IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dasaa
8. feb 2012

@tinasc jeeeej tak to by bolo super keby si isla v piatok.Daj nam potom vediet 🙂 🙂

tinasc
8. feb 2012

dobre kočky, idem odtiaľto, som strašne unavená, tak nakuknem zajtra, papa 🙂

tinasc
8. feb 2012

@dasaa to by bolo super... pretože práve 10.2. sme mali približný termín pôrodu nášho anjelička... tak čakám, že nám pošle za seba náhradu... 🙂

cmelica
8. feb 2012

@dasaa kuknem panelak a kosti..pockam mm kym pride z roboty a pojdem spat...uz by som aj teraz pospala,ale je este skoro 🙂

cmelica
8. feb 2012

@tinasc Dakujem moja a hned ako to bude mozne poslem virusiky 🙂 drzkaj sa!!!

tinasc
8. feb 2012

@cmelica ok budem 🙂

dasaa
8. feb 2012

@cmelica nikdy nie je neskoro na spanie.Mna tiez berie na spanie uz len cakam nech zacne panelak a pojdem spat.Normalne sa tesiiiiiiim na spanok 😀 😀 😀 😀

dasaa
8. feb 2012

@tinasc dobru nocku a prijemny vecer 🙂

cmelica
8. feb 2012

@dasaa si poobede nespala,ci??a co ta zaha moja??

dasaa
8. feb 2012

@cmelica od rana som bola v pizzerke a domov som prisla okolo 16 hod.Zatial zaha je v pohode ale aspon som uz prisla na to co nemozem jest koli zahe.A ked mam chut na to aj tak si to dam 😀 😀 😀 😀

cmelica
8. feb 2012

@dasaa ved sa predsa nebudes obmedzovat 🙂 🙂 🙂 ale vraj ked je je zaha tak babatku rastu vlasky 🙂 aj Miruska to tak mala a aha Marosko kolke vlasky ma 🙂

dasaa
8. feb 2012

@cmelica juuuuj tak moje babo bude pravde podobne dlhovlase 😀 😀 😀 bo za tie per dni co ma palila zaha to bolo nie co neskutocne 😒

cmelica
8. feb 2012

@dasaa veru nechame sa prekvapit a pamataj si na tieto pismena 🙂 🙂 🙂 🙂
hlavne,ze je vsetko v poriadku,nie 😵 😵 😵

dasaa
8. feb 2012

@cmelica presne tak ako pises najdolezitejsie je ze vsetko je v poriadku. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Moja budem koncit mm prisiel domov.Tak ti prajem pekny vecer a dobru nocku 🙂 🙂 🙂 🙂

buba13
8. feb 2012

@dasaa ahojcek, dnes nejako divne. tak len lezim a lezim. vy v pohodicke?

cmelica
8. feb 2012

@dasaa dobru nocku a pekny vecer 😔 😔 😵 😵

cmelica
8. feb 2012

@buba13 ahooj!!moja a ceze je??

buba13
8. feb 2012

@cmelica ahojcek 🙂 brucho boli, potom v nom aj picha a aj tak na odpadnutie mi je 😒

majca55
8. feb 2012

@dasaa ahoj moja mám sa dobre práce dosť tak nestíham 😵 držkaj sa

majca55
8. feb 2012

@tinasc moja moc moc držkám palce a nech všetky zabojujú 😵 😵

cmelica
8. feb 2012

@buba13 juuuj moja tak pekne leskaj a cajickuj 🙂 babatko si robi miestecko 🙂

buba13
8. feb 2012

@cmelica som v praci, ak ani moc nemozem lezat, len taka pokrutena nejako.... a strasna zima mi je. no veru dufam, ze babenko si robi miesto 🙂 a ty ako moja?

cmelica
8. feb 2012

@buba13 juuj ty si v praci este?no tak ked prides domov hned do postele 🙂
ja v pohode...uz nech je utorok 🙂

buba13
8. feb 2012

@cmelica veru este a neviem sa dockat hrozna. mam na neho taku chut. juuuj to bude radosti v utorok. mozno aj srdiecko uvidite 😉

cmelica
8. feb 2012

@buba13 ved uz za chvilku koncis,nie??zavolaj mm ze nech ta uz caka aj s cajikom 🙂 🙂
no dufam,ze uz ano 🙂

buba13
8. feb 2012

@cmelica on pre mna do prace pride, takze cajik si robim sama a taky matovy mnaaam 😉 koncim o tri minutky 😀 krasny vecer ti prajem a pohladkaj malinke 😉 ahojcek

cmelica
8. feb 2012

@buba13 ahoooj!!pekny vecer a dobru nocku 😔 😔 😔 aj ty pohladkaj drobcatko 🙂

apolenka6
8. feb 2012

Vo výťahu stojí upratovačka.
Na 1. poschodí k nej pristúpi mladá, zjavne bohatá dáma, strekne na seba voňavku a arogantne poznamená:
,,Chanel No. 5. Londýn, 50 eur za mililiter."
Na 2. poschodí nastúpi mladá herečka, tiež zjavne bohatá, strekne na seba voňavku, pozrie sa na obidve a povie:
,,Gucci Romance. Peking, 100 eur za mililiter."
Na 3. poschodí upratovačka vystúpi, nahlas si prdne a povie:
,,Brokolica, Lidl - Ružomberok, 50 centov za kus. :D:D:D

Aby sta sa zasmiali 😉 😀

tinka9075
8. feb 2012

@cmelica
@dasaa dakujem babenky ste zlaté už asi spinkáte ja odpisujem až teraz 🙂 🙂

sijust
9. feb 2012

@dasaa ahoj,dakujem pekne za opytanie...mame sa fajn,si zlata,ze na nas myslis 🙂 malinke sa hybe,kopka,vyduva sa...je to maly šinter 😉 uz mozem spat len na bokoch,ked si lahnem na chrbat,ide mi z neho vyskocit 😀 a ty moja ako?este necitis motylikov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre