IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

cmelica
30. jan 2012

@bobinka77 @dasaa @majca55 kocky budem koncit...idem sa dat do pucu ,ale vecer som tuuuu 😀 😀 😀
pekny den vam prajem 🙂

dasaa
30. jan 2012

@cmelica len sa daj do pucu a oddychuj moja pekny den 🙂 🙂

majca55
30. jan 2012

@cmelica tak sa daj moja pa večer 😵 😵

majca55
30. jan 2012

@dasaa doparím knedle idem pozrieť sesternici syna je dosť vážne chorí a chce aby som prišla ☹ a potom ideme gratulovať krsniatku dnes je Emmky 😵

bobinka77
30. jan 2012

@dasaa Ak sa môžem spýtať, Tebe sa ako podarilo tehu, IUI alebo IVF??? 😲 😲 😲

dasaa
30. jan 2012

@majca55 ale mas toho vela.Moja len si davaj pozor aby si tiez nebola chorucka. 🙂

dasaa
30. jan 2012

@bobinka77 Ahoj jasnee mozes kludne . 🙂 ja som bola 2x na IUI a na druhy krat sa podarilo 🙂

bobinka77
30. jan 2012

@dasaa Tak to si ma kúštik ukľudnila a potešila,,, lebo ako čítam zriedka komu to vyšlo IUI. A chodíš do Heliosu??? 😀

majca55
30. jan 2012

@dasaa no ved to ale o týžden idem už do práce brbr 😠 ale viem že len na chvílku moja gynekologyčka povedla,že ma už nepustí pri tehotnosti do roboty 😨 v stredu mi urobí preventívku a potom chce všetko o mne vedieť 😵

bobinka77
30. jan 2012

@dasaa To je úplne super, že ti to takto vyšlo, stálo to zato skúsiť IUI 😀 aj ja som teraz po druhom IUI a o týždeň idem na krvný test, tak uvidíme 😉 Mala si nejaké príznaky kým si išla na krv????

dasaa
30. jan 2012

@bobinka77 Ano chodim tam 😉.A chystas sa na IUI a chodis tiez do Heliosu? 😉

dasaa
30. jan 2012

@majca55 Cooooo to vazne uz ides do prace?Ved ma pravdu gynekologycka ked budes tehu tak krasne zostanes doma tak ako aj my skoro vsetky babenky 🙂

bobinka77
30. jan 2012

@dasaa Ano tiež do Heliosu, ku dr. Gaťovej 🙂 🙂 🙂 Teraz sme skúsili druhý krát IUI, o týždeň krv a potom ak tak už len IVF... Mala si nejaké príznaky kým si išla na krvný test, či už nepamätaš??? 😀 😀

yvi83
30. jan 2012

Baby od nedele beriem clostil koli IUI a 2 tabletky 5 dni, len som si ich dala rano obidve .....nevadii to?? mam radsej 1 rano a 1 vecer?? 😒

dasaa
30. jan 2012

@bobinka77 jeeej tak aj ty si bola pred nedavnom na IUI to je parada. 🙂 Drzim prsteky aby si bola dalsia nasa tehulka 😉 .Nie ja som nemala vobec priznaky ani po tyzdni ked som bola na krv.Zila som v pohode a dokonca pocas tych 14 dni som vobec na to nemyslela bo som ani cas nemala.A ked mi volali z Heliku ohladom vysledku tak som tomu ani verit nechcela 😀

dasaa
30. jan 2012

@yvi83 ahoj a ako ti kazali brat ?

yvi83
30. jan 2012

kazali 2denne ale mi nepovedali ci naraz alebo nie...uz som to raz brala ale davno a nespominam si... ☹

dasaa
30. jan 2012

@bobinka77 nemala som vobec normalne som sa citila.Priznaky u mna boli az neskor

bobinka77
30. jan 2012

@dasaa Ďakujem krásne, bodaj by si mala pravdu moja 🙂 🙂 🙂 To ti verím, že si ostala prekvapená 🙂 A aké hodnoty HCG si asi mala na krvnom teste, lebo ja idem na krv ku svojmu gynekologovi nie do MT.

majca55
30. jan 2012

@dasaa hej idem trošku inač vypnúť,ale naj naj kolegynku mi nprepustili takže sa mi tam vobec nechce a ešte mam robiť aj za nu no horor ☹ ☹ drží ma nad vodou to,že tam idem možno len na dva mesiace 😀

majca55
30. jan 2012

@yvi83 moja to jednu ráno a jednu večer 😉 už si večer nedávaj

yvi83
30. jan 2012

@majca55 vsak uz si nebudemem, ja si denne len 2 a rano, vecer uz nie, len ci nevadi ze som si dala 2naraz 😒 ..zajtra si dam po jednej rano a vecer

dasaa
30. jan 2012

@bobinka77 juuuj tazku otazku si mi dala 😀.Neviem ake HCG som mala tak mimo som bola z tej spravy ze som si to vobec nezapametala.Ale skus sa opytat ostatnych babenkach oni mozno budu vediet 🙂

majca55
30. jan 2012

@yvi83 nevadí ved niekedy sa beru aj dve naraz ale najprv sa skúša jedna ráno a jedna večer ale nemusíš sa báť 😵

dasaa
30. jan 2012

@majca55 len sa velmi nenamahaj a ziadne nervy nemaj dobre 🙂 🙂 🙂

renka5
30. jan 2012

@majca55 to mas dobru ginekologičku ked ta doma necha.Kedy ideš do Heliosu?

dasaa
30. jan 2012

@yvi83 nevadi ze si zobrala 2 rano tak zajtra zoberies tak ako ti pisala @majca55

ursula5
30. jan 2012

@sijust tak som sa zasmiala na tých Tvojich snách, to sa Ti fakt takéto veci snívajú???
na NT skening ideme zajtra tak som zvedavá ako sme zas podrástli a či je všetko v poriadku, bruško mi nejako ešte nenarástlo, nohavice mám vyhliadnuté v jednom obchode len nemali Mko obliekla som aj Sko ale bola som ako jelitko natlačená, dnes ich majú dostať. Zajtra chcem všetko vybaviť, dnes chcem ísť objednať komodu do spálne na vecičky, lebo neviem kde to malé bude mať vecičky 🙂 tak aj ja už pomaličky riešim, ale ja mám hodne vecí po chlapcoch a aj švagriná mi dá takže oblečenie neriešim, kočík by som ale chcela svoj podľa mojej predstavy.
Príjemné nakupovanie 😉

majca55
30. jan 2012

@renka5 no hned ako pojdem na stimulku ale pojdem až podla toho ako to budem zvládať.vieš teraz po tom kyrete by ma už nechali všetci ☹ ale ona je v pohode,že ako sa budem cítiť mám prísť a kedy budem chcieť vtedy ma nechá 😵

majca55
30. jan 2012

@ursula5 takže už sa pomaličky rozbiehaš držím palce na zajtra a kočík by som ajja chcela podla seba a vecičky tiež niečo ešte máme 😵 teším sa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre