IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
26. jan 2012

@cmelica no chudatko moje, sa vytrapil....ale hlavne ze mu povolilo...ach, to bolo naozaj strasne ho vidiet tak moc plackat, drobciatko malicke....inak ja som bez pripravkov na bolest, takze si uzivam v ,, vsetko okolo toho...ale da sa to vydrzat....naozaj, je to bolestive, ale da sa to....🙂

mirka2010
26. jan 2012

@tinasc presne ako ja...teraz maly spinka, ale ideme kupat, takze bude po pokoji...ale aspon na chvilku sa mi sem dalo prist..ja nemam cas sa ani najest...len pijem vela vody, aby som mala mliecko...🙂 a den tak rychlo ujde...

mirka2010
26. jan 2012

@majca55 ano, spinka krasne, len kym ho netrapi brusko...snazime sa ho zvykat aj na hluk pocas spania, aj na normalne rozpravanie, aby si nezvykol byt len v uplnom tichu a celkom krasne aj tak spinka...ale je to okan malicky, rano ani oka nezazmuti, kuka vsade naokolo...no je proste uzasnyyyyyy 🙂

cmelica
26. jan 2012

@mirka2010 som rada,ze to takto sikovno zvladate 🙂 je to naozaj krasne mat malickeho uz pri sebe 🙂
aj kojis moja bez problemov??

bobinka77
26. jan 2012

@cmelica Moja 6.2. idem na krv 🙂 Tak uvidím, dúfam že to fakt nebudem potrebovať.... Takže si bola PN??? A ako dlho ti trvalo schválenie žiadosti????

majca55
26. jan 2012

@mirka2010 to je dobre,ťe ho tak učíte ak ho bolí bruško tak mu možeš aj teplomerom do zadočku pomocť alebo ho dať na bruško nech si pocvičí ak má už pupček odpadnutý 😵 ked sa pozriem na fotku čo si tu dala hned mám lepšiu náladu 😵

cmelica
26. jan 2012

@bobinka77 hej som PN a asi aj ostanem ak pojde vsetko dobre 🙂 a ziadost nam schvalili do mesiaca...oficialne pisu,ze 4-6 tyzdnou...ked sme pri tom uz mate ziadost podpisanu??

bobinka77
26. jan 2012

@cmelica Áno už 19. decembra, to ty si mi poradila že si ju mám vypísať... ďakujem moja 😀 Ale teraz ked sme boli na IUI 21. 1. tak ešte nebola schválená ☹ ale dr. Krajkovič povedal že taký mesiac a pol to trvá.... a úplne od začiatku si PN, lebo ja pochybujem že ma môj gynekológ vypíše na PN ked iba začnem riešiť IVF, on zvykne len vtedy keď už si tehu alebo iba od 3. mesiaca ☹

cmelica
26. jan 2012

@bobinka77 jaj no sak ano uz si spomynam 😀 hlava derava 😀 😀 😀 😀
ja som bola na PN uz od 2 IUI a pokracujem v tom az doteraz 🙂 dr je toho nazotu,ze treba byt v klude a ist do vsetkeho bez stresu 🙂 ak ti zavolaju,ze je schvalena hned sa aj objednajte na konzultaciu 🙂
a obvodna by ti nedala PN???

tinasc
26. jan 2012

@cmelica presne tak 🙂

tinasc
26. jan 2012

@mirka2010 veď presne toto, niekedy ani čas na jedlo nebol 🙂 ale postupne si spravíte režim a budete mať čas aj na seba 🙂

kostickabonnie
26. jan 2012

@majca55 dufam, ze budes v poriadku....niekedy odflaknu kyret..a zena ma problem. Moju sesterku po porode zle vycistili a ona potom este dlho krvacala, tak prisla v hodine H, mala to tam vo vnutri nejake prekrutene a zle vycistene..... ale to snad nebude tvoj pripad....len pekne chod k lekarke co najskor

majca55
26. jan 2012

@kostickabonnie dakujem moja verím tomu že budu tie výsledky už lepšie až možem pokračovať v snažení 😵

kostickabonnie
26. jan 2012

@bobinka77 ja mam za sebou dva neuspesne IUI, teraz riesim este nejake doplnujuce vysetrenia, kym sa rozhodneme pre IVF...do tretieho IUI nejdem, lebo obidva mali rovnaky priebeh, je tam nejaka zrada...

tinka9075
26. jan 2012

@majca55
@cmelica
@dasaa čaute babenky no dnes ste toho vela popísali mala som čo čítat na budúci piatok idem na sono tak som zvedavá aké budú folíky 😉 😉

tinka9075
26. jan 2012

@cmelica moja a od teba chcem potom štafetu 🙂 🙂

buba13
27. jan 2012

@tinka9075 ja ti posuvam tiez stafetu 😉

silvik1
27. jan 2012

ahojte 🙂 dneska som bola na kontrole po stimulácii. lekár mi povedal, že mám ešte malé folíky, najväčší má vraj iba 13 mm. koľko musí mať, aby som mohla ísť na IUI ? ďakujem za info.

zuzi_k
27. jan 2012

pekny den prajem,
dievcence poradte...mam uz 11 dni po vyvolavacke a stale nic. krvne testy som mala neg.
brala som duphaston a cyklus pri uzivani bol pravidelny-28 dni. v decembri som mala duphaston aj clostilbegyt...mo ms neprisla, takze prisiel na rad agolutin. cim to moze byt?
dakujeeem

sijust
27. jan 2012

@apolenka6 ahoj moja,si zlata,ze na mna myslis...ale je to take o nicom s tym mojim spanim...bud neviem zaspat...alebo celkom dobre zaspim a v noci sa zobudim a hotovo,uz sa neda zaspat... 😒 zevraj to sposobuju tehotenske hormony...a ty sa ako mas,moja?

sijust
27. jan 2012

@silvik1 ahoj,okolo 19mm...drzim palce 🙂

sijust
27. jan 2012

@mirka2010 zlaticka moje,potrapila sa vas kolika?to chlapci mavaju 😒 dufam,ze to nebude mat casto...zevraj su na to vyborne espumisan kvapky pre babatka-je to presne na bolest bruska a koliky...tesim sa s vami,ze si uzivate jeden druheho...ste krasna rodinka,este raz dakujem za fotecky,uz som ich ukazovala aj Petkovi 🙂 a vies co sa mi v noci snivalo?ze to bude chlapcek,tak uvidime...uz sa sono blizi 🙂 posielam vam pusky 🙂

sijust
27. jan 2012

@cmelica ahoj moja...tak ako?budes este testovat?nejake priznaky?juuj tesim sa s tebou 😉

sijust
27. jan 2012

@adikasala Babulka,toto je pekne,som si trosku aj poslzila,zvlast,ked viem,co svagrinka prezila...velmi vam to vsetkym prajem...budete velka stastna talianska rodinka 🙂 som rada,ze je Valentinka v poriadku,ze pekne rastie...opatrujte sa...hladkam brusinko 🙂

buba13
27. jan 2012

@majca55 @cmelica @dasaa @tinka9075 tak dnes ziadna foto nepribudne prcka, ale tehu knizku uz mam 🙂

cmelica
27. jan 2012

@sijust ahooj!!zatial dobre...a priznaky??nechuti mi jest najnovsie,ale ci je to priznak??no a vnoci ceci boleli 🙂 dnes som testovala a myslim,ze je silnejsia 🙂 este v nedelu a v utorok sono+ krv 🙂 🙂 Dakujem zlato 🙂 😵 😵 😵
a ty sa mas ako???

cmelica
27. jan 2012

@buba13 juuuu super tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 aky je to pocit????

buba13
27. jan 2012

@cmelica stale mi to nejako nedochadza... ale super 😀 dakujem moja. ja sa potichucky s tebou najviac tesim 😉

cmelica
27. jan 2012

@buba13 dakujem 🙂 🙂 🙂

cmelica
27. jan 2012

@sijust moja ked si bola na sono uz ste nieco videli????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre