IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
24. máj 2011

@fomarik ďakujeeeeeem.... toľké na mňa budete myslieť, no tak to sa už musí podariť 🙂 🙂 🙂

fomarik
24. máj 2011

@zuzancek22 jaj, ako sa ti to zlatko naťahuje. Prečo si dávaju tak na čas? Ved žiadosť ste riešili už dosť dávno, a oni stále majú čas. Hnevám sa na tento systém 😠

fomarik
24. máj 2011

@tinasc jasná vec moja pekná. Toooooľko pozitívnej energie ti budeme posielať že až!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

tinasc
24. máj 2011

@fomarik 🙂 🙂 🙂 🙂

lea101
24. máj 2011

@zambilka teraz mam dovolenku uz druhy tyzden, lebo sa ucim... na statnice..... 🙂 treti dnik.. to je este skoro... a ved to nemusis nic citit... ja tiez nemyslim ze to co citim je nejako signifikantne ja sa takto citim na tych hormonoch vzdy len je to teraz intenzivnejsie. ale to moze byt aj pocasiiiiim 😲 😲 😲 😲 nechcem si nic. nahovarat lebo som uz prezila silne emocie a podarilo sa mi ukludnit... 😀 a beres utros?

lea101
24. máj 2011

@fomarik no podla testiku rano sa zariadim... a skusim potom zavolat obvodnemu doktorikovi. Zaplatim hocico 🙂

tinasc
24. máj 2011

@lea101 no vidíš, spravíš štátnice, testík pozitívny, no bude super konštelácia 🙂

zambilka
24. máj 2011

@lea101 hej beriem utroš 🙂 ja sa zneho strašne potím a ešte aj vonku horuco takže katastrofa 😅 a ešte ktomu chodim aj do roboty 😝 ale ak nebudem teraz tehu tak dalšie iui idem na pn 🙂

oknosmas
24. máj 2011

dievcence, vsetkym, ktore caka vklad alebo iui alebo nieco podobne velmi dolezite, prajem nech to urcite vyjde. tie, ktore cakate na vysledok...dufam, ze sa dockate pozitivnych sprav. budem vam drzat palceky. a tesit sa s vami... 😉 ja si asi pockam na dalsie kolo, ale nevadi, aspon mozem ist v pokoji na dovolenku 😉

lea101
24. máj 2011

@zambilka ano ja suhlasim na PN ... aj ja to tak urobim. 🙂 to stym potenim to ano aj ja 😀 😀 😀 aj ale berem aj prednison.. a to vonku ani vyjst.... mi hned je zle... v tomto teple... ja taky slnkumilny tvor.. 😀 . tento rok budem ako cmar 😲 ale nech... 🙂

lea101
24. máj 2011

@tinasc zlata... ano veru.... nech je to tak 🙂 🙂

lea101
24. máj 2011

@oknosmas znies vyrovnane... a to je dolezite. dakujem velmi pekne.. za seba... za krasne prianie 🙂 🙂 🙂 a tebe moja krasnu dovolenku.... plnu oddychu a pokoja. Nacerpajte sily.--to je velmi dolezite. Drzkaj sa 🙂 🙂 🙂

zambilka
24. máj 2011

@oknosmas ahoj mojka a už to máš isté? 😕

oknosmas
24. máj 2011

@zambilka no, test som nerobila a mrcha tu kvoli utrosu este nie je...aj tak by bola dost skoro... ale uz ju citim. a strasne sa mi skratil cely cyklus. mavala som 30 dnove cykly a teraz mam uz asi treti mesiac len 25-6 dnovy. a to tych 5 dni pred citim, ze pride... ach jaj..

@lea101 hej, uz som zmierena, i ked ma to asi bude riadne mrziet, ked pride mrcha.. ale v podstate to bude len a len dobre. predlzia mi zmluvu na dobu neurcitu od jula, mame riesit bytovu otazku toto leto a cele sa to akosi zbiera..ze neviem, ci je dieta dobry napad. i ked som ho vzdy tak velmi chcela 😒 no, aspon bude ta dovolenka a nemusim sa bat, co robit s letom na nu, ci mozem letiet, alebo nie... proste pojdem... idem s kolegynou, bez mm..takze to bude taka damska jazda.. pre dvoch by nam to toto leto nevydalo a mm zmenil pracu, takze ani nema dovolenku teraz... nuz ma pustil 😎

petuska123
24. máj 2011

@lea101 ty si bystricanka??a nepozname sa??

zambilka
24. máj 2011

@oknosmas moja ja ti strašne prajem aby ti tehotenstvo zmarilo všedky tvoje letné plány 😀 😀 😀

oknosmas
24. máj 2011

@zambilka no tak diky, brona 😀 😀 😀 😀

zambilka
24. máj 2011

@oknosmas nemaš zač moja 😀 😀 😀

bibi11
24. máj 2011

Ahojte kočky, hľadala som na koníku tému o IUI a tak píšem. V piatok 20.5. som bola 1x na IUI a chcem sa vás opýtať aké máte skúsenosti s týmto zákrokom.... 🙂 Tiež by som chcela vedieť ako znášate užívanie utrogestanu, lebo ja strašne... 😖Neskutočne sa mi chce z neho spať....som schopná zaspať aj v stoji 😅 😅
Ďakujem.

lea101
24. máj 2011

@oknosmas a co ty vies.... mozno prave preto ze si to takto uvolnila... este budes prekvapena.... milo 🙂

lea101
24. máj 2011

@petuska123 no neviem hihihi.. mozno s videnia aj ano.. ved je to taka vacsia dedina tu 🙂 vseci vsetkych poznaju. 😀 😲 😀

oknosmas
24. máj 2011

@lea101 hm...uz neviem,z coho budem prekvapena viac 🙂

lea101
25. máj 2011

Dobre ranko vsetkyyyyyyyym , katy- mamatest vysledok na 10 den po IUI slabulilinka ciarocka druha ale je 🙂 🙂 🙂 //, Gravitest to iste ako vcera // druha slabulilinka, a Clearbblue nic. Mala si pravdu. A tyhc mam najviac 😉 Ach... stale sa mi nechce verit. POjdem nakupit viac mamatestov dnes 🙂 Ja sa bojim ist este na krv... chcem ist ale sa bojim toho cakania... a toho telefonatu potom... inokedy by som utekala hned ale teraz sa bojiiiiiiiiiiiiim , lebo to uz bude definitivne ... a co ked povedia ze testy su zle... takto sa mozem tesit ... ked ich vidim pred sebou 😲

oknosmas
25. máj 2011

@lea101 nebooooj,testy su dobreeee....i ked ten moj mamatest bol asi zly,lebo mi ostal bez kolajnic...rychlo volaj a objednaj sa na krvicku...blahozelaaaam ti! Super spravicka... My pojdeme do dalsieho kola...nevadi...

lea101
25. máj 2011

ako vies? uz ti dosla mrska ? 😠 ☹

zuzancek22
25. máj 2011

@fomarik preto sa to toľko naťahuje, lebo mam už raz takú smolu. ☹ , mne sa vždy všetko dokašle.

adikasala
25. máj 2011

@lea101 ahoj lea mozno si namna sponimas presne pred mesiacom som mala ja negatyvnypo 3 iui!!!uz som sa stym zmierila....kaslem na to.ak si dobre pametam ty si stara ako ja mas 36???dnes si po iui 10 den???prajem ti aby ti to tentokrat naozaj vyslo!!!hned by som stebou menila dovolenku za krasne tehulkovanie!!!

adikasala
25. máj 2011

@tinasc ahojky drzim mocccccc palce aby vam to vyslo aby vasa malinka mala konecne sestreicku alebo braceka.....poslem ti ip za par dni...... 🙂 🙂 🙂

petuska123
25. máj 2011

@zuzancek22 niesi sama ja som ju podpisovala 8.4.a posielali ju az 20.4. takze tiez im to dost dlho trvalo kym to poslali ale uz to mam tak je ok. dnes im idem volat ci im too uz prislo lebo mi kazali zavolat .

lea101
25. máj 2011

@adikasala ahojkyyy ... ano jasne ze pamatam...ano 36 o pol roka 37... ano 10 dnik od IUI cislo 2 a mam dve ciarocky na testiku... vcera aj dnes na inom na mamateste dnes .... tie zo vcera vyschli na graviteste a ani ich uz nevidno ale tie dnesne su tam...// riadne a jasne a suvisle... aj ked ruzove . 🙂 Len tu lezkam a neviem co robit... skusala som volat obvodnemu ale nedviha... tak asi to tak ma byt .. asi mam pockat s krvnym testikom do pondelka ako som povodne objednana do Iscare po IUI na 15 dnik. Nebojkaj sa moja... je mi luto ze vam to nevyslo ☹ ved este ani my nemame nic vyhrate... stale sa mi nechce verit.... tento den som si nikdy nevedela prdstavit , ze ja budem dve ciarky vidiet. urcite vam to vyjde nabuduce... musime verit... to je jedina nadej .... Idete skusit IVF? Tam su lepsie statistiky percentualne... urcite sa to podari. a Do ktorej kliniky chodis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre