IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

brita
18. dec 2011

@dadax84 Ahoj, spinenie moze aj nemusi znamenat menzes, aj ked ta to isto vystrasi. 😒 Hlavne, ak beries nejake lieky, nic nevysadzuj, lazkaj si a oddychuj. Nemusi to vobec nic znamenat. Drzim palceky. 😉

kostickabonnie
18. dec 2011

@dadax84 viem, ako sa citis, ale ked je to len slabucke, tak treba verit, ze to rychlo prejde, kolky DC si a kedy dostavas ms?

kostickabonnie
18. dec 2011

@dasaa
@cmelica babenky, dakujem, ze mi tak velmi prajete, strasne by som chcela tu pozitivnu spravicku. Zajtra mam busy den..organizujeme konferenciu, na ktorej budem aj prednasat, takze budu zhony od rana, tak dufam, nebudem mat cas mysliet na 13.hodinu, kedy budem volat. Ale domov pridem az neskoro vecer, takze si budete musiet pockat 😉 😉

majca55
18. dec 2011

@cmelica @dasaa @tinka9075 čauko kočeny aj všetky ostatné ako sa máte?ja už dobre momentálne tak sme pochodili s mm po obchodoch 😵

tinka9075
18. dec 2011

@majca55 ahoj ja som akurát dopiekla vanilkové rožky a linecké 🙂 🙂

majca55
18. dec 2011

@tinka9075 šikulka 😵

tinka9075
18. dec 2011

@majca55 vdaka normálne som unavená som rada že už sedím 😉

majca55
18. dec 2011

@tinka9075 to ti verím poznám to 😝 a zajtra máš čo v pláne?

tinka9075
18. dec 2011

@majca55 zajtra idem ešte pochodit po obchodoch a všetko si pokúpit ja nerada chodím všetko kupovat na poslednú chvílu ale darčeky už mám pokúpené od septembra 😀 😀

majca55
18. dec 2011

@tinka9075 to si dobra ani ja nemám rada chodiť posledný den všetko si už chystám aj na sobotu 😵 😵

tinka9075
18. dec 2011

@majca55 ja aj stromček robím den pred vianocami aby som sa potom nenahanala 🙂 🙂

majca55
18. dec 2011

@tinka9075 tak ja som ho chcela dnes ale nevyšlo takže asi v utorok neviem,lebo potom príde švagrinká z Nemecka a nebude čas 😝

tinka9075
18. dec 2011

@majca55 ja to takto robím už dlho že všetko pripravím a mám pokoj no idem moja do vane pekný večer ešte 🙂

majca55
18. dec 2011

@tinka9075 aj tebe moja dobru noc ja tiež idem ved idem do práce 😉

mirka2010
19. dec 2011

@walta ahojky, aj ja som si platila dobrovolne priporistenie, ale nastupila som na MD este kym to nebolo zrusene...ale myslim, teda ak som to spravne pochopila, ze by ti to malo platit, ak si si to uz platila...teda aspon dufam, najhorsie je, ze ani v socialke nechcu moc k tomu hovorit, takze sme takto v neistote....ale myslim, ze ti to bude platit...tak sa s malickou vytesujete???? budete mat krasne Vianoce....🙂

alibabaa
19. dec 2011

@dasaa dakujem uz lepsieeeee 🙂 🙂 🙂 🙂

zuzana151
19. dec 2011

@mirka2010 @katy33 @sijust @adikasala @alibabaa @tinasc @kostickabonnie @dasaa @majca55
Ahojte baby, dakujeme vsetkym za gratulacie velmi nas potesili a povzbudili. Uz sme doma, mali sme zltacku ale uz je dobre. Zatial sa vsetko ucime , je to narocne nakolko nekojim, lebo mala sa nevie prisat, tak moj denny program spociva v odsati mlieka nakrmeni prebaleni , hodinku pospime a kolotoc zacina opat 😔 som vycerpana ale malinka stoji za vsetko, je to uzasny pocit byt maminkou.

cmelica
19. dec 2011

@zuzana151 este raz gratulujem 🙂 🙂 princeznicka je krasna a naozaj to vsetko za to stoji 🙂 🙂 🙂 🙂
a ty sa mas ako??

zuzana151
19. dec 2011

@katy33 @mirka2010 a vy ako mojenka?? Este ste obidve 2v1 ?? Nestiham nic, ani konikovat tak nic o vas neviem 😢 dufam ze je vsetko v najlepsom poriadku posielame pusinky vasim anjelikom 😲 a dajte vediet co mate nove

sijust
19. dec 2011

@zuzana151 Je uzasna,prekrasna!!!uz aj ja chceeeem 🙂 este raz gratulujem a prajem vam krasne spolocne chvile!

adikasala
19. dec 2011

@zuzana151 nadherna babika....drzte sa a tie trampoty okolo toho stoja naozaj za to 🙂

zuzana151
19. dec 2011

@cmelica dakujem zlatko. No mna ta rana este boli ale to je uz nic. A zostalo mi brusko dost velke nemozem si tlacit na brucho ako zeny co porodia prirodzene tak uvidime kedy sa dostanem spat k postave pred tehu. A neviem co jest ked mala papa moje mliecko tak som len na susienkach a cestovinach 😖

adikasala
19. dec 2011

@zuzana151 este som zabudla katka uz porodila 10.12 ma sa dobre vsetko je v poriadku.par stran do zadu najdes aj foto 🙂

zuzana151
19. dec 2011

@sijust dakujem neboj moja ono ti to ubehne ani nebudes vediet ako a budes drzat aj ty svoj poklad v naruci 😵

zuzana151
19. dec 2011

@adikasala to vazne uz katka porodila ?? Jeej to je super sprava idem hned pozriet teda spat. Uz su aj doma?

zuzana151
19. dec 2011

@katy33 Kati gratulujem k malinkej je naozaj prenaaadherna !!!!! A porod prebehol bez epiduralky?? Ake mala miery malinka? Kojite teda bez roblemov?? To ti zavidim my nie , my papame z flasky ☹ to je super , takze Vianoce uz budete travit tiez spolocne , som stastna s tebou. 😲

tinasc
19. dec 2011

@zuzana151 malinká je nádherná, praje príjemné maminkovanie a čo najmenej neprespatých nocí 🙂

cmelica
19. dec 2011

@majca55 @dasaa @tinka9075 ahojte ako sa dnes mate a co ste porabali???

cmelica
19. dec 2011

@kostickabonnie juuj ja som taka zvedava aky je visledocek krvi 🙂

kostickabonnie
19. dec 2011

@cmelica ja mam pocit, ze ja s tymi lekarmi prezivam super story ako ziadna ina...volam o jednej, sestricka vravi, ze ona sa k tomu nevie vyjadrit a dr. este ordinuje, ze mam zavolat o hodinu. Volam o druhej, ze dr. este ordinuje. Tak reku, vsak to by snad mohla vediet povedat, ci som tehotna alebo nie. Tak som zavolala do tretice a mily doktor, zacal...prolaktin je v poriadku, progesteron tiez....vyzera to byt v poriadku. Ja oci na telefon 😕 😕 Tak sa ho pytam: Nie som teda tehotna? a on : A mali by ste byt? Tak som mu musela vysvetlit, ze som bola na iui a dala som si spravit odber krvi na 14.den a oni mi spravili komplet hormonalnu hladinu a nenapisali do karty, ze preco. Tak sa pozrel a zahlasil...no nic tam take nevidim, asi Vam to nevyslo....Tot moja story s lekarom, od ktoreho co najskor asi uteciem. Ale to preto, ze sa mi nechcelo do BA. No a zaver je teda negativny, ale skor, ako si urobim ten vajecny liker a cely ho "vytrubim" si asi spravim kontrolny test, lebo doktor bol zjavne mimo. 😖 😖 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre