IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

barborapol
18. sep 2011

Ďakujem, ale to KPS bude skôr asi znamenať koncentraciu patologickych spermi, pretože - Karnofskeho performence status (score) KPS- je o niečom inom - ide o štandardný spôsob merania schopnosti pacientov s rakovinou plniť bežné životné úlohy.

pici
18. sep 2011

@petuska123 ahaaaaaaaaaaaaaaa. no nech si svihnu. lebo mame plany nie?
@barborapol ale to KPS moze byt aj nejaky standard iba... neviem fakt co to je...

barborapol
18. sep 2011

aj tak dajujem 🙂

cmelica
18. sep 2011

@zuzancek22 tak nech je HCG co najvyssie 🙂

cmelica
18. sep 2011

@pici nie nevieme,,v Heliku nam este vysetrenia nerobili..ako som uz spominala nam sa to IUI zomlelo strasne rychlo...tiez sme si mysleli ze nas najskor povisetruju,no nie..Krajkovic hned aby sme prisli na sono a potom na IUI...caka nas to tento cyklus 🙂 aspon uz budem vediet co a ako,a ideme dalej 😀

cmelica
18. sep 2011

@jovanka81 hej test som si robila a tiez nic...no ideme aj tak do centra aby sme sa vedeli dohodnut co dalej...ja mam cyklus 33-34 dni ,no zrejme po tom pregnyle by sa mal skratit...teda aspon co mi kocky pisali...tak cakam dnes je to 30 DC a zatial nic...podla mojho lekara by malo byt vsetko v poriadju,no uvidime co nam povedia v Heliku po ich vysetreniach...pri prvom IUI nam ich nestihli urobit 🙂

apolenka6
18. sep 2011

@fomarik Ahoj Lucka!! ja som si toho vedomá,že som na rade a štafet.kolík by mal byť môj 🙂 z našej starej party som už ,len ja netehotná..ale!?! 😠 ja to ešte tento rok dám,viem,že uzlíček v náručí tento rok nestíham no v brušku áno!a budem sa toho držať 😉 😉 😉
Babie leto mám ohromne rada a aj jeseň aj ked bude vonku chladnejšie ..milujem vonné sviečky jablkovo-,škoricoví čajík a túlenie sa pod dekou 😵 😵 😵

apolenka6
18. sep 2011

@katy33 No konečne! bude sedačka....teším sa 😉 zajtra by ste mali ísť tuším na 3D sono ak nie 4D 😕 tak šťastnú cestu a dávajte si pozor! malá princeznička sa bude ukazovať v plnej paráde 🙂

apolenka6
18. sep 2011

@adikasala tak to sa ohromne,strašne teším ,že už máte ♥ 😵 😵 😵 júúj naozaj sa teším..Adika strašne moc sa mi tá kniha páči aj ked som nie celkom na konci čítam ju ked mám čas...a veľa vecí začínam chápať a ked ju prečítam tak začnem odznovu ... 🙂 ..musí to byť úžasne ked počujete srdiečko..... 😨 😵 😉

apolenka6
18. sep 2011

@zuzancek22 Zuzka 10 dní ubehne ako voda a potom zázrak na kt. čakáme každá snažilka ...Tfuj,tfuj,tfuj!!!

zuzanka7834
18. sep 2011

@zuzancek22 juuj, tak uz su drobcekovia u maminky, budem na Teba velmi mysliet, aby ste mali o 10 dni krasny vysledok 😵

@sijust ty len pekne nesetri a zajtra rano sup do obchodu pre testik 🙂 Uz sa tesim, ako nam to oznamis 😉

@adikasala aj ja mam krvnu zrazeninku, doky mi nakazal setrit sa a povedal to velmi dorazne, aby ta zrazeninka nahodou nezlupla nasu lasku... tak sa snazim davat si pozor, najradsej by som iba spala, ale ked to sa zase stale neda... A tiez sa mi toci hlava, poriadne. Grckat som uz negrckala, iba ma zo 2x naplo, ale nic z toho. Ale stracam chut do jedla, normalne aj mam na nieco chut a ked si dam prve susto do ust, tak mi ich skrivi, by som to najradsej vyplula... Bez problemov papam iba polievocky... A nic mi nastastie nerobi ovocie a zelenina (okrem cesnaku a cibule,ktore som predtym milovala), najviac mi teraz chutia banany, to som predtym az tak nemusela a dnes som schrumla az 3 za sebou 😉 .
Taka som rada, ze ste uz videli krasne srdiecko a zajtra budete mat urcite este vacsi zazitok, aj ja by som uz velmi chcela, fakt velmi dufam, ze ho v stredu uvidime 😉

jovanka81
18. sep 2011

@cmelica drzim prsty nech nic nenajdu.....aj ked, dnes uz ani 100%zdravie nei je zarukou babatka ☹ tak som zvedava ako dopadnes zajtra, drzim paklceky 🙂

cmelica
18. sep 2011

@jovanka81 Dakujem 🙂 🙂 mas pravdu,zdravie nie je vzdy zaruka 😒 my sa posnazime o to aby sme vsetko prekonali a vytuzene // boli coskoro aj u nas 🙂
daj vediet kedy pojdete na IUI...budem na vas mysliet aby to bolo cim skor,a aby to bolo to vytuzene 😀 😀

tinasc
18. sep 2011

@katy33 teším sa, že ste v poriadku, len pekne oddychuj, ničím sa nezaťažuj, nohy hore, nech je bábu dobre... opatruj sa 🙂

tinasc
18. sep 2011

@mirus11 gratulujem k bábätku, nech je zdravé a spokojné 🙂

apolenka6
18. sep 2011

@katy33 No Katka dočítala som sa ,že až v stredu ideš do MT 🙂 🙂 len sa pekne šetri a ,len všetko nutné si vybav !

tinasc
18. sep 2011

@zuzancek22 tak držím moc palce, nech sa embryjká pekne zahryznú a rovno obidve 🙂

dzuli08
18. sep 2011

@katy33 To je zvláštne, že ti nič nepovedali. Ja som raz mala tiež taký kŕč, ale na pohotovosť som nešla, len na druhý deň k doktorovi a on povedal, že som ho mala z toho, že malinká sa prudko otočila o 90 stupňov. Niektoré bábätká sa otáčajú pomaly a naša akrobatka chcela ukázať, že to vie aj inak :D
S tým tvrdnutím je to zvláštne. Keď som naposledy ležala v nemocke, tak mi hovorili keď prišli počúvať srdiečko, že mám tvrdé bruško. Hovorili mi, že keď bruško stvrdne, tak to cítiš akoby taká vlna po ňom prešla a potom asi 5 minút máš pocit akoby nebolo tvoje. No ja som nič také necítila. Tvrdé bolo len na dotyk a to ešte tak zvláštne, že keď som ležala na boku bolo mäkké, ale akonáhle som sa prevrátila na chrbát, alebo si sadla, alebo vstala, na dotyk bolo strašne tvrdé. Keď som to takto povedala lekárke a keď si ho aj ona omakala :D tak skonštatovala, že to mi bruško netvrdlo, len proste ho mám také vytrénované a to kvôli tomu, že nikdy som na ňom nemala nejaké tukové zásoby, ale bola som fakt štíhla.
Takže ja si myslím, že takto tvrdé bruško neznamená tvrdnutie, lebo ani ctg, teda tie pásy žiadne tvrdnutie nezaznamenali.

fomarik
18. sep 2011

@katy33 ak to tvrdnutie nie je počas dna príliš často, tak je to úplne normálne. My sme na 3D boli v 25tt. Ten 27tt je v pohode...Vikinka sa vám predvedie v celej kráááse. určite s auž nevieš dočkať 😉 To je dobre, ked ti mamina príde pomocť. aj k nám zo začiatku chodila, ked som nebola schopná sa o babulku postarať skrz toho rezu sprosteho. 😠 😠 😠
Ten reflux sme ako-tak poriešili antirefluxným mliečkom, doktorka nám ho može predpisovať do konca 9 mesiaca, takže v pohodičke, až na to, že máva z neho koliky, tak pravidelne masírujeme bruško a kakáme cez rektálnu hadičku, lebo má z mliečka tvrdé hovienka, ktoré nevládze vytlačiť ( mirko hovorí, že pojde do reklamy na pedigrípal-píšem foneticky, pretože aj psík Bruno má pevné hovienka 😀 😀 😀 ). Takže my sa takto zabávame. Práve ideme papať a dúfam, že vydrží spinuškať aaspon do tej tretej. tak sa mi len babenky držkajte, opatrujte a nič nepodcenujte 😉

majca55
18. sep 2011

@zuzancek22 držím moc moc palčeky takže budú dvojičky 😲 😲 a nech sa im krásne uhniezduje 🙂 🙂

majca55
18. sep 2011

@cmelica moja držím moc moc palce nech je HCG vysoké 🙂 🙂

mirus11
19. sep 2011

@tinasc dakujeme velmi pekne.

hope2011
19. sep 2011

@katy33 jaaaaj, mojinka zlata, tak krcmi ti to zacalo...to som vobec nevedela...ach, si sa musela strasne bat....ale chvala Bohu je vsetko v poriadku, teraz vies, ze si musite na seba davat obrovsky pozor....a malinka ze he aktivna je super, ten nas chrustik zase ma take obdobia...cez den vacsinou spi a ked som v robote, tak to si lenosi a lenosi....kopne sem tam....potom ked je maminka v klude, tak sa ozve, aby som vedela, ze je tam...a v noci spinka krasne ako ja...este ani raz ma nezobudil.laska nasa 🙂 no a s tou vybavickou je to nozaj tak, vela ludi ma taky nazor, ze netreba dopredu kupovat,ale na druhej strane, kedy a tiez za co sa to ma na rychlo kupit? vsak je toho strasne moc co pre male treba...ja keby som si to uz len na teraz nechala, celu vyplatu by som na to minula....a to hovorim len o obleceni....takze treba sa vrhnut na nakupy...aj cez internet sa da toho vela kupit 🙂 tiez mam hodne odtial....
inak ja som taka prechladnuta, mam aj zvysenu teplotu, volala som aj dr obvodnej ze co si mozem na to dat...tak len paralen mozem....a to som v robote, dufam, ze to vydrzim, lebo ak nie, budem musiet ist na PN....tak malicku moooooc pozdravujeme a len sa dobre majte 🙂

hope2011
19. sep 2011

@cmelica ano, je to pani Anka, uricte by vam pomohla...my sme boli u nej, poctivo sme dodrziavali liecbu co nam dala a myslim, ze aj to dopomohlo k tomu, aby sa nam iui podarilo 🙂

hope2011
19. sep 2011

@katka143 dakujeme....🙂 no ja mam PCO ale s ovulaciou kazdy mesiac a manzel mal zlu morfologiu spg....takze tak...a vy uz viete aky mate problem?

hope2011
19. sep 2011

@zuzancek22 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 🙂 dve take krasne embrijkaaaa 🙂 tak to sa tesim, tesim, moc, moc, moc....10 dni ubehne ako voda a urcite sa to podarilo...velmi ti to prajem....a ako sa citis? ako si to prezivala? hladkame brusko na dialku 🙂

tinara23
19. sep 2011

@cmelica ja som tiež niekde čítala, že popri liekoch na plodnosť, by sa bylinky na plodnosť nemali užívať.

zabka60
19. sep 2011

baby tak ja mam take nervy,ze ma ide roztrhat!!!!tak ten haj...doktorko ma ani nevysetril,len sa spytal ako som dopadlla a ked som povedala,ze negativ,a poprosila som ho o krv,tak ma odfajcil,ze preco by mi ju mal brat,ked som negativna a tiez naco by mi robil sono,ked on na to nema cas!!!!!akoze chapete????tak v heliose automaticky krv a sono a on nema na to cas!!!!som zvedava ci dnes dosstanem,ako by som mala dostat....este k tomu ma zdrbal,preco si davam stale utros,ked som negativna a v car mi povedali,ze ho mam davat kym nedostanem,tak ako podla koho sa mam riadit!!!!mam pocit,ze moj doki sa s iui stretol po prvy krat a to neviem co bude robit ak budeme potrebovat ivf,tak akoze to bude utrpenie!!!!!!!robila som test teraz a negativ,uz ani nedufam,uz by sa musel aspon duch ukazat samozrejme.....neskutocne nenavidim nase zdravotnictvo a jednanie z ludi,ako z nejakym skodlivym odppadom!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

adikasala
19. sep 2011

@zuzanka7834 @apolenka @katy33 @fomarik @hope @pici @tinasc 🙂 baby z partie 🙂 🙂
takze dnesne sono takto mame maleho stuplika zo srdieckom a sme velky 1,3cm!!!mame ale aj druhy gestacny vacok 😀 😀 😀 ale prazdny 🙂 takze ten hore nam chcel naplanovat az dve 🙂 🙂 ale sa mu to nepodarilo... a mame tam este nejaky kusok nie zrazenina ale odlupok z gestacneho vacku co nam robi to spinenie...asi tak som to pochopila.o 2 tyznde kontrolne sono co sa tam deje s tym druhym gestacnym vackom 🙂 tak len vyckat a dojst do 12 tyzdna.... 🙂

fomarik
19. sep 2011

@adikasala moja zlatá...tak všemohuci vám chcel dopriať až dve ratolesti!????? Tak to je výhra. K stuplíkovi s krásnymi mierami so srdiečkom blahoželám a želám vám, aby ste to dotiahli do úspešného konca!!! Držkajte sa mi!!!!!!!!!!!!!! Vytešujem s a s tebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre