IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zambilka
1. jún 2011

@lea101 ahoj mojka gratulujem k štatniciam šikulka si 🙂 ale asi ani nám toto iui nevíde ale čo už skusime dalšie 😉

ketere
1. jún 2011

@zambilka ahoj, a dnes si si nerobila testiK????

ketere
1. jún 2011

@kaaaty ahoj, čo nové??? kedy si pisala, že ideš kuknuť na folikulky? Tušim v piatok?

zambilka
1. jún 2011

@ketere ahoj mojka robila a už ani duch tam nieje 😒 teraz si už spravím až v sobotu lebo mi začne z toho hrabat 😅 a ty? 🙂

tinasc
1. jún 2011

@jalanecek ahoj, vitaj dlho si tu nebola... držím palce, vyzerá to nádejne 🙂 😉

hope2011
1. jún 2011

@lea101 dakujeme aj my 🙂 uvidis, o chvilku si zmenis pas aj ty.....ver mi!!!!! babatko cakalo na nejaky medznik a uz pride.....🙂

hope2011
1. jún 2011

@jalanecek ahojky mojincek...no som malo na PC ale myslim tu na vas a pridem akosa mi da....my sme klop, klop, klop v poriadku.....o tyzden ideme ku gyneklogovi, tak dufam, ze malicke opat uvidim...uz mi chyba....chcem ho uz moc vidiet.....a ty ako...kedy bude IUI?

jalanecek
1. jún 2011

@tinasc mojko mysli,ze nadejne podla coho sudiis??a ano som spet konecnce uz jste mi chybali ale bolo vela robotky 🙂 🙂

jalanecek
1. jún 2011

@hope2011 ahoj zlaticko tak to mi robite velku radost som velmi rada,ze vsetko je v poriadku,a neboj ujde to ako voda a malicke zasa uvidis no prave neviem ci bude druhe iui meska mi ms uz 5 dni sliznicu mam 8 mm prska vetsie no neviekm ako to dopadne uvidime..

tinasc
1. jún 2011

@jalanecek tak mešká ti cyklus a ak ste sa samozrejme snažilkovali tak nádej je namieste... sliznica 8mm tiež nie je zlá 😉

jalanecek
1. jún 2011

@tinasc no snazilkovali bola som domka v cechach dosla som o 14 dni 4 maja a od v tedy jsme spolu keksikovali kazdy den a potom kazdy druhy ved keby sa to podarilo ked ja tej sliznici moc nerozumiendoktor mi povedal,ze je vyssia a tmava takze menzes ma z coho dojst a ak nedojde mam dojst na dalsiu stredu a dame vyvolavacku...

dzuli08
1. jún 2011

@jalanecek Moje prepááč, ja som si tvoju správu prečítala až teraz, takže doktorky som sa neopýtala. Škoda, že som tesne pred odchodom ešte nekukla na pc. Ale nebojkaj, vyzerá to nádejne, tak si to užívaj, alebo choď k obvodnému, nech ti zoberie krvičku, čo povieš?

jalanecek
1. jún 2011

@dzuli08 ahojky moja to nevadi ze jsi sa neopitala pisem si zo spoluziackou zo zakladnej je vyucena gynekologycka zdravotnas sestra tak mne trosku poucuje a ty jako chval se no dufam,ze to je nadejne ked mi to meska a sliznica je vysoka vyzera to na tehot..ale ty sa pochval ako jste dopadli vsetko v poriadku??

jalanecek
1. jún 2011

toto mi napisala ta spoluziacka já Ti to tak dobře nevysvětlím jako doktor a ani toho tolik nevím,ale většinou Ti sliznice v děloze roste proto aby se do ní uhnízdilo oplodněný vajíčko,když se tam vajíčko neuhnízdí sliznice se začne odlupovat a tím vzníká menstruace,takže šance na to že jsi těhotná tam je
no to klesa,tím že se odlupuje,to je menses,ale když neklesá,tak to vypadá asi nadějněani jsis nezkoušela udělat test toto mi napisala...

fomarik
1. jún 2011

@dzuli08 no mojenko ako ste dopadli? Som zvedavá. Bude to dievčatko?

dzuli08
1. jún 2011

Taaak babenky, ja som bola dnes na tom morfologickom ultrazvuku a vyzerá to tak, že sme zdravučkí, všetky miery boli vraj tak akurát. Chceli sme samozrejme aj vedieť, čo to bude, ale bábo sa nám ani teraz nechcelo ukázať čo má medzi nozičkami. Naťahuje nás poriadne, bude to riadny fiškus. Naše malé malo nožičky prekrížené na brušku a ani za svet nám nechcelo ukázať čo to tam má. Nakoniec sa otočilo chrbátikom a bolo po paráde :D :D :D Tak doktorka kukala aspoň zospodu a keďže stále nebolo vidieť vajíčka, povedala že to bude asi dievčatko, lebo mu tam nič nevisí :D :D :D No a najhoršie je, že do ďalšej poradne ideme až 30.6 to bude aj ten glukózový test. To je celý mesiac katastrofaaaa, nevydržím to.

ketere
1. jún 2011

@zambilka Moja, už si nerob nič, čakaj až na krvičku..... dúfam, že to vyjde... ja som netestovala, lebo ja som dnes iba 8 deň po iui, a to je ešte skoro, ja musím ešte čakať......

dzuli08
1. jún 2011

Ale tá pravdepodobnosť, že je to dievčatko je stále len tých 70% :D :D :D. Ja len dúfam, že do pôrodu sa nám podarí zistiť čo to bude :D

dzuli08
1. jún 2011

@fomarik Moje už som napísala, ale neoznačila som ťa, tak čitkaj :D Ináč keď som porovnávala tie miery, tak sú podobné, len nemám tam napísanú váhu a dĺžku a zabudla som sa opýtať. Ty to máš zapísané v tehu knižke?

martineluska
1. jún 2011

@ketere no neviem či vydržím netestovat 😅 😝 ale pokusim sa 🙂 jaaaj ty si len 8 den 😉 tak máš ešte čas . ja som dnes 11 den od iui tak dufam že to bolo skoro 🙂
@fomarik ahoj mojka ty si testovala až 13 den od iui?

zambilka
1. jún 2011

@ketere
@fomarik no to teraz napisala cez kamoškin nik 😀 mi sa tu striedame a neodhlasila sa 😀 to som jaaaa 😀 😀 😀

renika1
1. jún 2011

Ahojte baby čo je iui aby som bola v obraze? 🙂

jalanecek
1. jún 2011

@dzuli08 no ze by to bolo dievcatko a som rada,ze ti vsetko dobre dopadlo na dalsi tyzden v stredu pojdem k lekarovi ak to nedostanem tak dam vediet mohli by jsme dojst niekde na kavicku a pokecat a ak to dotanem tak potom sa dohoneme na inokedy ano??? 🙂 🙂 🙂 🙂

dzuli08
1. jún 2011

@jalanecek Jasnačka, ja veríím, že to nedostaneš a budeme kávičkovať :D :D

bibi11
1. jún 2011

@hope2011 my sme teraz po prvom IUI, v piatok idem na krv....Celkovo sa snažíme 2,5 roka. Tak uvidíme ako to dopadne...

ketere
1. jún 2011

@zambilka domyslela som si 😉 netestuj, skús počkať, ak sa dá.... ja by som to tiež chcela vydržať až do testu hcg... no či sa to podarí..... ☹

jalanecek
1. jún 2011

@dzuli08 NO ved mojko dufam aj ja len som z toho nasho lekara sklamana ze mi nic neobjasnil hneva ma to a nechapem teraz nic.... ☹ ☹ ☹ ☹

bibi11
1. jún 2011

@zambilka držkaj sa🙂 ja som dnes zase testovala..už mi z toho hrabe...a zase nič ☹ ☹ Už sa neviem dočkať piatku na odber krvi, nech už viem či to vyšlo alebo nie, lebo takýmto spôsobom miniem celú výplatu na testy...! Sakra!

zambilka
1. jún 2011

@ketere 😉 nooo ked vydržíš netestovat tak klobuk dole 🙂 ja som taká netrpezlivá 😅

zambilka
1. jún 2011

@bibi11 mojka nič si stoho nerob ja mam tiež doma ešte 2 testy 😀 ale asi počkaju na dalšie iui 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre