IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirka2010
16. feb 2012

@walta jasneee...spravny pristup mas...aj ja som bola straaaaasne dlho v klude...az po predporodnom kurze ma to zacalo tak troska brat, ze uz sa to blizi a ked som chodila do nemocnice na pasy, tak aj tam sa ma to uz viac dotykalo...ale naozaj, ty mas este casuuuuu 🙂 a ako brusko??? mrvi sa poriadne?

walta
16. feb 2012

@mirka2010 nooo, moje brusko je v poriadnom pohybe... malicka je otocena dole hlavickou, takze uz ma tu spravnu polohu, len nech este vydrzi pekne v "domceku" 🙂 🙂 🙂 porodu sa nevyhnem 😀 , takze zbytocne budem uvazovat, co a ako, aj tak sa to vyvinie az priamo na mieste cinu, no nie? 😉 😉 😉

ursula5
16. feb 2012

@walta ako to rýchlo beží, pred chvíľkou sme písali o výsledku že si tehulka a ty už v 33 týždni 🙂 pekne sa držte 😉

sijust
16. feb 2012

@mirka2010 zlatik,teraz citam,ze si bola na predporodnom kurze aj Adka @adikasala ho absolvuje...kde sa to robi,kedy,co sa tam robi?ako sa inak mate?dakujem za krasnu Valentinku,najkrajsiu aku som kedy dostala 😉

sijust
16. feb 2012

@walta ahoj moja,jeej ty to uz mas fakt za par....ked spominate manzelov pri porode...mam znamu,ktora je porodna asistentka u nas v TN a ked nam hovorila,co tam nektori oteckovia predvadzaju na sale,tak som sa musela strasne smiat 😀 jeden zevraj odpadol a zapadol medzi akesi skrinky plechove a nemohli ho odtial dostat a druhy,ked odpadol,tak sa prevesil cez brusko...ze uplne zabudli na rodicku a vsetci riesili chalana 😀 ze su to velki hrdinovia podaktori,nestoja pri hlave,ale hrnu sa vies kam a potom,ze ich sace zo strany na stranu 😀 takze,ak sa tm neciti na taketo nieco,uplne ho chapem a tiez by som ho nenutila...no neviem,co ten nas tatik,ten je zatial tiez velky hrdina 😉

lucy130881
16. feb 2012

ahojte podarilo sa niektorej z vas otehotniet po iui na prvy krat ja som to podstupila presne na valentina a teraz musim cakat do 28.2 potom idem na krv. dakujem

walta
16. feb 2012

@ursula5 boze, veru.... spominam si na to obdobie... aj na to, ako sme s manzelom behali do BA do centra a museli sme absolvovat vseliake vysetrenia, ja operacie... ale oplatilo saaaaa.... posledny usek o chvilku zdolame a nasa malicka uz bude s nami 🙂 🙂 🙂 Vsetkym zenam taky pocit doprajem, lebo je to krasny pocit

mirka2010
16. feb 2012

@walta no jasneeee...vsetky si tym prejdu...a je to aj tak krasne, priviest babatko na svet 🙂 a potom ho mat v naruci...ten najkrajsi pocit na svete!!! tak krasne pozdravujeme babiku do brusinka, nech maminku pekne poslucha...a vybavicku uz mate?

mirka2010
16. feb 2012

@sijust ahoj zlatiko...u nas sa to robi v kniznici, ale mame aj rodinne centrum, ktore to organizuje...skus sa opytat u gynekologa, tam urcite maju informacie, kde sa predporodny kurz robi vo vasom meste..mne to dalo strasne vela..boli sme tam aj s manzelom a bolo to skvele...perfektne som sa tam naucila dychat a ked som mala kontrakcie, tak mi to velmi pomohlo...tiez sa tam vela hovorilo o dojceni, takze ked mi maleho prilozili, tak aspon trosicka som vedela co robit...proste stoji to za to, aby tam zeny chodili...
ako sa ma zlaticko v brusinku??? sme radi, ze sme ti spravili radost valentinkou 🙂 krasny dnik prajeme a boztek 🙂

walta
16. feb 2012

@sijust ahooooj... hehe, si ma rozveselila s tymi "hrdinami" na porodnej sale. No, presne, ked chlap nechce ist, netreba ho nutit, lebo este s nim tam budu mat pataliu. Mne ten moj povedal, ze by nezniesol vidiet to, ako trpim v bolestiach. A ja ho nebudem prehovarat, je to na jeho rozhodnuti. A mozno budem rodit cisarskym, este sa nevie. A ten tvoj, ked je odhodlany, isto to zvladne, ved zase nie kazdy chlap je "padavka" 😉

walta
16. feb 2012

@mirka2010 vybavicku uz mame skoro kompletnu, nachystane je vsetko, co ma byt, kocik pride koncom marca, uz len babatinko nase musi prist. Ono ten start, co sa tyka vsetkych veci pre novorodenca, je strasne draha zalezitost. Pre maminy, co uz maju aspon jedno dieta, je to o nieco jednoduchsie, nemusia vsetko kupovat. Preto treba kupovat aj kvalitne veci, aby ich mohli maminy pouzit aj pre druhe babatko. 😉

jovanka81
16. feb 2012

@sheronka no mne ich dali, ale eln procedury preplatia a ubytko a stravu si musim hradit sama...poukaz mam platny dokonca roka, tak ak by si si vybavila aj ty, mozeme ist spolu. na nasu diagnozu su kupele v luckach, nimnici, velkych ruzbachoch , na sliaci a v turcianskych tepliciach. 😉

jovanka81
16. feb 2012

@katuska54 ahoj, mne po laparke meskala asi na nejaky 39 den a cyklus mavam okolo 31......ja som teraz mala IUI bez stimulacie, bo folikuly rastu aj bez liekov, nastastie.... 😉

adikasala
16. feb 2012

@sijust ahojky moja no unas v it ten kurz je vazne dobre vypracovany 🙂 bola som na prvom stretnuti kde nam hodinu rozpravala porodna sestricka a hodinu doktor primar gynekolog co rodi v nemocnici kde chodim....vsetko nam pekne vysvetlili ako to chodi v ich nemocnici co poskytuju ake moznosti porodu si mozes zvolit atd...dasie sedenie mame 27.2 to bude 2hod sedenie s deckym primarom 🙂 potom mame 5 praktyckych 2hodinovych stretnuti kde sa naucis dychanie a precvicis si panvu a celkovo priprava na ten najkrajsi moment 🙂 vlastne gymnastika predporodna.a potom este je 1 vecerne strenutie kde je povinny aj mm kde nam vysvetlia uz cosa tyka porodu samotneho navsteva porodnej saly a novorodeneckeho,proste vsetko co nas caka.a ked chces sa mozes objednat aj na jedno sedenie co sa tyka epiduralnej anestezie, 🙂 a cisarskeho 🙂 predstav si ze sme na prvom strenuti boli asi 60 kociek co maju termin v maji 😀 😀 kolko deticiek sa rodi 😀 august bol vazne plodny 😀

sheronka
16. feb 2012

Ahojte kočky. Začína ma chytať depka. 11.2. som bola na IUI a žiadne príznaky 😢 Sem tam bolesti ako pri mrche ale ináč nič. Vôbec mi to nerobí dobre ☹ ☹ ☹

adikasala
16. feb 2012

@sheronka klud,nestresuj mysli pozitivne este je skoro na paniku,,,mozes aj nic necitit ja som nic necitila ani po tyzdnovom meskani mrchy iba ako keby mala prist a to som uz bola v 5 tyzdni. 🙂

sheronka
16. feb 2012

@adikasala No bodaj by si mala pravdu 🙂 Ty si ako otehu?

sijust
16. feb 2012

@sheronka ahoj,takto skoro ani nemozes mat este nejake priznaky...neboj sa...treba mysliet pozitivne 🙂 a inak bolesti v podbrusku a priznaky ako pred mrchou mozu byt aj dobre znamenie 😉

sijust
16. feb 2012

@adikasala zlatik,tak to mate fakt super kurz...ja rozmyslam,kde a ci sa prihlasim,musim sa spytat svojej dr...inak moje kamosky uz vsetky maju deti,tak mam tehu kurz kazdy druhy den aj s dychanim 😀 Valentinka sa ma ako?nasa Stellinka ju pozdravuje 😉

sijust
16. feb 2012

@mirka2010 babulka,dakujem za info...nase drobciatko sa ma snad fajn...kopka si,ritusku vyduva...a je take dobrucke... 🙂 uz by som ju najradsej mala vonku,ale viem,ze v brusku jej je este najlepsie 🙂

sheronka
16. feb 2012

@sijust Ďakujem za povzbudivé slová 😉 Pozerám, že bábätko je na ceste 🙂 Ako sa vám to šťastie podarilo?

sijust
16. feb 2012

@sheronka ano,je na ceste a strasne sa nan tesime 🙂 podarilo sa cez ivf...

tinasc
16. feb 2012

@adikasala veru taká štafetka by sa hodila, veru aj nejaké vírusy 😀

buba13
16. feb 2012

@majca55 drzim moc palce. dopadnete dobre 🙂 cmelica je ok? Nebola som v teme asi dva dni ci tri a docitala som sa, ze krvacala. su v poriadku?

walta
16. feb 2012

@sheronka ahoj.... nestresuj, pocity mozu klamat. Mna brucho po IVF bolelo, ako keby ma prist mrcha, presne tie iste priznaky a uz nedosla 😉 😉 😉 Preto bud trpezliva a vydrz. Drzim ti palce 🙂

zuzana151
16. feb 2012

@mirka2010 Mirka nasa mala po prechadzke este spi pri otvorenom okne aj 2-3 hodinky, to sa jej naramne paci 🙂 a kolko kg ti este zostalo po porode??? Mne 5 kg, nie a nie sa ich zbavit 🙄 a maroska este mate v perinke ci mu je uz mala??

alibabaa
16. feb 2012

@kostickabonnie jeeej ... no ja chodim do GF... a KET vychadza tak, ze niekde v polovici maja mam dostat POSLEDNU mrchu a zaciatkom juna by som mala ist na vklad 🙂 🙂 🙂 a uz sa na to dokonca velmi tesim. ked som rozmyslala o aprili alebo maji ze by mal byt vklad,tak to bolo take ze co ak.. ale teraz mam pocit, ze to je ten spravny cas.. uvidis a obe si tu budeme ukazovat foto s // 😉 😉

alibabaa
16. feb 2012

@tinasc heeej ty ma musis predsa predbehnut.. ty mi ju predsa mas odovzdat tu stafetkuuuu 😉 😉 😉

tinasc
16. feb 2012

@alibabaa no jasné, rada 🙂

sheronka
16. feb 2012

@sijust To ti verím. Musí to byť radosť 🙂 Bola si aj na IUI či hneď si išla na IVF?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre