IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alexslovakia
15. jan 2016

@zus_ke držím palčeky tfuj tfuj tfuj

zus_ke
15. jan 2016

@butterfly333 dakujeeem 🙂 napodobne ! 🙂
@zuzsat normalne prehltam.... a to po prvom iui ti neprisla vobec mrcha? ci to uz dalsi dalsi cyklus je? aaa bolo to uplne v pohode,lekar bol super,takze ja som max spokojna 🙂 aa drzim palce nech teda cim skor sa ti to da doporiadku a sup sup na druhe iui 🙂 uz uspesne 🙂

kvetinka125
15. jan 2016

dievčatá, clostilbegyt sa berie rano jedna, večer jedna?
a ešte, keby teraz prvé IUI nebolo úspešné, to potom clostil budem brať zas? či to má účinok na viac mesiacov?

kvetinka125
15. jan 2016

@zus_ke držím palce 🙂

zus_ke
15. jan 2016

@kvetinka125 dakujem kraaasne 🙂 no ja som brala clostik len jednu denne.... 🙂 aaa netusim ,ze ci sa berie dalej ked to nevyde nahodou.... ani som sa to nepytala,kedze pevne verim,ze to prve sa podarilo 🙂 aj ty sa tak nastav 🙂

hranoska
15. jan 2016

@kvetinka125 ja som brala jednu ráno,jednu večer..clostil vraj potom ešte účinkuje aj ďalšie cykly,ale to je podľa mna individuálne aj ako naň budeš reagovať atd..nemala si byt bez stimulácie?

zuzsat
15. jan 2016

@kvetinka125 clostyl som brala rano a vecer kedze prve iui nevyslo a na konzultaciu som sla az po dalsom cykle bez clostylu folikuly boli moc malinke a teda pred druhym iui mi ho predpisali znova a povedali ze ked to nevyjde zas ze mam si dat pauzu od iui na 3 mesiace

kvetinka125
15. jan 2016

@hranoska nie bez stimulácie, ale som myslela že nepôjdem na tu hysteroskopiu, ale nakoniec som pre istotu išla, a chvala Panu Bohu, všetko je ok.
Tak dúfam, že ten clostil zaberie hneď, lebo čo som tam čítala nežiadúce účinky... tak sa trocha bojím...

zuzsat
15. jan 2016

@kvetinka125 nemas sa coho bat

hranoska
15. jan 2016

@kvetinka125 to je super,ze to dobre dopadlo ;) ja som ho uz dobrala a pozajtra sa uvidí ako má nastimuloval 🙂.. Ja som si ani nepripúšťala,ze to nejaké vedlajšie bude mat,aj keď som ich čítala..

baculka262
15. jan 2016

Ahojte min mesiac som bola na stimulacie stym ze nepojdeme na IUI ze skusime sami bez pomoci bohuzial ms prisla sice taka slabsia ale bola.. dnes sme boli v ba a lekarke som vravela ze som mala slabsie a ona ze uvidime no ale nic sme nezbadali tak zase vsetko od znovu tento mesiac pauzu od 16 dna dufaston a potom clostil .. podarilo sa niektorej hned na prvy krat otehotniet s IUI.

alexslovakia
15. jan 2016

@baculka262 podarilo sa viacerým skus si prečítať staršie príspevky. Nám však nie aj keď sme dúfali. Ale neboj určite sa dadari každej z nás. Držím palčeky

baculka262
15. jan 2016

@alexslovakia verim ze sa to podari kazdej jednej co tu je 😉 aj tebe drzim palceky

alexslovakia
15. jan 2016

@baculka262 ďakujem

sanny19931
16. jan 2016

Ahojte Baby . Som tu nová. Mi s mužom chodíme do Gin-Fiv na Záhradníckej 42 v Bratislave k doktorovi Harbulakovi.
S doktorom a sestričkami sme docela spokojný. 5.1.2016 sme podstúpili prvy krat IUI a teraz už len čakať na 19.1.2016 ideme na krv

zuzsat
16. jan 2016

@sanny19931 drzim palce... ja som to nevydrzala do odberu krvi a den pred tym som si urobila test.bohuzial negativny ale aspon sme to vedeli

alexslovakia
16. jan 2016

@sanny19931 tak držím palce aby vyšlo. Ani ja som nevydržala a testovala sa od 8 dňa. A tých testov.... Ale teraz po druhom iui som si povedala ze neexistuje kúpiť si test počkám si pekne na 1.2 či príde alebo nie.

alexslovakia
16. jan 2016

@zus_ke ahoj ako sa zatiaľ cítiš?

zuzsat
16. jan 2016

@alexslovakia na gyn five sa mi zacina pacit ze po kazdom iui na 14. den beru krv aby vedeli vysledky. ako tak citam v heliose ci iscare sa caka na mrchu....bodaj by ti nedosla 😀

alexslovakia
16. jan 2016

@zuzsat ja nechodím do žiadneho centra. Mne zákrok robí môj gynekológ v TN. Do centra sa chystáme až keby nevyšlo ani tretie iui a určite Martin

sanny19931
16. jan 2016

@zuzsat to aj ja uz mam prichystany 😀 no ze vraj neukazuje pri IUI ani pri iných metódach ze iba s krvi . Ale aspon sa mi tam neukážu 2 čiarky a budem pripravená na krv keby nevyšlo . A ak vide tak budem prekvapená 😀

sanny19931
16. jan 2016

@alexslovakia super Držím palčeky 🙂

hranoska
16. jan 2016

Babule,tak ráno má čaká tá folikulometria..držte palce 🙂

lenna71
16. jan 2016

Ja som bola dnes mam az tri folikuly zajtra pregnyl a v pondelok iui 🙂

illinka
16. jan 2016

@kvetinka125 tak ja si to viem predstavit lebo pri IVF sme mali aj viac dni bez..

illinka
16. jan 2016

@zuzsat Neviem odkial si na to prisla ale v heliose sa 14 den po IUI chodi na krv avšak pokial nemožes ist ku nim mozes ist ku svojmu doktorovi a zavolat im vysledok. Pretože vždy mi vraveli že aj ked test negatívny možem byť tehotna.. A nasadzuju po IUI duphaston alebo utrogestan.

kvetinka125
16. jan 2016

To zas mne by vyhovovalo, že by som nemusela ísť do Heliosu na krv, máme to 3 hodiny cesty... tak dúfam, že s tým nebudú mať problém, že pôjdem k svojmu doktorovi.

kvetinka125
16. jan 2016

@hranoska Berieš si so sebou aj pregnyl? Práve som čítala na tom papieri, čo nám dali, že na ultrazvukovú kontrolu zobrať pregnyl, tak neviem, či to mysleli v ten 10. deň folikulometrie... (lebo neviem, či sa to môže hore dole prenášať, nakoľko sa má skladovať v chladničke)
My ideme presne o týždeň v nedeľu... držim palce 🙂

kvetinka125
16. jan 2016

@illinka to ja s tým nemám problém že 10 dní bez 😀 , práveže by som sa bála, že by to bolelo.... čo teda dúfam, že sa to do folikulometrie do tých 12 dní zahojí... ja som taký bojko, čo sa týka bolesti 😀

alexslovakia
16. jan 2016

@hranoska tfuj tfuj tfuj aj na nohách

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre