IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinka9075
15. dec 2011

@majca55 dakujem ja sa už normálne do roboty teším a potom ked sa podarí iui pôjdem na peenku už do pôrodu 🙂 🙂

majca55
15. dec 2011

@tinka9075 presne tak moja a prídeš na iné myšlienky poznám to 😵

tinka9075
15. dec 2011

@majca55 už mi aj baby z roboty volali že kedy prídem už sa normálne tešia že tam zas bude smiechu 🙂 🙂

majca55
15. dec 2011

@tinka9075 to je super 😵

tinka9075
15. dec 2011

@majca55 ale sranda je že ked som šla na peenku tak po týždni mi volala kolegyna že kedy už prídem lebo sú tam samé vadenice a ohovárajú sa no normálne som nechápala ja ked som bola v robote len smiechy a srandy 🙂 🙂

majca55
15. dec 2011

@tinka9075 no vidíš chýbaš im tam aspoň to tam dáš na poriadok 😵

tinka9075
15. dec 2011

@majca55 no ved na to sa teším aspon tam bude klud a budú všetci spokojný 🙂 🙂

alibabaa
15. dec 2011

@katy33 mala je krasna a maminka to krasne zvladla. .. kratky porod... super. a s tou snurou, chvalabohu, ze vsetko dopadlo dobre. to koleso co pise adikasala je u nas zohnatelne, ja som ho mala pozicane ked som bola na operacii zlatej zily.. a este musim s @adikasala suhlasit ze tusim sa malinka je cela ty 😉
pekne papajte a spinkajte a ozvi sa ... budeme sa tesit 🙂

tinasc
15. dec 2011

@e.skovka ja som už bola 4x na iui, a 1x na ivf, takže už som riadne vyškolená, čo sa liekov a utrogestanu týka... ak chceš ísť na ivf, dohodnete sa s lekárom, podpíšeš žiadosť, trvá to cca. mesiac. Neviem presne podľa čoho sa ordinuje dlhý protokol, ale určite závisí od diagnózy ženy a podľa toho ordinujú aj injekcie na stimuláciu... ja som mala prvýkrát dlhý protokol, takisto aj teraz mám dlhý...

cmelica
15. dec 2011

@katy33 gratulujem k takej krasnej princeznicke 🙂 🙂 je nadherna...posielam veliky CMUK a objatie 🙂 🙂
Pekne papajte a maminke prajem skore zotavenie 🙂

tinasc
15. dec 2011

@dasaa vďaka za dávku vírusov, odkladám na január 😉

tinasc
15. dec 2011

@dasaa každá tehotná žena v prvom trimestri musí ísť k zubárovi na prehliadku, pretože pokazený chrup v tehotenstve môže niekedy spôsobiť aj potrat... takže prehliadka nezaškodí, aspoň budeš vedieť, že máš zdravé zúbky 🙂

e.skovka
15. dec 2011

@tinasc ja som zdrava. resp. nepovedali mi ze mam nieco, co by nam branilo v otehotneni. mame zly spg. ziadost o ivf v poistovni mame schvalenu. ale rozhodla som sa ze som tehotna takze to uz potrebovat nebudem 😀

tinasc
15. dec 2011

@katy33 malinká je nádherná, krásna, ešte raz moc gratulujem 🙂

cmelica
15. dec 2011

@majca55 ahoooj!!v celku v pohode...tak tebe to drobciatko pekne dava najavo,ze je tam 😀

tinasc
15. dec 2011

@e.skovka tak to je super, že máš takéto myslenie... 🙂

majca55
15. dec 2011

@cmelica no aby som náhodou nezabudla 😀

cmelica
15. dec 2011

@majca55 🙂 🙂 presne tak 😀 ved ani oni nechcu byt v strese 🙂 tak sa ti radsej pripomenu 🙂 🙂

majca55
15. dec 2011

@cmelica dakujem moja 😵

buba13
15. dec 2011

@katy33 gralujem velmi. nech ste zdravucki. dcerka je nadherna

buba13
15. dec 2011

@cmelica tak ako nakupene? 😉

cmelica
15. dec 2011

@buba13 ahooj!jasne 🙂 a ty ako ??oddychnuta?

buba13
15. dec 2011

@cmelica no jasne, ale uz sa tesim na dovolenku od 24.12. az do noveho roku 😅

cmelica
15. dec 2011

@buba13 juu ty sa mas!!tolko volna 🙂 🙂 ci si vcera este robila??

buba13
15. dec 2011

@cmelica ano ano tolko volna a neviem sa dockat ako nic nebudem robit 😀 no vcera som este prezliekla periny, tri pracky sa oprali, riady sa umyli, povysavala a zrazu uz bolo 19 hodin 😀

cmelica
15. dec 2011

@buba13 to si si moooc teda neoddychla 😅 si si brala RD asi na upratovanie,ze?? 😀

tinka9075
15. dec 2011

@buba13 ty ako upratuješ počúvaj už ti chýba len vysávač čo si sám povysáva 🙂

pici
15. dec 2011

@katy33 waaaaaaaaaaaaaaaaaw je naaaaaaaaaaaaaadherna. milacik, ja som ani len netusila ze ty si uz takto pred porodom... ako sem teraz nechodim.... krasne krasne babatko a nech je zdravucka... a tebe velke cmuk a objatie ze si to tak statocne zvladla

apolenka6
15. dec 2011

@katy33 hlási sa prenosný štáb 😀 😀 😀 malá je krásna a podobá sa na teba,na tejto foto to lepšie vidieť ako na tej včerajšej čo si mi poslala 🙂 ..no krásna ,nemám slov ani pokrčená nie je 😵 anjelik mamičkin ♥
...a bolo mi cťou moderovať prenos..... 😝

apolenka6
15. dec 2011

@tinasc ja som ani na nej téme ,nebola sem tam som niekde nakukla 😕 ved ti stačí pozrieť sa na staré stránky a hned nájdeš kedy si sa tu vyskytla 😀 ja na tej spomínanej tretej strane, aj katy,zuzka ,fomárik ....a postupne to tu pribúdalo..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre