IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

wanda52
20. sep 2016

@alexslovakia a ako dlho sa má piť ten ananásový džús?

wanda52
20. sep 2016

@zuzsat ja som bola v Heliose. Ako ten zákrok bol rýchly, ale dobre mi padlo tam chvíľku porelaxovať... ma to tak ukľudnilo.

lucka222
20. sep 2016

@zuzsat Jaj :D No moj gynekológ nerieči nič čo súvisí z neplodnosťou mam taky pocit.

@wanda52 ja po zakroku budem do 5 min sedet v aute na ceste domou :D

Doma si lahnem trocha , v piatok robím ale víkend mam volno 🙂

P.S.: Pregnyl už mam v sebe

lucka222
20. sep 2016

Inak tie kliešte boli j mne nepríjemne

wanda52
20. sep 2016

@lucka222 budem ti držať palce 🙂 Nech to vyjde🙂

lucka222
20. sep 2016

@wanda52 dakujem naozaj moooooc 🙂

alexslovakia
21. sep 2016

@lucka222 a ešte o tých spermiach.... My sme obaja úplne zdraví len to nefungovalo. Keď sme boli prvýkrát na odber spermii tak mal nejaké nepohyblive. Na prvom iui mal ukážkové a na druhom zase pár lenivych a podarilo sa.dr povedal ze nikdy nevide rovnaký spermiogram vždy je to iné

alexslovakia
21. sep 2016

@lucka222 a pred druhým sme mali poradene brat teda muž folandrol a ja som si tiež kúpila inofolic

lucka222
21. sep 2016

@alexslovakia to čo bral muž som nepočula ale ja môjho nechcem cpať liekmi stačí že ich budem musieť brat ja teraz myslím príklad čipky. O tom čo si brala ty som už počula. 🙂 Ale keď tak budem brať maximálne ten džús. 😝

alexslovakia
21. sep 2016

@lucka222 to nie sú lieky iba vitamíny. Napríklad inofolic obsahuje kyselinu listovú

lucka222
21. sep 2016

@alexslovakia Myslíš že to ti pomohlo? A koľko to vlastne stojí cca?

alexslovakia
21. sep 2016

@lucka222 kúpiš to aj spolu ako balík aj pre seba aj pre muža našla som to cez net za 25eur.muslim že áno pomohlo teda aspoň čo sa týka vajíčka bolo väčšie

wanda52
22. sep 2016

Baby, som 7 deň po IUI a stále mám taký slabý výtok, mali ste to aj vy? Beriem duphaston, môže to byť z toho? Neviem, či je to ok, mali ste niektorá niečo podobné?

bobulazelena
22. sep 2016

Babule, na ktory DC ste mali IUI, ked ste brali clostillbegit?
Resp. Prvykrat mi IUI vysla na 14 dc tiez c clostilom, tak ze ci sa to moze teraz posunut ovela skor.
Mam paniku ze to prepasieme.

zuzsat
22. sep 2016

@wanda52 aky vytok? ja som mala vytok len z tabletiek ako sa v posve rozpustali

zuzsat
22. sep 2016

@bobulazelena neboj sa... ja som mala iui az na 16dc. ak sa bojis tak chod na 10dc na folikulometriu... tiez som raz tak zastresovala 😀 😀 😀

zuzsat
22. sep 2016

@bobulazelena och a nemydlim si ze sa posunie skor.... u mna to bolo 3x a vzdy 15dc az posledny krat 16dc a to vyslo... ver lekarom... ked povedia ze vtedy tak vtedy.. fakt oni vedia co robia

bobulazelena
22. sep 2016

@zuzsat hej hej...lrn parkrat som videla prispevok k tom ako to baby nestihli, tqk panikarim haha 😀

bobulazelena
22. sep 2016

@zuzsat a gratulujem 😉

zuzsat
22. sep 2016

@bobulazelena fakt? ja som to este necitala..... na kolky dc mas ist na krv a merabie folikul? a dakujem :-*

bobulazelena
22. sep 2016

@zuzsat no beriem clostibegit od 3 dc a na folikulometriu idem 12 dc.
Aj minuly cyklus to tak bolo a rovno mi aj v ten den dali pregnyl 5000-ku

wanda52
22. sep 2016

@zuzsat tak bledý... ja beriem duphaston, dúfam, že som pri IUI nechytila nejakú mykózu alebo čo?

zuzsat
22. sep 2016

@wanda52 to ale papas nie? no nestretla som sa... inak mykoza v tehu byva uplne bezna. a vravi sa ze v tehu vytok je tiez bezny ak nie je hnedy ci krvavy tak je to ok... opytaj sa na to co to je... ja som mala vytok z tabletiek ale to som si ich vkladala z dola....

zuzsat
22. sep 2016

@bobulazelena ja som tuez mal 12 az 13dc na krv a folikulometriu. vravim ak sa bojis chod tam napr 11dc.. neposlu ta prec...uplbe zle to urobili..aj mne prvy krat takto a nic z toho.... predsa len z krvi vedia kedy je ten spravny cas.dufam ze ti uz nikdy nepichnu v ordinacii.... ja som posledny 3 krat bola na 12dc pregnyl som pichala 14dc vecer o 22.00 a na 16dc rano o 8.00 bolo iui

79katkab
22. sep 2016

Ahojte, ja som desat dni po iui, kedy ste zacali testovat, dakujem

zuzsat
22. sep 2016

@79katkab ahoj. ja som testovala od 4dpo cize po iui.... aby som videla kedy uz nemam v tele pregnyl... na 8 a 9d po iui som mala testy biele ale na 10den po iui sa tam objavil uplne slabulilinky duch... pozri si asi 2 stranky do zadu tam som dala foto mojich testov od 10d po iui az po 14den kedy som sla na krv.... a ked ti mozem poradit. ak budes testovat tak o 11.00 doobeda. podla vlastnych skusenosti a par zien tak vtedy je hcg najvyssie

zuzsat
22. sep 2016

@79katkab tak moje testy su na stranke 1790 ak chces pozri 😀

79katkab
22. sep 2016

@zuzsat ok, kuknem, dakujem

bobulazelena
22. sep 2016

@zuzsat prec ma neposlu len lekar tam nie je 😁
Budem robit ovu testy pre istotu 😁😁

bobulazelena
22. sep 2016

@zuzsat no uvidime co z toho bude.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre