IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

buba13
29. feb 2012

@kuspitka to chapem, tie peniazky... jasne, ak sa podari bude to super. dlho sa snazite o druhe babo?

kuspitka
29. feb 2012

@buba13 6mesiacov ,bola som aj na KET ,ale nepodarilo sa tak skusam IUI teraz idem na prve,lebo mam jednu stranu nepriechodnu

buba13
29. feb 2012

@kuspitka nech sa zadari 🙂 hlavne vela odpocinku treba 😉

kostickabonnie
29. feb 2012

@kuspitka a aku diagnozu ma manzel? lebo nam povedali, ze IUI sa neoplati ak je horsi spg 😒

cmelica
29. feb 2012

@tinka9075 ☹ ☹ ☹ ☹ juuj moja a este spinis???ved to nemusi byt nic zle...ja by som skusila aj tak ten test....
a od kedy mas schvalenu ziadost,ze si sa ani nepochvalila???a do kedy ti plati????
drzkaj sa!!!!!!

kuspitka
29. feb 2012

@buba13 dakujem
@kostickabonnie joj to je sem zlozite napisat..

kostickabonnie
29. feb 2012

@kuspitka ked myslis 🙂 my sme mali to najdlhsie mozne slovo... a aj ja mam jednu stranu nepriechodnu

kostickabonnie
29. feb 2012

@cmelica ahoj moja? aky mas den?
🙂

cmelica
29. feb 2012

@kostickabonnie ahoooj!!v celku sa da,len mi je niako divne...aj by som spala,ale aj tak ako na chorobu,strasne mi tvar rozpaluje 😝 😝 a ty ako???si doma ci v praci??

kuspitka
29. feb 2012

@kostickabonnie tak môj ma azoospermiu

dasaa
29. feb 2012

@tinka9075 ahoj moja myslis si ze je to menzes?joooj urcite nie vsak ☹

dasaa
29. feb 2012

@buba13 ahoj a ako ti je dnes ano uz som bola minuly tyzden. 🙂 Dufam ze ti je ovela lepsie 🙂

dasaa
29. feb 2012

@kostickabonnie jeeeeej ahoj dlho si tu nebola kde sa nam flakas 😀 😀 😀 ?

dasaa
29. feb 2012

@cmelica ahojcek moja ako sa mi dnes mas?

cmelica
29. feb 2012

@dasaa ahooj!!!v pohode,len sa mi chce spat a citim sa ako na chorobu...strasne mi rozpaluje tvar 😝 a ty ako???mala kopka??

silvik1
29. feb 2012

ahojte žienky. dneska mi robili prvé IUI. je normálne, že keď idem na WC tak mám na papieri krv ? niežeby som nejako krvácala, iba na papieri. ďakujem pekne za všetky info.

kuspitka
29. feb 2012

@silvik1 ako dlho ti robili IUI

silvik1
29. feb 2012

@kuspitka bola som vnútri všeho všudy asi desať minút.

kuspitka
29. feb 2012

@silvik1 aj ja idem na IUI prvý krát,ale neviem ,kedy

silvik1
29. feb 2012

@kuspitka ja som čakala tri cykly - prvý som mala cystu, druhý sa mi urobilo po clostyle až sedem folíkov a až tento tretí bol ideálny. kam chodíš do centra ?

dasaa
29. feb 2012

@cmelica joooj mojko dufam ze nebudes chorucka.Mala zacala kopat rano a aj pred chvilkou aspon viem ze je vsetko v poriadku.Tak si pospinkaj tiez som mala take obdobie ako ty teraz stale by som len spala 🙂

kuspitka
29. feb 2012

@silvik1 hej chodim do centra.
ja mam jednu stranu nepriechodnu tam som mala minule folikulu a teraz v paitok idem do centra,lebo by som mala mat na priechodnej strane..
joj bojim sa trosku..

kostickabonnie
29. feb 2012

@cmelica zatial doma, ale mam nejake rokovania o dve hodky, tak sa idem trochu poclovecic, rano som bola na krv - na hematke - vysledky az 4.4. strasne...tak si chod lazkat a relaxuj, snad sa na teba nechysta choroba 😉

silvik1
29. feb 2012

@kuspitka neboj bude to v pohode. viem ľahko sa hovorí - aj ja som sedela dneska v centre ako kôpka nervov, ale nakoniec sa to dalo v pohode zvládnuť 🙂

kostickabonnie
29. feb 2012

@dasaa ale, organizujem teraz nejake workshopy, tak beham, byvaju az vo vecernych hodinach, potom si len rychlo precitam, co je nove a idem spat 🙂 ty sa mas ako a bambulka?

kuspitka
29. feb 2012

@silvik1 a na kolký den ti urobili IUI

dasaa
29. feb 2012

@silvik1 ahoj rada by som ti pomohla ale ja som po IUI to nemala.Urcite ti poradia ine babenky 🙂
Drzim prsteky aby si bola tehu 😵 😵 😵 😵

silvik1
29. feb 2012

@kuspitka na 12 deň cyklu. na 11 som išla na krv a utz a pobede mi vravela, aby som prišla hneď na druhý deň ráno.

dasaa
29. feb 2012

@kostickabonnie ej ha tak ze stale pracujes ☹ len si aj niekedy oddychni.My sa mame dobre a asi aj malicka.Zajtra idem na kontrolu tak som zvedava co mi povie dr.Mala kope tak som rada bo 2 dni po sebe kopala len raz aj to vecer.Ale zato dnes uz od rana kope a potom ma pauzu a tak zas kope.Aspon viem ze je v poriadku 🙂

silvik1
29. feb 2012

@dasaa ďakujem. aj ja dúfam, teraz ale to čakanie - hruuuuza. či to vydržím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre