mi je luto:(

andrea1891
7. máj 2014

@hanka3010 ahoj Hanka, umna to islo celkom rychlo, predpisali mi lieky, povedali presne ako ich mam brat, 10-11 den cyklu pozreli ako dozrievaju folikuly a ci je aspon jeden dominantny..ja som mala 11 den cyklu jeden folik 16mm, tak som o dva dni utekala vecer na pohotovost aby mi pichli pregnyl a dalsi den som bola na iui... prisla som rano o 7:00 a 8:30 som uz bola na ceste domov...

maca0411
7. máj 2014

@andrea1891 ahoj viem ze sa ty to bude zdat kratka doba ale snazime sa 1,5roka.ale mne to pripada uz velmi dlho.najmä ked sme obaja zdravi vsetky vysetrenia co sme mali dopadli dobre tak nechapem preco sa nedari.nie je to fer iny maju 4deti a nemaju im co dat do ust.sama sebe nadavam naco som brala antikoncepciu ked teraz mam problem ostat tehotna.keby ze vieme vsetko dopredu kde a ako nerobit chyby.Dr.Harbulak

hanka3010
8. máj 2014

@andrea1891 Ahoj a to si tam chodila ako casto?lebo my niesme z BA.teraz tam ideme na konzultaciu 21.5 tak uvidime co povedia lebo mne moj gynekolog povedal ze nevie ci nam to spravia lebo mne ten nefunkcny vajecnik nechali tak nevieme....uz to tu dlho citam a vidim ze skoro kazdej sa to poradilo na prvy krat.dakujem za odpoved

adulkam
11. máj 2014

Ahojte,pridam sa k vam 🙂 Citam,ze sa aj na prvy krat zadari.Sme po prvej IUI. To cakanie,az 21.5 na krv. Mne robili IUI na 11 den ovulacie. Snazime sa uz stvrty rok. Som po dvoch operaciach,mam endometriozu. Ale vzdy som vravela,ked sa do 30 tky nezadari,potom skusime CAR. Chodime do gyn fivu.Este vzdy je to pre mna spanielska dedina.Tie nazvy,skratky....ale zvladneme to 🙂 drzim nam vsetkym palce 🙂

maca0411
13. máj 2014

ahojte chcem sa spytat pripravujem sa na druhu IUI zacala som brat lieky Clostilbegyt a na 10,11den cyklu mam ist na krv ale je to vikend mozem ist aj v piatok o den skor?skusali ste ovulacne testy?dakujem 🙂

dasaa
13. máj 2014

@maca0411 nevadí že je to víkend. Ja som ovulacne testy nerobila. Raz som bola na 10a 11 deň a už to bolo neskoro. Tak na ďalší zákrok som prišla 9 deň a ten bol dobrý. Keď tak vyskúšaj zavolať a opýtaj sa. Neviem či nie sú nejaké zmení a záleží aj kde chodíš. Ja som bola pred 2,5 rokmy

maca0411
13. máj 2014

@dasaa nedalo mi to a volala som do gyn fivu ze mam prist v piatok tak ze na 9den.tak mi drz palce nech sa zadari. 🙂

jalucija
13. máj 2014

@lili2014 lili kolko stoji iui v zahranici? Aj za lieky platis? Mozeme byt rady ze nas to stoji len stovecku?

lili2014
14. máj 2014

V zahranici to stojí 600 EUR, ak obaja partneri majú medical card, tak je to 400 EUR.... Cena nezahŕňa cenu liekov, alebo injekcii, takze si myslím je to dosť veľa bez ohľadu ci si v zahranici alebo na Slovensku. Koľko to stojí na Slovensku?
My mame prvé IUI neúspešne za sebou, a chystáme sa na druhé, tak dúfam ze sa
Podarí. Máte podobne skúsenosti?

lili2014
14. máj 2014

@casperka1980
Ako ste teda dopadli? Išli ste na umelé, alebo
Ako ste sa rozhodli?
My mame za sebou neúspešne iui, chystáme sa na druhé ale az po dovolenke. 🙂

lili2014
14. máj 2014

@jalucija

Odpísala som na hlavnú stranku.. 🙂

jalucija
14. máj 2014

@lili2014 600€ je veru dost, na slovensku kolo 100€ + lieky, ktore su za par eur
Aj ja mam prve iui neuspesne, uz mam aj druhe za sebou (cakam na vysledok, resp necakam, som pesimista)

Ale ja uz mam celkovo pochybnosti, ci ked niekomu iui vyjde ci to nie je zazrak. Pretoze ta uspesnost je tak zalostne nizka, ze dovidenia, hlavne ze peniaze idu do centier..

casperka1980
14. máj 2014

@lili2014 ahoj, boli sme podpísať žiadosť o IVF.. a teraz musíme čakať.. začiatkom júna si mám zavolať do centra, ako sme ďaleko so žiadosťou.. sa bojím, aj sa teším.. 😉 škoda, že Vám to nevyšlo.. ale budem držať palce, na dalsie..

lili2014
15. máj 2014

@jalucija

A mate nejako vaznejsie problémy co sa týka otehotnenia?
Kedy budes vediet výsledok druhého IUI?
Ved práve, ja tiež mam obavy, ci to vobec vyjde, preco ak prvé IUI nevyšlo by druhé malo.
A rozmýšľali ste aj na ivf ak by IUI nevyslo?

lili2014
15. máj 2014

@casperka1980
Velmi Vám držím palce.

A hovorila si s lekárom koľko percentná je šanca pri ivf?

jalucija
15. máj 2014

@lili2014 mam protilatky proti spermiam, do mna sa proste spermia nedostane, inac je vsetko ok. Vysledok budem vediet zajtra. Nemyslim, ze ak prve nevyslo vyjde druhe. Kon je plny skusenosti ako nevyslo ani tretie piate iui..zial
nie nad ivf nerozmyslam.

casperka1980
15. máj 2014

@lili2014 okolo 50%.. tak snáď budeme patriť medzi nich..

andrea1891
15. máj 2014

Ahojte, dávno som tu nebola, ako sa mate?
@maca0411 drzim palce, budem na teba v piatok myslieť, dufam ze bude aspon jeden pekny dominantny folikul a na druhy šup to dopadne tak ako u nas🙂)
@adulkam drzim palce, viem ze je to vecnost cakat na vysledky krvi...ja som nevydrzala a 11 DPO som si pravila testik a // 🙂
@jalucija ak nemas iny problem len ze spermijky sa nedostanu tam kam maju tak iui by ti mohlo pomoct, nie? urcite skus aspon tri, ak Ti mozem poradit🙂 my sa snazime skoro 3 roky a nakoniec to vyslo..tak tomu daj este sancu🙂 ale ak mas pocit ze potrebujes pauzu, tak si doprajte🙂
@hanka3010 tak ako? co vam povedali? idete na to iui?
Dievcata skor ci neskor bocian prileti🙂 treba len vydrzat a nevzdavat to. strasne Vam vsetkym drzim palce a myslim na vas

maca0411
16. máj 2014

pondelok 8.30h ma caka druha IUI tak mi babenky drzte palce nech to dobre dopadne. 🙂 dakujem

maca0411
17. máj 2014

teraz som si pocitala cyklus pri prvej IUI a vychadza mi to tak ze na 20den cyklu pri spravili IUI a to je dost neskoro podla mna ale folikula mala 1.6mm,pregnyl som si dala pichnut ale aj tak to bolo neuspesne.teraz mi budu robit druhu IUI na 12den cyklu folkiula ma 1.7mm tak verim a dufam ze sa zadari. 🙂 mam v tom chaos.na ktory den cyklu by to malo byt uspesne?dakujem

kescha
19. máj 2014

@jalucija ahoj, môžem sa ťa opýtať, čím si stimulovala ... clostilbegytom? ja som bola už tiež na druhom IUI a neviem na koľko pokusov môžem ísť, aby som si niečo tými hormónmi neprivolala

soja24
19. máj 2014

Vyzera to tak, ze nam sa podarilo. Testy pozitivne, aj krv. Uz sa tesim na ultrazvuk.

soja24
19. máj 2014

@hanka3010 Ahoj, my sme boli pred mesiacom na iui v gin—five. Mne sa pristup pacil, aj ked som citala, ze niekomu nie. Ale myslim, ze to pisali skor tie co sa im to nepodarilo. Nam lekarka vsetko vysvetlila, nic nevnucovala. Na vsetkom sa s nimi da dohodnut.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre